Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdem bu makinaya en iyi pembe gider

Bu arada arkadaşlar 2001 ile 2007 arasındaki kasaların yakıt tüketimi nasıl ? 6 litrenin altına düşürebilen var mı? Düşüren varsa hangi şartlarda ?
    Benimki 2 litre yakıyo anca Gökhan. Ayda iki kere çalıştırıp çarşıya gidip geliyorum.
    Hiç yakıt yaktırmayanlarda varmış ama büyük ihtimal onlar hiç çalıştırmıyorlar :p
    Gökhanım ha 6 yakmış ha 7, şirket kurup yük nakli mi yapıcan? Uzun yol kaptanı mı olucan başımıza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erdem bence hiç boyatma senin renk güzel.
    Bu arada eşin arkada rahat ediyor mu çok merak ediyorum
    Çanta demiri tamam fakat çanta olmadığından bizimkisi hala rahatsız oluyor
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki 2 litre yakıyo anca Gökhan. Ayda iki kere çalıştırıp çarşıya gidip geliyorum.
    Hiç yakıt yaktırmayanlarda varmış ama büyük ihtimal onlar hiç çalıştırmıyorlar :p
    Gökhanım ha 6 yakmış ha 7, şirket kurup yük nakli mi yapıcan? Uzun yol kaptanı mı olucan başımıza
    Erdem buralar sizin yerler gibi degilki. Yakınlarda pek birşey yok. Ki olanlarada 50 defa gittik zaten. Şimdilerde kontagı açınca 100 km den önce kapanmıyor. ayda 1-2 defada Trabzon yapınca ( git gel 260 km civarı ) haliyle yakıtı düşünüyor insan. Neyse en kötü ihtimal Georgia artık

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdem bence hiç boyatma senin renk güzel.
    Bu arada eşin arkada rahat ediyor mu çok merak ediyorum
    Çanta demiri tamam fakat çanta olmadığından bizimkisi hala rahatsız oluyor
    Emrah gayet rahattı, keyfi yerindeydi. Ama çantayı da demiri de çıkardım 3-4 ay önce. Zira her yere motorla gitmek istiyordu, o kadar rahattı demekki Çıkarttım, binmesin derken gebeliğinin 4. ayına kadar bindik, sonrasında yeter bu kadar diyip çıkarttım. Ona kalsa şu an karnı burnunda 1 ay kaldı doğuma hala motorla gitsek ya diyor

Gökhan, 600 F al, sende katıl bize, doğru yolu bul. Sonra düşünmeyeceksin zaten kaç litre yaktığını

Motosikleti
    F 650 GS

Gökhan, 600 F al, sende katıl bize, doğru yolu bul. Sonra düşünmeyeceksin zaten kaç litre yaktığını
    Erdem, 660X ara yollarda ve dar virajlarda gerçekten çok güzel alet ama bizim karadeniz sahil yoluna masallah uçak iniyor. Böyle yollarda pek tat vermiyor açıkcası. Bakalım satınca motor ömrü uzun ikide bir elektronik/ mekanik arıza vermeyecek bir 4 silindir almak lazım. Bu konudada 600f'ler mantıklı bir tercih gibi görünüyor. 10-15000km de biten egsantrik gergileri dışında pek bir sorunları görünmüyor. Onuda (sanırım Emrah yazmıştı) gsxr1000'lerin gergilerini takarak sorun çözülüyormuş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Bu arada ne dersiniz bu rakam abartımı

http://www.youtube.com/watch?v=gs8I8fYNNG0

Emrah gayet rahattı, keyfi yerindeydi. Ama çantayı da demiri de çıkardım 3-4 ay önce. Zira her yere motorla gitmek istiyordu, o kadar rahattı demekki Çıkarttım, binmesin derken gebeliğinin 4. ayına kadar bindik, sonrasında yeter bu kadar diyip çıkarttım. Ona kalsa şu an karnı burnunda 1 ay kaldı doğuma hala motorla gitsek ya diyor

Hmm en yakın zamanda bir çanta denemek lazım öyleyse yoksa motor değişimine gidicek bu iş
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Erdem, 660X ara yollarda ve dar virajlarda gerçekten çok güzel alet ama bizim karadeniz sahil yoluna masallah uçak iniyor. Böyle yollarda pek tat vermiyor açıkcası. Bakalım satınca motor ömrü uzun ikide bir elektronik/ mekanik arıza vermeyecek bir 4 silindir almak lazım. Bu konudada 600f'ler mantıklı bir tercih gibi görünüyor. 10-15000km de biten egsantrik gergileri dışında pek bir sorunları görünmüyor. Onuda (sanırım Emrah yazmıştı) gsxr1000'lerin gergilerini takarak sorun çözülüyormuş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Ben mobilden girdiğim için videoyu izleyemedim ama, Türk ise abartıdır, gavur çekimi ise abartı değildir
    Bandit 1200 çok mu yakıyordu ki? Bence o da güzeldi, sonuçta uzun yolda F den daha az bile yakıyordur belkide.

Evet gökhan gsxr gergisi takınca ses falan kalmıyor volkanda bende değiştirdik gergileri allaha şükür tık ses yok şuan
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gökhan cığım; Canlı ornegı gozunun onundeydı hala yakıt soruyorsun...
    90 KM/H gecmedıgın zaman ; 5 Lıtreye kadar düşüyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşıyon mu sen çako
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet hayatım. Buralardayım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    F 650 GS
    Ben mobilden girdiğim için videoyu izleyemedim ama, Türk ise abartıdır, gavur çekimi ise abartı değildir
    Bandit 1200 çok mu yakıyordu ki? Bence o da güzeldi, sonuçta uzun yolda F den daha az bile yakıyordur belkide.
    Aslında banditin yakıtı makuldu. uzun yolda 120-130 sabitle 5.5 lt hatta en son Çorum'a giderken 5.3 lt ye kadar inmişti. Satma nedenide eski sahibinden kaynaklı bazı sorunları vardı. En son tamirciye verdim.
    Sürüş zevki torku hakkaten güzeldi. Motor alırken çevrede temizini bulursam yine düşünürüm.
    Evet gökhan gsxr gergisi takınca ses falan kalmıyor volkanda bende değiştirdik gergileri allaha şükür tık ses yok şuan
    Hangi modellerin( K?) gergisi uyumlu peki ?

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bana 120-130 km sabitle yaktıgı yakıt lazım. Okadar geziye çıktık kaç defa 90'la gidebildik. Ki sende kısa tüp performans egsozu vs.. vardı. Bakalım milletin yakıt tüketimi nasıl.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    geçen karşık kullanımda ama max 198km gördüm 3-4 kerede 170 lere kadar cıktım gerisinde 100-140 arası takıldım 6.4litre yakıt değerine ulaştım fena gelmedi NOT:BU DEĞER ŞEHİR İÇİ DUR KALKLAR VE IŞIKLARA MARUZ KALINMASINA RAHMEN ELDE EDİLMİŞTİR ŞEHİR DIŞINDA AYNI KULLANIMDA 6LT GARANTİ BENİM ALET İÇİNDE BAKIMLARININ HEPSİ YENİ ONUN ETKİSİDE OLABİLİR MOTORDAN MOTORA FARK EDEBİLİR
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    arkdslar muhabet koyuymuş bunların yakıtlarıyla kafa bulandırmaya deymez

bu arada motorumu sattım gitti F artık Edırneye artık guzel makina arayısındayız..teklifleri adayları gorup değerlendirebilirim

....
    BLaCK_j.W.a bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdslar muhabet koyuymuş bunların yakıtlarıyla kafa bulandırmaya deymez

bu arada motorumu sattım gitti F artık Edırneye artık guzel makina arayısındayız..teklifleri adayları gorup değerlendirebilirim

....
    Yine geri almayasın
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

omer311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yardımlarınız için teşekkür eder saygılar dilerim.yaw forumda cakalaz dan başka usta sürücü yokmu yawww

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı omer311 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese kazasız günler.hazır forum ısınmışken 1 sorum olacak . motorumun arka teker bar basıncı 36 ön 32 ben tekere kalkma girişimlerim oldugu için arka tekeri 33 bara düşürdüm.250 gr. yürek yiyerek motora bindim besmeleyide bi güzel çektim debriyajı da tokatladım yani 1. fiteste 60 70 km hıza çıktım gaz kestim motor kompresyona girip yıgıldı öne verdim gazı verdim gazı, bıraktım debriyajı hop tabiki fazla kalkmadı tekere. neyi yanlış yapıyorum ben yada daha basit bi teker olayı varmı bu f lerde patinaja çok düşüyorum acaba gıcık oldugum birini artcı olarak arkama oturtup ölemi denesem .. vereceginiz akıldan dolayı şimdiden teşekkür eder en güzel kızların sizlerle beraber olmasını temenni ederim
    yardımlarınız için teşekkür eder saygılar dilerim.yaw forumda cakalaz dan başka usta sürücü yokmu yawww
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    Su gergi için hangi gsxr yada hangi yıl model vs gibi aydınlığa kavuşturabilirmiyiz?
    Hem malum söz uçar yazı kalır..

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı fesmer17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su gergi için hangi gsxr yada hangi yıl model vs gibi aydınlığa kavuşturabilirmiyiz?
    Hem malum söz uçar yazı kalır..
    tekirdağ nuray usta bu konuda aydınlıga kavusturur cunku ben burdan model yıl desem bile eski gergiyı cıkar gsxr gergisini tak olmuo bazı uygulamalar yaparak takıyor..ama otme problemını kokten çözuyor

....
    ExTReMa bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Galiba sanırım benim zincirde ötmeye başladı :D tizz bisesi var rolantide

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Veeeeeeeeeeee mutlu son

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Galiba sinyalleri takmamışım
    Pistolero_10, alisoylu38 ve ömer2 bunu beğendiler.
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba sanırım benim zincirde ötmeye başladı :D tizz bisesi var rolantide

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Veeeeeeeeeeee mutlu son
    http://img201.imageshack.us/img201/9...0404232144.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:18 ----------

Galiba sinyalleri takmamışım
    Hocam grenajdaki cbr yazısı boya mı Sticker mı orjinalde?

---------- Post added at 03:36 ---------- Previous post was at 03:28 ----------

Bu arada motorunu küçültmek isteyen var mı ?Benzin parasından bıkan varsa benim 2012 Gt 250 R ile takas yapabilriz.2600 km de fabrikadan çıktığı gibi duruyor nokta hatasız sedefli beyaz renkte.Rodajı itina ile yapıldı.İlan koymadım dosta gidecek bir motordur.Garantisi devam ediyor.ilgilenen olursa forumda resimleri var
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler