Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.

Gün itibari ile gıcır gıcır sıfır kilometre 600FA siparişimi vermiş bulunuyorum . Çoğu orjinal aksesuarlar ile birlikte tüm ödemeler yapılarak sipariş verdim. Onun dışında almış olduğum two brothers black serisi egzoz, gömme ön sinyal, plakalık iptali için sinyalli led arka stop farı ve puig cam da yeni motorumun gelmesiyle takılacak . Allah nasip ederse, mayısın 15'i gibi motorumu teslim alamyı umuyoruz. Fiyatı merak edenler için 24.500'e nakit (Mnr motor Kuşadası) olarak aldım motosikleti. Bu fiyata aksesuarlar dahil değil elbette. Gelişmeleri daha sonra bildireceğim.

Herkese saygılar.
    kardesim hayirli olsun. ne renk siparis ettin acaba? bende sifir kilometre bir tane almayi dusunuyorum fiyat verdigin cok iyi oldu demekki nakitte tam 1000 lira indirim yapmislar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim hayirli olsun. ne renk siparis ettin acaba? bende sifir kilometre bir tane almayi dusunuyorum fiyat verdigin cok iyi oldu demekki nakitte tam 1000 lira indirim yapmislar.
    Teşekkürler. 2013 modeller için sadece kırmızı-beyaz renk olduğu söylendi bana. Zaten istediğim renk oydu. Bir de dikakt ettiğim fuar da sadece kırmızı-beyaz rengin sergilendiğiydi . İndirim yerine göre değişiyor. Mnr'den daha önce alış-verişim olmuştu. Onunda etkisi var. Örneğin İzmir'den alsam, 500 TL bile zor indirirler .
    hellboys bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Teşekkürler. 2013 modeller için sadece kırmızı-beyaz renk olduğu söylendi bana. Zaten istediğim renk oydu. Bir de dikakt ettiğim fuar da sadece kırmızı-beyaz rengin sergilendiğiydi . İndirim yerine göre değişiyor. Mnr'den daha önce alış-verişim olmuştu. Onunda etkisi var. Örneğin İzmir'den alsam, 500 TL bile zor indirirler .
    aman aman iyi olmus tekerin duz bassin kazasin belasiz insallah. renk super 20000 liraya bile verseler siyahini hayatta almam. 2013 lerin renklerinin kirmizi beyaz olmasi super olmus benimde gonlumdeki bu motor icin tek renk diyebilirim. demekki almaya kalkarsam sizin oraya mi gelmem gerekecek :D az degil 1000 tl indirim sonucta hehe

Motosikleti
    -
    aman aman iyi olmus tekerin duz bassin kazasin belasiz insallah. renk super 20000 liraya bile verseler siyahini hayatta almam. 2013 lerin renklerinin kirmizi beyaz olmasi super olmus benimde gonlumdeki bu motor icin tek renk diyebilirim. demekki almaya kalkarsam sizin oraya mi gelmem gerekecek :D az degil 1000 tl indirim sonucta hehe
    Sağolasın. Hepimiz kazasız, belasız kullanalım . Alacağın sıra sorarsın her yere, mnr motor dahil. Hangisi daha iyi fiyat verirse oraya yönelirsin. Sen yine de alacağın zaman bana söyle. Ben sana yardımcı olayım . Beraber de gideriz Kuşadasına, sıkıntı olmaz müsait olduğum sürece...

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Sağolasın. Hepimiz kazasız, belasız kullanalım . Alacağın sıra sorarsın her yere, mnr motor dahil. Hangisi daha iyi fiyat verirse oraya yönelirsin. Sen yine de alacağın zaman bana söyle. Ben sana yardımcı olayım . Beraber de gideriz Kuşadasına, sıkıntı olmaz müsait olduğum sürece...
    eyvallah kardesim sagolasin. cbr 600f ile kawasaki z800 arasinda cok gidip geliyorum ikiside cok iyi motorlar. bendeki ninjayi sattiktan sonra artik bakicam, hangi bayii beni cezbederse ona yonelicem

Motosikleti
    -
    eyvallah kardesim sagolasin. cbr 600f ile kawasaki z800 arasinda cok gidip geliyorum ikiside cok iyi motorlar. bendeki ninjayi sattiktan sonra artik bakicam, hangi bayii beni cezbederse ona yonelicem
    Z800 de çok güzel bir motosiklet kendi tarzında. Fakat naked olması beni kendisinden uzaklaştırıyor . Hakkında hayırlısı olsun...

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Z800 de çok güzel bir motosiklet kendi tarzında. Fakat naked olması beni kendisinden uzaklaştırıyor . Hakkında hayırlısı olsun...
    aslinda butun oklar cbr 600f i gosteriyor, cunku yillik vergisi daha az, nispeten daha az yakiyor, ruzgardan koruyor, abs standart ve 1000tl indirim var
    ha z800 un bana gore tek guzel yani, tartisilmaz guzelligi ve bir okadar seksi gorunmesi.. bunun haricinde baska bir artisi goremiyorum. daha cok yakiyor, vergisi iki kat ve daha agir bir motor. yok yok benim hedefim cbr
    hadi kardesim motorunu alda yorumlarini bekliyorum

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar şu motor hakkında ne düşünüyorsunuz bu fiyata değer mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21314332/detay
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    MAX 11500 ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kışın o fiyata satıyordu ama yetişemedim başkası aldı üstüne baya kar koymuş anlaşılanBir de şu muhabbet varya 600f te temiz ise model önemli değil diyolar ama ben öyle düşünmüyorum
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Motosikleti
    Honda Cbr 600 F4i (2005 model)
    pistolero model inanınki önemli degil (5 - 10 sene olmadıkca) yani 2004 değilde 2005 yada 2006 olsa ne değişecek hersey aynı bütün incelik km. kaza boya ve parçalarının durumu bunlar tamam ise modeli düşünmemenizi tvasiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı erkolali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pistolero model inanınki önemli degil (5 - 10 sene olmadıkca) yani 2004 değilde 2005 yada 2006 olsa ne değişecek hersey aynı bütün incelik km. kaza boya ve parçalarının durumu bunlar tamam ise modeli düşünmemenizi tvasiye ederim.
    bende ne yapacağımı şaşırdım biri eder diyo biri etmez diyo

Motosikleti
    -
    Motosikletimi beklerken ve zaman geçmezken, diğer yandan motosikletime rizoma elcik, manet, topuz ve hidolik sıvı kutusu siparişi vermeyi düşünüyorum. Motosiklet geldikten sonra ilerleyen zamanlar da power commander bile takacağım.

Şimdilik elimde motosikletim için aldığım;

1. Black Series V.A.L.E.™ Cat-Eliminator "V3" Slip-on Carbon (M2 Shorty/Kısa) Egzoz
    2. Puig ön cam
    3. Gömme led ön sinyal
    4. Ve led arka stop bulunuyor.

Motosikletimle beraber orjinal aksesuar olarak ise şunları aldım:

1. Beyaz renk Jant Çıkartma seti.
    2. Beyaz renk iç çamurluk.
    3. Depo ve yakıt deposu kapağı padi.
    4. Beyaz renk mono kapak.
    5. Beyaz renk karter koruma.
    6. Kırmızı renk amortisör koruma.

Artık gelişmeleri motosikletimi aldıktan sonra yazmaya devam edeceğim. Yani Mayısın ortası gibi .

Saygılar herkese.
    Blackboy bunu beğendi.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

BLaCK_j.W.a bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-temiz-garaj-motorudur-118716314/detay/

Arkadaşlar yukardaki ilan benim. Motosiklette boya var ama motorunda, Yürüyen aksamında hiç bir sorun yok, kilometresi orjinal. Fiyat ben mi yüksek istiyorum yoksa piyasa mı çok ölücü? Herkes anlaşmış gibi 11 bin teklif ediyor. Fikir verirseniz sevinirim...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Nedense ; 600F 'lere aşırı fiyat yazılıyor artık. Ben şahsen 12.500 TL nın uzerınde vermezdim alıcı olsaydım.O da Orjınal KM sınde Hırpalanmamıs ve FULL bakımlı olursa... 2011 Modellerı, 2-3 bin kmlerde 18500 TL cıvarlarına kadar düşmüşken; 2005 modellerıne 13-14 ısteyen arkadaslar var aramızda??? Anlamış değilim
    Tabi Herkes kendi çapında fiyat koyuyor ama motorun ederı bellı gideri belli...
    Söylediklerim Yanlıs anlasılmasın. 600F leri cok severim. Temiz bulsam alır binerim. Fakat Biraz objektif olmak gerekir bazı konularda...
    Simdi bir soru ;
    Suzuki nin hangi model hangi markasının gergılerı 600F lere uyuyordu ?
    alisoylu38 bunu beğendi.
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Dün motorumu sattım 600f ezelden beri almayı düşündüğüm bir motor du ama hala nasip olmadı.Öncelik forumda satmayı düşünen arkadaşlar varsa onlarla görüşek isterim.
    Dishchy herkes bir fiyatta hem fikirse bence piyasanın kabül ettiği rakam o dur diye düşünüyorum.Sanada hayırlı satışlar.
    Bir gün mutlaka ...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedense ; 600F 'lere aşırı fiyat yazılıyor artık. Ben şahsen 12.500 TL nın uzerınde vermezdim alıcı olsaydım.O da Orjınal KM sınde Hırpalanmamıs ve FULL bakımlı olursa... 2011 Modellerı, 2-3 bin kmlerde 18500 TL cıvarlarına kadar düşmüşken; 2005 modellerıne 13-14 ısteyen arkadaslar var aramızda??? Anlamış değilim
    Tabi Herkes kendi çapında fiyat koyuyor ama motorun ederı bellı gideri belli...
    Söylediklerim Yanlıs anlasılmasın. 600F leri cok severim. Temiz bulsam alır binerim. Fakat Biraz objektif olmak gerekir bazı konularda...
    Simdi bir soru ;
    Suzuki nin hangi model hangi markasının gergılerı 600F lere uyuyordu ?
    usta sende hep uygun fiyatları buluyosun :D sahibinden.com u elealırsak 2011 cbr600f i 21-22 den aşa bulursan öp başına koy Ben bulamıyorum çünki

BEN BU MOTORU 11E VERİCEKSEM HİÇ VERMEM GARAJDA TUTARIM BARI ICIM DAHA AZ ACIR

Uploaded with ImageShack.us
    gursus, cakalaz, Pistolero_10 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-arayana-103569037/detay
    sizin fikriniz nedir bu motorla ilgili.Bu arada alper hayırlı olsun güzel motor.Kurtuldun Hyosungdan sonunda Kaç model senin motorun,seninkine talip olayım.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İyi bir pazarlıkla ; alınabilecek bir motosiklet olarak gözüküyor. Yazdıkları doğruysa tabi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler