Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim yan çantaların resmini atabilirmisin motorda nasıl duruyor merak etdim bende düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

tamam atmışsın zaten :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

nerden sipariş etcem nekar:?
    vallahi ben benim aksesuarcıdan aldım izmirde 120 tl internette bilmiyorum varmıdır motomax sa feyizoğlu.com a falan bir göz gezdir istersen

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:15 ----------

Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir izmirlide burada üstadlar ben de yeşilyurttayım. görüşelim bir ara. zaten üçümüzde yakın yerdeyiz. sağlıcakla kalın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

bende yeşilyurttayım üstadlarım beden eğitimi öğretmeniyim bir ara buluşalım saygılar
    buluşalım ayarlayıp yağmurlar bir durulsunda bir inciraltı falan yaparız
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Mesut çok güzel olmuş yan çantaların çok da sağlam duruyorlar bende yan cantada karar kıldım sayende , yarın ızmırde kahramanlar da bı arastrma yapacagım senınkıler buyuk bıle gelır bana daha ufak mat bırseyler bakıyorum. topcase baglantı demırıde taktırırız artık yapıcak bırsey yok. Fotogrflar cok yardımcı oldu tekrar tesekkurler=)

---------- Post added at 03:22 ---------- Previous post was at 03:19 ----------

Bir sorum var , motorum 450 km de oldu ve yarın ızmıre gıdecegım gıtmeden 500 bakımını yaptıracagım zıra motoru aldgm yer burada, hangı yagı kullansam kafam cok karıstı. 500 km sonra yıne degısecek yag. babam evde 15 40 modul yag var dıyor ıkı teneke varmıs. eger motora zarar vermıyecekse onu kullanmak ıstıyorum zıra 30 lıtre cıvarnda varmıs omur boyu yeter bana o yag. yoksa ıpone sentetık mı almalıyım ama 42 lıra 500 km ıcın bıraz ısraf gbı gelıyor bana

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı bora atay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut çok güzel olmuş yan çantaların çok da sağlam duruyorlar bende yan cantada karar kıldım sayende , yarın ızmırde kahramanlar da bı arastrma yapacagım senınkıler buyuk bıle gelır bana daha ufak mat bırseyler bakıyorum. topcase baglantı demırıde taktırırız artık yapıcak bırsey yok. Fotogrflar cok yardımcı oldu tekrar tesekkurler=)
    eyvallah sende saol yarın bende izinliyim istersen beraber ineriz buluşup kahramanlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

[QUOTE=bora atay;2936423]Mesut çok güzel olmuş yan çantaların çok da sağlam duruyorlar bende yan cantada karar kıldım sayende , yarın ızmırde kahramanlar da bı arastrma yapacagım senınkıler buyuk bıle gelır bana daha ufak mat bırseyler bakıyorum. topcase baglantı demırıde taktırırız artık yapıcak bırsey yok. Fotogrflar cok yardımcı oldu tekrar tesekkurler=)

---------- Post added at 03:22 ---------- Previous post was at 03:19 ----------

Bir sorum var , motorum 450 km de oldu ve yarın ızmıre gıdecegım gıtmeden 500 bakımını yaptıracagım zıra motoru aldgm yer burada, hangı yagı kullansam kafam cok karıstı. 500 km sonra yıne degısecek yag. babam evde 15 40 modul yag var dıyor ıkı teneke varmıs. eger motora zarar vermıyecekse onu kullanmak ıstıyorum zıra 30 lıtre cıvarnda varmıs omur boyu yeter bana o yag. yoksa ıpone sentetık mı almalıyım ama 42 lıra 500 km ıcın bıraz ısraf gbı gelıyor bana[/QUOT

normali kışın 10 40 ama 15 40 da çok kalın gelmez sanırım ben yazları 15 50 koyuyorum kışları 10 40
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Açıkcası saat bazında söz veremıyorum çünkü adadan ne zaman cıkabılecegım(kız kardesımı dogumgunune bırakacagm), ızmıre ne zaman gelebılecegım kestıremıyorum malum rodaj da hala motor. Haftaya yaparsak sozumde daha rahat durablrm ama yancantada kararsız kalırsam foto cekıp atıcam yardmcı olursanz yıne sevnrm

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    tamam müsait bir ara buluşuruz sen fotoları at yorumlar bizden :D

Motosikleti
    Apache 150 rtr
    İyi geceler o zaman herkese=) 15 40 modul yag kullanımı ıcınde bılen bırı bılgı verırse cok sevınecegım yarn bakıma gıtmeden once ogrenmıs olurum

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    motor rodajda oldugu için 15 40 ağır gelebilir castrol 10w40 koy 12 tl benzinciden bulursun 15 40 ı rodajdan sonra kullanırsın yazın ..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi geceler o zaman herkese=) 15 40 modul yag kullanımı ıcınde bılen bırı bılgı verırse cok sevınecegım yarn bakıma gıtmeden once ogrenmıs olurum
    motul motosiklet yağıysa problem olmaz kullanabilirsin izmir çok soğuk yer değil iponeda 42 tl ye mi satılıyor ben en son eylülde 30 tlye aldım servisten bursa distiribütörü

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor rodajda oldugu için 15 40 ağır gelebilir castrol 10w40 koy 12 tl benzinciden bulursun 15 40 ı rodajdan sonra kullanırsın yazın ..
    yazın 10w40la 15w40 arasında fark olmaz w dan sonraki yazın ki hava şartlarında yağın viskozitesini gösterir 50 numara olasa daha iyi oluyor vites geişleri daha iyi oluyor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Uzun yolda titreşim rahatsız edermi örnek 150 kmyi mola vermeden ortalama 110 km hızla gitsem zombi gibi olurmuyum ..,;-)

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda titreşim rahatsız edermi örnek 150 kmyi mola vermeden ortalama 110 km hızla gitsem zombi gibi olurmuyum ..,;-)
    150 km dediğin nedir göz açıp kapayana biter rahat ol ver gazı rüzgarın keyfini çıkar
    M.balibey bunu beğendi.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    kardeş bu motor türkiyede değil dimi?? deliririm yoksa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

yan çantayı buldum sahibinden de var 110 tl kargo dahil

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

çantayı tutdum güzelmiş
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam haberleşiriz benim soft çantalar beş altı aydır üstünde evin önüne kitliyorum motoru brandayıda çekiyorum üstüne şu ana kadar bişey olmadı şükür ama istersen sökmesi ve takmasıda çok basit soft çantayı yani akşamları söküp eve götürmen 5 dakika en fazla yanlız balantı yapabilmen için arka topcase demiri olması lazım motorda ben topcase demirinin üzerine L şeklinde ikitanede demir yaptırdım

http://img194.imageshack.us/img194/5619/img0939ta.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    http://img713.imageshack.us/img713/3403/img0937d.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/5619/img0939ta.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/2247/img0935ja.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/5059/img0936h.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/2201/img0938i.jpg

http://img560.imageshack.us/img560/7346/img0933d.jpg

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç durmadan 400 km yaptım yazın sıcak susuzluk ve canın sıkılmadıktan sonra sıkıntı çıkmaz ama artçı için aynını söyleyemem

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Ozledm İstanbulu ve motoru yahu .. Yoldaym naspse sabaha kavusuyorm (:

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozledm İstanbulu ve motoru yahu .. Yoldaym naspse sabaha kavusuyorm (:
    bizde özledik enes yol yorgunuyum falan demezsen görüşelim bugün
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    rtr 150 gri
    Açıkcası saat bazında söz veremıyorum çünkü adadan ne zaman cıkabılecegım(kız kardesımı dogumgunune bırakacagm), ızmıre ne zaman gelebılecegım kestıremıyorum malum rodaj da hala motor. Haftaya yaparsak sozumde daha rahat durablrm ama yancantada kararsız kalırsam foto cekıp atıcam yardmcı olursanz yıne sevnrm
    valla h,ç kafamda yoktu bu yan çanta olayı mesut kardeşde fotoları koyunca benimde aklıma girdi. sen aldığın zaman fotoları at kardeşim bende aynısından alayım

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Güzel modifiye edilmişl bir Apache buldum, paylaşayim dedim

İ2MİRLİ bunu beğendi.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://bharathautos.com/wp-content/u...pgrade-002.jpg
    oha süper olmuş, kim yapmış, nasıl yapmış harika

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

arkadaşlar motora kilit, alarm, disk kilidi vb gibi bir koruma almak istiyorum. ne önerirsiniz?disk kilidi kafama yatıyor ama ne marka vs? sizin var mı kullandığınız?

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bugün Uykusuz uykusuz motora koştum sabah, Saolsun Sabri de arkadaşını aldı geldi beraber sirkeciye gittik .. Baya bi alışveriş yaptık ,(Branda , dizlik ,led sinyaller,depo ped,Yarasa aynalar,File,Wd40 ,yan basmalıklar) Henüz kafamdaki eksikler olsada çoğu şeyi hallettik .. Aşağı yukarı 100km yi aşkın yol yapmışım , yoruldm ve o kdr sıkı gıyınmeme ragmen soguk geçti :D ama değer cidden güzel stres attım ..

Alışveriş sonrası ufak bi mola ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Sabri bu arada Arkadaşın bizim fotoyu çektim sanmış çekmemiş foto yok ortada atamadım :D Bide şu egsoza bi susturucu gibi bişey ayarlamak lazım yada Orjinal takmak lazım muayane zamanına 1.5ay kaldı bu egsozla geçmez .. Nihat abi susturucu olayını nasıl yapabılırız fıkırlerını beklıyorum ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Valla acımadım ıpone aldım yarı sentetık 10 40 35 liraydı, ilk yag değişimi çok fark etti elbette , 6 bin nadiren zorlanmıycak yerlerde 7 bıne cıkıyorum sakıncası olur mu sızce zıra 650 km oldu artık. birde dururken vites geçmiyor bazen , örneğin ışıklara yaklasırken 1 e durumek zorunda kalıyorum debrıyaj ayarmda oldukca ıyı ve tam skıyorum fakat 2 den bosa veya 1 e dususururken ses gelıyor tırrr diye normalmıdır. çok soru sordum kusuruma bakmayın şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Valla acımadım ıpone aldım yarı sentetık 10 40 35 liraydı, ilk yag değişimi çok fark etti elbette , 6 bin nadiren zorlanmıycak yerlerde 7 bıne cıkıyorum sakıncası olur mu sızce zıra 650 km oldu artık. birde dururken vites geçmiyor bazen , örneğin ışıklara yaklasırken 1 e durumek zorunda kalıyorum debrıyaj ayarmda oldukca ıyı ve tam skıyorum fakat 2 den bosa veya 1 e dususururken ses gelıyor tırrr diye normalmıdır. çok soru sordum kusuruma bakmayın şimdiden teşekkürler.

valla ben rodajda ilk 150 km basmadım ondan sonra izmirden çıktım bir aydın yaptım 20 dk dinlendirdim geri izmire. giderken torbalıya kadar yavaş yavaş torbalıdan sonra aydına kadar motor aynı devirde kalmayacak şekilde hızlana yavaşlıya hızlana yavaşlıya gittim geldim dönüşte servis ışığı yandı tabi ozamanlar bilmiyorum servis ışıgı ne. çektim kenara motoru, ulan diyorum ne oldu bu motora heralde bozduk diyorum bi tırstım sonra kitapçığı okuyunca uyandım işe bindim tekrar yapıştır izmire dönüşte direk 500 bakımı rodaj tamam dır sonra ver küsküyü allah ne verdiyse. motorun açılmasından memnunum ben 110 kg adamım 1.85 boy motorun üstündeki çantalar falanda malum o kiloda düz yolda 115- 120km çıkıyor motor. top seped olarak izmir çeşme otobanında meyilli yolda 138 km gördüm yetiyor allaha şükür .ybr tokatlarken 4.vites 110 debriyaj aragaz 5. vites yapıştır vites olayına gelirsek ışıklarda boştan bire geçerken arada geçmemezlik yapabilir debriyajı iki pompaladımmı rahatça geçmesi lazım ama tıırrr diye bi ses normal değil sanki ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://bharathautos.com/wp-content/u...pgrade-002.jpg
    harbiden 10 numara 5 yıldız yapanın emeğine sağlık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla h,ç kafamda yoktu bu yan çanta olayı mesut kardeşde fotoları koyunca benimde aklıma girdi. sen aldığın zaman fotoları at kardeşim bende aynısından alayım
    valla yan çanta çok rahat arkadaşlar bir kullanıcı olarak özelliklede uzun yola gitmeyi ve aksesuarı seviyorsanız tavsiye ederim ben disk kilidi normal kilit branda ve tulum yagmurluk hep yanımda geziyorum çantada

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha süper olmuş, kim yapmış, nasıl yapmış harika

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

arkadaşlar motora kilit, alarm, disk kilidi vb gibi bir koruma almak istiyorum. ne önerirsiniz?disk kilidi kafama yatıyor ama ne marka vs? sizin var mı kullandığınız?
    ben bunları kullanıyorum gayette memnunum

http://www.feyizoglu.com/Zincir-Halat-Kilit_44783.html#0

http://www.feyizoglu.com/Alarmli-Disk-Kilidi_45951.html#0

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler