Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @tutku1982
    Fotolar süper.baya eğlenmişsiniz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeni hali motorumun, two brosun videosunu da koyucam ilk firsatta.
    Üstat nedendir bilemiyorum ama resimler gözükmüyor :(

EDIT: Buldum Linklerin sonundaki / 'ı kaldırınca oluyor ;)

Maşallah diyelim Bu arada eksoz'u değiştirdikten sonra oradaki konik krom parçanın sökülmesi şart mı acaba? Yoksa siz mi istediniz? O parça kalsın istiyorum da ben sadece son susturucu değişsin. Bu mümkün mü acaba?

---------------------------

ALBÜM
    Kawasaki Ninja 250R 2011

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat nedendir bilemiyorum ama resimler gözükmüyor :(

EDIT: Buldum Linklerin sonundaki / 'ı kaldırınca oluyor ;)

Maşallah diyelim Bu arada eksoz'u değiştirdikten sonra oradaki konik krom parçanın sökülmesi şart mı acaba? Yoksa siz mi istediniz? O parça kalsın istiyorum da ben sadece son susturucu değişsin. Bu mümkün mü acaba?

---------------------------

ALBÜM
    Kawasaki Ninja 250R 2011
    ya o parcayi sokturmeden olmaz, zaten bende gsx r egzozu vardi, o konik parca hic yoktu ama ara borusu var two brosun ozel hatta bende kisa kaldi kaynakla headersin sonunu uzattik, yani o konik parca durmuyor malesef...

koso rx icin de ebayde hazir panel mevcut ve kablolari da mevcut ninja 250 icin.

---------- Post added at 12:47 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

Uploaded with ImageShack.us

becerdim sonunda resimleri yuklemeyi, imageshackte bi opsiyonu var forum yukleme linki icin.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster

al bakalım mono kapak benden olsun
    keşke siyah mono kapak alsaydın
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karayan kardeşim Allah nazarlardan saklasın isetdiğim renk ve tarzda olmuş süper eline emeğine sağlık kazasız belasız ağız tadıyla sürersin işallah ;) Geçen gün sariyerde balık tutarken arkamdan bir ses, yolda bir gazladı GSXR egzost vardı sesine inanamadım Ninjanın dolu ve tok bir sesti

Resmi göstermiyor bu sayfada ? http://imageshack.us/photo/my-images/819/img0149yo.jpg/ deniyorum farklı şekillerde.! Foruma ekleyemedim?

---------- Post added at 15:07 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

Bu arada Ankaradan bi arkadaşımız ruhsat plaka anahtar teslim 2011 Ninja fiyatı 11,700 TL olmasına rağmen kendince sıfır aldığı ninjayı biraz masraf yaparak 12,500 TL satıyor ne güzel memleketteyiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4182139/detay/
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    merhaba arkadaslar sıze bırsey danısacagım 1 hafta sonra kawasaki 250 r alıcam sızce bu makına nasıl bana bıraz bılgı verebılırmısınız memnunmusunuz her an gıbı bır sorunla yasadınızmı falan fılan ıste tesekkurler

Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karayan kardeşim Allah nazarlardan saklasın isetdiğim renk ve tarzda olmuş süper eline emeğine sağlık kazasız belasız ağız tadıyla sürersin işallah ;) Geçen gün sariyerde balık tutarken arkamdan bir ses, yolda bir gazladı GSXR egzost vardı sesine inanamadım Ninjanın dolu ve tok bir sesti

Resmi göstermiyor bu sayfada ? http://imageshack.us/photo/my-images/819/img0149yo.jpg/ deniyorum farklı şekillerde.! Foruma ekleyemedim?

---------- Post added at 15:07 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

Bu arada Ankaradan bi arkadaşımız ruhsat plaka anahtar teslim 2011 Ninja fiyatı 11,700 TL olmasına rağmen kendince sıfır aldığı ninjayı biraz masraf yaparak 12,500 TL satıyor ne güzel memleketteyiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4182139/detay/
    o adam pahaliya satiyor evet, ama baya masraf yapmis makinaya. rahat 3000 tl lik extrasi var o aletin. tabi gene de fiyat yuksek.

benim two brodan onceki egzozum gsxr di benimki ici bosaltilmisti ama yuksek devirde iyi ses cikartiyordu fakat dusuk devirde patlak bi sesi vardi bu yuzden degistirdim zaten.
    su an tbr den memnunum. biraz once yoshi barendlerim ve d3 griplerim de geldi onlari da taktirdim simdi, led stoplarim kaldi bir de kisa manetlerim =)

ninja 250 guzel motor, 2-3 seneye kadar idare eder seni bence cc yukseltmeden. bazi kronik sorunlari var on fren diski gibi ses yapiyor, vesaire, ama cok onemli seyler degil. benzin deposundan da islik sesi geliyor ama onemsiz pek. bnm motorda bi de gaz kolundan bi cit cit ses geliyor ama hicbir usta cozemedi, kaldi oyle =)
    genel olarak iyi bi alet ama, biraz oynamak sartiyla aldiktan sonra ;)

bir de two bros egzostum ilk azizligini yapti bugun bana, bacagim degdi ara boruya ve deri yapisti resmen borunun uzerine, cok fena bi aci =(

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Yalniz guncel euro kuruyla 2,250'lere geliyor sifirin fiyati suan. 300kusur da ruhsat v.s. ucretlerini eklediniz mi (+ilk bakim ve rodaj eziyetinin olmamasi :p) Cok da abarti degil gibi fiyat ;)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

Duzeltme: ...12,250lere geliyor..

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tutku1982
    Fotolar süper.baya eğlenmişsiniz
    bu hafta bolu abant olucaz...

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=xrqhq...=shareedirneye giderken....
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    arkadaşlar ankarada nınja 250r almak istiyorum satan varmı yada 2ıncı el veya sıfırını satan bıyer varmı yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankarada nınja 250r almak istiyorum satan varmı yada 2ıncı el veya sıfırını satan bıyer varmı yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
    Selamlar, sifir almak icin ULUSAN motor'a ugrayabilirsiniz. İkinci el dusunuyorsaniz da sahibinden'e goz atin orada 2tane var benim bildigim ;)

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    tutku1982 fotolar çok güzel,iyi eylenmişsiniz,paylaşım için sağolun devamını bekliyoruz
    Her asker yeşil bereli olamaz

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o adam pahaliya satiyor evet, ama baya masraf yapmis makinaya. rahat 3000 tl lik extrasi var o aletin. tabi gene de fiyat yuksek.

benim two brodan onceki egzozum gsxr di benimki ici bosaltilmisti ama yuksek devirde iyi ses cikartiyordu fakat dusuk devirde patlak bi sesi vardi bu yuzden degistirdim zaten.
    su an tbr den memnunum. biraz once yoshi barendlerim ve d3 griplerim de geldi onlari da taktirdim simdi, led stoplarim kaldi bir de kisa manetlerim =)

ninja 250 guzel motor, 2-3 seneye kadar idare eder seni bence cc yukseltmeden. bazi kronik sorunlari var on fren diski gibi ses yapiyor, vesaire, ama cok onemli seyler degil. benzin deposundan da islik sesi geliyor ama onemsiz pek. bnm motorda bi de gaz kolundan bi cit cit ses geliyor ama hicbir usta cozemedi, kaldi oyle =)
    genel olarak iyi bi alet ama, biraz oynamak sartiyla aldiktan sonra ;)

bir de two bros egzostum ilk azizligini yapti bugun bana, bacagim degdi ara boruya ve deri yapisti resmen borunun uzerine, cok fena bi aci =(
    Geçmiş olsun kardeşim işin bittikden sonnra yolun m.köye veya okmeydanına düşerse gel yanıma resimlerini ben çekiyim "profesyonel" tanışmış oluruz ;)
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta bolu abant olucaz...[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:42 ----------
    saol abi ,şu sıralar uzun yol bana pek uymuyo,ramazandan sonrada düzenlerseniz gelmek isterim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, sifir almak icin ULUSAN motor'a ugrayabilirsiniz. İkinci el dusunuyorsaniz da sahibinden'e goz atin orada 2tane var benim bildigim ;)
    sıfırını almaya gucum yetmezde 2ıncı el ve temız olması şart en fazla 8000 verebılecegım bişey lazım...bu arada ben omrumde motora bınmedım ehliyetıde yenı almayı dusunuyorum.acaba ılk motorum nınja 250r olsa surebılırmıyım...sure sure ogrenmek ıstıyorumda...

250r ile baslayabilirsin, ben de 250r ile basladim 2 ay kadar once, gayet kontrolu uygun bir makina, tabi 125 cc ler daha da rahat olacaktir ama 3-4 ayda sikilman buyuk olasilik onlardan.

bence basla, 8000 e de ikinci el ninja lar var sahibindende ama almadan once iyice baktir, benim basima gelenleri yasama sonra =)

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    250r ile baslayabilirsin, ben de 250r ile basladim 2 ay kadar once, gayet kontrolu uygun bir makina, tabi 125 cc ler daha da rahat olacaktir ama 3-4 ayda sikilman buyuk olasilik onlardan.

bence basla, 8000 e de ikinci el ninja lar var sahibindende ama almadan once iyice baktir, benim basima gelenleri yasama sonra =)
    sımdı dedıgım gıbı hıc motor deneyımım yok ama bununla baslayıp 3 sene 4 sene kullanmayı planlıyorum...motordan anlamam ama sorar sorusturur anlayan bı yere gosterırım..ama ben yeşil olmasını ıstıyorum..bakalım bulabılecekmıyım...bu motor ya turkıyede az yada herkes memnun satan yk arkadas :D

az degil aslinda baya kullanan var ama satan pek yok dedigin gibi, alan da 0 aliyor genelde, ama sahibindende var 3-5 ilan yesil de vardi sanirim 8000 tl civari 1-2 tane, ama bence siyah al =)

3 sene kullanirsin tabi ki ama 1-2 seneden sora ccsi kesmemeye baslayabilir =)

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    kim ne derse desin bu makina bu paraları hatta dahada fazlasını hakediyor, kullanmayan bilemez...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler