Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deponun yanlarina delik acarak takilabiliyomus sanirim bi ark solemisti
    o çok zeki arkadaşına söyle bakalım depoyu mu delmeyi düşünüyor.benzin deposuna delik açılırmı hiç,nerde görülmüş,duyulmuş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o çok zeki arkadaşına söyle bakalım depoyu mu delmeyi düşünüyor.benzin deposuna delik açılırmı hiç,nerde görülmüş,duyulmuş.
    başka yere benzin doldururlar
    serum yemiş apache
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    cbr 250r
    o ruzgarlıkları depoyu delmeden takıyorlar deponun kenarlarından tutturarak ama cok aralıklı kalıyor depoyla ve cok sallanıyor buna baglı olarakta ses yapıyor benım ıstanbulda bır arkım taktırdı sonra gerı sokturdu..

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sana pratik bir yöntem söyleyeyim.tayyipin zamlarına karşı pratik hesaplama cetveli hazırladım senin için.

senin motorun 1 litre benzinle 37,5 km yol gidiyor.yani

benzinin litresi 4,30 lira ise km de 0,11 lira yani 11 kuruş yakıyor

benzinin litresi 4,50 lira ise km de 0,12 lira yani 12 kuruş yakacak.

benzinin litresi 5,00 lira olacak ve senin motorun 0,13 lira yani 13 kuruş yakacak

müneccin falan değilim.koyduk olacak diyecekler ve olacak
    yaw ne güldümm yaa eyw. reisssss
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Arkadaşlar arka bagaj için bagaj demiri arıyorum internetten alan varmı ?

Altay motordan dün sipariş vermiştim iptal edilmiş sanırım ellerinde yok .

Mecbur kaldım artık bagaj takmam lazım motora.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    herkese iyi akşamlar. okulum adanada işim mersinde olduğu için az yakan bir motora ihtiyacım vardı ve en sonunda dün 2009 model bir apache aldım. motoru alır almaz depoyu fullleyip km yi sıfırladım. dün biraz mersinde dolaştıktan sonra bugün sabah adanaya gittim ve az önce döndüm. mersine vardığımda km 190 dı depo sadece 2.76 litre benzin aldı. pompacıya dedim bunda bi yanlışlık var bu kadar az yakamaz. pompacı dedi, yok abi bu kadar alıyo. hala şok içindeyim :D ben gurban olurum böyle motora bu gece motora sarılıp yatmayı düşünüyorum ama hala inanamıyorum. yarın yine gidecem okula yine ölcecem.

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

biri bana bunu anlatsaydı kesin yalan söylediğini düşünürdüm
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar. okulum adanada işim mersinde olduğu için az yakan bir motora ihtiyacım vardı ve en sonunda dün 2009 model bir apache aldım. motoru alır almaz depoyu fullleyip km yi sıfırladım. dün biraz mersinde dolaştıktan sonra bugün sabah adanaya gittim ve az önce döndüm. mersine vardığımda km 190 dı depo sadece 2.76 litre benzin aldı. pompacıya dedim bunda bi yanlışlık var bu kadar az yakamaz. pompacı dedi, yok abi bu kadar alıyo. hala şok içindeyim :D ben gurban olurum böyle motora bu gece motora sarılıp yatmayı düşünüyorum ama hala inanamıyorum. yarın yine gidecem okula yine ölcecem.

Hoşgeldin aramıza.

bence bir yanlışlık var .

2,76 lt x 4,35 : 12 tl

12/190 : 0,063 yani km de 6 kuruş

tamam az yakar bu motor ama bu kadar da değil bence.

Birdaha ölç yeni sonucu bekliyoruz. ;)

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arka bagaj için bagaj demiri arıyorum internetten alan varmı ?

Altay motordan dün sipariş vermiştim iptal edilmiş sanırım ellerinde yok .

Mecbur kaldım artık bagaj takmam lazım motora.
    bagaj demirini değiştirmeden de halledebilirsin
    burda gördüm birisi yaptırmış, matkapla deldirip uzun civatalar ile bağlamış bagajı
    isrersen değerlendir hem hesaplı olur hemde güzel görünür sağlamda olur herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

bencede o kadar az yakmaz imkansız resmen yarı yarıya
    farzet birisi eski kasa fiesta birisi yeni kasa ve yarı yarıya yakıt farkı, sence mantıklı mı???

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bencede mantıksız. dediğim gibi biri bana söylese sallıyon derdim. ama depoyu yeniden doldurduğumuzda sadece 2.76 litre aldı. hala çok şaşkınım. yarın yine okula gideceğim adanaya. bu kez sadece okula gidip geleceğim için 160 km civarlarında bi yol yapacağım, gelince tekrar depoyu dolduracağım, bakalım ne olacak. sonucu yine yazarım buraya..

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

bu arada ben kle 500 ün konforuna alışkın olduğum için apachenin titreşimi beni biraz rahatsız etti açıkçası. titreşimi azaltabilmek için tavsiyeleriniz varmı??

titreşim maalesef büyük sorun
    benimde aklımda bir takım düşünceler var nasıl azaltabiliriz diye
    takoz, burç vs yapan bilen varsa tartışabiliriz

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    srknbdm
    hocam ne yaptın elektrikli mi bu kesin hata var

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    inşallah hata mata yoktur yarın bidaha deniycem ama hata olacak bişeyde yok aslında ortada. depoyu silme doldurdum, km yi sıfırladım 190 km sonra depoyu yeniden silme doldurdum. 2.76 litre benzin aldı. yoksa benim motor bozuk mu yarın ola hayrola

Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bagaj demirini değiştirmeden de halledebilirsin
    burda gördüm birisi yaptırmış, matkapla deldirip uzun civatalar ile bağlamış bagajı
    isrersen değerlendir hem hesaplı olur hemde güzel görünür sağlamda olur herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Çok sağlıklı olacağını sanmıyorum 1 kere alınacak birşey ortalama fiyatı da 50 tl zaten uğraşmaya pek değmez ama bulamazsam o da aklımda .

inşallah hata mata yoktur yarın bidaha deniycem ama hata olacak bişeyde yok aslında ortada. depoyu silme doldurdum, km yi sıfırladım 190 km sonra depoyu yeniden silme doldurdum. 2.76 litre benzin aldı. yoksa benim motor bozuk mu yarın ola hayrola
    Bence depoyu doldur ve bitene kadar kullan daha sağlıklı ölçüm olur

bencede bitir depodaki benzini, km yi sıfırla 10 tl benzin al ve km yi paylaş bizimle

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    yarında ölceyim ondan sonrada yedeğe düşene kadar dokunmayım bari. yedek harici kaç litre alıyo??

benim apache de 70 le 80 arasında yeşilden kırmızıya geçiyo. sizlerinki nasıl??

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağlıklı olacağını sanmıyorum 1 kere alınacak birşey ortalama fiyatı da 50 tl zaten uğraşmaya pek değmez ama bulamazsam o da aklımda .
    Bence depoyu doldur ve bitene kadar kullan daha sağlıklı ölçüm olur
    sen bilirsin alıp takmak en iyisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

yarında ölceyim ondan sonrada yedeğe düşene kadar dokunmayım bari. yedek harici kaç litre alıyo??

benim apache de 70 le 80 arasında yeşilden kırmızıya geçiyo. sizlerinki nasıl??
    13.5 litre yedek 2.5 litre
    kırmızı dediğin zoom oluyo galiba, yenilerde yok

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam zaten deponun icini delmiyon benzinin doldugu depoyla dıstaki deponun arasında zaten mesafe var

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    fatih. kardeş,sözüm sana değil.deponun delinmesi fikri birden beni afallattı.başka türlü nasıl o parçalar oraya monte edilir merak ettim.ayrıca ustamın söylediğine göre,o parçalar hızı kesiyormuş,şekil itibarı ile bana da mantıklı geldi,çünkü deponun o kavisli/aerodinamik yapısına ters bir durum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    herkese iyi akşamlar. bugünde adanaya gidip geldim yeniden ölçüm yaptım. bu kez 170 km de 3.63 litre yaktı dün bi yanlışlık olmuş ama nerde hala çıkaramadım

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    slm arkadaşlar ne zamandır giremiyorum izmir ve çevresinde olan arkadaşlar için söyliyim bu pazar farkındalık sürüşü var belki bileniniz vardır otizimli çocuklar yararına düzenlenecek ve büyük çaplı bir organizasyon sanırsam saat 1 de gündoğdu meydanından çıkılıp incir altına kadar polis eskortunda sürüş olacak ve incir altında varış yerindede katılımcılar için çeşitli etkinlikler düzenlenecekmiş 2 tekeri olan her şey davetli bu etkinliğe ben katılmayı düşünüyorum bi aksilik çıkmaz ve yamur yağmassa zira lastik değişmedim hala bu yüzden yamurda motoru sürmüyorum standart lastikler herkesin malumu suyu görünce orası burası oynuyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler