Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 250
    slm bruce senin dediğin gibi 2500 devir gaz verince vites rahat rahat boşa geçiyor bi problem yok yani şuan,teşekkür ederim bilgileriniz için.istanbulda cbf 250 kullananlar varsa bir gün bulaşmayı teklif ediyorum ne dersiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Selam herkese benim 2004 model ybr 125 i yine 2004 model olan cbf 250 ile takaslamayı düşünüyorum ancak hala karar aşamasındayım sizce takaslasam iyi olurmu ?

Benim motosikletin sahibinden ilan numarası: #46278324

Takaslayacağım cbf 250 nin ilan numarası: #48013641

Son olarak benim ybr üzerine 400 tl para istiyor cbf250 sahibi ancak 250 tl yi kabul ederse takaslayacağım gibi sizlerinde fikirlerini almak istedim.
    Yamahaşk 😍

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese benim 2004 model ybr 125 i yine 2004 model olan cbf 250 ile takaslamayı düşünüyorum ancak hala karar aşamasındayım sizce takaslasam iyi olurmu ?

Benim motosikletin sahibinden ilan numarası: #46278324

Takaslayacağım cbf 250 nin ilan numarası: #48013641

Son olarak benim ybr üzerine 400 tl para istiyor cbf250 sahibi ancak 250 tl yi kabul ederse takaslayacağım gibi sizlerinde fikirlerini almak istedim.

ben sahsen 125 lik bi motora binmem. hele hele 400 lira için motorumu değiştirmem. temizse al derim ama..........kaç km de?

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Resimlerinde göstergeyide çekmişler 38bin küsür yazıyor maksimum şuanda 40000km dedir.Motorunda ve şasesinde herhangi bir yerinde sorun yok gibi gözüküyor grenaj kısımı sıkıntı değil boyatırım gerekirse ama kafam karıştı ybr125 dende memnunum bilmiyorum ne yapsam yedek parça fiyatları çok pahalı cbf250lerin diyorlar.
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlerinde göstergeyide çekmişler 38bin küsür yazıyor maksimum şuanda 40000km dedir.Motorunda ve şasesinde herhangi bir yerinde sorun yok gibi gözüküyor grenaj kısımı sıkıntı değil boyatırım gerekirse ama kafam karıştı ybr125 dende memnunum bilmiyorum ne yapsam yedek parça fiyatları çok pahalı cbf250lerin diyorlar.

kısa mesafe sehirlerarası giderim diyorsan al. parcası pahalı doğru. ben 1 tane amörtisör kecesine 50 tl verdim. debriyaj teli de 50 tl. debriyaj balatası, tası vs pahalıymış galiba da benin daha hiç sorun cıkmadı. cok fazla hız bekleme ama. 110 120 km ye kadar rahat yaparsın. düzde de rampada da aynı gidersin ;)))

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı ferdi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm bruce senin dediğin gibi 2500 devir gaz verince vites rahat rahat boşa geçiyor bi problem yok yani şuan,teşekkür ederim bilgileriniz için.istanbulda cbf 250 kullananlar varsa bir gün bulaşmayı teklif ediyorum ne dersiniz ?
    A.slm,Sorunun halolmasına sevindim, memnuyetle, ben gelirdim mutlaka ama İzmirdeyim...
    Hep Pür Dikkat...

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    CBF güzel makina parçası pahalı ama bakarsan kolay bozulmuyor

Motosikleti
    BMW K1200S
    makinem keyfe keder satılık .........CBF 500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0604248/detay/

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Herkese selamlar,04-06-2011 tarih itibarı ile İzmir - Eskişehir arası CBF 250 ile ilk uzun motor yolculuğumu yapmış bulunuyorum...Tek başıma Cumaertesi gidip pazar günü geri döndüm...gidiş rotam izmir - Uşak - Kütahya - Eskişehir.
    Dönüş: Eskişehir - Afyonkarahisar - Uşak - İzmir şeklinde oldu...CBF 250den hiç ummadığım kadar memnun kaldım bol bol mola vererek 7 saatte gidişte 410 km-dönüşte 8 saatte 460 km yol katettim ...İzmirden saat 15,00 gibi çıktım,geceye kalmamak için fazla resim çekemedim,Kütahya girişindede foto makinamın pilleri son nefesini verdi... Sivrisinek ve haşereler beni bayağı uğraştırdılar,5 defa durup kaskımın vizörünü yıkamak zorunda kaldım ...toplam 870 km de 147,5 TL lik benzin yaktı...Gidiş rotasında rüzgar biraz rahatsız etti sanırım yakıtı da etkiledi,ben daha az yakacağını tahmin etmiştim. Şehirlerarası yolda maximum 120 km/s te çıktım genelde 90 - 110 arası sakin kullandım,yakıt bana fazla gibi geldi yani şehiriçi ile aynı fark yok...Fakat dediğim gibi CBF 250 nin performansı bana cesaret verdi yeni yolculuklara çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum...çektiğim birkaç resmi yakında yüklerim hepinize kazasız keyifli sürüşler dilerim...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    İzmirden çkış...İşte kaskımın hali buydu beş defa bu duruma geldi durup yıkıyordum çok zaman kaybettirdi bana...ve Kütahyada güneş ben gidiyorum dedi...ondan sonra fotoda bitti...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 ----------

Cuartesi saat yine 15,00 dolaylarında dönüş...URL=http://imageshack.us/photo/my-images/135/nikoncoolpix2011eskiehi.jpg/][/URL]
    Sağanak yağmura yakalndım,bayağı iyi yağdı...Allahtan karşıma bir benzinlik çıktı hemen oraya sığınıp yağmuru bekledim...
    URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/nikoncoolpix2011eskiehi.jpg/][/URL]

Dönüştede Afyon'dan sonra Güneş ayrıldı...

Dediğim gibi fotolara fazla zaman harcayamadım ayrıntılı çekemedim,ama çok keyif aldım seyahatten umarım siz daha güzelini yaparsınız...
    CBFem hiç üzmedi hiç ümitsizlik duygusu yaşatmadı ona güvenim daha da arttı...
    Hepinize kazasız keyifli sürüşler...
    Hep Pür Dikkat...

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    2 günde çok iyi kilometre yapmışsın,yorucu olmuştur baya,gerçi tek kişi pek üzmüyor cbf 250.
    Ben de geçen hafta 300kmsi şehirdışında olmak üzere 2 kişi performanslı kullanımla 60tl ile 350km yapabildim,şu an için kmsi 0,171 tl ye geliyor.

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı Slymn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 günde çok iyi kilometre yapmışsın,yorucu olmuştur baya,gerçi tek kişi pek üzmüyor cbf 250.
    Ben de geçen hafta 300kmsi şehirdışında olmak üzere 2 kişi performanslı kullanımla 60tl ile 350km yapabildim,şu an için kmsi 0,171 tl ye geliyor.
    Evet aşağı yukarı aynı yakmışız...ben tek olmama rağmen sanırım rüzgar benim yakıtı etkiledi çünkü giderken bayağı raharsız etti ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Birde yol durumuna değinmeden edemiyecem,kütahya'ya 50 KM kala yol genişletme çalışması hariç,yollar olağanüstü düzgündü.Hele Eskişehir Afyon yolu dahada güzeldi...İnanın 870 KM boyunca tekbir çukura rastlamadım...Bravo Karayolları...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    ben artık sıkıldım 250 den )) ama güzel motor. ve iyi yol yapmışsın!

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı garaguru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben artık sıkıldım 250 den )) ama güzel motor. ve iyi yol yapmışsın!
    Ben CBF 250 aldığım için çok memnunum...Bu motordan sıkılacağımıda düşünmüyorum...Her haliyle tam bana göre...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben CBF 250 aldığım için çok memnunum...Bu motordan sıkılacağımıda düşünmüyorum...Her haliyle tam bana göre...
    20 km yap o zaman sıkıldım dersin. ben 28 000 km yaptım. ama güzel motor, üzmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Slm arkadaşlar cbf 250'yi hız olarak zorlarsan km'de 175 yakıyor, ama 90-100 gibi kullanırsan km'de 130 civarı yakıyor. Birkaç kere denedim..

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı muratmantc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar cbf 250'yi hız olarak zorlarsan km'de 175 yakıyor, ama 90-100 gibi kullanırsan km'de 130 civarı yakıyor. Birkaç kere denedim..

Bugünkü benzin fiyatlarıyla mı hesapladın bu değerleri ? bana biraz imkansız gibi geldi...
    benim cbf 150 im bile 120 civarında yakıyordu...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:27 ----------

Bu arada bildiğiniz gibi motorum koruma demirsiz idi,bugün kahramanlara gidip biraz araştırma yaptım...bu YBR 125 2011 modeldeki yukarı grenaja doğru bükük koruma demirinden aradım ... ve buldum.
    Sağolsun "Levent motor" beni tam kaynağına yönlendirdi...yamaha'ya mal veren imalathane mersinlide,Küçük birkaç rötuş gerekiyor inşallah yarına hazırlayacak takacağız...
    CBF 150 ye de taktığını söyledi,Mete-Han bunu sormuştu
    yarın taktıktan sonra resim çeker yüklerim buraya...hapinize kazasız neşeli sürüşler.
    Hep Pür Dikkat...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    [QUOTE=Bruce 65;2376405]Bugünkü benzin fiyatlarıyla mı hesapladın bu değerleri ? bana biraz imkansız gibi geldi...
    benim cbf 150 im bile 120 civarında yakıyordu...[COLOR="Silver"]

Evet depoyu doldurdugumda normal kllanımla şehir içi, dışı karışık 450 km kadar yol katediyor.ona göre hesapla..

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=muratmantc;

Evet depoyu doldurdugumda normal kllanımla şehir içi, dışı karışık 450 km kadar yol katediyor.ona göre hesapla..[/QUOTE]

Buna yedek dahil herhalde...
    Hep Pür Dikkat...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna yedek dahil herhalde...
    evet dahil..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler