Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    Herkese merhabalar. Yeni 250r kullanicisiyim araniza kabul ederseniz sevinirim. İyi gunler
    ejlover ve dreamkiller bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı Katzfiel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Yeni 250r kullanicisiyim araniza kabul ederseniz sevinirim. İyi gunler
    Mrb, hoşgeldin. Anlaşılan ninjası olmayan bi ben kaldım

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun Katzfiel
    hoşgeldin

merak ettiklerinle ilgili geriye doğru forumu okumanı tavsiye ederim.

@ejlover.
    5353 kişi ilana bakmış arayan soran durumu nedir ? gereksizler dışında ciddi alıcı var mı ?

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Katzfiel
    hoşgeldin

@ejlover.
    5353 kişi ilana bakmış arayan soran durumu nedir ? gereksizler dışında ciddi alıcı var mı ?
    Hocam 9-10kişi direkt parasıyla geldi fiyatta anlaşamadık geri çevirmek zorunda kaldım. Şu an 3-4tane ciddi alıcı var. 2siyle teslim tarihinde anlaşamadık (CSS nedeni ile Ancak Haziran'da verebilicem motoru) 1inin de ATV'sini satması gerekiyor. Cumartesi yeni motoru alacağım yerle konuşmaya gidicez birlikte Bıktım ben valla mesaj telefon olayından sormayın valla :s

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    hayırlı olsun Katzfiel
    hoşgeldin

@ejlover.
    Arkadaslar sicak karsilama icin sagolunuz geriye donuk herseyi okudum merak etmeyin herhangi bir sorum yoktur sadece topluca bulusma vesaire oldugunda yaninizda olmak isterim
    ejlover, ccman ve dreamkiller bunu beğendiler.

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 9-10kişi direkt parasıyla geldi fiyatta anlaşamadık geri çevirmek zorunda kaldım. Şu an 3-4tane ciddi alıcı var. 2siyle teslim tarihinde anlaşamadık (CSS nedeni ile Ancak Haziran'da verebilicem motoru) 1inin de ATV'sini satması gerekiyor. Cumartesi yeni motoru alacağım yerle konuşmaya gidicez birlikte Bıktım ben valla mesaj telefon olayından sormayın valla :s
    hayırlısı olsun diyelim...R1 ?

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    hayırlısı olsun diyelim...R1 ?
    Sağolun Gibi gibi bir karar değişikliği ya da aksaklık olmazsa ;)
    dreamkiller bunu beğendi.

ejlover bi tavsiye,keyif te parada senin ama değmez R6 yeterli gelir.285 gidiyor,parça ve 2.eli daha çok giden bir makine.arada kalan 10bin e aksesuar yaparsın.derim ben
    ama tabi ki senin seçimin en doğrusu olacaktır.

dreamkiller emanetleri taktım sekil 1 a unit 1 teşekkürler.
    saygılar

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

r1 alsan sanki rahat durup aksesuar almayacakmısın ? inanmam...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Son söze çok güldüm hocam Allah razı olsun Aynen öyle valla =) Daha şimdiden parça listesi çıkardım, alım sıralamasını bile yaptım Ama tabii ancak önümüzdeki sezona almaya başlayabilirim, motorun borcu ancak bitecek

R6 bana daha tehlikeli geliyor. Bi de ben biraz oyuncak meraklısıyım, yani çekiş kontrol güç modu falan güzel şeyler Bi de Optik ve simetrik yanan far istiyorum artık. Tek taraflı yanınca acaip gözüm takılıyor simetri hastalığım var zaten :p R1 görünüş olarak, göstergeler olarak, donanım olarak her anlamda acaip aldı beni benden. Yoksa son hız, hızlanma, güç v.s. çok önemsemiyorum sonuçta piste çıkıp profesynel anlamda yarışmiicam. Sadece kişisel zevk Aynı paraya zx10R var nerdeyse 200 beygir ve daha hafif. Ama dijital devir göstergesi tipi falan hiç hoşuma gitmiyor. Aynen GsxR1000 de aşağı yukarı aynı fiyat. Ama onun da yuvarlak hatlarını özellikle de kuyruk kısmını hiç beğenmiyorum çekiş kontrol de yok hem. Bakınca mutlu olacağım "budur" diyebileceğim bi motor R1 Ama haklısınız siz de performans fiyat olarak düşündüğümüzde R6 en iyi seçim. Ama onun da karşıdan farların görünüşü, Göstergelerin eskiliği, ve donanım eksikliği beni uzaklaştırıyor. Ama belli olmaz tabii 50.yıl serisi birtane duruyor ve gıdıklıyor hala aklımı bi yerlerden yaklaşık 2 haftaya belli olacak bakalım =D
    dreamkiller bunu beğendi.

Allah gönlüne göre versin.
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ccman öncelikle parcalar yakıyor

ejlover hocam R1 evet harika makina ama motor on dergisinin son sayısında bir Fireblade tanıtımı yapmıslarki..

herneyse adamlar suna dem vurmuslar, sürücünün yeteneklerini ortaya cıkartan son makina.. hiçbir destek yok sadece harika süspansiyon, mükemmel frenler, şahane denge ve sürücünün yeteneği var.. gerçi o herifler genelde teknolojik incik cincik olaylarına pek bir karşılar ama neyse.. R1? şahane makina ama ben 1 litrelik bir makina alacak olsam zx10r tercih ederdim ki bu tamamen benim tercihim.. ne alırsan al ne yaparsan yap bizim sayfamızdan eksik olmayacağını varsayıyorum.. sensiz ve senin bilgilendirmelerin olmadan bu başlık gerçekten sıkıcı olabilir.. hayırlı olsun simdiden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Alıntı Katzfiel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hayırlı olsun öncelikle.. kazasız belasız sürüşler dilerim.. bizim motorları kullanan arkadaslarla pek organizasyon yapamıyoruz hocam herkes mesgul ama birgün toplanmaya karar verirsek mutlaka haberin olur..
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Allah gönlüne göre versin.
    Cok tesekkurler

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ccman öncelikle parcalar yakıyor

ejlover hocam R1 evet harika makina ama motor on dergisinin son sayısında bir Fireblade tanıtımı yapmıslarki..

herneyse adamlar suna dem vurmuslar, sürücünün yeteneklerini ortaya cıkartan son makina.. hiçbir destek yok sadece harika süspansiyon, mükemmel frenler, şahane denge ve sürücünün yeteneği var.. gerçi o herifler genelde teknolojik incik cincik olaylarına pek bir karşılar ama neyse.. R1? şahane makina ama ben 1 litrelik bir makina alacak olsam zx10r tercih ederdim ki bu tamamen benim tercihim.. ne alırsan al ne yaparsan yap bizim sayfamızdan eksik olmayacağını varsayıyorum.. sensiz ve senin bilgilendirmelerin olmadan bu başlık gerçekten sıkıcı olabilir.. hayırlı olsun simdiden..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

dostum hayırlı olsun öncelikle.. kazasız belasız sürüşler dilerim.. bizim motorları kullanan arkadaslarla pek organizasyon yapamıyoruz hocam herkes mesgul ama birgün toplanmaya karar verirsek mutlaka haberin olur..
    Pistlerde bence de tamamen manuel olmali her sey ki pilotaj belli olsun Ama ben ne profesyonel yarisciyim ne de caddelerde yaris yapicam. O yuzden benim ihtiyacim olan bana guvenli surus imkani veren bir makine. Bu yuzden de ben cekis kontrol sistemini tercih ediyorum. Donanim ve performans olarak zx10r'i tek gecerim. Hatta sesi de R1'den cok daha guzel. Ama ben de tipine vuruldum naapiim Herkesin kriterlerinin agirligi farkli Bu nedenle asla su daha iyi bu onu ezer tarzi muhabbetlere girmiyorum. Onemli olan herkesin kullandigi motorla mutlu olmasi gerisi bos

Ben her daim burda olucam merak etmeyin. Daha da ileriki modifiyeleri, yapamayip aklimda kalan seyleri sizlerden takip edecegim hayirlisiyla ;)
    dreamkiller ve metci bunu beğendiler.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı oNRaCe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maltepe sahilde sıkça gördüğüm bir ninja var yeşil.. aramızdan bir arkadaş mı?
    muhtemelen benimdir
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen benimdir
    muhtemelen çok karşılaşıcaz

bu arada herkese iyi kandiller..
    Sen aşkı ✿☣ ☼ ☁ sanmışsın..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün caddede midpoint in önündeki siyah ninja burdan mı ?

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    dün caddeydim ama mid point in önüne mi bıraktım motoru, hatırlamıyorum dostum

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Bu aralar duruldu yine forum

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    ben gezmekten uğrayamıyorum

az önce 29bin oldu
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

slm
    bugün izmir küçükparkta siyah ninja 250
    inciraltında ise beyaz ninja 250 gördüm.
    buralarda mıdır ki bu motorların sahibi
    tanışmak isterim...

Motosikleti
    ninja 250
    sizin motorlaran tuhaf kokular geliyormu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler