Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayir kardesim zaten enjeksiyon olsada fazla bi fark olacagini zannetmem bundan az yakmaz herhalde
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    sağol kardeşim teşekkür ederim
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enjeksiyonlu degil

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Xianxin
    kardeşim çok çok geçmiş olsun gerçekten üzücü bir olay ALLAH beterinden sakınsın. keşke motor işi bitmemiş olsaydı ama sağlık olsun.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşlar merhabalar.

çok yakında bende 0 km tvs apache alacagım. aslında kendim için degil daha ziyade kardeşim için düşünüyorum.

daha öncesinde bu sınıfta cbf 150 ve ybr 125 sahibi oldum.

ybr hiç tat vermedi. cbf fena degildi fakat görsel olarak hoşuma gitmiyordu. şimdi tvs alacagım.

renk olarak sarı düşünüyorum. aslında füme renkte hoş duruyor. bakalım artık o anki duruma göre bir seçim yapacagım.

hepinize iyi forumlar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar.

çok yakında bende 0 km tvs apache alacagım. aslında kendim için degil daha ziyade kardeşim için düşünüyorum.

daha öncesinde bu sınıfta cbf 150 ve ybr 125 sahibi oldum.

ybr hiç tat vermedi. cbf fena degildi fakat görsel olarak hoşuma gitmiyordu. şimdi tvs alacagım.

renk olarak sarı düşünüyorum. aslında füme renkte hoş duruyor. bakalım artık o anki duruma göre bir seçim yapacagım.

hepinize iyi forumlar.
    dogru tercıhe ne denır
    www.erkakurye.com

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Xianxin
    kardeş çok geçmiş olsun ALLAH dan daha büyük yara almamışsın. ailenin verdiği tepkide normal bence onlarda haklı.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ Xianxin
    Geçmiş olsun kardeş, Allah beterinden saklasın, ailenin endişelenmesi normal tabi onlarda seni düşünüyor.

Apache benimde kafama çok yatmaya başladı kısmetse yaza 2011 veya 2012 temiz bir tane almak istiyorum.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    @xianxin çok geçmiş olsun kardeşim.iyiki sana bişey olmamış.Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.arabaysa araba,motorsa motor ;)

Motosikleti
    lifan kp 150
    kaza yapan arkadaşıma geçmiş olsun

sezer aykaç !sana bir dost tavsiyesi hiç tercübe etmedigin bir motor alıyorsan önce onu bir sür test et artılarıyla eksileriyle tvs nin vibrasyonu bazen can sıkabiliyor koskoca istanbulda bilene 2 , 3 yerde servisi var parça konusun da onlara mecbursun ellerinn de yoksa vay halıne

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,önceki sayfalarda yazmıştım ama bir daha yazayım.1,5 ay önce ben işten çıkartılmadan önce,önümüzdeki yıl bu zamanlara getirtilmesi planlanan, rtr 200 den tvs yetkilileri bahsediyordu.hindistanda şuan bulunan rtr 180 in geliştirilmiş hali olacağı,devre dışı bırakılabilen ABS,ön/arka disk fren ve enjeksiyonlu olacağından söz ediliyordu.ama işten çıkartıldığım için,son gelişmelerden bilgim yok.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora abim yine supersiniz tabloya gore 2.75 onde uyuyor bence siz bir tvs yetkili servisi acin acayip para kazanirsiniz bu bilginizle ve yardim severliginizle
    bizi biraraya getiren motor sevgisidir.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, IRC marka ön - arka lastik takım olarak 135-140 lira bandında bulunabiliyor Sirkeci piyasasında.

Bende cumartesi günü çanta demiri ve Kappa K35 çantayı taktım makineye, gayet iyi oldu maşallah!

Bu arada aramıza yeni katılan ve katılmayı düşünen tüm dostlara şimdiden hoşgeldiniz diyorum! Kesinlikle doğru tercih yaptınız!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, IRC marka ön - arka lastik takım olarak 135-140 lira bandında bulunabiliyor Sirkeci piyasasında.

