Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl olacak bu iş peki bilen varmı
    aldığımdan beri ayarsız birden gaz yemez rolanti değişken, servis normal der, kendi ustama sordum ayar yaptı birden gaz yemesi daha iyi oldu ama rolanti değişken
    birde dediki karbüratörde iğne varmış onu çevirsek düzelirmiş dedi, akrabamda olmaz öyle dedi ortada kaldık yine
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akrabada eski kasa apache var ikinciel almış tahminimizce ön dişli 15, 3. viteste 110 görüyomuş 4 e 5e gerek yok diyodu
    Bora abininkide dediğime yaklaşmış
    bende merak üzerine değiştireceğim
    bir sorum var benim rolanti bazen 1.5 a yaklaşıyor bazen 1 in altına 0.9 altına düşüyor, niye böyle yapıyor acaba
    kardes benımkıde sabah ılk calıstırdıgımda soguk motorken 09 da motor ısınınca rolantıdeyken 1.5 da normal bence soguk motor sıcak motor olayıdırama sıcakkende ole yapıosa onu bılmıom:D

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    karbüratördeki iğne olayını yaptırın,sanırım senin benzin musluğunda su var,düzensiz çalışmayı ondan da yapıyor olabilir,hava ayarına da baktır derim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    cbr 250r

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/sam1353u.jpg/][/URL

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

buda benım motor 6 aylık oldu nerdeyse ne zormus bu resım yuklemek yhaa

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 15:08 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/sam1353u.jpg/][/URL

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 15:10 ----------

buda benım motor 6 aylık oldu nerdeyse ne zormus bu resım yuklemek yhaa
    xenon kaça patladı peki? motorda tertemiz canım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

arkadaşlar benimde bu devir kafama takıldı gittim motoru 2 güne yakındır çalıştırmıyordum çalıştırdım ve direk sevirin resmini çektim soğuk hali bu sonra bindim gezdim ısıttım iyice devir o kırmızı yere geldi. düşükmüki acaba? stop etme gibi gaz yememe gibi bi sorun yaşamadım hiç. tıkır tıkır sayıyo.

Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    devir saatinin,1250-1400 civarında olması gerekir.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saatinin,1250-1400 civarında olması gerekir.
    normal mi o zaman bu rölanti. ilk çalıştırmada bu şekil ısınınca kırmızı olan yerde.

Motosikleti
    cbr 250r
    xneon 80 tl 20 de taktırmaya verdım 100 tl

Motosikleti
    xneon 80 tl 20 de taktırmaya verdım 100 tl
    kaç bin k o 6 bin mi?

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    imperiaer, egsozu boyattın mı? çok yakışmış. birde, gidonu karbonla kaplamışsın sanırım oda çok güzel.. sen neredesin? istanbulda mı burdaysan görüşelim.

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç bin k o 6 bin mi?
    evet 6000k zaten ustunu tavsıye etmem daha guclusu cok ısı verdıgı ıcın farın ıcını erıtıyo dıe soledıler bana ama aydınlatması gayet ıyı 6000k nın gecelerı daha bır fark edılır oldum:D

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imperiaer, egsozu boyattın mı? çok yakışmış. birde, gidonu karbonla kaplamışsın sanırım oda çok güzel.. sen neredesin? istanbulda mı burdaysan görüşelim.
    yok egzozuda karbon kapladım kendım hatta bugun soktum ıkısınıde bastan kapladım daha guzel oldu onumuzdekı haftada gıdonun sag ve sol kolunu mat sıyaha boyatcam yanlar cok sırıttı ortası karbon olunca vıtes ve arka fren kolunuda sıyaha boyatcam bırde farın altına cızgı seklınde gunduz varı takıcam cıvata yerıde hazır bızım motorlarda tam olarak bıtırınce tekrar resımlerını koyarım ben ıstanbulluyum ama ogrencı oldugum ıcın mugladayım su anda yazın ıns motora bınıp gelıcem ıstanbula o zaman gorusuruz)

