Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu fazla gösteriyor tabi, youtube'da bir sürü video var hyosung ile 180'lerde gezinen, o akşam 180'nin üzerine Erdem ile ben çıkabildim ama siz geride kaldınız. Yani göstergeler aynı gösteriyor olabilir ama pratikte son süratler aynı değil
    ali nin dediği gibi siz düz bakınca 180 görüyosunuz aşadan bakınca 175 yukardan bakınca 185 :D bende inanmıyorum hatalı olduğuna diyelim hatalı ninjanınki mi kusursuz bırakalım bu işleri bulut bey:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı oNRaCe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar.. öncelikle hayırlı olsun dilekleriniz için saolun, inş. kazasız belasız sıkıntısız sürüşler nasip olur hepimize.. kaza yapan arkadaşlara da geçmiş olsun..
    bu arada ben şu siyah bombeli ön camlardan takmayı düşünüyorum ninjama.. internet araştırmalarımda sadece zero gravity ve puig 'in 250r için üretilmiş camlarını gördüm.. bunlardan başka cam varmı motora uygun.. ve bunların piyasası nedir pazarlık payı dahil ?..
    Ben puig marka aldim 230 tl ebay da 35 dolara ücretsiz kargo çin malı camlar var onlara bakabilirsin istersen.
    Hondaaaaaaaa

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    @Frank Lucas maalesef İstanbul'da değilim. Çevre illere de motoru tamir için götürmeye vaktim yok.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rio o arkadastan haber varmı durumu iyimiymiş? allah korusun mevsim basladı gene sacma sapan kazalar aldı yürüyor..

oNRaCe arkadasım hayırlı ugurlu olsun.. Benim karakız yaslandı artık 4 yasına girdi 15 binde almıstım motoru 21 bin oldu tepesindeyim.. Cok dogru bir secim yaptıgını sende km ler arttıkca daha iyi anlayacaksın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Bu arada cuma aksamı kadıkoy barlar sokagındaki 41 plakalı siyah ninjanın sahibi bizim forumdanmıdır? kendisiyle ufak bir selamlastık ama cok gec farkettigimden iki laflayamadık.. Eger kendisi buralardaysa selam etmek isterim..
    Kürşat kardeş motorun sahibini tanımıyorum.yolda gördüm öyle.Son durumunu bilemiyorum.
    --
    Aynı 41 plakayı bende gördüm birkere.benzer mekanlarda takılıyoruz. Bu c.tesi aksamı caddebostana akıcam ama barlar sokağına takılıyosanız ninjacılar karşılaşırız belki. Hayırlı geceler herkeze...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    çin malı ürünlere pek yanaşmak istemiyorum açıkçası.. puig görsel olarak şuan gözüme en hoş geleni.. şuan motor sıfır haliyle duruyo, henüz tankpad hariç hiç bi olaya girmedim.. puig cam olacak ozaman.. birde koruma takozu düşünüyordum fakat forumu okuyunca kafam karıştı açıkçası takozlarla ilgili.. 700-800 tl arası bir görsel modifiye/makyaj bütçesi ayırdım motora.. neler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum.. (egsoz hariç)
    ejlover bunu beğendi.
    Sen aşkı ✿☣ ☼ ☁ sanmışsın..

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı oNRaCe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı ürünlere pek yanaşmak istemiyorum açıkçası.. puig görsel olarak şuan gözüme en hoş geleni.. şuan motor sıfır haliyle duruyo, henüz tankpad hariç hiç bi olaya girmedim.. puig cam olacak ozaman.. birde koruma takozu düşünüyordum fakat forumu okuyunca kafam karıştı açıkçası takozlarla ilgili.. 700-800 tl arası bir görsel modifiye/makyaj bütçesi ayırdım motora.. neler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum.. (egsoz hariç)
    Puig ön cam= 228 tl http://www.motorturkiye.com/goster/1...50-r-2008-2011

Keiti jant şeridi = 25 tl http://www.feyizoglu.com/Jant-seridi_44785.html#0

LED STOP = 175 tl http://www.brnmotor.com/shop.html?pa...tegory_id=1185

Manet = 249 tl http://www.brnmotor.com/shop.html?pa...tegory_id=1185

Mono Kapak = 199 tl http://www.brnmotor.com/shop.html?pa...tegory_id=1185

TOPLAM FATURA = 876 TL
    oNRaCe, ejlover ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    fatura için saol:D.. henüz motor aleminde yeni olduğum için ne takılır neresi değişir fazla bilgi sahibi değilim.. mono kapak hariç hepsi aklıma yattı (artçıya yer şart:D).. puig cam, yeşil yada sarı? şerit, yeşil yada sarı manet.. led stop olayını ejlover üstadın ki gibi sinyalli falan düşünüyorum ama o tuzludur şimdilik acelesi yok.. fena heveslenmeye başladım gece gece
    dreamkiller bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Hocam su brnmotor mu ne ordan verdiginiz urunler mono kapak haric (o konuda bi bilgim yok o ise girmedigimden) Çin mali dandik parcalar. Bi de utanmadan bi dunya para istemis adamlar... Onlardan uzak durun bence.
    tomass, dreamkiller ve oNRaCe bunu beğendiler.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam su brnmotor mu ne ordan verdiginiz urunler mono kapak haric (o konuda bi bilgim yok o ise girmedigimden) Çin mali dandik parcalar. Bi de utanmadan bi dunya para istemis adamlar... Onlardan uzak durun bence.

Haklisin,cogu ebayda 30-40$ a satilan urunler.
    TR de alternatif olmadigi icin boyle bi liste yapmak zorunda kaldim
    Buyuk ihtimalle brn motor da sadece online satis yapan, ebay den aldigi urunleri fahis fiyatlara satan bir yer
    ejlover ve oNRaCe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo ozaman iş değişir.. ben bu motor alemine geçtiğimiz cuma günü adım attım, dolayısıyla ne markaları bilirim, nede motorun üzerindeki bir çok ekipmanın adını, o derece yeniyim.. ejlover hocam senin motora fena hastayım bu arada.. nazar değmesin çok güzel yapmışsın.. benimde niyetim seninki kadar olmasada, motorun orjinalini fazla bozmadan, çok abartmadan biraz daha görsellik katmak sadece.. onlardan uzak durayım tamamda, nelere yakın durayım onuda söyle bari
    ejlover bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    selam beyler,
    ,
    yanlıslıkla iki tane ürün sipariş etmişim, isteyene birini listedeki fiyatından verebilirim navlunu nasılsa ödüyoruz

http://www.ebay.com/itm/150617926047...84.m1497.l2649

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat kardeş motorun sahibini tanımıyorum.yolda gördüm öyle.Son durumunu bilemiyorum.
    --
    Aynı 41 plakayı bende gördüm birkere.benzer mekanlarda takılıyoruz. Bu c.tesi aksamı caddebostana akıcam ama barlar sokağına takılıyosanız ninjacılar karşılaşırız belki. Hayırlı geceler herkeze...
    dostum bulalım o arkadasıda aynı mekanlarda takılıyorsak.. bu arada ben barlar sokagında zincir bar ın müdavimiyim ama motor kullanmaya basladıgımdan beri adamlar cok mutsuz gidip muhabbet ediyorum alkol tüketmiyorum cünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

http://www.ebay.com/itm/Limited-Offe...item231b1f1657

dostum e-bay kullanın pişman olmazsınız!!!
    ejlover bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu fazla gösteriyor tabi, youtube'da bir sürü video var hyosung ile 180'lerde gezinen, o akşam 180'nin üzerine Erdem ile ben çıkabildim ama siz geride kaldınız. Yani göstergeler aynı gösteriyor olabilir ama pratikte son süratler aynı değil
    tamam o akşam biz zaten 170 i geçemedik ki? bizim alet düzde 180 yapamıyor zaten eğimli yolda yapabiliyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam beyler,
    ,
    yanlıslıkla iki tane ürün sipariş etmişim, isteyene birini listedeki fiyatından verebilirim navlunu nasılsa ödüyoruz

http://www.ebay.com/itm/150617926047...84.m1497.l2649

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

dostum bulalım o arkadasıda aynı mekanlarda takılıyorsak.. bu arada ben barlar sokagında zincir bar ın müdavimiyim ama motor kullanmaya basladıgımdan beri adamlar cok mutsuz gidip muhabbet ediyorum alkol tüketmiyorum cünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

http://www.ebay.com/itm/Limited-Offe...item231b1f1657

dostum e-bay kullanın pişman olmazsınız!!!
    dreamkiller

brn motordan o yeşıl manetleri aldım fiyat pahalı olabilir ama ürünün plastik kalitesi ve ayar mekanizması saat gibi.zaten tek farkı üzerinde ninja 250r yazması.ebay da bi ton çeşit var elbet hatırlarsanız kılıclı motor diye bir yere uyuz olduğum için 150 yerine 250 verip almıştım.memnunum.

aldığın ikinci ürün için banka hesap numaranı ve net fiyatını 530 522 7579 nolu telefona gönderirsen karbon fiber olduğu için ilgimi çekti.almışken de puig ya da zerogravity ön cam fazla alsaydın ya beni o dertten kurtarırdın.

Motosikleti
    dreamkiller bende değerlendirebilirim. Geldiği zaman haberleşelim. (ccman) vazgeçerse tabi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamkiller

brn motordan o yeşıl manetleri aldım fiyat pahalı olabilir ama ürünün plastik kalitesi ve ayar mekanizması saat gibi.zaten tek farkı üzerinde ninja 250r yazması.ebay da bi ton çeşit var elbet hatırlarsanız kılıclı motor diye bir yere uyuz olduğum için 150 yerine 250 verip almıştım.memnunum.

aldığın ikinci ürün için banka hesap numaranı ve net fiyatını 530 522 7579 nolu telefona gönderirsen karbon fiber olduğu için ilgimi çekti.almışken de puig ya da zerogravity ön cam fazla alsaydın ya beni o dertten kurtarırdın.
    dostum keske onceden haberlesseydik iki günde iki sipariş verdim.. :( seninkileride aradan cıkardık.. bundan sonra söz sipariş vermeden foruma yazıyorum sipariş veriyorum millet birşey isteyen varmı diye..

http://www.ebay.com/itm/160792384333 koruma takozunuda dün vermiştim.. 83 dolara geliyor kendisi türkiyede yok, siparişle getirecek olanlarda 130-150 dolarlardan bahsediyorlar.. e bay in gözünü seveyim ama inatla egzos almayacagım aga

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamkiller bende değerlendirebilirim. Geldiği zaman haberleşelim. (ccman) vazgeçerse tabi.
    CCman vazgecerse neden olmasın ama sanırsam vazgecmez türkiyede spool ların karbonu yok sanırsam..

bu arada senin motor 41 plaka mı ve cuma aksamı istanbuldamıydın?

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Selam arkadaşlar, hareketlenmiş forum baya :D
    Bir şey soracağım. Şimdi led stop aldığımız takdirde plakalık iptali konusu nasıl oluyor. Başka bir parça gerekli mi?
    Birde şu gömme şeklindeki ön sinyalden temin edebileceğimiz bir yer var mı? Bulamadım ben.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, hareketlenmiş forum baya :D
    Bir şey soracağım. Şimdi led stop aldığımız takdirde plakalık iptali konusu nasıl oluyor. Başka bir parça gerekli mi?
    Birde şu gömme şeklindeki ön sinyalden temin edebileceğimiz bir yer var mı? Bulamadım ben.
    e bay

hocam bu konu daha önceki sayfalarda mevcut arastırmanı öneririm.. bizim motorda yanılşmıyorsam kuyruk kesiliyordu.. bir bakıver eski sayfalara..

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Şu ebay olayına girmek istemiyorum ama mecbur kalacağım sanırım. Plakalık konusuda, arka stopla birlikte bir parça var mı diye sordum?Ama çokda aciliyeti yok.
    Egzos işine bir el atayım dedim, mototalı aradım yokmuş, korlasa yönlendirdiler. 2008 modeller için olduğunu söylediler. Değişen bir şey var mı ki, benimki 2012, almamda bir sakınca olur mu?

Motosikleti
    bu arada senin motor 41 plaka mı ve cuma aksamı istanbuldamıydın?
    Yok kardeşim ben değilim. Plaka 34 benim 41 plakalı 2 tane daha ninja var darıcada ama hiç görüp konuştuğum olmadı.
    Hondaaaaaaaa

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atilla_hakan
    motora takacak isen alabilirsin ben maksat yeşillik olsun diye alırım.var mı var olsun diye dedim.keyfe keder birazda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler