Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

SArı-Siyah-Gri karazsız kaldım ama kırmızı hiç hoşuma gitmio o kesin sarı renk güzel alt yere yakın korumaık dikkat çekici gözüküyo adını hatırlayamadım şimdi silah da baya gzl duruo gride aynen yani 3 renkte güzel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    http://www.youtube.com/watch?v=vIK0lKdUFAM

bu motor tr'ye geldiğinde tek olur kanaatindeyim. kimse abs'siz motora binmez artık.

http://www.youtube.com/user/tvsapach.../0/gNILY9EoUmA
    Bu seste bunun gibi olsa gerçekte türkiyedek i apache kapış kapış gider

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Emre_(acemi) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/user/tvsapach.../0/gNILY9EoUmA
    Bu seste bunun gibi olsa gerçekte türkiyedek i apache kapış kapış gider
    bana sorucak olursan git gide çoğalıyoruz, hele ki 2011 modellerin bu kaslı yapısıyla kapış kapış gidicek gibi geliyor bana.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

2012 yazında hızlı bi apache artışı olucağını umuyorum

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben fidan kahvesinin orda oturuyorum uyanın ey izmirli apacheciiiilerrr gurkantosun bi hafta sonu ayarlarız buluşma perşembe günkü toplantı alsancaktamı her hafta yapılıyo galiba o toplantı
    Sık sık geçtiğim yer yani Uyusunlar bakalım, 1-2 ay sonra çıkıp biri toplanalım derse görürüm ben onları Alsancak değil İnciraltı Helikopter pistinde.

---------- Post added at 13:28 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ısınmadan hareket etmeye çalıştığınızda özellikle 1.5 ile 3 bin devir arası motor gaz keser. özellikle motor ilk alındığı dönemlerde bu çok sık olur. sürücü gaz yemiyor diyerek iyice gazı açtıysa eğer başınıza gelen olay meydana gelir. özellikle ilk 2 bin km de motorunuzu soğukken ilk çalıştırmalarınız da 3-4 dk kadar hafif gaz açarak boş viteste motorunuzu ısıttıktan sonra hareket etmeniz sizin için iyi olacaktır.
    Tamamen katılıyorum.. Havalar soğudu arkadaşlar, motor soğukken jikle kullanmanızı tavsiye ederim.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    cbr 250r
    selam mıllet dun on dıslıyı 14 yaptım tıtresımı baya bı aldı yakıt sarfıyatıda dusucek dıe tahmın edıyorum ayrıca motor cok daha fazla serı oldu normalde 60 km hıza 5.9 sanıyede cıkıoken su anda 4.6 sanıyeye kadar dustu az oncede arkama bı arkadas aldım ben 55 kılo o 90 kılo 110 yaptı motor yane gucunu cok fazla yıtırmedı motor son hız olarakta 143 gordum ruzgarsız duz yolda tek kısı 2. vıtes red lıne da 62 km ye kadar cıkıo su anda motor vıtes gecıslerı cok daha yumusak oldu tek denemedıgım sey dık bır yokusta 2 kısı per formansı ne kadar etkılıyıcek gercı benım cok hafıf olmak gıbı bı avantajım var :D tekken guc kessın sanmıyorum o yuzden sımdı arkama o 90 lık arkıyı alıp bı denım gelım bende merak ettım sımdı:D gelınce yazarım:D

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

denedım geldım arkadaslar ıkı kısı dık bır yokusta yokusun uzunlugu ortalama 1 -1.5 km 5. vıtes 106 ıle yokusa gırdım 700 800 metre gıttıkten sonra hızım 70 e kadar dustu daha sonra vıtesı 4 ten 3 e aldım motor yokus sonunda 80 km hızdaydı motorun devrıde 6 ıle 9 bın arasındaydı yane 6000 devırın altına hıc dusurmedım motoru denedıgım yokusuda soylıyım belkı muglayı bılenler bılır mugladan marmarıse dogru gıderken unıversıtenın yanındakı rampa rampanın acısı ortalama 60 derece sonuc bu)

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf den daha sorunsuz bence. ve daha güçlü hızlı torklu tipli kaslı vs vs sadece daha fazla titrek.

arkadaşlar muğla ankara yapmayı düşünüyorum ne dersiniz sabah erken saatte çıkmayı planlıyorum ama yol biraz gözümde büyüdü ne yapsam karar veremedim.
    KARDES SEN MUGLALIMISIN BEA GORUSEK BENDE MUGLADANIM OGRENCIYIM MERKEZDE beco_gs88@hotmail.com maıl at bana yada faceden mesaj at

Motosikleti
    cbr 250r
    uzun zamandır gıremıyordum foruma sımdı bıraz gerılere dogru gezınım dedımde su bakım lambası nasıl sonuyor konusunun uzerınde durulmus merak edıyor anlasılan arkadaslar aydınlatım dedım
    ole kontak acıp kapatmak gıbı fantezılerle sonmuyor malesef bosa ugrasmayın eger o sekıl sondurebılende varsa motorunu servıse gotursun sıgortaları fılan bı konrtol ettırsın o lamba bakım zamanı geldıgınde kontagı actıgınızda 10 sanıye yane 10 kere yanar soner sınyal verır kontagı acın 15 20 sanıye bekleyın daha sonra motorun gostergezınde altlı ustlu 2 sıyah dugme vardır usttekı dugmeye basın 10 sanıye basılı tutun daha sonra alttakı dugmeye basın 10 sanıye basılı tutun daha sonra her ıkı dugmeye bırden ve 10 sanıye tekrar basılı tutun bakım ısıgının yanıp sondugunu goreceksınız bu resetlendıgı anlamına gelır ama kurcalamanızı tavsıye etmem genelde servıse resetletın derım ben soleme nedenımde 5000 de deılde 4800de bakım yaptırırsınız o zaman yanmayan ısık resetlenemez sonra uzun bı yolculukta baslar yanmaya servıs bulamazsınız yolda kalırsınız servıs ısıgı yandıktan sonra 200 km gıdermıs cunku bu motor bana ole dedıler ısotlardan sonra motor bakımı yapılmadıgı ıcın otomotık olarak ıstop edıomus oleymıs yane hıc basıma gelmedı denemedımde:D

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Seni biraz keklemişler o servis ışığı bende 5000 km boyunca yandı hala da yanıyor :D Servis bilmiyor resetlemeyi bende denemeyi unutuyorum burada yazanı ;)

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam mıllet dun on dıslıyı 14 yaptım tıtresımı baya bı aldı yakıt sarfıyatıda dusucek dıe tahmın edıyorum ayrıca motor cok daha fazla serı oldu normalde 60 km hıza 5.9 sanıyede cıkıoken su anda 4.6 sanıyeye kadar dustu az oncede arkama bı arkadas aldım ben 55 kılo o 90 kılo 110 yaptı motor yane gucunu cok fazla yıtırmedı motor son hız olarakta 143 gordum ruzgarsız duz yolda tek kısı 2. vıtes red lıne da 62 km ye kadar cıkıo su anda motor vıtes gecıslerı cok daha yumusak oldu tek denemedıgım sey dık bır yokusta 2 kısı per formansı ne kadar etkılıyıcek gercı benım cok hafıf olmak gıbı bı avantajım var :D tekken guc kessın sanmıyorum o yuzden sımdı arkama o 90 lık arkıyı alıp bı denım gelım bende merak ettım sımdı:D gelınce yazarım:D

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

denedım geldım arkadaslar ıkı kısı dık bır yokusta yokusun uzunlugu ortalama 1 -1.5 km 5. vıtes 106 ıle yokusa gırdım 700 800 metre gıttıkten sonra hızım 70 e kadar dustu daha sonra vıtesı 4 ten 3 e aldım motor yokus sonunda 80 km hızdaydı motorun devrıde 6 ıle 9 bın arasındaydı yane 6000 devırın altına hıc dusurmedım motoru denedıgım yokusuda soylıyım belkı muglayı bılenler bılır mugladan marmarıse dogru gıderken unıversıtenın yanındakı rampa rampanın acısı ortalama 60 derece sonuc bu)

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

KARDES SEN MUGLALIMISIN BEA GORUSEK BENDE MUGLADANIM OGRENCIYIM MERKEZDE beco_gs88@hotmail.com maıl at bana yada faceden mesaj at

dediğin yer devrant oluyo kampüsün yanı benim motorda aynen çift kişi senin dediğin gibi çıkıyor 4 le vuruyorum ben 100 105 le köprüyü geçiyorum birazdaha gidiyorum sağda levha var marmaris yazan :d orda 3 e çekiyorum
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni biraz keklemişler o servis ışığı bende 5000 km boyunca yandı hala da yanıyor :D Servis bilmiyor resetlemeyi bende denemeyi unutuyorum burada yazanı ;)
    5000 km hıc servıse gıtmedınmı keklemek sayılmaz pek ılgılenmemıstım soyledıklerıyle ztn cok sukur ben unutmuyorum yhaa bakımda resetletıyorum yada kendım resetlıyorum sorun olmuo yane

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin yer devrant oluyo kampüsün yanı benim motorda aynen çift kişi senin dediğin gibi çıkıyor 4 le vuruyorum ben 100 105 le köprüyü geçiyorum birazdaha gidiyorum sağda levha var marmaris yazan :d orda 3 e çekiyorum
    kardes sen ogrencımısın muglada koteklıye gelırsen beklerım bı cayımı iç

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    benim de dişli değiştirme zamanım geldi anlaşılan peki arkadaşlar çoğu arkdaşın motoru garantili bu garanti olayında dişli değiştirince garanti dişi kalmıyo mu ?
    bir de ankarada hiçmi yok apache kullanan
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de dişli değiştirme zamanım geldi anlaşılan peki arkadaşlar çoğu arkdaşın motoru garantili bu garanti olayında dişli değiştirince garanti dişi kalmıyo mu ?
    bir de ankarada hiçmi yok apache kullanan
    servısle aran ıyıyse kalmaz servıs deıstırırse kalmaz bırde servıs test surusu yapmaz yada dıslı kutusunu acmaz ıse anlamaz o zamanda kalmaz sen onumu deıstırıcen deıstırdıgınde ızlenımlerını yazarsan sevınırım

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:36 ----------

adanalı abı sen de arka dıslıyı deıstırmıstın ondıslıyıde ıkı bınden sonra deıstırıcem demıstın hatırladıgım kadarıyla ne yaptın deıstırdınmı ondıslıyı nasıl su an

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    sağolsun çok iyidir bizim servis bakımda motorun yanına bile indirmedilerrr
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    5000 km hıc servıse gıtmedınmı keklemek sayılmaz pek ılgılenmemıstım soyledıklerıyle ztn cok sukur ben unutmuyorum yhaa bakımda resetletıyorum yada kendım resetlıyorum sorun olmuo yane

---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

kardes sen ogrencımısın muglada koteklıye gelırsen beklerım bı cayımı iç
    yok biz burda oturuyoruz. inşallah düşer gelirim içerim bi çayını

Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ısınmadan hareket etmeye çalıştığınızda özellikle 1.5 ile 3 bin devir arası motor gaz keser. özellikle motor ilk alındığı dönemlerde bu çok sık olur. sürücü gaz yemiyor diyerek iyice gazı açtıysa eğer başınıza gelen olay meydana gelir. özellikle ilk 2 bin km de motorunuzu soğukken ilk çalıştırmalarınız da 3-4 dk kadar hafif gaz açarak boş viteste motorunuzu ısıttıktan sonra hareket etmeniz sizin için iyi olacaktır.
    Evet motor gaz yemedi birden yiyince önü baya kalktı bidaha düşmem aynı hataya cevap için teşekkürler
    Teşekkrler İ2MİRLİ kazasız belasız..

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    ikinci elde bugün bi ilan vardı. bi arkadaşımız bana bu motor ile ilgili mail soru sordu. bu tip acil satılık, çok uygun fiyatlı ilanlara çok dikkat edin arkadaşlar. bu kişi dolandırıcı demiyorum yanlış anlaşılmasın ama. genelde isim soyisim verip, atm'den para yatırtıyorlar. kapora, motoru, yada o şeyi görüp adamın yerini yurdunu öğrendikten sonra verilir. tanımadığınız birine sakın ola havale, atm yada herhangi bir şekilde para vermeyin. kişinin yerini yurdunu görün ondan sonra karar verin.

Motosikleti
    cbr 250r
    bugun motorun bazı parcalarına karbon fıber kapladım cok hos durdu resım nasıl atılıyor buraya yarın cekım yuklıyım sızler ıcın

Motosikleti
    bugun motorun bazı parcalarına karbon fıber kapladım cok hos durdu resım nasıl atılıyor buraya yarın cekım yuklıyım sızler ıcın
    http://imageshack.us/ tıkla.

Uploaded with ImageShack.us

bunu uygularsan tamamdır kardeşim bekliyoruz resimleri

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı lightoff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isotlardan fiyat listesini istedim gönderecez dediler göndermediler tekrar istedim gönderirlerse burada paylaşırım
    kardes senın bu profıl resmındekı gunduz cızgı led ı nerden yaptırdın yada kendı motorunmu bu ben 1 aydır arıyorum kımse camı cıkarıp yapmayı goze almıo cam kıralır dıyorlar

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

oke kardesım cok saol sana canlıda gosterebılırım aslında bı gun ayarlayalım tanısalım:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler