Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    sayımız giderek artıyor anasayfadan motosiklet modelleri kısımından çıkmıyor tvs apache
    eskiden başlık altında arıyodum[/QUOTE]

aynen aynen
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gibi önce 850 tl ardındanda ikinci kez ehliyetsiz araç kullanmaktan 1200 tl ödeyince sorun olurmu olmazmı anlarsın sonra bi 300 de a2 ehliyete verirsin ehliyet sana 2.350 tl ye gelir benim gibi bi socoter parası verirsin ehliyete binme ehliyetsiz güzel kardeşim ehliyet gelene kadar sık dişini ben 3 sene ehliyetsiz sürdüm bişi olmuyo diye salladım sonra 2 ay içinde arka arkaya 2 tane ehliyetsizlik cezası yedim 2000 küsür ceza yazık 1 ay sık dişini cezaya verecegin parayla aksesuar alırsın benden tavsiye gene sen b ilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

ben 45 gün kadar önce 3800 e aldım peşin izmir özgül motordan su an 4000 tl peşin fiyat çekiyolar bildiğim
    15 GÜN ÖNCE BEN ALDIM 3900'E VERDİ PEŞİN.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

blade17xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    ben kredi kartına 12 taksit 4400 geldi bana.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    oha dicem abi ya tmm neredeyse japon üretim kadar sağlam iyi bir motor ama 4000 tl gerne çok pahalı o fiyata honda 150 cbf alınır yani benim görüşüm bu ama apache dede tip var yani

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha dicem abi ya tmm neredeyse japon üretim kadar sağlam iyi bir motor ama 4000 tl gerne çok pahalı o fiyata honda 150 cbf alınır yani benim görüşüm bu ama apache dede tip var yani
    Apache benim gibi genç yada yeni motorla tanışıcaklara hitap ediyor tam tip var çünkü dediğin gibi şehir içi kullanıcam ben mesela sadece ama uzun yol için alsam tamamen iş yada ticari açıdan gezme tozma değilde o zaman honda alırdım ama şehir içi kullanıcam ve görünüşüne bakanlar beğeniyor ayrıca benim olduğum yerde kimsede yok mesela :D İlk ben sarısına binicem hala rengini bekliyorum motoru alamadım halen :D

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf den daha sorunsuz bence. ve daha güçlü hızlı torklu tipli kaslı vs vs sadece daha fazla titrek.

arkadaşlar muğla ankara yapmayı düşünüyorum ne dersiniz sabah erken saatte çıkmayı planlıyorum ama yol biraz gözümde büyüdü ne yapsam karar veremedim.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    ben izmir yeşilyurtta oturuyorum üçyolda çalışıyorum ve bu aralar baya bi apache görür oldum hızla çoğalıyoruz yakında toplu gezilere başlıyalım apacheler

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Yeşilyurt son durağa yakınım bende. İzmir'liler den ses çıkmıyo, bu gidişle yalan olacak benden söylemesi
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    İzmirliler burada ses çıkartmayanlar utansın, sen geçenlerde perşembe günkü geziden söz etmişsin ama o gezi benim açımdan zor, gündüz çalışıyorum akşamda okula gidiyorum ondan gelemem, ancak hafta sonu birşeyler ayarlayabilirsek güzel olur. (Tabi herkes için uygunsa)

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Özelden ayarlayalım isterseniz burayı meşgul etmeyelim İzmir'de olup ta msj atmadığım arkadaşlar benimle irtibata geçsinler lütfen.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Bende manisadayım ama daha motor gelmedi bekliyoruz.Sizleri bir soru sorucam arkadaşlar tüm tvs kullananlara sizce motorun en güzel rengi hangisi ?

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşilyurt son durağa yakınım bende. İzmir'liler den ses çıkmıyo, bu gidişle yalan olacak benden söylemesi
    ben fidan kahvesinin orda oturuyorum uyanın ey izmirli apacheciiiilerrr gurkantosun bi hafta sonu ayarlarız buluşma perşembe günkü toplantı alsancaktamı her hafta yapılıyo galiba o toplantı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende manisadayım ama daha motor gelmedi bekliyoruz.Sizleri bir soru sorucam arkadaşlar tüm tvs kullananlara sizce motorun en güzel rengi hangisi ?
    valla arkadaşım zevk meselesi bu tabi herkesin görüsü farklıdır şahsen ben siyahı ile titan gri arası gittim geldim en sonunda griyi aldım sarısı ve kırmızıda güzel ama dedim ya zevk meselesi ben en çok griyi begendim aldım

Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gibi önce 850 tl ardındanda ikinci kez ehliyetsiz araç kullanmaktan 1200 tl ödeyince sorun olurmu olmazmı anlarsın sonra bi 300 de a2 ehliyete verirsin ehliyet sana 2.350 tl ye gelir benim gibi bi socoter parası verirsin ehliyete binme ehliyetsiz güzel kardeşim ehliyet gelene kadar sık dişini ben 3 sene ehliyetsiz sürdüm bişi olmuyo diye salladım sonra 2 ay içinde arka arkaya 2 tane ehliyetsizlik cezası yedim 2000 küsür ceza yazık 1 ay sık dişini cezaya verecegin parayla aksesuar alırsın benden tavsiye gene sen b ilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

ben 45 gün kadar önce 3800 e aldım peşin izmir özgül motordan su an 4000 tl peşin fiyat çekiyolar bildiğim

0 apacheme kavuştum sonunda ama talihsizlik vurdu motra alştm sokak bşında durdum tam kalkarken motor gaz yemedi şahlandı birden Allaha şükür bişey yok pek 2 cm çizik oda nazar heralde.. Allah kazadan korusun hepinizi.. Bacak gitti hafiften ama pes etmek yok akıllandım ehliyeti alana kadar trafiğe çkmak yok tavsiyem ehlytsz arkadaşlara İ2mirli saolasın kazadan sonra gördm yazıyı geç oldu ama akllandım

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı Apache35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 apacheme kavuştum sonunda ama talihsizlik vurdu motra alştm sokak bşında durdum tam kalkarken motor gaz yemedi şahlandı birden Allaha şükür bişey yok pek 2 cm çizik oda nazar heralde.. Allah kazadan korusun hepinizi.. Bacak gitti hafiften ama pes etmek yok akıllandım ehliyeti alana kadar trafiğe çkmak yok tavsiyem ehlytsz arkadaşlara İ2mirli saolasın kazadan sonra gördm yazıyı geç oldu ama akllandım
    motor gaz yemeyip nasıl şahlandı anlamadım
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor gaz yemeyip nasıl şahlandı anlamadım

heRALDE Motor gaz yemeyince bu kazı kökledi birden bi gaz geldi hop sah mat

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı Apache35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ALLAH BETERİNDEN SAKINSIN KARDESIM GECMİŞ OLSUN İLK VE SON KAZAN OLUR İNŞALLAH

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

ixeywent:motor gaz yemeyip nasıl şahlandı anlamadım

GAZ YEMEYİNCE GAZ YESİN DİYE GAZI SONUNA KADAR AÇTIYSA MOTOR BİRDEN GAZ YİYİP UÇMUŞTUR ALTINDAN ÖYLE TAHMİN EDİYORUM YOKSA NASIL SAHLANSIN..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    motor ısınmadan hareket etmeye çalıştığınızda özellikle 1.5 ile 3 bin devir arası motor gaz keser. özellikle motor ilk alındığı dönemlerde bu çok sık olur. sürücü gaz yemiyor diyerek iyice gazı açtıysa eğer başınıza gelen olay meydana gelir. özellikle ilk 2 bin km de motorunuzu soğukken ilk çalıştırmalarınız da 3-4 dk kadar hafif gaz açarak boş viteste motorunuzu ısıttıktan sonra hareket etmeniz sizin için iyi olacaktır.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Arkadaş baya acemi galiba altından kaçırmış motoru gaz açmaya alışması lazım bir daha düşmez ama aynı hataya öğreniyoruz düşe kalka işte hepimiz

Bu arada favori renklerinizi bekliyorum arkadaşlar.Bence bu motora en çok yakışan renk sarı.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor ısınmadan hareket etmeye çalıştığınızda özellikle 1.5 ile 3 bin devir arası motor gaz keser. özellikle motor ilk alındığı dönemlerde bu çok sık olur. sürücü gaz yemiyor diyerek iyice gazı açtıysa eğer başınıza gelen olay meydana gelir. özellikle ilk 2 bin km de motorunuzu soğukken ilk çalıştırmalarınız da 3-4 dk kadar hafif gaz açarak boş viteste motorunuzu ısıttıktan sonra hareket etmeniz sizin için iyi olacaktır.
    işte beklenilen cevap buydu, teşekkürler.

---------- Post added at 10:33 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

Bu arada favori renklerinizi bekliyorum arkadaşlar.Bence bu motora en çok yakışan renk sarı.[/QUOTE]

burada herkes kendi motorunun renklerini söyliceyecktir tabiki, bende kırmızı ve gri arasında çok gidip gelmiştim ancak gri daha çekici geldi. Benim için en güzel renk gri.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler