Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    apachenın selesı rahat bız bu carsamba gecesı ızmırden canakkaleye sehıtlıge gıtcez allahın ıznıyle 3 motor 2 apache 1 cbr 125 dıger cbr 125 lı arkadas uzun yolda cbr ın selesı rahat degıl dıye vazgectı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apachenın selesı rahat bız bu carsamba gecesı ızmırden canakkaleye sehıtlıge gıtcez allahın ıznıyle 3 motor 2 apache 1 cbr 125 dıger cbr 125 lı arkadas uzun yolda cbr ın selesı rahat degıl dıye vazgectı
    seleden değilde yememiş bence biraz.. o yolu yapacak adam her motorla yapar.. uzun yol sabır azim ve kıç meselesi biraz
    t.madde bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Merhaba arkadaşlar. Bugün motorumu biraz güzelleştirmek adına Jantları boyamaya koyuldum. Motorum 2011 model 16 binde. Gri renkte. Telefondan giriyorum resim atma şansım olsaydı keşke. (Forumda da yeniyim bir yolu varsa lütfen söyleyin) :(

Depoda kılıf vardı söktüm, (motorun Görüntüsü hemen Değişti)
    ön far koruma demiri vardı söktüm
    Arka sepet vardı. Önce sepeti, ardından sepet demirini şaseden söktüm. (Arka tutma boynuzları yok böyle daha hoş görünüyor bence)

Seyrantepe'ye yola koyuldum iyi bir boyacı var. İstediğim rengi söyledim (Subaru sarısı diyorlar nam-ı diğer balköpüğü)
    Ustamız hemen hazırladı karıştırdı boyayı, makineye soktu sonra sprey kutuya bastı bize verdi. Daha öncede yaklaşık 20 kadar motor jantı boyadık burdan aldığımız boyalar biraz tuzlu olsa da harika gerçekten. 2 sprey kutu aldık boyayı. 4 tane de 600 numara zımpara aldık. HER AŞAMANIN FOTOSUNU ÇEKTIM AMA PC BOZUK OLDUĞUNDAN MALESEF KOYAMIYORUM, ILK FIRSATTA KOYACAĞIM :(

Jantları söktük depoya gelince, hemen jant şeridini sökmeye koyulduk. 2 Yıldır üstünde aynı Şerit vardı öyle yapışmış ki artık sökmek hiç te kolay olmadı 4 kişi 1 saatte bitirdik.
    Sıra geldi zımparaya, bizimkilere güvenmediğim için tek Yaptım zımparayı kollarım koptu Öldüm bittim. Zaten temiz olan jantımızı Hertürlü tozdan korumak için bi güzel sildik tekrar temizledik.

Jantlar artık boyaya hazır.

Jantları boyamadan önce lastikleri sökmedim, çok dikkatli şekilde kağıt bantla iyice lastikleri kapattım.

Boyayı denemek için arka balata kapağını boyadık ilk sonuç mükemmeldi.
    Başladık jantı boyamaya, birer saat kurumasını bekleyip diğer tarafı çevirdik ve ikişer kat halinde boyadık. Her tarafa iki kat boya artık işte.

Sonuç gerçekten mükemmel, herkese Şiddetle tavsiye ediyorum motorum harika oldu
    En kısa zamanda Fotoğraflar gelecek
    t.madde bunu beğendi.

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    S.A. arkadaşlar benim sinyaller çalışmıyor. Ana sigortayı kontrol ettim hatta değiştim. Motor çalışıyor far yanıyor ama, ne ön nede arka sinyaller çalışmıyor. Kumandayı da kontrol ettim sellektör de çalışıyor kumanda.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    An itibariyle sattım motoru. Alan arkadaşa hayırlısı olsun (:
    t.madde bunu beğendi.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Evet arkadaslar çok sağolun zincir ve dişliyi değiştirdim ses kesildi sokunce zinciri bizuldugunu anladim surus keyfim artti adeta ☺
    EneS_Turker ve t.madde bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun dostum.. yeni makinenle nice kazasız belasız keyifli KM lere.. unutma buraları ;)
    cbr ı aldığımda ordan çok burda takılıyordum ben
    t.madde bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A. arkadaşlar benim sinyaller çalışmıyor. Ana sigortayı kontrol ettim hatta değiştim. Motor çalışıyor far yanıyor ama, ne ön nede arka sinyaller çalışmıyor. Kumandayı da kontrol ettim sellektör de çalışıyor kumanda.
    Motosikletiniz kaç model bilmiyorum ama. Benmim motosikletiminde bir ara sinyallerden 2 si yanmıyordu. Ampullerini değiştirdim yine olmadı. En son kafayı söküp soketleri kontrol ettiğimde 1 soketin çıktığını gördüm. Tekrar yerine taktım ve düzeldi. Kesin bundandır demiyorum ama kontrol edin isterseniz.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-yeni-kasa-hediyeli-sifir-gibi-takasli-229712773/detay

Arkadaslar sizce bu motor nasıl? Fiyat olarak en son ne derse alayım? Kazası belası yoksa.

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı vanhelcing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-yeni-kasa-hediyeli-sifir-gibi-takasli-229712773/detay

Arkadaslar sizce bu motor nasıl? Fiyat olarak en son ne derse alayım? Kazası belası yoksa.
    Aman dostum dur..Ben takipteyim tvs piyasası nasipse bayramdan sonra alacağım.
    Ben bu motoru daha öncede gördüm ilanlarda tam emin değilim ama hatırlıyorum o yağları vs..ki sorgulattım.Model yıl 2012 ruhsat yeni değişmiş 31,08,15 yani arkadaş motoru almış bi cacıklık var demmekki elden çıkarıyor..
    Böyle galerici gibi alt altta yazan 2 çantayla 2012 model 6000 bine dayanmış motoru 2013 sıfır fiyatına yazanlardan motor alınmaz.Ayık olmak lazım

+Egzoz borusu 2013 modelde alt sakal içinden geçmeye başladı bu uyanıkta içe almış boruyu,5 metreden belli oluyor kabarıklık var.. .2013 te trafiğe çıkması bi anlam ifade etmez.Araştırmak lazım ..
    Bunun kasada yeni anlamadım ki

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seleden değilde yememiş bence biraz.. o yolu yapacak adam her motorla yapar.. uzun yol sabır azim ve kıç meselesi biraz
    aynen öle insanın içinde olması yetiyo ben mondialle bi günde 400 km yol yaptığımı biliyom ona cbr ı almaya bile 120 km yolu mondial le yapmıştık şuan mondial olsa motorum yine giderdim çanakkaleye...

bu arada dün motorumun yağını değiştirdim motul 10/40 alcaktım hevesle kaç olduğuna bakmadan 15/50 almışım allahtan izmirde hem havalar daha sıcak hem yol yapcaz ama motul yapı 30 km filan kullanmama rağmen tavsiye ederim motorun sesi daha sağlıklı geliyo vites geçişleri daha bi rahatladı

Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motoru daha öncede gördüm ilanlarda tam emin değilim ama hatırlıyorum o yağları vs..ki sorgulattım.Model yıl 2012 ruhsat yeni değişmiş 31,08,15 yani arkadaş motoru almış bi cacıklık var demmekki elden çıkarıyor..
    Böyle galerici gibi alt altta yazan 2 çantayla 2012 model 6000 bine dayanmış motoru 2013 sıfır fiyatına yazanlardan motor alınmaz.Ayık olmak lazım

+Egzoz borusu 2013 modelde alt sakal içinden geçmeye başladı bu uyanıkta içe almış boruyu,5 metreden belli oluyor kabarıklık var.. .2013 te trafiğe çıkması bi anlam ifade etmez.Araştırmak lazım ..
    Hocam bu yeni kasa degil mi? Ruhsatı nasıl sorgulattın o tarıhde oldugunu?
    Ayrıca sence 2013-2014 5000-10000 cıvarı bır motorun pıyasa fıyatı nedır sence?

Motosikleti
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bugün motorumu biraz güzelleştirmek adına Jantları boyamaya koyuldum. Motorum 2011 model 16 binde. Gri renkte. Telefondan giriyorum resim atma şansım olsaydı keşke. (Forumda da yeniyim bir yolu varsa lütfen söyleyin) :(

Depoda kılıf vardı söktüm, (motorun Görüntüsü hemen Değişti)
    ön far koruma demiri vardı söktüm
    Arka sepet vardı. Önce sepeti, ardından sepet demirini şaseden söktüm. (Arka tutma boynuzları yok böyle daha hoş görünüyor bence)

Seyrantepe'ye yola koyuldum iyi bir boyacı var. İstediğim rengi söyledim (Subaru sarısı diyorlar nam-ı diğer balköpüğü)
    Ustamız hemen hazırladı karıştırdı boyayı, makineye soktu sonra sprey kutuya bastı bize verdi. Daha öncede yaklaşık 20 kadar motor jantı boyadık burdan aldığımız boyalar biraz tuzlu olsa da harika gerçekten. 2 sprey kutu aldık boyayı. 4 tane de 600 numara zımpara aldık. HER AŞAMANIN FOTOSUNU ÇEKTIM AMA PC BOZUK OLDUĞUNDAN MALESEF KOYAMIYORUM, ILK FIRSATTA KOYACAĞIM :(

Jantları söktük depoya gelince, hemen jant şeridini sökmeye koyulduk. 2 Yıldır üstünde aynı Şerit vardı öyle yapışmış ki artık sökmek hiç te kolay olmadı 4 kişi 1 saatte bitirdik.
    Sıra geldi zımparaya, bizimkilere güvenmediğim için tek Yaptım zımparayı kollarım koptu Öldüm bittim. Zaten temiz olan jantımızı Hertürlü tozdan korumak için bi güzel sildik tekrar temizledik.

Jantlar artık boyaya hazır.

Jantları boyamadan önce lastikleri sökmedim, çok dikkatli şekilde kağıt bantla iyice lastikleri kapattım.

Boyayı denemek için arka balata kapağını boyadık ilk sonuç mükemmeldi.
    Başladık jantı boyamaya, birer saat kurumasını bekleyip diğer tarafı çevirdik ve ikişer kat halinde boyadık. Her tarafa iki kat boya artık işte.

Sonuç gerçekten mükemmel, herkese Şiddetle tavsiye ediyorum motorum harika oldu
    En kısa zamanda Fotoğraflar gelecek
    izmir bergamadan satılık gri bi apache vardı o da jantları sağ sol kapağın üstündeki üçlü kabartmayı ön çamurluğun mat siyah kısmını bal köpüğü rengine boyamış çok tatlı duruyordu

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam benim motorum 2011 model gri renk ve 16 bin km'de. Geçenlerde gece işten gelirken benzinliğe girdim benzin aldım. Çıkarken tabiri caizse iki tane lavuk geldi. Yeni kasa plakamız gri Apache ile. Bana 'sen gel bakalım şöyle' dediler benzinilikten dışarı çıktılar. Hayırdır dedim gittim Yanlarına ne var dedim. Sonuçta bizim mahalle ve bütün pompacılar peşimden geldi. Bi sorun yok dediler motor Hakkında soru soracağız dediler. Hadi sorun dedim. Bana dediler ki 'bak KARDEŞ bu motor 300 km'de, sana 500 liraya veririz senin motorla her parçası uyuyor. Tam oturur üstüne on numara falan olur'. Bende dedim ki beyler ağlayanın malı Gülene fayda etmez. Buralarda görmeyeyim bi daha sizi dedim. Hiçbirşey demediler bastılar gittiler. Bende polisi Aradım şikayet ettim.
    Diyeceğim o ki, model 2012 yazıyor evet. Belki de sahibi benim anlattığım gibi bi kaç tane serseriden Sıfır çalıntı bi motordan tüm parçaları Aldı üstüne oturttu. Olabilir yani. Herşey olur. Dikkatli olmak Lazım. Şase numarasını alırken motorun üstünde ve ruhsatta kontrol etmek Lazım.

Motosikleti
    plakayı yaz 5664 e msj at herseyini devlet söyler

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    izmir bergamadan satılık gri bi apache vardı o da jantları sağ sol kapağın üstündeki üçlü kabartmayı ön çamurluğun mat siyah kısmını bal köpüğü rengine boyamış çok tatlı duruyordu
    Abi arka boynuz Alıp onu da boyayacağım. Ayaklıkları o renkte alacağım. Gidon topuzunu da o renkte alacağım. Gazlı amortisör ya bizim motorlar. Ordaki gaz haznesi gibi yeri de o renge boyayacağım. Bence tam bir kombinasyon olacak. Kimisi apaçi gibi olur diyor ama ben motorumu seviyorum. 750 km'de aldım bi kere yolda bırakmadı beni
    t.madde bunu beğendi.

plakayı yaz 5664 e msj at herseyini devlet söyler
    Onu kontrol ettım hocam herhangı bır hasar kaydı gozukmuyor. Ancak ruhsat bılgılerı bellı degıl ne zaman alınmıs satılmıs vs.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150

Hocam ilana gir son fotodaki resimde ruhsatın bir Yaprağı var. Orada 2012 model olduğu yazıyor

Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun. Buraları bırakma gözünü sevim çok yardımın dokunuyor yeni başlayan insanlara.

Motosikleti
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi arka boynuz Alıp onu da boyayacağım. Ayaklıkları o renkte alacağım. Gidon topuzunu da o renkte alacağım. Gazlı amortisör ya bizim motorlar. Ordaki gaz haznesi gibi yeri de o renge boyayacağım. Bence tam bir kombinasyon olacak. Kimisi apaçi gibi olur diyor ama ben motorumu seviyorum. 750 km'de aldım bi kere yolda bırakmadı beni
    bence güzel olur ve önemli olan senin beğenmen senin sevmen motor senin bi başkasının değilki....kamyon hastası arkadaşım var iki arabaları var biri doğan diğeri skoda felica ikiside kamyon gb ama onun hoşuna öle gidiyo =)))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler