Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun rengi kırmızı. Yarım saat önce saç kurutma makinesi yardımıyla depodaki ve yanlardaki stickerları söktüm ve de az kalan yapışkan izlerini de WD40 yardımıyla yok ettim. Yarın resim paylaşırım, bence o kadar da kötü olmadı. Daha da sade gözüküyor şu an.
    @darknife haklı rks yazısı çok güzel duruyor tabi sen sadece seviyorsan diyecek bişey yok yamaha etiketi yapıştırırsın artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @darknife haklı rks yazısı çok güzel duruyor tabi sen sadece seviyorsan diyecek bişey yok yamaha etiketi yapıştırırsın artık
    Hahahhaha Yamahalılar ne zaman RKS etiketi yapıştırır ben de o zaman Yamaha etiketi yapıştırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Resimleri ekliyorum, benim gözüme çok kötü gelmedi. Gözüm alışmazsa depoya yine RKS stickeri eklerim.

Hahahhaha Yamahalılar ne zaman RKS etiketi yapıştırır ben de o zaman Yamaha etiketi yapıştırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Resimleri ekliyorum, benim gözüme çok kötü gelmedi. Gözüm alışmazsa depoya yine RKS stickeri eklerim.

http://i.hizliresim.com/ZM4Q5a.jpg
    http://i.hizliresim.com/Jq1kWQ.jpg
    Yamaha stcikerini boşver bu motoru benelli tasarlamış hatta depoların üstünde benelli stcikeri varmış desing benelli diye sende benelli sticker yapıştır 150cc Benelli olsun
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha stcikerini boşver bu motoru benelli tasarlamış hatta depoların üstünde benelli stcikeri varmış desing benelli diye sende benelli sticker yapıştır 150cc Benelli olsun
    Arka basamakların bağlandığı plastiklerin 2sinde de resimde görüldüğü gibi yağ gibi bir leke var, ne yaparsam yapayım hiç bir temizleyiciyle çıkaramadım. Gittim 2 tane yeni arka basamak plastiği aldım, yarın değiştireceğim. O derece titizleniyorum

Arka basamakların bağlandığı plastiklerin 2sinde de resimde görüldüğü gibi yağ gibi bir leke var, ne yaparsam yapayım hiç bir temizleyiciyle çıkaramadım. Gittim 2 tane yeni arka basamak plastiği aldım, yarın değiştireceğim. O derece titizleniyorum
    Benzinle temizleseydin geçerdi büyük ihtimalle eskileri atmadıysan bi dene gerçi pahalı bişey değil yinede sen bilirsin.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinle temizleseydin geçerdi büyük ihtimalle eskileri atmadıysan bi dene gerçi pahalı bişey değil yinede sen bilirsin.
    Hocam benzin, balata spreyi herşeyi denedim

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam benzin, balata spreyi herşeyi denedim
    Nasıl bi lekeydi bu hocam parçayı söktüysen yakından bir foto çek merak ettim valla Tekerin düz bassın.

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    merhaba arkadaşlar servise ilk bakım ücreti ödedinizmi benim bidiğim ilk bakım ücretsiz.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar servise ilk bakım ücreti ödedinizmi benim bidiğim ilk bakım ücretsiz.
    İlk bakım ücretsiz ama ben servisin koyacağı yağı istemedim. Bu nedenle Castrol koydurdum, yağa para verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bi lekeydi bu hocam parçayı söktüysen yakından bir foto çek merak ettim valla Tekerin düz bassın.
    Hocam lokma olmadığı için sökemedim parçayı, bir arkadaştan lokma alacağım öyle değişim yapacağım ama şöyle tarif edeyim lekeyi; zincir yağı lekesi sanki ama benzin, balata spreyi, tiner, kolonya, ıslak mendil, sabun hatta WD40 bile denedim, en ufak bir azalma olmadı lekede. Buarada farklı farklı yerlerde de olsa 2 tarafta da var.

İlk bakım ücretsiz ama ben servisin koyacağı yağı istemedim. Bu nedenle Castrol koydurdum, yağa para verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Hocam lokma olmadığı için sökemedim parçayı, bir arkadaştan lokma alacağım öyle değişim yapacağım ama şöyle tarif edeyim lekeyi; zincir yağı lekesi sanki ama benzin, balata spreyi, tiner, kolonya, ıslak mendil, sabun hatta WD40 bile denedim, en ufak bir azalma olmadı lekede. Buarada farklı farklı yerlerde de olsa 2 tarafta da var.

http://i.hizliresim.com/5LZQpj.jpg
    Abi o ne peynir suyu gibi lekeler var Tekerin düz bassın yıkamak şart
    tommygun bunu beğendi.

Arkadaki makinada güzelmiş Leke'nin kaynağı belli mi dostum bu arada etiketleri git bayiden iste tekrar yapıştır bence

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O leke değil kardeş, ayakkabıların arka tarafı oraya sürttüğü için zamanla boyası çıkmış.
    northern bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O leke değil kardeş, ayakkabıların arka tarafı oraya sürttüğü için zamanla boyası çıkmış.
    Ayakkabı demir mi kardeş ? Stickerler varken daha iyi sanki

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Arkadaşlar ben arka ve yan çantalardan almayı düşünüyorum sizce nasıl olur.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakkabı demir mi kardeş ? Stickerler varken daha iyi sanki
    Hakikaten hee artık bottan mı çizmeden mi nedir sağlam çizmişiz..Stickersız haline alıştım hatta daha da hoşuma gidiyor artık, motoru haftasonu yıkayayım de öyle resim atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Motorun ince sportif bir havası var, çantaları görmeden birşey dememek lazım ama bence o sportif havayı bozarsın gibime geliyor.

Uzun yollara çıkmayı düşünüyor isen portatif bişeyler düşünebilirsin motorun görselliğini bozmamak için yok görsle önemli değil diyorsan taktır ama görüntü kötü olur sonuçta bi blackster veya superlıght değil spor motor yani çantaya pek gelmez

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Hakikaten hee artık bottan mı çizmeden mi nedir sağlam çizmişiz..Stickersız haline alıştım hatta daha da hoşuma gidiyor artık, motoru haftasonu yıkayayım de öyle resim atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Motorun ince sportif bir havası var, çantaları görmeden birşey dememek lazım ama bence o sportif havayı bozarsın gibime geliyor.
    Göz neye bakarsa ona alışır ama bencede logo olunca daha bi yakışıyo düz yazı değil sonuçta tabi tercih %99 sana %1 bize Tekerin düz bassın.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Kronik bir arızaya rastlayan var mı arkadaşlar yoksa tasarımla beraber tüm eksikler'de giderilmiş mi ?

Top case taktırmak görüntüyü biraz bozabilir ama kask ve envai çeşit ihtiyaçları bir süreli bırakmak için çok güzel bi aksesuar kaliteli bi top case taktırırsan görüntüden kaybedirim diye düşünme.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kronik bir arızaya rastlayan var mı arkadaşlar yoksa tasarımla beraber tüm eksikler'de giderilmiş mi ?
    Motorun kronik bir arızası yok ama benim yaşadığım bir sıkıntı ve uzun forum araştırmalarım sonucu çok basit bir şekilde çözümünü bulduğum bir olayı anlatmak istiyorum. Belki başına gelen varsa faydalanır. Motor iyice ısındığında kırmızı ışıkta durduğunu düşün boş viteste gidonu sola çevirdiğinde ya da 15-20 km hızla el debriyajda sola dönüş aldığını düşün motor stop ediyordu bende. Sonrasında tek marşla çalışıyordu ama nedenini bulamıyordum ve sadece gidonu sola çevirdiğimde stop etme yaşanıyordu sağa çevirdiğimde değil. Nedenini zamanında biri Honda'da yaşamış. Buna göre motorun gidonu sola dönünce jikle uzuyor ve kendi kendine jikleyi çekiyormuş bu nedenle de motor stop ediyormuş, jikle kılıfını yerinde tutan somunu sıkınca problem çözülüverdi, haftalardır stop etme yaşamadım.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)