ARKADAŞLAR 2012 MODELLER NEZAMAN CIKAR.NEGİBİ DEGİŞİKLİKLER OLUR.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratördeki iğne olayını yaptırın,sanırım senin benzin musluğunda su var,düzensiz çalışmayı ondan da yapıyor olabilir,hava ayarına da baktır derim.
    iğne olayı nasıl yapılabilir biraz açabilirmisin abi, benzin musluğuna su nasıl girebilirki
    hava ayarı yaptırdım servise ayrı diğer ustama ayrı
    bu arada yakıtta arttı gibi geliyo bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:12 ----------

kardes benımkıde sabah ılk calıstırdıgımda soguk motorken 09 da motor ısınınca rolantıdeyken 1.5 da normal bence soguk motor sıcak motor olayıdırama sıcakkende ole yapıosa onu bılmıom:D[COLOR="Silver"]
    soğukken iyi ısınınca bazen yükseliyor bazende düşüyor
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    evet 6000k zaten ustunu tavsıye etmem daha guclusu cok ısı verdıgı ıcın farın ıcını erıtıyo dıe soledıler bana ama aydınlatması gayet ıyı 6000k nın gecelerı daha bır fark edılır oldum:D

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:12 ----------

yok egzozuda karbon kapladım kendım hatta bugun soktum ıkısınıde bastan kapladım daha guzel oldu onumuzdekı haftada gıdonun sag ve sol kolunu mat sıyaha boyatcam yanlar cok sırıttı ortası karbon olunca vıtes ve arka fren kolunuda sıyaha boyatcam bırde farın altına cızgı seklınde gunduz varı takıcam cıvata yerıde hazır bızım motorlarda tam olarak bıtırınce tekrar resımlerını koyarım ben ıstanbulluyum ama ogrencı oldugum ıcın mugladayım su anda yazın ıns motora bınıp gelıcem ıstanbula o zaman gorusuruz)
    bizim arabada xenon var onu mu söksem

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Bende merak ediyorum 2012 modeller nası olcak acaba

Aynn Abiler 2012 bide arka disk fren gelse süper olur

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    2011'den farklı birşey olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    cbr 250r
    bizim arabada xenon var onu mu söksem
    yok ole bedava olmaz bu ıs 100 tl bascan takcan:D

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 17:22 ----------

beyler yağ seçimi ile ilgili çok onemlı bır sıte buldum bence herkes okusun ve yorumlarını paylassın bızım motorlar ıcın en ıyı yag kalınlıgını bulalım lınkı paylasıyorum
    http://www.repsol-turkey.com/yhgb.html benım yorumuma gelnce 10w 40 tam sentetık bızım motorlara ve turkıye ıklımıne gore dort mevsım kullanılabılen en ıyı yag bırde sız bakın bakalım:D

---------- Post added at 18:14 ---------- Previous post was at 18:12 ----------

beyler yağ seçimi ile ilgili çok onemlı bır sıte buldum bence herkes okusun ve yorumlarını paylassın bızım motorlar ıcın en ıyı yag kalınlıgını bulalım lınkı paylasıyorum
    http://www.repsol-turkey.com/yhgb.html benım yorumuma gelnce 10w 40 tam sentetık bızım motorlara ve turkıye ıklımıne gore dort mevsım kullanılabılen en ıyı yag bırde sız bakın bakalım:D

Motosikleti
    imperiaer
    bugün ön dişliyi tekrar 13 yapıp deneyim bi diyodum. o arada senin çayını içmeye gelecektim bi uyandım sel gidiyo bide aşırı sis vardı ula da. kısmet olmadı yani
    yağ konusuna gelince valla benim usta ne koyuyosa onu kullanıyorum sanırım 15/40 gibi ya dedim ama ona bi kere buna hangi yağı koymak lazım 10/40 15/40 15/50 20/50 fark etmez dedi ya bilmiyorum artık ben yağa pek önem vermiyorum nedense her 1000 2000 km arası değiştiriyorum. ama artık tam 2000 km de değiştiricem eskimiyo yoksa

Motosikleti
    cbr 250r
    imperiaer
    bugün ön dişliyi tekrar 13 yapıp deneyim bi diyodum. o arada senin çayını içmeye gelecektim bi uyandım sel gidiyo bide aşırı sis vardı ula da. kısmet olmadı yani
    yağ konusuna gelince valla benim usta ne koyuyosa onu kullanıyorum sanırım 15/40 gibi ya dedim ama ona bi kere buna hangi yağı koymak lazım 10/40 15/40 15/50 20/50 fark etmez dedi ya bilmiyorum artık ben yağa pek önem vermiyorum nedense her 1000 2000 km arası değiştiriyorum. ama artık tam 2000 km de değiştiricem eskimiyo yoksa
    bıdahakı sefere ınsallah bence sen ustana pek kulak asma 10 /40 ıle 15/50 arasında baya bır fark var gıbı duruyo bu yazılanları okuyup bılımsel yaklasınca motor omru ıcın onemlı yag bılıyosun bende bı castrol bı repsol arasında gıdıp gelıyodum sımdı repsol 10/40 tam sentetık yaga karar verdım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler