Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıdahakı sefere ınsallah bence sen ustana pek kulak asma 10 /40 ıle 15/50 arasında baya bır fark var gıbı duruyo bu yazılanları okuyup bılımsel yaklasınca motor omru ıcın onemlı yag bılıyosun bende bı castrol bı repsol arasında gıdıp gelıyodum sımdı repsol 10/40 tam sentetık yaga karar verdım
    bende bakayım bi usta hangi marka koyuyomuş yahu merak ettim
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imperiaer
    bugün ön dişliyi tekrar 13 yapıp deneyim bi diyodum. o arada senin çayını içmeye gelecektim bi uyandım sel gidiyo bide aşırı sis vardı ula da. kısmet olmadı yani
    yağ konusuna gelince valla benim usta ne koyuyosa onu kullanıyorum sanırım 15/40 gibi ya dedim ama ona bi kere buna hangi yağı koymak lazım 10/40 15/40 15/50 20/50 fark etmez dedi ya bilmiyorum artık ben yağa pek önem vermiyorum nedense her 1000 2000 km arası değiştiriyorum. ama artık tam 2000 km de değiştiricem eskimiyo yoksa
    arkadaşlar bu motorlara 20 50 yağ olmaz kalın gelir 15 40-10 40-15 50 bu numaralardan şaşmayın yoksa motor hızlanmakta zorluk çeker benden demesi nede olsa kış yaklaştı 10 40 tan şaşmayın derim daha çabuk ısınır yaz olsa 15v 50 olabilir
    birisileri bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbr 250r
    arkadaşlar acılll yardıma ıhtıyacım var bızım motorlarda farın altında ıkı tane civata yerı var bılıyosunuz sıfır aldıgımızda beyaz bı teneke takılıydı oralara ben o tenekeyı soktum oraya ıkı tane led sıs lambası arıyorum cok ısık vermesı sorun deıl gorsellık ıstıyorum sadece ama bulamıyorum nerden bulabılırım bır bılgısı olan varmı benım bulduklarım hep cok buyuk kapa duruyor sole 3-4 cm capında yuvarlak yada o buyukluklerde seklı fark etmez ıste :D

Motosikleti
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar acılll yardıma ıhtıyacım var bızım motorlarda farın altında ıkı tane civata yerı var bılıyosunuz sıfır aldıgımızda beyaz bı teneke takılıydı oralara ben o tenekeyı soktum oraya ıkı tane led sıs lambası arıyorum cok ısık vermesı sorun deıl gorsellık ıstıyorum sadece ama bulamıyorum nerden bulabılırım bır bılgısı olan varmı benım bulduklarım hep cok buyuk kapa duruyor sole 3-4 cm capında yuvarlak yada o buyukluklerde seklı fark etmez ıste :D
    http://www.gunduzfari.com/UrunGoster..._kod=DRLOLNB10

http://www.gunduzfari.com/UrunGoster..._kod=DRLHNXA10

http://www.gunduzfari.com/UrunGoster..._kod=DRLELNA10

http://urun.gittigidiyor.com/LED-GUN...26195#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/Gunduz-...25853#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/2-X-DAY...83282#aciklama

bunlar işine yarayabilir

Motosikleti
    cbr 250r
    http://urun.gittigidiyor.com/2-X-DAY...83282#aciklama bu gercekten cok hos satıcıya mesaj yazdım donerse alıcam ıns cok saolun:D

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    bu ledlerden takan varmı? çok güzel olur..

Motosikleti
    bunun biraz geniş olanından bora abi takmıştı geçmiş sayfalarda fotosu vardır

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten güzel hepside çok güzel aydınlatır, mercekli ledler dha iyi gibi geldi
    bende oynama yaptım zararını gördüm orj haline getirdim haberiniz olsun arkadaşlar
    parkları led olanı ile değiştirdim watt olarak tasarruf ettim
    far ampulü ise 55w ile değiştirdim aydınlatma güzel oldu, selektör biraz yavaşladı gibi eskisine göre
    asıl sorun ise
    parkları açıp geziyorken gösterge aydınlatmasında ve arka stopta kırpmalar oldu
    parklardandır dedik denedik olmadı far ampulünü orjinali ile değiştirdik şimdilik sorun yok
    osram veya philips taksam belki iyi olurdu bilemem
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Güzel olur bende düşünüyorum ama bu linkteki ürünler bana pahalı geldi daha uygunları bulunabilir bence biraz araştırın.

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olur bende düşünüyorum ama bu linkteki ürünler bana pahalı geldi daha uygunları bulunabilir bence biraz araştırın.
    gündüzfarı sitesindekiler gerçekten çok pahalı, led dediğin kaç paraki zaten çin malı ürünler, maliyeti en fazla 10 veya 20 lira

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Gündüzfarı sitesindekileri zaten hiç söylemiyorum ama içimde kalmasın söyleyeyim "çüşşş" diyorum (:

Gittigidiyordaki ürün de pahalı 2 parça led için 50 tl fazla bence . Bir araştırmak lazım bende bir bakınayım sağa sola.

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar xenon far bende 3 aydan beri takılı bi dez avantajı olarak uzun yapamıyorsun onunda çozumun buldum araya bi röle takarsın olur biter birde bilgilendirmek amacıyla xenon farlarda kelvin ısı ile değil ışığın rengi ile alakalı bunuda bole bilin herkezi yanlış bilgilendiriliyo 5000k sarı 6000ksarıdan beyaza doğru rengi 8000k beyaz 10000k mor 12000k mavi diye gidiyor bu böle biline

---------- Post added at 05:11 ---------- Previous post was at 05:05 ----------

yağ sorunu dediğinize gelelim arkadaşlar mevsimleriniz şayet 0 veya 0 ın altına düşerse yağ numaraları yanı yağın akışkanlığı (viskozite) diye gecer o zaman yağ numarası 1 kademe düşe bizim motorlara zaten 4 mevsim yağ var 15/40w 15 yağın ısındığında yani motorun 90 dereceye geldiğinde yağın sıcaklığı 100 veya110 arası oluyo sıcaklığı 40w hali ise yağın maxkalınlaştığı halıdır yani soğuk halı anladınız arkadaşlar baya gelmedik yardımcı olamadık

---------- Post added at 05:13 ---------- Previous post was at 05:11 ----------

ön dişli bende 14 yaptım hız olarak 5. viteste 5000 devirde 65 yaparken 14 dişlide 5000 devirde 71 km hız yapmakta yani adanalı abimiz arka dişliye oynamış sanırım aynı hızı yakalamış

---------- Post added at 05:15 ---------- Previous post was at 05:13 ----------

Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir uykuda herhalde. Ya da motoru alan uğramıyor haliyle haberi de olmuyor. Tekrar sesleniyorum...
    Apache kullanıcıları !!!!!
    Msj attığım 2 kişi var, bu arkadaşlar dışında İzmir'de olanlar msj ile bana ulaşsınlar pls pls pls
    bende izmirde oturuyorum nerede buluşacaz kı

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Neresindesin?
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel hepside çok güzel aydınlatır, mercekli ledler dha iyi gibi geldi
    bende oynama yaptım zararını gördüm orj haline getirdim haberiniz olsun arkadaşlar
    parkları led olanı ile değiştirdim watt olarak tasarruf ettim
    far ampulü ise 55w ile değiştirdim aydınlatma güzel oldu, selektör biraz yavaşladı gibi eskisine göre
    asıl sorun ise
    parkları açıp geziyorken gösterge aydınlatmasında ve arka stopta kırpmalar oldu
    parklardandır dedik denedik olmadı far ampulünü orjinali ile değiştirdik şimdilik sorun yok
    osram veya philips taksam belki iyi olurdu bilemem
    bence watt yukseltme markası ne olursa olsun bızım motorlara gıdecegını sanmıyorum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,asla motorun orjinaliyle mümkün olduğu kadar oynamayın,sizin yerinize mühendisler,en uygun olanı zaten düşünmüşlerdir.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    alla alla nerde bu millet dünden beri lütfen boş bırakmayalım topiği

alla alla nerde bu millet dünden beri lütfen boş bırakmayalım topiği
    doğru diyosun

Motosikleti
    ana sayfada sağ altta motorsiklet modellerinin ilk 3 ünde ne olurdu hep 2 gündür göremiyorum. canım sıkılıyo yaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------

yazın motor bambaşka yahu. motoru araya koydum apartmanın yağmurlar kesilirse çıkartırım belki. havalar kötü baya biraz araba ile gezeyim dedim burda boğa güreşinin yapıldıgı büyük geniş bi toprak alan var hele gireyim dedim şuraya yahu ne zevkli oluyo arabayı coşturdum yahu tabi sonra dışarıyı görememe gibi bi durum oldu araba görünmüyordu çamurdan gidip yıkadım benzinlikte peder görmeden))

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    ana sayfada sağ altta motorsiklet modellerinin ilk 3 ünde ne olurdu hep 2 gündür göremiyorum. canım sıkılıyo yaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:59 ----------

yazın motor bambaşka yahu. motoru araya koydum apartmanın yağmurlar kesilirse çıkartırım belki. havalar kötü baya biraz araba ile gezeyim dedim burda boğa güreşinin yapıldıgı büyük geniş bi toprak alan var hele gireyim dedim şuraya yahu ne zevkli oluyo arabayı coşturdum yahu tabi sonra dışarıyı görememe gibi bi durum oldu araba görünmüyordu çamurdan gidip yıkadım benzinlikte peder görmeden))
    ben ce kışın motor başka yahu her baba yiğidin harcı değil yağmurda çamurda motor sürmek yağmur hafif hafif çiselerken motor kullanmak çok zevkli bana göre ama bi o kadarda dikkat gerektiriyo full koruma şart ne zaman kar yağar yollar buz olur motor o zaman garaja ağaa
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler