Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    DİKKAT
    Arkadaşlar bişi sormak istiyorum. benim motorum 2008 model orjinal 5200 km de hiç düşmesi kalkması yan yatması herhangi bi sorunu yok sıfıra yakın makina ilan bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7693095/detay/

sormak istediğim motoru 2750 ye alıcı var en son 2750 dedim fiyat nasıl sizce??
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    2750 iyi bence 2008 model için ama piyasaya hakim birisi değilim. Araştır, sor, soruştur yinede.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orjinal kilometredeyse çok ucuza gidiyor.
    Ama piyasada 4 yıllık bir makinenin 5200km'de olduğuna pek inandıramazsın insanları.
    Malesef..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal kilometredeyse çok ucuza gidiyor.
    Ama piyasada 4 yıllık bir makinenin 5200km'de olduğuna pek inandıramazsın insanları.
    Malesef..
    adamda telde onu soruyor yav dedim gel bak motora istediğin ustayada gösterelim evet inandırmak zor ama motoru görünce inanır zaten içimde pek bi satma isteğide yok aslında. ucuza gidiyo gibime geldi benimde.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    o fiyata bence hiç düşünme ver derim arkadasım çünkü internette bakıyorum yenı kasaları 3000 liraya satıyor mıllet bence ver

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata bence hiç düşünme ver derim arkadasım çünkü internette bakıyorum yenı kasaları 3000 liraya satıyor mıllet bence ver
    2750 dedim 10 kuruş aşağı olmaz dedim eğer verirse 2750 tamam derse vericem çünkü para lazım onun için satıyorum zaten.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    arkadaşlar selamlar,

bilgisayarım çalındığı için uzun zamandır giremedim net'e. hırsız motorumu da çalacakmış ama acımış heralde, bırakmış gitmiş. fırsat buldukça sürekli geziyorum. kilometre 2200'e geldi. yaza doğru motoru büyütmek istiyorum. aklımda cbr 250 vardı ama kimileri de, "sen acemiliği attın, 600 al" diyorlar. sizin fikirlerinizi de rica ederim. acemiliğimi attım ama ilk motorum 150cc motor oldu. direk 600'e geçmek ne kadar doğru bilmiyorum.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar,

bilgisayarım çalındığı için uzun zamandır giremedim net'e. hırsız motorumu da çalacakmış ama acımış heralde, bırakmış gitmiş. fırsat buldukça sürekli geziyorum. kilometre 2200'e geldi. yaza doğru motoru büyütmek istiyorum. aklımda cbr 250 vardı ama kimileri de, "sen acemiliği attın, 600 al" diyorlar. sizin fikirlerinizi de rica ederim. acemiliğimi attım ama ilk motorum 150cc motor oldu. direk 600'e geçmek ne kadar doğru bilmiyorum.
    istersen o motorda 10.000km yapın bence 600cc için yine uygun olmassınız normal şartlarda şanslıyım diyosan direkte alabilirdiniz belki bişey olur belki bişey olmaz olursa çok kötü olabilir :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar,

Ne kadar iyi olursan ol, reflekslerine ne kadar güvenirsen güven; 600cc ciddi iştir. Özellikle yüksek devir çeviren - atak makinelerde 600cc sorun yaratabilir.
    Şimdi Dragstar 650cc, yada Honda Shadow 750cc. Ama bu makinelerden hiçbiri bir R6 gibi yada 600RR gibi değil.

Çok klişe bir laf ama bence kulak ardı yapılmamalı: Kontrolsüz güç, güç değildir!

Derimki, önce 10-15k kilometre takıl bu makineyle, sonra 250cc ile aynı kilometreleri yap ve en son 600 yada 1000'lik makineye geçiş yap.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    3500 liraya kasım ayında alınmış bi apache buldum 3400 e ver dicem gel derse hemen bakcam belki de yarın apachem olcak olmazsa da 1 2 aya kadar sıfır km ile aranızdayım inş

tigrina;

3400'e verirse güzel fiyat, eğer 5000 ve altı kilometredeyse sakın kaçırma.
    aynı benim durumumdasın şuan; sıfır ve ikinci el konusunda bu şekilde düşünüyordum hep.
    ne renk makine? kaç kilometrede?..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    motor 2750 km de siyah. sahibi 9 10 yaşından beri motorsiklet kullanan biriymiş ve memurmuş. fakat yine kafamı kurcalayan bir şey çıktı;sahibi ilk bakımını yetkili serviste yaptırmamış.tanıdığı bir motorcuda yaptırmış ben de garantiden çıkmış olabilir dedim olmaz öyle şey falan dedi geveledi. daha sonra başka bi ilden tanıdık resmi servisten istersen 500 bakımının yapıldığına dair kağıt alırım falan dedi ama huylandım ne yapsam bilmiyorum.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba arkadaşlar bugün talihsiz bir şekilde kaza yaptım. İşlek bir caddeden daha az işlek bir caddeye döndüm tam 1. vitesten 2. vitese atıyordum hızımda yoktu pek sağda park halinde olan kamyonet birden yola atladı. Fren falan sıktım ama çok kısa mesafeydi yerler ıslak kaydı zaten benim sağ sinyal ve denge topuzu beraber çarptı sola doğru yattı motor soldaki 2 sinyalde gitti kalktım moral 0 o motoru öyle görünce neyse sonra tutanak falan tuttuk götürdüm servise bıraktım motoru bakalım exper ne dicek nolcak bekliyoruz. . . :(

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    geçmiş olsun. yolunda sakince giderken de sağdan bir anda yola çıkabiliyor bu araçlar. motor görünce karşılarında, kendilerini büyük görüyor olacaklar ki hep bizim durmamızı bekliyorlar. bunlar hep parayla, eğitim vermeden ehliyet veren kursların icatları. neyse ki fazla masrafın yok.

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün talihsiz bir şekilde kaza yaptım. İşlek bir caddeden daha az işlek bir caddeye döndüm tam 1. vitesten 2. vitese atıyordum hızımda yoktu pek sağda park halinde olan kamyonet birden yola atladı. Fren falan sıktım ama çok kısa mesafeydi yerler ıslak kaydı zaten benim sağ sinyal ve denge topuzu beraber çarptı sola doğru yattı motor soldaki 2 sinyalde gitti kalktım moral 0 o motoru öyle görünce neyse sonra tutanak falan tuttuk götürdüm servise bıraktım motoru bakalım exper ne dicek nolcak bekliyoruz. . . :(
    Geçmiş olsun kardeşim. Her ne kadar büyük bir kaza olmasa da, motoru yerde gördüğünde ne hissettiğini tahmin edebiliyorum.
    Evin bahçe kapasını kapatmak için rampada motoru yan ayaklığa aldığım bir gün tam kapıyı kapattım arkamdan devrilme sesi duydum.
    Dönüp baktığımda motor olduğu yerde yatıyordu, ilk kez düşürmüştüm ve kendime ne kadar kızdığımı çok iyi hatırlıyorum.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    geçmiş olsun kardeşim. Çok moral bozucu bir durum o motoru öyle görmek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    geçmiş olsun

Geçmiş olsun arkadaşım! Cana gelmemiş; aslolanda bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 2750 km de siyah. sahibi 9 10 yaşından beri motorsiklet kullanan biriymiş ve memurmuş. fakat yine kafamı kurcalayan bir şey çıktı;sahibi ilk bakımını yetkili serviste yaptırmamış.tanıdığı bir motorcuda yaptırmış ben de garantiden çıkmış olabilir dedim olmaz öyle şey falan dedi geveledi. daha sonra başka bi ilden tanıdık resmi servisten istersen 500 bakımının yapıldığına dair kağıt alırım falan dedi ama huylandım ne yapsam bilmiyorum.
    Açık konuşmak gerekirse bu ikinci el piyasası Türkiye'de öyle bir hal aldıki; bence kuşkulanmakta fazlasıyla haklısınız. 9-10 yaşından beri motosiklet kullanan adam o motorun ilk servis bakımının ne kadar önemli olduğunu ve hatta bu bakım için TVS'nin o servise para ödediğini çok iyi bilir. Dolayısıyla bende olsam senin gibi düşünürdüm.

İkinci elde bildiğin motoru almak her zaman en makuludur. Ama bulamıyorsanda tavsiyem sıfıra yönelmeniz olacak.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    katılıyorum size fakat arada 750 800 lira gibi bir rakam da söz konusu.önümüzdeki hafta gidip bi bakarım denerim içime siner satıcıyı gözüm tutarsa ( memurmuş sözde) alırım aksi takdirde 0 km almak daha mantıklı olacak.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun hocam. gerçekten üzücü bir olay. hiç birşeyyokkken birden bire eşşekleme yaşayan insanlar yüzünden başımıza iş açılıyor :D ne yapalım sağlık olsun.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler