Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun Motosikletin ilk kaza testini gerçekleştirdin çok hızlı değilmişsin ama ön tekerin kayıp yatırması fren kolunu falan kırabilirdi ne dersin parçalar sağlam mı ?
    Çok teşekkürler, sağ manette aşağıya doğru çok az bir eğilme var, bunun dışında bir iki ufak çizik var ama gözü rahatsız etmiyor. Motor şöyle sağlam böyle sağlam diye abartmayayım ama korktum bir an "dağıttık herhalde motoru" dedim. Adam da camı açıp geçmiş olsun diledi durumumu sordu, dedim "s..tin motoru hocam daha ne olsun"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler, sağ manette aşağıya doğru çok az bir eğilme var, bunun dışında bir iki ufak çizik var ama gözü rahatsız etmiyor. Motor şöyle sağlam böyle sağlam diye abartmayayım ama korktum bir an "dağıttık herhalde motoru" dedim. Adam da camı açıp geçmiş olsun diledi durumumu sordu, dedim "s..tin motoru hocam daha ne olsun"
    Geçmiş olsun kardeş ödediğimiz vergi ve sigorta ücretlerinden dolayı canımızı değil motoru düşünür hale geldik :( Tekrar geçmiş olsun kardeş şükür motordada bişey yokmuş. Tekerine taş değmesin.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş ödediğimiz vergi ve sigorta ücretlerinden dolayı canımızı değil motoru düşünür hale geldik :( Tekrar geçmiş olsun kardeş şükür motordada bişey yokmuş. Tekerine taş değmesin.
    Çok teşekkür ederim, Allah hiçbirimize kaza bela vermesin, istediğimiz her motoru alacak da imkan versin..

Bu arada bana kitapçık gibi bir şey vefmediler 13 km deyim şuan kaç bin devirli kullanmalıyım

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Titanic 150s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bana kitapçık gibi bir şey vefmediler 13 km deyim şuan kaç bin devirli kullanmalıyım
    Hayırlı olsun, kitapçık bende de yok. İlk 500 km.de 5000-5500 devri geçmedim ama sabit hep aynı devirde de sürmedim. 500'de ilk bakıma soktum. Şu an 680 km.deyim 6500-7000 devri geçmiyorum.

Kullanma kılavuzunu adresinde bulabilirsiniz. veya Keeway firmasının sayfasından İngilizce dille yazılanı inceleyebilirsiniz. Biraz görsel yükleyebilir misiniz ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

harun27 ve ErdemKILIC bunu beğendiler.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Fotoğraflar çok güzel duruyor Eline sağlık kaskta motorun rengine çok yakışmış Kaç km oldu rodaj süreci bitti mi yakıt ne tüketiyor biraz bilgi verirsen

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar çok güzel duruyor Eline sağlık kaskta motorun rengine çok yakışmış Kaç km oldu rodaj süreci bitti mi yakıt ne tüketiyor biraz bilgi verirsen
    Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, daha daha iyileri senin olsun..800 km'ye geldim. Full depoyla 400 km gittim, 7 çizgili yakıt göstergesinde daha 2-3 çizgi daha vardı. Lakin çok devirli kullanmıyorum. İlk 500 km.de 5000-5500 devri geçmedim, 500'den sonra da 6500-7000 devri geçmiyorum. Sabahları ya da 2-3 saat çalıştırmadığımda mutlaka 5 dakika rölantide çalıştırıp ufak ufak gaz veriyorum, motoru ısıtıp öyle yola çıkıyorum. Rezerv dahil depo komple 50 TL.ye dolmuştu motoru ilk teslim aldığım gün. Motor yeni olduğu için henüz sorun çıkartmadı, birkaç bin km sonra anlarız iyi mi ettim kötü mü ettim diye ama ilk motorun verdiği heyecanla şimdilik çok mutluyum, keyifle biniyorum.

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, daha daha iyileri senin olsun..800 km'ye geldim. Full depoyla 400 km gittim, 7 çizgili yakıt göstergesinde daha 2-3 çizgi daha vardı. Lakin çok devirli kullanmıyorum. İlk 500 km.de 5000-5500 devri geçmedim, 500'den sonra da 6500-7000 devri geçmiyorum. Sabahları ya da 2-3 saat çalıştırmadığımda mutlaka 5 dakika rölantide çalıştırıp ufak ufak gaz veriyorum, motoru ısıtıp öyle yola çıkıyorum. Rezerv dahil depo komple 50 TL.ye dolmuştu motoru ilk teslim aldığım gün. Motor yeni olduğu için henüz sorun çıkartmadı, birkaç bin km sonra anlarız iyi mi ettim kötü mü ettim diye ama ilk motorun verdiği heyecanla şimdilik çok mutluyum, keyifle biniyorum.
    Hayırlı olsun. Dikkatli kullanıyorsun motorunu bu modelin arıza vereceği ihtimalini şahsen çok düşük görüyorum çünkü titanic 150'nin bi üst modeli onda görülen tüm arızaları gidermiştirler bakımdan sonra motor belli olur zaten. Tekrar hayırlı olsun tekerine taş değmesin.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Dikkatli kullanıyorsun motorunu bu modelin arıza vereceği ihtimalini şahsen çok düşük görüyorum çünkü titanic 150'nin bi üst modeli onda görülen tüm arızaları gidermiştirler bakımdan sonra motor belli olur zaten. Tekrar hayırlı olsun tekerine taş değmesin.
    Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. İlk motorum olmasının verdiği heves de var tabii ama hakikaten çok keyif alıyorum bu motordan. Allah, olmayanlara da gönüllerindeki motoru nasip etsin.

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. İlk motorum olmasının verdiği heves de var tabii ama hakikaten çok keyif alıyorum bu motordan. Allah, olmayanlara da gönüllerindeki motoru nasip etsin.
    Seninkini nasip etsede olur gözümüz çok yükseklerde
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninkini nasip etsede olur gözümüz çok yükseklerde
    Açık konuşayım, evlilikti, kiraydı, faturaydı,araba kredisiydi, ottu b.ktu 36 yaşına geldim daha yeni alabildim. İleride gönlümden geçeni alabilir miyim, bilemiyorum muamma

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    tommygun bunu beğendi.

Şu alt sakalı çok yakışmış bence kazasız belasız keyifli sürüşler. Dün bi kaza gördüm salak bi araç sürücüsü yüzünden dikkat edin.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    950 km.ye geldim. Bugün sahil yolunda biraz motoru zorlayayım dedim. Rüzgara karşı olmama rağmen çok rahatlıkla 100 km hıza çıkabildim.(Kilom 90) En fazla 110 gördüm ama devam etmedim. 100-110 arası nazlı nazlı hızlanıyor. Bundan önce yakıt aldığımda 5000-5500 devir aralığında sakin kullanıyordum ve 400 km gittiğimde yakıt göstergesinde hala 2-3 çizgi daha vardı. Son yakıt alışımdan sonra daha devirli kullanmaya başladım, tripmetreye bakıyorum 300 km yol yapmışım yakıtın bitmesine 2 çizgi var. Gazı açınca motorun ekonomikliği kalmıyor.

950 km.ye geldim. Bugün sahil yolunda biraz motoru zorlayayım dedim. Rüzgara karşı olmama rağmen çok rahatlıkla 100 km hıza çıkabildim.(Kilom 90) En fazla 110 gördüm ama devam etmedim. 100-110 arası nazlı nazlı hızlanıyor. Bundan önce yakıt aldığımda 5000-5500 devir aralığında sakin kullanıyordum ve 400 km gittiğimde yakıt göstergesinde hala 2-3 çizgi daha vardı. Son yakıt alışımdan sonra daha devirli kullanmaya başladım, tripmetreye bakıyorum 300 km yol yapmışım yakıtın bitmesine 2 çizgi var. Gazı açınca motorun ekonomikliği kalmıyor.
    Gaza yüklenirsen her motor su gibi içer rodaj süreci henüz tamamlanmamıştır ama artık zorlamaya doğru git devirleri yükselt arada bir rodaj süreci bitince yakıtta ne harcadığı belli olur. Tekerine taş değmesin. Çanta falan taktırmayı düşünüyor musun ?
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaza yüklenirsen her motor su gibi içer rodaj süreci henüz tamamlanmamıştır ama artık zorlamaya doğru git devirleri yükselt arada bir rodaj süreci bitince yakıtta ne harcadığı belli olur. Tekerine taş değmesin. Çanta falan taktırmayı düşünüyor musun ?
    Zorlamaya başladım yavaş yavaş, çanta taktırmayı düşünmüyorum ama jantlara kırmızı şerit çektirsem güzel duracak. Bu haftasonu ufak bir uzun yol denemesi yapayım diyorum gidiş dönüş 300 km.

Zorlamaya başladım yavaş yavaş, çanta taktırmayı düşünmüyorum ama jantlara kırmızı şerit çektirsem güzel duracak. Bu haftasonu ufak bir uzun yol denemesi yapayım diyorum gidiş dönüş 300 km.
    Hayırlısı Kırmızı yerine yeşil biraz abartı olabilir ama güzelde durabilir karar senin tabiki. en fazla 150 km git ve 10 15 dkka bi mola ver motor dinlensin fazla yüklenme rodajda sayılır halen.Kazasız sürüşler.

ErdemKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba; Aksesuar konusunu konuşmak istiyorum.
    RKS nin sitesinde aksesuar'a tıklayınca ana sahifeyi tekrar açıyor. İletişim telefonunu aradım aksesuar için. İlgileniyoruz, yakında (1 aya kadar) aksesuar satışına başlayacağız dediler. 1 ay oldu zaten. Bakalım bayramdan sonraya kadar bekleyelim, ne yapacaklar.
    Motora arkalık taktırmak istiyorum. Ancak orijinal aparat olsun istedim. Eski modellerin arkalık aparatı olur mu diye de sordum. Bilmiyoruz, bekle dediler. Tekirdağ sanayinde birileri istediğin şekilde arkalık takma aparatı yaparım dediler ama yaptırmadım.
    Bu arada, 1750km.yi görmek üzereyim. Bayramdan sonra 1800-2000 bakımını yaptırıcam. Bazen, 1 ve 2. viteslerde gaza basarken tık diye bir ses geliyor. Servis, önemli değil, arka dişliden geliyor. Bakım sırasında yaparım dedi.
    Geçenlerde Tekirdağ'a gidip geldim, 170km. civarı, taşıt tanıma sistemi taktırmak için. Biraz zorladım, 129km.yi gördüm 2 kere.
    Şimdilik bizden yana malumatlar bu kadar.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)