Bende cumartesi günü çanta demiri ve Kappa K35 çantayı taktım makineye, gayet iyi oldu maşallah!

Bu arada aramıza yeni katılan ve katılmayı düşünen tüm dostlara şimdiden hoşgeldiniz diyorum! Kesinlikle doğru tercih yaptınız!
    Hayirli olsun canta nasil savurma falan yapiyor mu kac lt aldiniz

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle çok sağolun. Hava fazlasıyla soğuk olduğundan çıkamadım E-5'e yada hız yapabileceğim bir yola. Daha çok ilçenin içinde dolaştım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 35 litrelik çanta.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok sağolun. Hava fazlasıyla soğuk olduğundan çıkamadım E-5'e yada hız yapabileceğim bir yola. Daha çok ilçenin içinde dolaştım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 35 litrelik çanta.
    35ligin buyuklugu ne kadar ben yan cantada dusunuyorum kappanin tekstil olanini

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    Alıntı Xianxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün motorumla kaza yaptım.Virajı alamadım girdim bir yere hafif de hız vardı.Motorun ön panel gitti ama motor blogu sapa saglam vurdugumda da hala calısıyordu zaten ben ise ucuz atlattım kafamda kask olmasaydı suan belki bu yazıyı yazıyor bile olamazdım ki kask aldıgım darbeyle çatladı ailem beni o halde görünce motoru yasakladılar araba alacağız dediler ve artık motor aşkı böylece bitmiş oldu şuan motorum serviste yaptırıp satacağım motor 170-180 km de 2012 model rodajı bile bitmedi.Motorun yanında prosev M beden 4 mevsimlik mont + Prosev M beden eldiven disk kilidi ve normal halat kilitte verilecek.Ls2 kaskımıda verirdimde kazadan sonra öldü kask .Motorla ilgilenen olursa bana özelden ulaşabilir.
    kardeş çok geçmiş olsun cenabı ALLAH başka kazalar, üzücü durumlar yaşatmasın.
    Tek rakibimiz Türk Hava Yolu Allahım sen bizi koru... TVS APACHE 150 2009

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Xianxin kardeşim çok üzüldüm büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Motoru bıraktığınada üzüldüm ama benim bir çok arkadaşım kaza yaptıktan 2 sene sonra felan yeniden motora başladılar bırakılmıyo diyolar bu aşktan vazgeçilmez diyolar. Ama aile ilk başta tabi
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar dün motorumla kaza yaptım.Virajı alamadım girdim bir yere hafif de hız vardı.Motorun ön panel gitti ama motor blogu sapa saglam vurdugumda da hala calısıyordu zaten ben ise ucuz atlattım kafamda kask olmasaydı suan belki bu yazıyı yazıyor bile olamazdım ki kask aldıgım darbeyle çatladı ailem beni o halde görünce motoru yasakladılar araba alacağız dediler ve artık motor aşkı böylece bitmiş oldu şuan motorum serviste yaptırıp satacağım motor 170-180 km de 2012 model rodajı bile bitmedi.Motorun yanında prosev M beden 4 mevsimlik mont + Prosev M beden eldiven disk kilidi ve normal halat kilitte verilecek.Ls2 kaskımıda verirdimde kazadan sonra öldü kask .Motorla ilgilenen olursa bana özelden ulaşabilir.
    geçmiş olsun kardeş, ilerde alırsın belki başka motorsiklet
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Kardeş Çok geçmiş olsun .. :/ Beterini göstermesin Allah ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

arkadaşlar bugün ls2 kask almak için honda acentasına gittim. adam apacheye laf atıyor sürekli. bunda parça bulunmaz. kaza yaparsan görürüm seni. tek bi parçasını bile bulamazsın. adı sanı belli değil bu motorun. fren balataları bile bulunmaz filan diyor. sinirimi bozdu yani. öyle birşey yok sanırsam dimi? balata filan gibi temel parçalar için de sıkıntı var mı yani?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler