Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    soket cıkmış olsa hic yanmazdı sanırım ama frene cok sıkı başınca yanıo zorla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı ONURTVS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soket cıkmış olsa hic yanmazdı sanırım ama frene cok sıkı başınca yanıo zorla
    o zaman dediğin gibi fren müşirinde bir şey olabilir gevşeklik bir şey vardır sıkı basınca yanıyorsa ufak bir switchi var onların yerinden oynamış falan olabilir.

Motosikleti
    tvs apache
    cardozo45 arkadaşım 18 martta saat kaçta yola cıkıcaksınız BALİKESİRE gitmek için?

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Arkadaşlar müşür gevşektir ondan yapıyor müşür somuna benze sola çevirirseniz tel gevşer pedala sonuna kadar basmanız gerekir eğer müşürü en yukarıyakadar çevirip teli gererseniz pedala dokuduğunuz an lamba yanacaktır

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Alıntı ONURTVS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cardozo45 arkadaşım 18 martta saat kaçta yola cıkıcaksınız BALİKESİRE gitmek için?
    Selam havaya bağlı hava yağışlı olursa arabayla gidecez eğer açık olursa sabah 7 gibi çıkıcaz saruhanlıdan tekrar burdan haberleşiriz arkadaşım

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

MOTOSHOW 2012 Gaciler güzeldi

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

Alın size apache
    EneS_Turker bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache
    tamam arkadaşım

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hatunlar guzelmis insanin motor alacagi yoksada bunlari gorunce alir

buldum. müşür yayı yerinden çıkmış

harunbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 2011
    Cumartesi günü direksiyon sınavına girdim.
    Hoca geldi, bende motor almak istiyorum dedi cbf lere baktı.
    "TVS verelim hocam" dedim; "yok ya ben hız motoru istemiyorum" dedi.
    Sınav mahalli cbf lerle doluydu. Herkes motoru ile gelmiş. Ama benim Apache farklılığını hissettiriyor ve içlerinde bambaşka duruyordu.
    ixeywent bunu beğendi.
    Başa Bela Gelmez Hak Yazmadıkça,
    Hak Bela Yazmaz Kul Azmadıkça...

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili apache sahiplerine duyurulur
    müjde,bora abiniz bir sıkıntınıza daha çare buldu.lastik isteyen arkadaşlarıma,METZELLER ME 22,hem ön (2,50x17)hem de arka (90x90x18)lastik buldum.ön/arka takım fiyatı,kargo size ait olmakla beraber,290 tl.eğer isteyen olursa bana bildirsin bende özelden banka hesap numarası veririm.yalnız para hesaba geçmeden malı yollamaz bu adamlar,haberiniz olsun.benim cep:537/249 94 49
    Abi ölçüler uygun değil, bir de fiyat çok yüksek. İzmir'de ME22 200 TL montaj dahil fiyat aldım geçenlerde. Ben değiştirdiğim için lastik sorunum yok, isteyene firmanın telefonunu verebilirim.

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun ilk minik kazami yaptim (: araba yağ dokmus yola son anda gordm ama nafile :D 50 mt kdr zevkli bi sekilde kaydim kiç solda baş sagda sonunda yattik tabi ama zarar yok indm tuttum tam dusmeden .. lastk konusu ciddi seklde dusunulmeli sanirim .. :D bide bu 2 saat yatsa zor calisiyor daha dogrusu gaz yemiyor milletin dalga konusu olduk .. isininca canavar tabi ama bunun kolay bi yolu varmi acil isimiz olsa yandik ..!
    Belli bi süre kullandıktan sonra gaz elciğinde boşluk fazla ise gaz yememe problemi baş gösteriyor. Gaz telinin gerginliğini kontrol ettir hazır bakmışken birkaç damla yağ damlat. Boşluk varsa boşluğu al. En son hava ayarı vs. Devir motorun km'sine göre açılmasına göre 1500-1000 arasında olmalı. Benim motorum 6000 km'e geliyor şuanda, İzmir'de havalar sıfırın altına düşmediğinden 1000 devirde ve sıkıntısız.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Arkadaşlar dün motorumla kaza yaptım.Virajı alamadım girdim bir yere hafif de hız vardı.Motorun ön panel gitti ama motor blogu sapa saglam vurdugumda da hala calısıyordu zaten ben ise ucuz atlattım kafamda kask olmasaydı suan belki bu yazıyı yazıyor bile olamazdım ki kask aldıgım darbeyle çatladı ailem beni o halde görünce motoru yasakladılar araba alacağız dediler ve artık motor aşkı böylece bitmiş oldu şuan motorum serviste yaptırıp satacağım motor 170-180 km de 2012 model rodajı bile bitmedi.Motorun yanında prosev M beden 4 mevsimlik mont + Prosev M beden eldiven disk kilidi ve normal halat kilitte verilecek.Ls2 kaskımıda verirdimde kazadan sonra öldü kask .Motorla ilgilenen olursa bana özelden ulaşabilir.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    geçmiş olsun kardeş. tel no bırakırmısın
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Cok üzüldüm kardeşim BUYUK geçmiş olsun
    www.erkakurye.com

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar içimde bir burukluk var.Olmaması gerekiyordu ama oldu yapacak birşey yok kaza bu siz siz olun kasksız kullanmayın şu meredi ben yere düştüğümde ilk darbeyi kafaya aldım.Başım dönüyordu hastahane de röntgende birşey çıkmadı yalnız dünden beri şiddetli baş ağrım var.Ağrı kesicilerle duruyorum siz düşünün ve ayrıca dizlikte çok önemli ben kazadan 2 saat önce internetten sipariş ettim dizliği idare ederim diye etmedi kazada sürüklenmedim bile kafayı vurdum oldugum yere düştüm ayaga kalktıgımda dizler perişandı ki altımda 3 tane polar eşofman vardı.3ü de yırtıldı.Dizlerim bandajlı suan zar zor yürüyorum.

Gecmis olsun ls2 yerine keske daha kaliteli bi kask kullansaydiniz bende scorpion exo 750 var 3.5 yasindaki kuzenim 4. Kattan asagiya atti boyasi dahi kalkmadi eger satmaktan vazgecerseniz tavsiye ederim alanada satanada hayirli olsun

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Xianxin kardeş geçmiş olsun.

arkadaşlar,lastik ebatları ile ilgili METRİK VE İNÇ dönüştürme tabloları buldum ve paylaşmak istedim.
    http://translate.google.com.tr/trans...ion_charts.htm

http://translate.googleusercontent.c...Bmg5H75VxjPASw
    kartalizma07 bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ölçüler uygun değil, bir de fiyat çok yüksek. İzmir'de ME22 200 TL montaj dahil fiyat aldım geçenlerde. Ben değiştirdiğim için lastik sorunum yok, isteyene firmanın telefonunu verebilirim.
    onu bilmem ama arkasi 90/90 18 uyar surat maotorda arkayi ebat olarak uyar demisti ama 2.75 I bilmiyorum ondede 85 /90 17 demisti

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın
    kırkından sonra azanı

Motosikleti
    ybr 125 esd
    arkadaşlar bazı yerlerde apache lerin yeni modellerinin enjeksiyonlu olacağı yazıyordu. 2012 yeni modeller enjeksiyonlu mu ?

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xianxin kardeş geçmiş olsun.

arkadaşlar,lastik ebatları ile ilgili METRİK VE İNÇ dönüştürme tabloları buldum ve paylaşmak istedim.
    http://translate.google.com.tr/trans...ion_charts.htm

http://translate.googleusercontent.c...Bmg5H75VxjPASw
    Bora abim yine supersiniz tabloya gore 2.75 onde uyuyor bence siz bir tvs yetkili servisi acin acayip para kazanirsiniz bu bilginizle ve yardim severliginizle

Motosikleti
    ybr 125 esd
    cevap yazacak olan yokmu arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler