Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 250
    yok abi otobüs bagajında götürdüm, izmirde bıraktım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı rebellion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi otobüs bagajında götürdüm, izmirde bıraktım...
    Anlaşıldı...pekala görüşmek üzere,yatma vakti geldi...sabah erkenden işbaşı yapıcam,iyi geceler.
    Hep Pür Dikkat...

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    cbf 250 ye zincir dişli takımı ne almalıyım? orjşnal zinciri bence cok dandik. Ben 3. zincri takacagım daha 28 000 km de.

Motosikleti
    KAWASAKİ KLE 500
    otobüs bagajına alıyorlar mı motoru? nasıl sabitliyorsunuz otobüsün bagajına motoru.1000 kmlik bir taşıma sözkonusu da ondan soruyorum?

Motosikleti
    cbf 250
    aynaları sökünce bagaja sığıyor, dik pozisyonda iple bağladım kardeş 1250 km 70 l,iraya taşıdım...bi çizikle atlattık...

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=garaguru;2397432]cbf 250 ye zincir dişli takımı ne almalıyım? orjşnal zinciri bence cok dandik. Ben 3. zincri takacagım daha 28 000 km de.

kaliteli olarak - DİD - zincir ve dişli kitleri var...bu taktığın zincirler orjinalmıydı ? 28 000 çok az gibi geldi bana 2 adet Oring'li zincir daha fazla km yapmalıydı...
    Hep Pür Dikkat...

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    6300 tlye 2007 model 6400 km de cbf 250 almayı düşünüyorumm motor görünüş itibaryle temz arkadaş 2, sahıbı kazası olmadığını syledi böyle bir makine alınırmı bende şehrler arası ve şehr içi kullncam hızı sevme yetrki ben bir otobusu raht geçeyım ybr 125 le bu zor oluyrdudaa bana uyarmı görüşlerinizi beklyrum teşkkrlerr
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı cepcell_apo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6300 tlye 2007 model 6400 km de cbf 250 almayı düşünüyorumm motor görünüş itibaryle temz arkadaş 2, sahıbı kazası olmadığını syledi böyle bir makine alınırmı bende şehrler arası ve şehr içi kullncam hızı sevme yetrki ben bir otobusu raht geçeyım ybr 125 le bu zor oluyrdudaa bana uyarmı görüşlerinizi beklyrum teşkkrlerr
    Bu sorunun cevabını bende merakla bekliyorum

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Hakkında hayırlısı olsun diyelim önce,fiyat - motor konusunda senin karar vermen lazım görmeden birşey demek zor.Ancak CBF 250 herhalukarda otobüs sollayabilir,bunu diyebilirim...tekrar hayırlısı olsun diyelim...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Honda CBF250
    Ben Haziran sonunda Istanbul'dan Artvin'e gonderdim motorumu. Cok zor oldu, tum firmalara neredeyse yalvardim. 2 gunun sonunda biri kabul etti. 200 tl verdim (cok pahali biliyorum ama). Motoru, sadece arka bagaji cikararak dik koyduk. Aynalara dokunmadim. Halatla sabitledik. Ve sorunsuz bir sekilde Artvin Borcka'ya vardi...

Alıntı yalı çapkını adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobüs bagajına alıyorlar mı motoru? nasıl sabitliyorsunuz otobüsün bagajına motoru.1000 kmlik bir taşıma sözkonusu da ondan soruyorum?

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Arkadaşlar acil debriyaj baskı balata lazım nerden temin ederim
    Asla pes etme !

Motosikleti
    KAWASAKİ KLE 500
    Bende sizin gibi (uzun süredir) 2007 model CBF 250 arıyorum. Yazın başında fiyatlar daha uygundu. Kilometre düştükçe fiyatlar artıyor. 4000 ile 7000 arasında fiyatlar var. Ama motosiklette (forumlarda okuduğum kadarıyla) kilometre ile oynamak daha yaygın. Bu konu insanı tedirgin ediyor. Heryerde de motosikleti gösterecek honda servisi yok. Ama sizin yazdığınız fiyat biraz yüksek gibi geldi. Umarım hayırlısıyla motosiklet sahibi olursunuz.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yeni kasa cbr kullanıcısıyım , cbf 250 yi hep merak ettim . ikisini de kullanan biri var mı ? performansları kıyaslarsak nasıldır bu ikili ? cbr dan sonra cbf 250 ye geçilir mi

Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    Alıntı yalı çapkını adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sizin gibi (uzun süredir) 2007 model CBF 250 arıyorum. Yazın başında fiyatlar daha uygundu. Kilometre düştükçe fiyatlar artıyor. 4000 ile 7000 arasında fiyatlar var. Ama motosiklette (forumlarda okuduğum kadarıyla) kilometre ile oynamak daha yaygın. Bu konu insanı tedirgin ediyor. Heryerde de motosikleti gösterecek honda servisi yok. Ama sizin yazdığınız fiyat biraz yüksek gibi geldi. Umarım hayırlısıyla motosiklet sahibi olursunuz.
    evet brz pahalı ama temzliği ve km si orjnal düşk bi arkadaşımn aracılığıyla alacağım 4000 tlyede var evet ama gel görkii hiç iç açmıyolarr bende uzun süre bineceğim için değer diyorum motosikleti pazar gunu gidip alcam allahdan bişey olmazsa fotolarını eklerim herkeze bol sürüşlerr

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

sfr cbf 150 dşnyrdum ama cbf 250 ye karar verdimmm zman ne getircek bakalım

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=forza46;2412096]ben yeni kasa cbr kullanıcısıyım , cbf 250 yi hep merak ettim . ikisini de kullanan biri var mı ? performansları kıyaslarsak nasıldır bu ikili ? cbr dan sonra cbf 250 ye geçilir mi[/

CBR hiç kullanmadım zaten onu kullanacak yaşı geçtik bana çok yorucu gibi geliyor R tipi motorlar... CBF 250 kullanımı çok rahat,dolgun hatlara sahip dengeli güzel bir motor,sadece şehiriçi trafiğinde biraz vites değiştirme oranı fazla 6 vites olduğundan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

evet brz pahalı ama temzliği ve km si orjnal düşk bi arkadaşımn aracılığıyla alacağım 4000 tlyede var evet ama gel görkii hiç iç açmıyolarr bende uzun süre bineceğim için değer diyorum motosikleti pazar gunu gidip alcam allahdan bişey olmazsa fotolarını eklerim herkeze bol sürüşlerr

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

sfr cbf 150 dşnyrdum ama cbf 250 ye karar verdimmm zman ne getircek bakalım
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim...kararın doğru bir karar bana göre,kısa bir süre sonra cbf 150 den sıkılacaktın çünkü bazı durumlarda yetersiz kalıyor...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    [QUOTE=Bruce 65;2402112]
    Alıntı garaguru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250 ye zincir dişli takımı ne almalıyım? orjşnal zinciri bence cok dandik. Ben 3. zincri takacagım daha 28 000 km de.

kaliteli olarak - DİD - zincir ve dişli kitleri var...bu taktığın zincirler orjinalmıydı ? 28 000 çok az gibi geldi bana 2 adet Oring'li zincir daha fazla km yapmalıydı...

ilki orijaneldi, 18 000 gibi mahvoldu hem de her 300 km de castrol spreyle yağladığım halde. ikincisi kore malıydı zaten. ama gerek kalmadı sattım motoru 1 ay önce.

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=garaguru;2417477]

ilki orijaneldi, 18 000 gibi mahvoldu hem de her 300 km de castrol spreyle yağladığım halde. ikincisi kore malıydı zaten. ama gerek kalmadı sattım motoru 1 ay önce.[/QUOTE

El kitabında diyorki:Spray kullanmayın Oring'li zincirler için iyi olmaz...bende şahsen 90 numara şanzıman yağı ile yağlıyorum,ve çok iyi geliyor...Satmışın hayırlı olsun...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    ben o el kitabının zincirle alakalı yerini okymadım hiç. serviste satıyor hıyralar bana spreyi, hiç de demiyorlar

Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    dün itibariyle benimde bi cbf 250 im oldu motorumu almaya giderken epey zorlandım ama değdii fotoları koyamıyrum bana bi yardımcı olun site hata veriyooo

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bende pazar günü 30bin km 2003 twister bakacağım ama biraz tedirginim sonradan bir sorunu çıkarsa parçası pahalı diyorlar. Birde 100 km de 4.5-5 litre yakıt az sayılmaz
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler