Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi egzosun girişinde kalan açıklıktan bahsediyorum, yani arka frenin iç kısmından egoza kadar olan bölüm su borusu gibi duruyo haksızmıyım

http://www.akrapovic.com/en/Motorcyc...%28Titanium%29
    zx10r uygulaması http://kawasakininja-250r.blogspot.c...-ninja-zx.html

yada tak aga boru moru ses sestir
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Abi egzosun girişinde kalan açıklıktan bahsediyorum, yani arka frenin iç kısmından egoza kadar olan bölüm su borusu gibi duruyo haksızmıyım

http://www.akrapovic.com/en/Motorcyc...%28Titanium%29
    Benim motorun resimlere bakmis miydin? Yoshimura'da koruma da geliyor o boruyu kapatiyor ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun resimlere bakmis miydin? Yoshimura'da koruma da geliyor o boruyu kapatiyor ;)
    Abi senin eski motorun efsane zatensahibinden.com daki fotoğraflarını hatırlıyorum, foruma üye olduğumda sen sanıyorum satmıştın motoru,forumda varmıdır fotoğraflar varsa hangi sayfadaydı? Ben bu aralar egoz almayı düşünüyorum sırf bu açıklık yüzünden beklemedeyim,sen egzosu yurtdışından mı getirtmiştin yoksa buradan mı almıştın, Yardımcı olabilirsen sevinirim, saygılar esenlikler

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Abi senin eski motorun efsane zatensahibinden.com daki fotoğraflarını hatırlıyorum, foruma üye olduğumda sen sanıyorum satmıştın motoru,forumda varmıdır fotoğraflar varsa hangi sayfadaydı? Ben bu aralar egoz almayı düşünüyorum sırf bu açıklık yüzünden beklemedeyim,sen egzosu yurtdışından mı getirtmiştin yoksa buradan mı almıştın, Yardımcı olabilirsen sevinirim, saygılar esenlikler
    Imzama baksana

Amerika'dan getirtmistim ben. Ama biraz daha kaba da olsa TR'de satilan Yoshimura'larda da var o koruma ama karbon fiber model yok.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Uğur Abi Ben biraz pinpirikliyim yani yarımyamalak iş sevmiyorum oldumu tam olacak yada hiç olmayacak Amerikadan getirdim demişsin bende getirttmeye kalksam senin gibi nasıl bir yol izleyeyim yani 100dolar üstü malzemeler gümrüğe takılıyor gibi şeyler duyuyorum ve daha önce bu tarzda alışveriş yapmadım.
    Önceliğim egzos ve egzos koruma demiri bunu getirtebilirsem elcik vs de düşünüyorum UĞUR ABİ HELP ME

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ninja kardeşlerim tekrar merhaba
    Yoshimura yada akropoviç egzos takıldığında ses ve görüntü olarak gayet güzel duruyor, ancak egzosun girişinde kalan açıklık bence iğrenç duruyor orjinal egzos koruyucu da takamıyoruz buna nasıl bir çözüm getirebiliriz? orjinal egzos koruyucu gibi bir levha mı yaptırsak? youtube ta izlediğim ninja250r videolarındaki çoğu motorun egzos koruması var ve de orjinal gibi duruyor güzel ülkemde bunu nasıl çözebilirim acep? yorumlarınızı bekliyorum
    Saygılar
    alternatif uygulama

çok takıntılıysanda ejlover yaptığı gbi gümrük falan filanını öde en temizi o tabi ki.TR de akropovic var ama demiri yok.yoshimura carbon zaten yok.bende amyant bant ile sardım geçtim.idare eder ;)
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    aybalam ve onun pratik çözümlemeleri

yahu ibopaşa onu bunu boşver sen yarıslarada gelmedin kırgınım sana..
    ejlover ve ccman bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Uğur Abi Ben biraz pinpirikliyim yani yarımyamalak iş sevmiyorum oldumu tam olacak yada hiç olmayacak Amerikadan getirdim demişsin bende getirttmeye kalksam senin gibi nasıl bir yol izleyeyim yani 100dolar üstü malzemeler gümrüğe takılıyor gibi şeyler duyuyorum ve daha önce bu tarzda alışveriş yapmadım.
    Önceliğim egzos ve egzos koruma demiri bunu getirtebilirsem elcik vs de düşünüyorum UĞUR ABİ HELP ME
    Egsoz her halikarda gümrüğe girecegi için bi çakallik gerekmiyor zaten ;) Siparisini ver, adam faturayi dogru fiyattan koysun icine. odemeyi yaptiktan sonra paypal ciktini ve kredi karti hesap ozetini, bi de motor ruhsatini hazirda tut. Egsoz gelince al hepsini gumruk mudurlugune git vergisini ode al urunu ;) Bu arada sadece kargoyu takip numarali olacak sekilde iste. En ucuz kargo seceneklerinde takip no yok, sonra gumruge girdi mi girmedi mi urun nerde hic haberin olmaz. Hepsi bu ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aybalam ve onun pratik çözümlemeleri

yahu ibopaşa onu bunu boşver sen yarıslarada gelmedin kırgınım sana..
    Sevgili Dreamkiller Seyahatten yeni gelmiştim ve tatilimi hasta olarak geçirdim İstanbul a evime gelmeyi iple çektim daha yeni yeni kendime geliyorum.. Gelmeyi düşündüm ama araya haftasonu girdi araya ve avrupa yakasında olduğum için ne kgs vardı ne ogs sirkeci-harem dende karşıya geçmek benim için +20km olacağı için yemedi ne yalan sölim Hem yeşil ninjayla gelseydim uyumunuzu bozardım ;) 4 karaşövalye gitmişsiniz arada bir yeşil olsaydı kötü görünürdü
    Aslında ramazan geldi beraber iftar yapsak fena olmazmı
    dreamkiller bunu beğendi.

CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Haklisin Mutluluklar bu arada. Allah bir yastikta kocatsin

Bu arada Mehmet Versys'ten pek memnun kalmamisti onunla da bi konus istersen almadan. Sehir ici rahat olmuyor diyordu :(
    Saolasın Uğur darısı başına mı diyeyim ne diyeyim Yeni motor işine daha var iyice bi ararştırmak lazım, bakarsın supersport alırım
    Zx-6r de fena olmaz gibime geliyor ninja sonrası, yada senin gibi 1000cc bi S1000rr mi ) İş ciddiye bindigi zaman versys sahipleriyle tek tek konusucam bakalım.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alternatif uygulama

http://img405.imageshack.us/img405/3...2500535.th.jpg

çok takıntılıysanda ejlover yaptığı gbi gümrük falan filanını öde en temizi o tabi ki.TR de akropovic var ama demiri yok.yoshimura carbon zaten yok.bende amyant bant ile sardım geçtim.idare eder ;)
    CCmen onuda düşündüm motoruma birşey yaptırmadan önce senin ve ejlover ın motorunu referans alıyorum;) Yurtdışından 600dolarlık parça getirtmekte yemiyo ne yalan sölim beklemedeyim:/

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerimdeki kara bulut olan ban sonunda kalkmış ama artık küfür etmemem gerekiyormuş,biraz zorliyicaz kendimizi

cbp senin motor sahibindende vardı sanki bir ara bakmaya gelsemmi diye düşünmüştüm kask ve monttan tanıdım bembeyaz
    Frank olabilir, ya benimdir yada ejlover ikimizde de beyaz kask beyaz mont vardı. Kısmet değilmiş demekki ama imzandan gördüğüm üzere beyaz bi ninja almışsın yinede güle güle kullan
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Egsoz her halikarda gümrüğe girecegi için bi çakallik gerekmiyor zaten ;) Siparisini ver, adam faturayi dogru fiyattan koysun icine. odemeyi yaptiktan sonra paypal ciktini ve kredi karti hesap ozetini, bi de motor ruhsatini hazirda tut. Egsoz gelince al hepsini gumruk mudurlugune git vergisini ode al urunu ;) Bu arada sadece kargoyu takip numarali olacak sekilde iste. En ucuz kargo seceneklerinde takip no yok, sonra gumruge girdi mi girmedi mi urun nerde hic haberin olmaz. Hepsi bu ;)
    Abi senin egzosu aldığın yerin linkini atabilirmisin lütfen bir kontrol edeyim..

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Arkadaşlar İstanbul'da motor servis bakımlarını yaptırabileceğim güvenilir iyi bir yer tavsiye edermisiniz. Yetkili servis ve
    Avrupa yakasında olursa süper olur.

CCmen onuda düşündüm motoruma birşey yaptırmadan önce senin ve ejlover ın motorunu referans alıyorum;) Yurtdışından 600dolarlık parça getirtmekte yemiyo ne yalan sölim beklemedeyim:/
    ibopaşa
    sana o zaman bi tavsiye,sök motorun egzosunu koy kenara ,çık mahalleyi ayağa kaldır ev kaç,sakın arkana bakma

en beleşi bu bak,cebinden para da cıkmaz.(polise yakalanma ama,o zaman çıkar)

dreamkiller;al sana yine bir pratik çözüm

Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul'da motor servis bakımlarını yaptırabileceğim güvenilir iyi bir yer tavsiye edermisiniz. Yetkili servis ve
    Avrupa yakasında olursa süper olur.
    Daytona Motor:Kuruçeşme;serviste Mustafa usta ;)
    ibopaşa, CBP, ejlover ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Saolasın Uğur darısı başına mı diyeyim ne diyeyim Yeni motor işine daha var iyice bi ararştırmak lazım, bakarsın supersport alırım
    Zx-6r de fena olmaz gibime geliyor ninja sonrası, yada senin gibi 1000cc bi S1000rr mi ) İş ciddiye bindigi zaman versys sahipleriyle tek tek konusucam bakalım.
    İnşallah çok sağol

Valla ZX6R süper cidden. 600luk'lerde tek geçerim. Ama beyazı yoktu ben de takınti yüzunden mecburen 1000lige atladim

Frank olabilir, ya benimdir yada ejlover ikimizde de beyaz kask beyaz mont vardı. Kısmet değilmiş demekki ama imzandan gördüğüm üzere beyaz bi ninja almışsın yinede güle güle kullan
    Sahibinden de benim montun kaskin resmi yoktu, sensindir muhtemelen onur eger resimler varsa ;)

Abi senin egzosu aldığın yerin linkini atabilirmisin lütfen bir kontrol edeyim..
    ebay.com
    ccman ve cc_man bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    eyvallah teşekkür ettim
    ejlover ve cc_man bunu beğendiler.

bende zx6 r için gidip r6 alanlardanım :D. usta motor çok yakışıklı ama bi r6 nın yerini tutmayacağı kanaatinden dolayı kararım r6 oldu.
    neyse sen o gün geldiğinde zaten senin için doğru olanı yapacaksın,şimdiden kendini kasma o mu bu mu diye . hayırlısı ve kısmet neyse o oluyor.şimdiden hayırlı olsun diyelim ne olduğunu sen bize aldığın gün söylersin

ha bu arada
    ejlover zaten yeni evlendi R1 ile ama başka türlüsüde olur inşallah...yakında..ama R1 e kuma gelir gelen

bunlar bu para edermi ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94024952/detay

bana çok geldi !

ejlover fikrin ne.rizomalar ve ya bunlar ?
    cc_man bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende zx6 r için gidip r6 alanlardanım :D. usta motor çok yakışıklı ama bi r6 nın yerini tutmayacağı kanaatinden dolayı kararım r6 oldu.
    neyse sen o gün geldiğinde zaten senin için doğru olanı yapacaksın,şimdiden kendini kasma o mu bu mu diye . hayırlısı ve kısmet neyse o oluyor.şimdiden hayırlı olsun diyelim ne olduğunu sen bize aldığın gün söylersin

ha bu arada
    ejlover zaten yeni evlendi R1 ile ama başka türlüsüde olur inşallah...yakında..ama R1 e kuma gelir gelen

bunlar bu para edermi ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94024952/detay

bana çok geldi !

ejlover fikrin ne.rizomalar ve ya bunlar ?

Abi orda bi takozlar bi de on cam para eder. Gidon amortisoru yok mu R6da standart? Varsa onu da bosver cunku bi oksitlenmis , paslanmis garip bi durum var.

BarEnd'ler rezalet otesi onlari da gec.

Manetlerin de markasi belli diil. Ebay'den al 30-50$ ayni sey. Renkleri solmus bile.

Benim gorusum bunlar tabii. Rizoma da sart diil, ASV, CRG falan da bak bence
    ccman ve cc_man bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

megaphone zaten 200$ tazesi....neyse sallaaaaaaa.
    zx6r da var standart gidon amortisörü.bunda bi cacık yok.zaten amortisör ve lastikler brigstone olması da beni zx6r a çekmişti.manetler vs hiçbiri marka bir şey değil zaten sonradan inceledim hepsini.traşşşmış.ya neyse allenip duruyorum da orjinal halini şimdilik koruyacağım...haa benden belli olmaz eser kafa yaparım birşeyler o başka :D...az önce r1 gördüm sana gecen bahsetmiştim beyaz sana linkini göndermiştim demiştim hani ona baktim biraz akrapovic full ü 6bin papelmiş.iyi ki tek egzos var dedim .makine fena değimiş.... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80484823/detay ...yalandan bi gidip görmek isterim.
    bi kafamdan geçen ısınan şasedeki (bacak arası) yerleri karbon levha ile kaplamak.bilmiyom şimdilik öyle aklımdan gecti.gecen bacak içim yandı,ince bir şey giymiştim.(hafif bişiler giymiştim de )

neyse .burdan da bi Aşkabat yapar çarşamba TR de olurum.cam,takoz yamahadan sipariş etmiştim zaten.hem gidip plakamı alıp takayım artık di mi.motor 1350 km de plaka yok üstünde ..ilana versem ne yazardım acaba ..
    sahibinden 1350 km de daha plakası bile çıkmamış TEZE motor

Dreamkiller; bak 3 saat daha senden ilerde yaşıycam hayatı şimdilik aramızdaki fark 2 saat.Türkmen e gidince +3.. bi bakayim ,haber ederim ben sana ;)
    cc_man bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler