Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

RKS 2017 fuar açıklamasında RN 180 diye bir modelden bahsetmiş bilgisi olan var mı ? Nedir Ne değildir bu 180
    http://rksmotor.com.tr/bizden-haberler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar bu haftasonu motoru yıkamaya üşendim. Kadıköy Yoğurtçu Parkının orda Rider Cafe diye bir mekan açılmıştı oraya gittim. Hizmet,güleryüz şahane. Yanda yıkama yerleri de var. Adamlar 1 saat uğraşıp yıkadılar, parlattılar,kuruttular motoru. Çıkışta da çay ikram edip zincirimi de ücretsiz yağladılar. İstanbul Anadolu Yakasında oturup da yıkama işleri için mekanı uygun olmayan arkadaşlara tavsiye ederim, cillop gibi oldu motor. Mekanın web adresini veriyorum. http://www.ridercafe.com.tr/

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu haftasonu motoru yıkamaya üşendim. Kadıköy Yoğurtçu Parkının orda Rider Cafe diye bir mekan açılmıştı oraya gittim. Hizmet,güleryüz şahane. Yanda yıkama yerleri de var. Adamlar 1 saat uğraşıp yıkadılar, parlattılar,kuruttular motoru. Çıkışta da çay ikram edip zincirimi de ücretsiz yağladılar. İstanbul Anadolu Yakasında oturup da yıkama işleri için mekanı uygun olmayan arkadaşlara tavsiye ederim, cillop gibi oldu motor. Mekanın web adresini veriyorum. http://www.ridercafe.com.tr/
    Mekan sahibi gibi reklam yaptın dostum Önerin dikkate alınmıştır.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mekan sahibi gibi reklam yaptın dostum Önerin dikkate alınmıştır.
    İşini iyi yapan herkesin hakettiğini kazanması dileğiyle

İşini iyi yapan herkesin hakettiğini kazanması dileğiyle
    Yokmu fotoğraf falan sanki top case taktıracaktın sen yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu fotoğraf falan sanki top case taktıracaktın sen yanlış hatırlamıyorsam
    Topcase taktırmayacaktım ama jant şeridi düşündüm fakat beceremedim şerit çekmeyi. Topcase işini başka bir arkadaş düşünüyordu.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Topcase taktırmayacaktım ama jant şeridi düşündüm fakat beceremedim şerit çekmeyi. Topcase işini başka bir arkadaş düşünüyordu.
    Beceremedim derken ? Nsıl bişey yapmayı düşünüyordun.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beceremedim derken ? Nsıl bişey yapmayı düşünüyordun.
    Normal bildiğin jant şeridi, plastik bir de aparatı var. Uğraştım yamuk yumuk oldu, beceremedim düzgün şerit çekmeyi.

Normal bildiğin jant şeridi, plastik bir de aparatı var. Uğraştım yamuk yumuk oldu, beceremedim düzgün şerit çekmeyi.
    Zor iştir şerit çekmek zamanında bende becerememiştim basit gibi görünüyor ama zahmetlidir. Bi ustaya yaptır çekince gerçekten motora farklı bir hava katıyor.

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    top case düşünüyorum ama arada kaldım sport havasını topcase bozar diye yaptırmadım . motor koruma demiri düşünüyorum ama oda motoru kaba göstermekte.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    top case düşünüyorum ama arada kaldım sport havasını topcase bozar diye yaptırmadım . motor koruma demiri düşünüyorum ama oda motoru kaba göstermekte.
    Dostum benden naçizhane tavsiye motorun sınıfına göre güzel bir havası var, hiç bozma görüntüyü. Topcase içinde günlük şeyler taşıyacaksan sırt çantası idealdir. Motor koruma demiri güvenlik için bir ihtiyaç olabilir ama motoru 2 tarafa da yatırdım sağda ayna ve egzoz koruma çizildi ki gittim yenilerini aldım değiştirdim, solda ise peglere denk geldi birşey olmadı.Bizim motora takılabilecek koruma takozu gibi birşeyler olsa süper olurdu.

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Dostum benden naçizhane tavsiye motorun sınıfına göre güzel bir havası var, hiç bozma görüntüyü. Topcase içinde günlük şeyler taşıyacaksan sırt çantası idealdir. Motor koruma demiri güvenlik için bir ihtiyaç olabilir ama motoru 2 tarafa da yatırdım sağda ayna ve egzoz koruma çizildi ki gittim yenilerini aldım değiştirdim, solda ise peglere denk geldi birşey olmadı.Bizim motora takılabilecek koruma takozu gibi birşeyler olsa süper olurdu.
    takoz olsa süper olur ama ne yazık ki düşünülmemiş. koruma demiri yaptıran varmı acaba? nasıl durur ?
    k
    annem beni öldürecek

Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takoz olsa süper olur ama ne yazık ki düşünülmemiş. koruma demiri yaptıran varmı acaba? nasıl durur ?
    k
    Takoz zor iş koruma demiri en sağlamı ve makul olanı ama görüntüyü berbat ediyor taktırmak bi dert taktırmamak bi dert top case yerine sırt çantası makul ama bi geziye çıktığın zaman top case şart oluyor yoksa çileli bir gezi olur imkanın varsa bi topcase taktır ama portatif rahat sökülebilir bişey olsun.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kışı Anlaş Winter Grip ile karda yağmurda rahat geçirdik, havalar ısınıyor yaz lastiği olarak ebat değiştirmeden ucuz yollu Anlaş MB34 düşünüyorum, alternatif deneyen ya da farklı marka tavsiye eden var mı içinizde arkadaşlar?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Kışı Anlaş Winter Grip ile karda yağmurda rahat geçirdik, havalar ısınıyor yaz lastiği olarak ebat değiştirmeden ucuz yollu Anlaş MB34 düşünüyorum, alternatif deneyen ya da farklı marka tavsiye eden var mı içinizde arkadaşlar?
    Biraz üst segmente alırsan daha uzun yıllar kullanırsın tabi imkan var mı bilemem Michlen kalitesinde yada bizzat kendisi olabilir

Motosikleti
    Kuba Superlight
    RK ve TITANIC serisinden sonra RN serisi geldi RN 180 http://rksmotor.com.tr/touring/rn-180

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    RK ve TITANIC serisinden sonra RN serisi geldi RN 180 http://rksmotor.com.tr/touring/rn-180
    Fuarda görmüştüm çok sevimli bir motor

Tatlı görünüyor birazda tnt 135'e benzettim ben galiba bununda tasarımını Benelli yapmış çizgiler belli ediyor kendini bakalım fiyat ne zmana açıklanacak ve motor ne zaman gelecek.

Fuarda görmüştüm çok sevimli bir motor
    İlk izleneimlerin nasıldı ? Tıtanıc'e göre fiyatı ne olur yada fuarda fiyat bilgisi verildi mi ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk izleneimlerin nasıldı ? Tıtanıc'e göre fiyatı ne olur yada fuarda fiyat bilgisi verildi mi ?
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam Honda Msx 125 Groom gibi ufak tefek birşeydi. Ben TNT 25'e odaklandığım için çok fazla bakamadım. Buarada 180 yazmasına bakmayın motor 150'lik. Groom tarzı motorları seven buna da bayılacaktır.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)