Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ancak öyle toplaır diye düşünüyorum abi , inş toplanırsınız tabıkı güzel oluyor beraber takılmak ..artık apache heryerde dediğin gibi .. bi kaç kişide olsa bulnur ..

Hacıabi para bol heralde bu aralar kendine sorun aradığına göre :D bişi yok motorda muhabbet olsun dye yazıon buraya ya
    ahahahaaa valla doğru sölüyorsun yaa.. kimseden ses seda çıkmıyor napalım önceden fotolar paylaşımlar havada uçardı..
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahahaaa valla doğru sölüyorsun yaa.. kimseden ses seda çıkmıyor napalım önceden fotolar paylaşımlar havada uçardı..
    Ben bılıyorum adamımı :D Dur hacı ya yine havada uçar da işte .. Bu kış dönemımden yemınle nefret edıyorum .. pazar gunu sen musaıtmısın bu arada .. sirkeciden sonra yanına gelem .. yada sende takıl bana bı kac ufak modıfıyeyle ugrascam brandasıdır spreyıdır fln bakıcam ne eksık varsa ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

Arkadaşlar şiddetle Tavsiye ederim .. (: Okuduktan sonra bi daha sorun kendinize cidden motor sürmeyi biliyormuymuşum diye ..

http://donald.hypermart.net/Teori/Cover.htm
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun motor. yan çanta olarak tex'in soft çantalarını kullanıyorum ben gayette memnunum hart çanta kullanan görmedim hatta bu motora benden başka yan çanta takana bile deng gelmedim koca izmirde millet görüntüsü bozulmasın diye topcase bile takmıyor bende 52 lt topcase ve soft yan çantalar var yan çantalar çok işlevsel ve kullanışlı topcaseyi kullanmıyorum kolay kolay ben geçen yaz çok yırtındım toplanmak için izmirde bir dünya tvs var ama bi türlü beceremedik en sonunda tam ayarladık 3-5 kişi bir cumartesi buluşacaktık bu seferde benim mesai değişti iş yüzünden gene buluşamadık nasip kısmet bu yaza diyorum bakalım kışın zaten forma giren bile yok desen yeri var izmirde nerdesin sen bi ara görüşürüz nasip olursa ...
    Tesekkur ederım =)Üçyolda oturuyorum fakat bornovada okuyorum, bu hafta tatılımın son gunu bıtsın musaıt olursan blusuruz=). yan canta goruntu bozan bırsey değil ki aksıne kalıtelı ıse heybetlı gosterıyor bence motoru yinede hardlar ıcın pek secenek yok gbı

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Ben bılıyorum adamımı :D Dur hacı ya yine havada uçar da işte .. Bu kış dönemımden yemınle nefret edıyorum .. pazar gunu sen musaıtmısın bu arada .. sirkeciden sonra yanına gelem .. yada sende takıl bana bı kac ufak modıfıyeyle ugrascam brandasıdır spreyıdır fln bakıcam ne eksık varsa ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

Arkadaşlar şiddetle Tavsiye ederim .. (: Okuduktan sonra bi daha sorun kendinize cidden motor sürmeyi biliyormuymuşum diye ..

http://donald.hypermart.net/Teori/Cover.htm
    enes söz vermiyim ama takılırz
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    enes söz vermiyim ama takılırz
    tmm görüşelim bi ara .. eksiğin varsa diye dedim gitmişken sanada bakarız .. Bnm kafamda bı kac bişey var ..(:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    tmm görüşelim bi ara .. eksiğin varsa diye dedim gitmişken sanada bakarız .. Bnm kafamda bı kac bişey var ..(:
    tamamdır enes.. eksiğim yok benim pek.. en son geçen hafta bi içlik ve kask filesi aldım.. takılırz beraber ya uğur vardı bi ara progressive nickli, noldu ona yau
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    tamamdır enes.. eksiğim yok benim pek.. en son geçen hafta bi içlik ve kask filesi aldım.. takılırz beraber ya uğur vardı bi ara progressive nickli, noldu ona yau
    eyw hacı duruma göre bakalm o zaman haber ederım (: Yaz gelsin çıkarlaar :D

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı bora atay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederım =)Üçyolda oturuyorum fakat bornovada okuyorum, bu hafta tatılımın son gunu bıtsın musaıt olursan blusuruz=). yan canta goruntu bozan bırsey değil ki aksıne kalıtelı ıse heybetlı gosterıyor bence motoru yinede hardlar ıcın pek secenek yok gbı
    yakınmışsın bende yeşilyurtta oturuyorum müsait bir ara görüşürüz hard çanta kaliteli bulursunda bi şekilde montajıda olur ama kalıteli hartlar kilo bakımında ağır sanki biraz içinede üç beş birsey koydunmu iyice ağırlaşır uzun yol seviyorsan yazları yorar motoru hep büyük cc motorlarda gördüğüm için bana öyle gelmişte olabilir çin min ince pilastik birşey bulabilirsen olabilir bir ara buluşup ineriz istersen kahramanlara sürekli alış veriş yaptığım bir aksesuarcı abim var yardımcı olur hatta benim soft çantalarıda ondan almıştım...
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Merhaba arkadaşlar
    uzun zamandır forumu takip ediyorum yüzlerce sayfa okudum ve aranızda olmaktan mutluyum
    daha önce CBF almayı düşünüyordum ama son zamanlarda + ve - yönleriyle düşündüğümde ve fiyat olarak da
    TVS Apache RTR 150 Motoru 4400-4450arası bir fiyata sigorta + ruhsat + plaka dahil olarak satıldığını düşününce TVS daha ağır basmaya başladı
    yalnız dün canımı sıkan bir durum oldu sizinle paylaşmak istedim

"Zorunlu Trafik Sigortası'na yüzde 50 zam geliyor özellikle İstanbullu sürücüleri bu yıl yüksek fiyatlar bekliyor. "
    şeklinde haberler bir süredir konuşuluyordu...
    Dün kuzenimle konuşmuş dayım kuzen' de Honda 600RR motor var hatay da sigortası zamlı fiyatlarla 200 küsür bir rakama maal olurken
    Dayımın yeni aldığı Honda CB 125 motora istanbul da axa sigorta 218 diğer sorduğu 3-4 firma da 300 küsür fiyat vermişler
    Arkadaşlar 3-5 sene kullanınca trafik sigortasının maliyeti+ vergiler vs. derken ödenen mebla motorun 0 sıfır fiyatını bulacak

Yakın zamanda RTR 150 için sigorta yaptıran yada fiyat soran bilgi verebilir mi konu ile ilgili

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Zaten dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz 5 TL civarı rakam 1 lt benzin
    İnsanlar ÖTV+KDV eklenince fahiş fiyatları bulan benzin fiyatları yüzüne geçtiğimiz 2012 yılında LPG ve DİZEL' e yöneldiğinden
    Elde kalan benzinlerin yurt dışına satıldığını biliyormuydunuz
    2012 yılında elde kalan 3 milyon ton benzin litresi 1.43 TL' den yurt dışına satılmış
    Devletin yaptığı son ekonomik politikalar beni motor almaktan soğutuyor

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı a.payza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    uzun zamandır forumu takip ediyorum yüzlerce sayfa okudum ve aranızda olmaktan mutluyum
    daha önce CBF almayı düşünüyordum ama son zamanlarda + ve - yönleriyle düşündüğümde ve fiyat olarak da
    TVS Apache RTR 150 Motoru 4400-4450arası bir fiyata sigorta + ruhsat + plaka dahil olarak satıldığını düşününce TVS daha ağır basmaya başladı

"Zorunlu Trafik Sigortası'na yüzde 50 zam geliyor özellikle İstanbullu sürücüleri bu yıl yüksek fiyatlar bekliyor. "
    Dün kuzenimle konuşmuş dayım kuzen' de Honda 600RR motor var hatay da sigortası zamlı fiyatlarla 200 küsür bir rakama maal olurken
    Dayımın yeni aldığı Honda CB 125 motora istanbul da axa sigorta 218 diğer sorduğu 3-4 firma da 300 küsür fiyat vermişler
    Arkadaşlar 3-5 sene kullanınca trafik sigortasının maliyeti+ vergiler vs. derken ödenen mebla motorun 0 sıfır fiyatını bulacak

Yakın zamanda RTR 150 için sigorta yaptıran yada fiyat soran bilgi verebilir mi konu ile ilgili

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

İnsanlar ÖTV+KDV eklenince fahiş fiyatları bulan benzin fiyatları yüzüne geçtiğimiz 2012 yılında LPG ve DİZEL' e yöneldiğinden
    2012 yılında elde kalan 3 milyon ton benzin litresi 1.43 TL' den yurt dışına satılmış
    maalesefki durum böyle.. yurtdışına 1.43 ten benzin vereceğine.. yurtiçine 2 liradan verse, otomotiv ve akaryakıt sektöründe patlama yaşanır haberleri yok
    TRANSALP XL700

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    O zaman vergi kaybı da olmazdı 2 liradan yurt içinde satsalardı...
    Ya bu zorunlu trafik sigortası konusunda biri beni aydınlatsın lütfen
    RTR 150 için sigorta yaptıran yada fiyat soran bilgi verebilir mi konu ile ilgili

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    O zaman vergi kaybı da olmazdı 2 liradan yurt içinde satsalardı...
    Ya bu zorunlu trafik sigortası konusunda biri beni aydınlatsın lütfen
    RTR 150 için sigorta yaptıran yada fiyat soran bilgi verebilir mi konu ile ilgili

ben yıl başından önce 2011 model tvs'eme 2012 nin 8 ci ayında 120 tlye yaptırdım izmirde sigortayı yılbaşından sonra baya zamlanmış diye duydum bir arkadaşım 2007 model 125cc mondial soocotere 125 tlye yaptırdı 2013 şubatı başında bizim sigorta 200 e yakın olmuştur büyük ihtimalle tam fiyatı bilmiyorum sigorta işide karaborsa bilet satışlarına döndü araştırmadan yaptırmamak lazım ............
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Merhaba arkadaşlar

Hoşgdin kardeş . . Öncelikle kalpten katılıyorum söylediklerine .. 2 lirayı geçtim 3.5 lira olsa razıyım .. ama böyle bi benzın fıyatı ollmaz .. olamaz .. cok sacma .. Bende dusundukce delırıyorum ama çare yok elden gelen bişey yok .. motor sevdası ayrı bişey engel tanımıyor yinede biniyosun .. apache aldıgında senınde bunları gözün görmez inan bana değişik bi makinadır o .. Sıgorta konusunda sana fikir olur sanırım .. ben baya araştırıp daha geçen hafta Honda CBR 125r motoruma sigorta yaptırdım .. en uygun fiyatı ALLianzdan aldım oda 142tl tam olarak .. Ve pLakam 34 değil 31 .. istanbul olsa 170den asagı olmazdı sanırım .. Sigorta fiyatlarıda aldı başnı gıdıyr .. devlet resmen otomotıv ve motor sahıplerıne savaş açmış durumda .. bu kadar sömürülmez ki ..

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    yakınmışsın bende yeşilyurtta oturuyorum müsait bir ara görüşürüz hard çanta kaliteli bulursunda bi şekilde montajıda olur ama kalıteli hartlar kilo bakımında ağır sanki biraz içinede üç beş birsey koydunmu iyice ağırlaşır uzun yol seviyorsan yazları yorar motoru hep büyük cc motorlarda gördüğüm için bana öyle gelmişte olabilir çin min ince pilastik birşey bulabilirsen olabilir bir ara buluşup ineriz istersen kahramanlara sürekli alış veriş yaptığım bir aksesuarcı abim var yardımcı olur hatta benim soft çantalarıda ondan almıştım...
    Evet şahane olur gıdersek haberlesırız buradan , su anlık softbag de aklıma yatyor ama alırsam kalıtelı bırsey alacagım ve sureklı calındı mı sorusu aklımı kurcalıycak buyuk stres:D fakat dedıgınde dogrusun demırı kendısı krom baglantıları derken nereden baksan 15 kılo gelır dıye dusunuyorum ve fazladan yük.

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Evet şahane olur gıdersek haberlesırız buradan , su anlık softbag de aklıma yatyor ama alırsam kalıtelı bırsey alacagım ve sureklı calındı mı sorusu aklımı kurcalıycak buyuk stres:D fakat dedıgınde dogrusun demırı kendısı krom baglantıları derken nereden baksan 15 kılo gelır dıye dusunuyorum ve fazladan yük.
    tamam haberleşiriz benim soft çantalar beş altı aydır üstünde evin önüne kitliyorum motoru brandayıda çekiyorum üstüne şu ana kadar bişey olmadı şükür ama istersen sökmesi ve takmasıda çok basit soft çantayı yani akşamları söküp eve götürmen 5 dakika en fazla yanlız balantı yapabilmen için arka topcase demiri olması lazım motorda ben topcase demirinin üzerine L şeklinde ikitanede demir yaptırdım

Uploaded with ImageShack.us

Sa arkadaşlar. 2007 model apache sahibiyim.Geçen gün kaza yaptım güzel bi masraf çıktı Parçaları en ucuza istanbulda nerden bulabilirim?

Parçalar: Gösterge paneli, ön far takımı, direksiyon, bunlar önemli olanlar. Far sinyal ayna falanda gerekli ama onlar zaten ucuz şeyler pek bi oynama olmaz diye düşünüyorum.

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    kardeşim yan çantaların resmini atabilirmisin motorda nasıl duruyor merak etdim bende düşünüyorum
    öncelikle hayırlı olsun motor. yan çanta olarak tex'in soft çantalarını kullanıyorum ben gayette memnunum hart çanta kullanan görmedim hatta bu motora benden başka yan çanta takana bile deng gelmedim koca izmirde millet görüntüsü bozulmasın diye topcase bile takmıyor bende 52 lt topcase ve soft yan çantalar var yan çantalar çok işlevsel ve kullanışlı topcaseyi kullanmıyorum kolay kolay ben geçen yaz çok yırtındım toplanmak için izmirde bir dünya tvs var ama bi türlü beceremedik en sonunda tam ayarladık 3-5 kişi bir cumartesi buluşacaktık bu seferde benim mesai değişti iş yüzünden gene buluşamadık nasip kısmet bu yaza diyorum bakalım kışın zaten forma giren bile yok desen yeri var izmirde nerdesin sen bi ara görüşürüz nasip olursa ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

tamam atmışsın zaten :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

nerden sipariş etcem nekar:?

Motosikleti
    rtr 150 gri
    bir izmirlide burada üstadlar ben de yeşilyurttayım. görüşelim bir ara. zaten üçümüzde yakın yerdeyiz. sağlıcakla kalın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

bende yeşilyurttayım üstadlarım beden eğitimi öğretmeniyim bir ara buluşalım saygılar

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı evo1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar. 2007 model apache sahibiyim.Geçen gün kaza yaptım güzel bi masraf çıktı Parçaları en ucuza istanbulda nerden bulabilirim?

Parçalar: Gösterge paneli, ön far takımı, direksiyon, bunlar önemli olanlar. Far sinyal ayna falanda gerekli ama onlar zaten ucuz şeyler pek bi oynama olmaz diye düşünüyorum.
    geçmişolsun arkadaşım benimde geçen lodosta motor devrilmişti olduğu yere bursa servisiyle bir konuş istersen fiyatları gayet uygun siyah apacheli çağatay söyledi dersin

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Evet biraz renk getirelim ortama:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler