Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı cepcell_apo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün itibariyle benimde bi cbf 250 im oldu motorumu almaya giderken epey zorlandım ama değdii fotoları koyamıyrum bana bi yardımcı olun site hata veriyooo

Hayırlı uğrlu olsun kazasız belasız nice km ler sürmeni temenni ederim...Resim için: İmageshack.us sitesine girip (resmi yeniden boyutlandır kısmını 640x480 getirmelisin)browse butonunu tıklayarak bilgisayarındaki resimlere tıklayıp şimdi yükle butonuna bas...daha sonra -Forum kodu-'nu kopyalayıp cbf topçine yapıştırınca olacaktır...resimleri tek tek yüklersen daha kolay olur toplu resim yüklemeyi bende becerenedim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende pazar günü 30bin km 2003 twister bakacağım ama biraz tedirginim sonradan bir sorunu çıkarsa parçası pahalı diyorlar. Birde 100 km de 4.5-5 litre yakıt az sayılmaz
    Benim motorum daha bugüne kadar hiç 4,5-5 Litre yakmadı...yaklaşık 4 Litre yakıyor herzaman...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

Bu sayedede sizi 105.sayfaya ulaştırdım ohbe bir sayfa daha gittik...
    Hep Pür Dikkat...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Cevabınız için teşekkür ederim içim biraz rahatladı Gerçi isterse 5 litre yaksın baktıkça bakasım geliyor şu motora..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Cevabınız için teşekkür ederim içim biraz rahatladı Gerçi isterse 5 litre yaksın baktıkça bakasım geliyor şu motora..
    bugra dostum bende bır twıstarla anlastım :D pazartesı tks edıyorum haberın olsun :D

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    bir türlü bceremedim http://imageshack.us/ e giri yorum 640*480i de seçiyorumm -- Enter your email for an instant free account ---- yazıyo buraya ne yazcazzz anlamadımm hata veriyoo deli olcamm
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Motosikleti
    Alıntı cepcell_apo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir türlü bceremedim http://imageshack.us/ e giri yorum 640*480i de seçiyorumm -- Enter your email for an instant free account ---- yazıyo buraya ne yazcazzz anlamadımm hata veriyoo deli olcamm
    tokatlı hemserım once cekıp sonra resmı atıp daha sonra yukle butonunu kullabılırsınız ?

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    ''Enter your email for an instant free account'' senden gecerli bir e mail adresi girmeni istiyor ki imageshack ücretsiz hesabın aktif olsun...ondan sonra resimlerini yükleyebilirsin...

Motosikleti
    arkadaşlar cbf sayfası neden bu kadar bos :( nerde cbf 250 ve cbx 250ciler ?

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vehic...dein-br/detay/ nolu ilandaki eksantirik zinciri sizce nasıl arkadaşlar ? twister için alıcamda bilgi verirseniz sevinirim . . .

Motosikleti
    anlaşılan hondacılarda hayat yok . . .

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    04.08.2011 de arkadaşım kasım la birlikde alamaya gittik cbf 250 yi o gün karadeniz bize yaptı yapacağını epey zorladı bizi yağmur hiç durmadı desem yeriii ve 7 km yi yürüdüm harbi yürüdümm ama değdi işte fotolar bu kadar saolunn darısı olmayanlara

[IMG]http://img840.imageshack

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/665/fotoraf0129n.jpg[/

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/fotoraf0137fj.jpg/]

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/fotoraf0140y.jpg/]

sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan hondacılarda hayat yok . . .
    Birader bu görünen cisimler hakkında kimin nasıl bir fikri olsun ki ? biri brezilya malıymış,biri kore...dolasıyla ben ilkdefa böyle birşey görüyorum...dişliler normal tahrik dişlisi ama zincir ekzantrik demişsin bu nasıl oluyor ? anlamadım...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader bu görünen cisimler hakkında kimin nasıl bir fikri olsun ki ? biri brezilya malıymış,biri kore...dolasıyla ben ilkdefa böyle birşey görüyorum...dişliler normal tahrik dişlisi ama zincir ekzantrik demişsin bu nasıl oluyor ? anlamadım...
    yanlıs lınk vermısım . pardon cok haklısınız. ama soylede bır gercek varkı honda cbf - cbx 250 sayfasında hayat cok durgun gıbı
    :(

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    @ cepcell_apo
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun,Allah nazarlardan saklasın makina güzel duruyor...Kazasız belasız nice Km ler dilerim...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    bu ardaa yenı motorunuz hayırlı ugurlu olsun . bızde ankaradan ıkı arkadas ( buberk ) ıle beraber twister almayı planlıyoruz 2 twister bulduk kaporaları verdık ama ne aksılıkdırkı ıkımızınde ıslerı sureklı uzadı gıttı umarım hafta sonuna yenı motorlarımızla gırerız

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlıs lınk vermısım . pardon cok haklısınız. ama soylede bır gercek varkı honda cbf - cbx 250 sayfasında hayat cok durgun gıbı
    :(
    Doğrudur O konuda haklısın ama bu birazda sayımızın azlığından kaynaklanıyor...çok fazla yaygın değil bu motorlar malum motor fiyatları ve parça fiyatlarından...
    Hep Pür Dikkat...

merhaba arkdaşlar.cbf 250'nin 2011 modelleri yok mu?

Motosikleti
    inş aranıza ıkı kısı katılacagız .

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Herkes parçasının pahalı olduğunu söylüyor. 250 cc lik diğer motorlarla kıyaslama yapabilecek bilgi sahibi bir arkadaş varsa çok daha rahatlatıcı olacak. (mesela racing olan hyo gt250 ile kıyaslarsak) Motoru almadan tedirgin ediyorsunuz adamı
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Herkes parçasının pahalı olduğunu söylüyor. 250 cc lik diğer motorlarla kıyaslama yapabilecek bilgi sahibi bir arkadaş varsa çok daha rahatlatıcı olacak. (mesela racing olan hyo gt250 ile kıyaslarsak) Motoru almadan tedirgin ediyorsunuz adamı
    aynen bugraya katılıyorum mct verıp twıster alcam dıe sevınırken sımdıde dusunmeye basladım yavas yavas

Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı nasuh4848 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkdaşlar.cbf 250'nin 2011 modelleri yok mu?
    En son 2007 modeli var...2007 den sonra üretimi durduruldu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Evet aynen dediğin gibi "HERKES" aynı şeyi söylüyor...bende Mayıs 2011 de aldım...Motorun tipini çok sevdiğimden hiç umurumda olmadı parçası pahalı felan,motor taş gibi sağlam düzgün kullandıktan sonra banane parçasından.Depriyaj telinin 50 TL olduğunu duydum,zincir dişli kitinin yakalaşık 400 TL olduğunu duydum, bir önceki motorum cbf 150 idi deprj. teli 5 TL-zincir dişli kiti 50 TL idi.Kıyaslamayı sen yap. Ama deidiğim gibi ben motorumu çok seviyorum...pahalı ucuz kişiden kişiye değişir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Kendinizde araştırabilirsiniz Netten veya bir Honda srv.ne sorarak...bu çok zor değil
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti

ne dersiniz arkadaşlar bu twisterdan bir yol olurmu sizcdede ?

---------- Post added at 01:30 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

motor su anda motorcuda yarın bujılerı degısecek aynalar yenılenecek on sınyaller degısecek kılometre saatındekı catlak tamır edılecek. motor ne yazıkkı kaza yapmıs durumda ama depoda her hangı bır sıkıntı cok sukur yok . bakalım eger yarın motor nasıp olurda cıkarsa cuma gunune satısını almayı planlıyorum . umarım soluk mat olan renkden kurtulup motoru gıcır gıcır parlayan bır hale getırebılırım :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler