Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    98 oktav kullan
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı hayvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka fren ve disli dikkat cekiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Motor cook guzel. Ninjda da sade mod. yapmistin o da sahane olmustu.
    Orj. aynalar daha genis alan gosterir gibi geldi bana.
    Bir dw plakanin kenarlarini kestirip yuvarlatsan app plaka riskine girmeden guzellesmis olur. Ne dersin?
    Sagolun yine ayni tarzda orjinal abartisiz modifikasyonla devam

Aslinda bunlar biraz daha genis bile diyebilirim cunku aynalarin cami genis acili ;)

Plakanin kenarini kestirmekle asagi yukari ayni sey aslinda. Modifiye arabalarda kestiriyorduk ve polis bagliicaz araci diye tutturuyordu Aslinda o siyah seridi silmek bile yeterli onlar icin :( Bi de orjinali kestirirken adam duzgun kesemezse cok cirkin oluyor plaka da heba olmus oluyor. Madem ikisinde de sorun yasiicam bari orjinalin basina bi is gelmesin dedim Ama boyle de birakabilirim. Once sinyalleri falan iptal ediim dedim son karar simdi asagi inip olcum yaptiktan sonraki. Hala cok kalabalik ve genis duruyor olursa arka o zaman dusunucem ;)

Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ejlover
    plaka işini bende düşündüm ama önce ben kestirip yapacağım benim ustalardan biri plakanı ben kesip yapacağım dedi ,bir aprilla ya yapmış güzel oldu dedi görmedim ama güveniyorum.ama istersen istanbul ümraniye de bir yer buldum 50 papel demişti,fakat sonuçta risk,özellikle de senin için,Ankara da polisin işi gücü yok adam arıyor.istanbul kim kime dum duma beni en son 2008 de kuşadasında durdurmuştu polis.onda da başkasının ehliyetini vermiştim kask ı cıkarmadan, bir sey demedi yürüdüm gittim.daha da soran olmadı istanbul da.ama durum senin için biraz daha riskli,ben bi yaptırayım bakarız olmadı sana da bana da yaptırır yollarım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

maşallah dedik ya,illa durumun şeklini tam açıklamalı söylemeseydin ....TAM arka diyon yani ,o zaman tam arkadan bi resim bekliyoz,daha iyi nasılmış görelim
    Yukarda da yazdim abi simdilik vazgectim gibi ;) Bu arada forumun R1 basligina bi bak. Orada gittigidiyor linki verdiler Ankara'da bi yer 25 liraya gayet guzel yapiyor ;) Adamlar ama inatla dukkan adresini vermedi mecbur GG uzerinden alinacak :( Aslinda 25e alinip denenebilir noolucak, olmadi hatira olarak koyarim odaya

Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün benzin alırken pompacı 95 mi 98 mi olsun dedi,bende hangisi iyi ise ondan olsun dedim Kullanım kitapçığında ve forumda kaç oktav kullanacağımıza raslayamadım sizce hangisini kullanmalıyız?
    yorumlarınız??
    Hocam oncelikle oktav degil oktan

Ikincisi de kullanma kilavuzunda yaziyor ;) 95 oktan kullanma kilavuzu sartlarini gayet karsiliyor. Daha yuksek oktan'li yakita gerek yok bizim motorlarda. Aslinda cogu aracta gerek yok cunku beyin programi dusuk oktana gore yaziliyor. Daha yuksek oktanin verimli yanabilmesi icin daha fazla hava gerek. Onun disinda 250cc'de cok bi fark olmaz. Ayrica yuksek oktanli benzinler subap lastiklerinin omurlerini cabuk doldurmasina neden oluyor. Yine eski arabamdan biliyorum, drag'lar yuzunden yuksek oktanli benzinler nedeni ile erimisti subaplar
    dreamkiller ve ccman bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Dün benzin alırken pompacı 95 mi 98 mi olsun dedi,bende hangisi iyi ise ondan olsun dedim Kullanım kitapçığında ve forumda kaç oktav kullanacağımıza raslayamadım sizce hangisini kullanmalıyız?
    yorumlarınız??
    Hocam iborotti de bile 4 oktav var ne ettin
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Teşekkürler EjloverOktav oktan ne farkeder bozmasan olmuyomuydu yani hehe)bak dreamkiler e malzeme çıktı hemen nasıl dalga geçiyo
    Bu arada R1 in fotoğraflarına baktım elcikler aynalar on numara olmuş güle güle güle kullan, sen bu işi biliyosun;) Fotoğraflarda SLR makineyle çekilmiş Nikon mu?
    ejlover ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Teşekkürler EjloverOktav oktan ne farkeder bozmasan olmuyomuydu yani hehe)bak dreamkiler e malzeme çıktı hemen nasıl dalga geçiyo
    Bu arada R1 in fotoğraflarına baktım elcikler aynalar on numara olmuş güle güle güle kullan, sen bu işi biliyosun;) Fotoğraflarda SLR makineyle çekilmiş Nikon mu?
    Burda yabanci yok en azindan, sonra pompaci bi sey der falan onlemimizi alalim Bakalim siradaki modifikasyonlarla umarim cok civimaz goruntu. Sari tehlikeli bi renkmis onu anladim :(

Makina Canon 5D Mark ii bu arada
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda yabanci yok en azindan, sonra pompaci bi sey der falan onlemimizi alalim Bakalim siradaki modifikasyonlarla umarim cok civimaz goruntu. Sari tehlikeli bi renkmis onu anladim :(

Makina Canon 5D Mark ii bu arada
    Oynat Uğurcum, anladın sen onu

ejlover bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ejlover.
    app plakalari ist umraniye de imal ediyorlar ben yerini buldum adamla da konustum bakirkoy ve ankara ya gonderiyor,istersen burda gelip bakarsin istedigini yapariz demisti,tamam gelip bakarsam daha iyi olur dedim oylece kaldi konu.

ben bi ucundan kestireyim gosteririm size,bakar begenirseniz sizde kestirin gitsin... (yanlis anlasilma olmasin,plaka plaka) :D
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Ejlover.
    app plakalari ist umraniye de imal ediyorlar ben yerini buldum adamla da konustum bakirkoy ve ankara ya gonderiyor,istersen burda gelip bakarsin istedigini yapariz demisti,tamam gelip bakarsam daha iyi olur dedim oylece kaldi konu.

ben bi ucundan kestireyim gosteririm size,bakar begenirseniz sizde kestirin gitsin... (yanlis anlasilma olmasin,plaka plaka) :D
    Ucundan kestiriim diyince Tamamdir ;) Ben de sinyal iptaline kadar plakayla ugrasmiim diyorum simdilik ;)
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe egsozu sona sakladim (full kit+hava filtresi+yaris beyni ile). Ama Two brothers olmiicak. Boru gibi bunlar ve cok uzun :(
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Ugur motor cok guzel olmus, nazar degmesin egzos sipariside verdin mi ?

ankaradan istanbula tasindik, ben motoru sattim ama fulyaninki duruyor. Belki bu haftasonu getiricez istanbula motoruda. İstanbuldaki İlerleyen bulusmalara katilabiliriz o zmn.
    ejlover bunu beğendi.

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    selamlar herkese.. dün 0 bir ninja 250 aldım ve kabul ederseniz aranıza katılmak istiyorum tecrübeli arkadaşlarında bir tavsiyesine ihtiyacım var. öncelikle kasko yaptırmak istiyorum çünkü her sabah acaba kapının önünden yürüttülermi motorumu diye stresli bir şekilde uyanmak istemiyorum ufak bir ön araştırma yaptım, çoğu firma 250 cc ve üstüne kapali bir yerde kilit altında olması şartı olmaksızın çalıntıya karşı kasko yapıyor. yarın ruhsatı alacağım ve büyük ihtimal 248 yada 249 cc yazacak ruhsatta. yani bu ninjanın muhakkak kilit altında bulunması şartınımı gerektirecek? yoksa bu şartı duruma göre 1-2 cc için değiştirebilen yada ek teminat şeklinde poliçeye ekleyebilen şirketler varmı? çünkü yaz dönemi boyunca motoru kapalı kilit altında tutabileceğim bir yer yok malesef :/ kısacası bir kasko şirketi önerisinde bulunabilirseniz çok makbule geçer teşekkürler
    ejlover ve dreamkiller bunu beğendiler.

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne bela resim arkadaş nerden buldun ? telefondan girince görünmüyor sapıtıyor..... pc den girince de ekran takılıyor !
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugur motor cok guzel olmus, nazar degmesin egzos sipariside verdin mi ?

ankaradan istanbula tasindik, ben motoru sattim ama fulyaninki duruyor. Belki bu haftasonu getiricez istanbula motoruda. İstanbuldaki İlerleyen bulusmalara katilabiliriz o zmn.
    Cok sagol Onur, daha da iyileri sizlerin olsun ;) Sen yenisini dusunuyor musun? Istanbul'da daha bi sart motor sanki

Yok eksozu seneye yaparim, ondan sonra beyinin de degismesi lazim, o degismisken disli ve hava filtresini de yapiim diyorum. Sirf eksoz sistemi $3,000 civari Su an butce dip yapmis vaziyette

Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese.. dün 0 bir ninja 250 aldım ve kabul ederseniz aranıza katılmak istiyorum tecrübeli arkadaşlarında bir tavsiyesine ihtiyacım var. öncelikle kasko yaptırmak istiyorum çünkü her sabah acaba kapının önünden yürüttülermi motorumu diye stresli bir şekilde uyanmak istemiyorum ufak bir ön araştırma yaptım, çoğu firma 250 cc ve üstüne kapali bir yerde kilit altında olması şartı olmaksızın çalıntıya karşı kasko yapıyor. yarın ruhsatı alacağım ve büyük ihtimal 248 yada 249 cc yazacak ruhsatta. yani bu ninjanın muhakkak kilit altında bulunması şartınımı gerektirecek? yoksa bu şartı duruma göre 1-2 cc için değiştirebilen yada ek teminat şeklinde poliçeye ekleyebilen şirketler varmı? çünkü yaz dönemi boyunca motoru kapalı kilit altında tutabileceğim bir yer yok malesef :/ kısacası bir kasko şirketi önerisinde bulunabilirseniz çok makbule geçer teşekkürler
    Hayirli olsun Yalniz motorlara kasko yapmamak icin firmalar cok yuksek fiyat veriyorlar. 2,000TL'nin altina yapabilmeniz zor gibi biraz..
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

hayırlı olsun arkadasım tekerin düz bassın.
    en iyi fiyatlar ergo da; 1900 fiyat vermşti ninja ya,r6 için 7400 dedi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet akrep var.benim kız o. videoyu koyacm kısmetse bu aksam sesinide duyarsın.
    yaz var kış var diyon galiba bu kaçıncı akşam oldu !
    dreamkiller bunu beğendi.

CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok sagol Onur, daha da iyileri sizlerin olsun ;) Sen yenisini dusunuyor musun? Istanbul'da daha bi sart motor sanki

Yok eksozu seneye yaparim, ondan sonra beyinin de degismesi lazim, o degismisken disli ve hava filtresini de yapiim diyorum. Sirf eksoz sistemi $3,000 civari Su an butce dip yapmis vaziyette

Hayirli olsun Yalniz motorlara kasko yapmamak icin firmalar cok yuksek fiyat veriyorlar. 2,000TL'nin altina yapabilmeniz zor gibi biraz..
    Bu sezon düşünmüyorum aslında, evlilik telaşı flnda benim bütçemi zorladı
    şimdilik bi ninja var zaten onunla idare ederiz, artçılı şekilde.
    bir dahaki sezon için sarı versys olabilir belki bilemiyorum.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sezon düşünmüyorum aslında, evlilik telaşı flnda benim bütçemi zorladı
    şimdilik bi ninja var zaten onunla idare ederiz, artçılı şekilde.
    bir dahaki sezon için sarı versys olabilir belki bilemiyorum.
    Haklisin Mutluluklar bu arada. Allah bir yastikta kocatsin

Bu arada Mehmet Versys'ten pek memnun kalmamisti onunla da bi konus istersen almadan. Sehir ici rahat olmuyor diyordu :(
    CBP bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    ninja 250
    üzerimdeki kara bulut olan ban sonunda kalkmış ama artık küfür etmemem gerekiyormuş,biraz zorliyicaz kendimizi

cbp senin motor sahibindende vardı sanki bir ara bakmaya gelsemmi diye düşünmüştüm kask ve monttan tanıdım bembeyaz
    CBP bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    hayırlı olsun arkadasım tekerin düz bassın.
    en iyi fiyatlar ergo da; 1900 fiyat vermşti ninja ya,r6 için 7400 dedi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

yaz var kış var diyon galiba bu kaçıncı akşam oldu !
    poahahahaha :D dokunma cocuk yaralı.. aksam mesaisindede otelde rakı iciyormus bana haberi geldi

murat hadi len koy su videoyu artık Galaxy SIII üm var diye artislik yapıyordun görelim netliği seviyom seni kanka

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Alın benden olsun birkaç karede...

Bunların CC sini çok inceledik ama Murat la bir sonuca varamadık

Ama bu bir litrelik ti ondan eminim

Sonra özümüze dönüp normal resimlere geri odaklanıyoruz..

Yarışçılar falan

Birde daha önce artistik patinajda dünya rekorlarımın olduğunu söylemişmiydim

hadi benden bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

kardeş hayırlı ugurlu olsun öncelikle kasko fiyatları malum eger yaptıracaksan ccman in dedigi gibi ergo iyidir ama yok cok pahalı diyorsanda evinin yakınlarından bir kapalı garajla anlas aylık 50 100 birşeyler fişekle adama halletmiş olursun.. nacizane tavsiyemdir..
    atilla_hakan ve ejlover bunu beğendiler.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Arkadaşlar ninja kardeşlerim tekrar merhaba
    Yoshimura yada akropoviç egzos takıldığında ses ve görüntü olarak gayet güzel duruyor, ancak egzosun girişinde kalan açıklık bence iğrenç duruyor orjinal egzos koruyucu da takamıyoruz buna nasıl bir çözüm getirebiliriz? orjinal egzos koruyucu gibi bir levha mı yaptırsak? youtube ta izlediğim ninja250r videolarındaki çoğu motorun egzos koruması var ve de orjinal gibi duruyor güzel ülkemde bunu nasıl çözebilirim acep? yorumlarınızı bekliyorum
    Saygılar

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ibom paşam bir link versene dediğin seyi tam anlayamadım

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibom paşam bir link versene dediğin seyi tam anlayamadım
    Abi egzosun girişinde kalan açıklıktan bahsediyorum, yani arka frenin iç kısmından egoza kadar olan bölüm su borusu gibi duruyo haksızmıyım

http://www.akrapovic.com/en/Motorcyc...%28Titanium%29

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler