Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

Uploaded with ImageShack.us

Pistolero_10 ve BLaCK_j.W.a bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yoknikmik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alarm takıp sorunsuz kullanan kaç kişi var ? kullanan varsa nerden ne kadara nasıl bi alarm aldı linki varmı ? şimdiden saolun :D
    600f kullanıcıları şu soruya bi cevap lütfen..

Motosikleti
    XMAX250

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Bir arkadaşım çin malı alarm takmıştı ama uzun sürmedi sattı motorunu aküden bağlamıştı sanırım çoğu motorcuda veya oto aksesuarcılarında vardır

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    Ben bunu yeni taktım ama önce aküm marş basmadı.
    Sanırım sorun akümdeydi sarj ettim şu an hiçbir sorun yok.
    Ama sana tavsiyem sadece kutup başlarına aletin enerjilenmesini sağla yani çalıştırmaymış,flaşörmüş vs.. için bağlantı yapma.
    Birazda alarmdan bahsedeyim
    ---algılama mesafesi ŞAHANE
    ---ses oldukça fazla (kornası küçük gelebilir gözüne boyut olarak)
    ---Hassasiyet ayarı kumandadan yapılıyor demiş yorumlarda bir kullanıcı böyle bir şey yok hassasiyet ayarı için bir kablo onu kesin diyor kullanım kılavuzu.Ancak bu kabloyu kesmedim ben ve inanılmaz hassas,yani demek ki kabloyu kessem her rüzgar esişinde ötücek alarm...

http://www.hepsiburada.com/liste/inw...fview%3dsearch

Yoknikmik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı fesmer17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu yeni taktım ama önce aküm marş basmadı.
    Sanırım sorun akümdeydi sarj ettim şu an hiçbir sorun yok.
    Ama sana tavsiyem sadece kutup başlarına aletin enerjilenmesini sağla yani çalıştırmaymış,flaşörmüş vs.. için bağlantı yapma.
    Birazda alarmdan bahsedeyim
    ---algılama mesafesi ŞAHANE
    ---ses oldukça fazla (kornası küçük gelebilir gözüne boyut olarak)
    ---Hassasiyet ayarı kumandadan yapılıyor demiş yorumlarda bir kullanıcı böyle bir şey yok hassasiyet ayarı için bir kablo onu kesin diyor kullanım kılavuzu.Ancak bu kabloyu kesmedim ben ve inanılmaz hassas,yani demek ki kabloyu kessem her rüzgar esişinde ötücek alarm...

http://www.hepsiburada.com/liste/inw...fview%3dsearch
    Bilgilendirme için sağol fesmer17, açıkçası cbf 150 yi geçtim çin malı motorlarda bile start/stop (sinyal dahil) bağlantısı yapıp,sorunsuz kullanaları görünce çok pimpirikliymişim gibi geliyo bana büyük ihtimalle yarın biraz gezip bitane alarm alıcam bende ama ben komple bağlatmayı düşünüyorum,çalıştırmasından çok stop ettirme özelliği için..bakalım sonuç ne olacak..

Sende sağol tahsin,fotoların altında yazdıklarını son anda gördüm..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar,
    bu alarm'ı bende satıyorum ve bağlantısı düşündüğünüzden daha basittir,
    şöyleki,

alarm'daki kırmızı ve sıyah kabloları (kırmızı +,,siyah - olacak şekılde) aküye veriyorsunuz,
    sarı kablolarıda sadece arka sinyallere giden turuncu ve gök mavisi renkli sinyal kablolarına eklıyorsunuz ve sisitem açık

flaşöre..CDI'a (beyin'e) felan hiçbir yere giriş yapmayın,
    zira beyinli motorlarda alarm'ı beyine vermek risklidir,

basiit işlem anlayacağınız

bu arada aynı alarmı sizlere dileyene 50 liradan verebilirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

bu arada arkadaşlar elimizde (yani bir arkadaşta) yeni kasa cbr 600f sol grenaj var 2006 gri siyah modelden,
    hafif hasarlı kırık vs yoktur,
    sadece çizikler mevcuttur,
    sahibindende ilanı açıktır,
    ilgilenene fiyatta indirim uygulanır,,,

sahibindende GAZİ OSMAN PAŞA yazılı olanlar bana (bize) aittir,

ihtiyaç durumunda gerekenlerde güzellikler yapılır,
    maksat ucuza alıp pahalıya satanlara nispet
    BLaCK_j.W.a ve ExTReMa bunu beğendiler.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Aman arkadaşlar, yaz yaklaştıkça hırsızlık olayları yine artıyor. Aman dikkat.
    Ankara'daki 600F ciler ile bir kaynaşsak fena olmaz düşüncesindeyim. Lütfen bağlantı için "taylan73505@yahoo.com" adresinden, özel mesajdan veya aynı adresle facebook üzerinden bağlantıya geçiniz.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    toplanma bir araya gelme konusun da çok yazdık ettık ama nafile...klavye basında gazlamayı daha cok sevıyoruz

....
    ExTReMa bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    Bu akşam toplanmaya varmısınız

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplanma bir araya gelme konusun da çok yazdık ettık ama nafile...klavye basında gazlamayı daha cok sevıyoruz

http://c1303.hizliresim.com/17/y/llsxh.jpg

....
    Yarın geliyomusun sen volkan?
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın geliyomusun sen volkan?
    emrah yarın kısmetse canakkaleye gidicez şehıtlıge dogruu...
    siz ıstbula gıtcekmısınz..özere de dedım o kadar ıstbul trafıgınden uzaklasın gıtmeyın dıe

...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

omer311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese kazasız günler.hazır forum ısınmışken 1 sorum olacak . motorumun arka teker bar basıncı 36 ön 32 ben tekere kalkma girişimlerim oldugu için arka tekeri 33 bara düşürdüm.250 gr. yürek yiyerek motora bindim besmeleyide bi güzel çektim debriyajı da tokatladım yani 1. fiteste 60 70 km hıza çıktım gaz kestim motor kompresyona girip yıgıldı öne verdim gazı verdim gazı, bıraktım debriyajı hop tabiki fazla kalkmadı tekere. neyi yanlış yapıyorum ben yada daha basit bi teker olayı varmı bu f lerde patinaja çok düşüyorum acaba gıcık oldugum birini artcı olarak arkama oturtup ölemi denesem .. vereceginiz akıldan dolayı şimdiden teşekkür eder en güzel kızların sizlerle beraber olmasını temenni ederim
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    selam arkadaşlar şu linkteki motor hakkıında yorumlarınızı alabilir miyim ?Sahibi motoruna anahtar değmediğini grenajlarında bazı çatlaklar olduğunu ve yaptırdığını söyledi sizlerin de bi yorumunu alayım dedim tekeriniz düz bassın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0442822/detay/
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar şu linkteki motor hakkıında yorumlarınızı alabilir miyim ?Sahibi motoruna anahtar değmediğini grenajlarında bazı çatlaklar olduğunu ve yaptırdığını söyledi sizlerin de bi yorumunu alayım dedim tekeriniz düz bassın...

Güzel motor ama burdan nasıl yorum yapılırki sesini dinlemek üzerine binmek gerek şasede sıkıntı yoksa motorda sıkıntı yoksa lastik zincir durumu iyiyse (lastik zircir deyip geçmeyin geçen fuarda 1000 tl paramız gitti) boya olup olmaması önemli değil ama arka kuyruk falan kesilmiş ben orjinalciyim kıl olurum böyle şeylere

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı barismert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor ama burdan nasıl yorum yapılırki sesini dinlemek üzerine binmek gerek şasede sıkıntı yoksa motorda sıkıntı yoksa lastik zincir durumu iyiyse (lastik zircir deyip geçmeyin geçen fuarda 1000 tl paramız gitti) boya olup olmaması önemli değil ama arka kuyruk falan kesilmiş ben orjinalciyim kıl olurum böyle şeylere
    latik durumu %80 diyor dediğiniz gibi kuyruk kesme işine bende ayar oluyorum birde sinyalleri kuyruğun yan tarafına mı almış ne yapmış onu sormayı unuttum
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bana tatsız bir makine gibi geldi yok anahtar değmedi(!!) yok kuyruk iptal falan bi de böyle saçma sapan paralar vermeyin sakın.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    latik durumu %80 diyor dediğiniz gibi kuyruk kesme işine bende ayar oluyorum birde sinyalleri kuyruğun yan tarafına mı almış ne yapmış onu sormayı unuttum
    Çakma gömme sinyal var
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu boya badanadan gidiyor hazır sorayım dedim

Bunu ne renk yapmalı? Beyaz yapsak jantları ve stickerlarını da siyah yapsak, sade ama güzel birşey çıkar mı ortaya?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016

---------- Post added at 07:41 ---------- Previous post was at 07:39 ----------

---------- Post added at 07:44 ---------- Previous post was at 07:41 ----------

Blackboy bunu beğendi.
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu boya badanadan gidiyor hazır sorayım dedim

http://img405.imageshack.us/img405/1311/dscf0563j.jpg

http://imageshack.us/a/img339/8607/img466s.jpg

Bunu ne renk yapmalı? Beyaz yapsak jantları ve stickerlarını da siyah yapsak, sade ama güzel birşey çıkar mı ortaya?
    Erdem bu makinaya en iyi pembe gider

Bu arada arkadaşlar 2001 ile 2007 arasındaki kasaların yakıt tüketimi nasıl ? 6 litrenin altına düşürebilen var mı? Düşüren varsa hangi şartlarda ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler