Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Uzun zamandır takip edememiştim forumları nihayet döndüm Sky senin motor 110kg ile 85 yapıyosa iyi ben 104 kiloyum 80 anca... Zaten Marmarisin yolları insanlık tarihinin yüz karası. forumu son bi kaç sayfasını okuduktan sonra merak düştü benimde içime. datça yoluna çıktım bi kökliim dedim. Yok abi sanki bişiy 80 de motoru kitliyor. alet gitmemek için direndi üstüne üstlük bide (Marmaris şartlarında çok doğaldır) rezalet bi çukura denk geldim koca yol boydan boya çukur! o andan itibaren arka lastiğe bişiy sürtüyor. sanki çamurluk lastiğe sürtüyo üstüne bide marinada motoruma çarpmışlar sağ ayna ve fren kırık Yaw bu forumlar çok tehlikeli bak bi merak uyandırdınız içimde masraf çıktı motora

Sky bide bana PM den hangi servisi kullandığını yazarmısın. Senin servisle aran iyi gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    vallahi konu öldü gene hadi ben kurtarim

Motosikleti
    Honda vfr800
    yoq yoq bisi oldugu falan e siz yenisiniz tabe arada telaslanirsiniz bizim topic boledir biraz dengesiz bi ara hit yapar tepelere oynar ertesi gun bi bakimisin dip yapmis bole iste bu topicte

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı sheltox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoq yoq bisi oldugu falan e siz yenisiniz tabe arada telaslanirsiniz bizim topic boledir biraz dengesiz bi ara hit yapar tepelere oynar ertesi gun bi bakimisin dip yapmis bole iste bu topicte
    aynen shell

o değilde abi dağıldı herkez hee biri cbf ci oldu biri r1 aldı biri chopper

bakalım SKY ne zmn alcak eskılerden bi o kaldı
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

e yeni sayılmazda bir süredir takılmıyorum forumlara zati takılsamda yamıyorum nedense okuyorum hep... forumun ölme nedenide yaz geldi arkadaşlar millet motoruyla gezio dolaşıo tabi yazamıyorlardır kesin

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    ya abiler bu mondial kampanya yapar mı yazın ona göre alcam sky abi gibi olmiyim aldıktan bir hafta sonra indirim olmasın

Motosikleti
    mondi 150MC
    kardeşim... zam gelicek sen kampanya diyosun...

ben zc yi 2.450 ye aldım 2 hafta gecmedi 1.950 oldu

ticaretde zararda edilir

elini cabuk tut arkadasım
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    abi ama bu tip motorlara doydu piyasa
    asya motorun martian
    kanuninin storm
    mondial 150 zc hepsi aynı çeşit

yaz da gelmesi ile kampanya yapmaları gerekiyo ama zam gelebilir diyosunuz telaşlandım şimdi maddi durumlar karışık biraz napalım artık

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Askere gitmeden önce son kez konuyu uplayayım
    Ve son gecede sizlere veda edeyim...
    Zc'emdende ayrılmak zorunda kalıyorum tabi tam yaz geldi biz askere...
    Herkese kazasız belasız zevkli ve zcli günler diliyorum...
    Az çok katkım olduğu topiciğe yeni gelenler baya eski sayfalardan itibaren resimlerime yazılarıma katkılarıma bakabilir...
    HOŞÇAKALIN ARKADAŞLAR

Acemi birliğim: 88/2 58. Piyade Er Eğitim Alay Komutanlığı
    VATAN SAĞOLSUN !

Motosikleti
    asya 150t1
    hadi bakalım gule gule gıt gule gule gel ALLAH yolunu açık etsın seneye bende gıdıyorum

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    En Büyük Asker Bizim Asker

Motosikleti
    Mondial 150ZC
    O ŞİMDİ ASKER İZİNLERDE BEKLERİZ ABİM ÜLKEMİZ SİZLERE EMANET
    ::tutkuy:::cat:

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    KONU GENE ALLAH'a EMANET BEYLER

Motosikleti
    150 zc
    arkadaşlar motorumu alalı daha 15 gun falan oldu anca 80 km falan yapabıldım,oncelıkle ızlenımlerımı aktarıp sonra yorumları alıyım su ana kadar her hangı bı sıkayetım yok sadece 1-2 gundur ılk calıstırdıgımda hareket ettıkten sonra gaz kesınce motor stop edıyodu servıse goturıyım rolantısınde bısey vardır derken baktımkı yolda bı daha yapmadı demekkı sogukken yapabılıyomus dedım,geneldearka amortısor bıraz fazla sert gıbı geldı,gercı pek bısey anladıgımıda zannetmıyorum cunku ılk motor deneyımım 80 kmde ceyrek depo gıttı ama depo gostergesı pek saglıklı dııl eyrek depo gıtmısken bı andaa duz yolda bıle full depo oluyo bılgınız olsun.su ana kadar cok memnunum ıstanbulun sahıl kısmında oturan bırı olarak trafık sorunu olmaması en guzel

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Amartisörlar Zamanlar Gevşer çeyrek Depo Iyi Normal Yani 100 Km 3.5 L Bişey Yakıyo Zaten

Motosikleti
    Honda vfr800
    SKY cm wala gecikmeli olarak katiliyorum kusura bakma, gittigin gibi gel insallah zc' n seni bekliyor olcak eeth arkdaslar topic biraz bzden cok sizlere emanet artk siz aktif olarak dewam edin buyusun kok salsin zc....

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    nerde bu millet gene yaaaaa

selamlar herkese. mt ailesine yeni katıldım. bu 150 zc yi beğeniyorum yanlız boy 193 cm.sorun yaratırmı şüpeliyim.
    yorumlarınızı bekliyorum...

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askere gitmeden önce son kez konuyu uplayayım
    Ve son gecede sizlere veda edeyim...
    Zc'emdende ayrılmak zorunda kalıyorum tabi tam yaz geldi biz askere...
    Herkese kazasız belasız zevkli ve zcli günler diliyorum...
    Az çok katkım olduğu topiciğe yeni gelenler baya eski sayfalardan itibaren resimlerime yazılarıma katkılarıma bakabilir...
    HOŞÇAKALIN ARKADAŞLAR

Acemi birliğim: 88/2 58. Piyade Er Eğitim Alay Komutanlığı
    VATAN SAĞOLSUN !

Sky'm gittinmi yaw...

topiğe yeni girdim şimdi gördüm....

Allah'a emanet ol

Alıntı jacksparrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu alalı daha 15 gun falan oldu anca 80 km falan yapabıldım,oncelıkle ızlenımlerımı aktarıp sonra yorumları alıyım su ana kadar her hangı bı sıkayetım yok sadece 1-2 gundur ılk calıstırdıgımda hareket ettıkten sonra gaz kesınce motor stop edıyodu servıse goturıyım rolantısınde bısey vardır derken baktımkı yolda bı daha yapmadı demekkı sogukken yapabılıyomus dedım,geneldearka amortısor bıraz fazla sert gıbı geldı,gercı pek bısey anladıgımıda zannetmıyorum cunku ılk motor deneyımım 80 kmde ceyrek depo gıttı ama depo gostergesı pek saglıklı dııl eyrek depo gıtmısken bı andaa duz yolda bıle full depo oluyo bılgınız olsun.su ana kadar cok memnunum ıstanbulun sahıl kısmında oturan bırı olarak trafık sorunu olmaması en guzel
    rolanti ayarından olsa gerek neyse halletmişsin zaten !

depo göstergesi zcde öyle yarım depo kalana kadar full gösterir
    yarım depo gosterdiğinde ceyrek depo benzini kalmıştır

benimkindey öleydi şahsen

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    yaa bu sele ile ön çatal ara mesafesi az mı bazılarının dizler dışarıda kalıyo sığmıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler