Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı baromer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım bunu uygulayan arkadaş bu forumdadır,

Karsılastırma derken nasıl bır karsılastırma yapmayı hedeflıyorsunuz,
    http://www.motosiklet.net/forum/scoo...im-fotolu.html

Bu arkadaş olabilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Bende pazartesi günü XMax 250 ABS motosikletimi telim aldım.

Sormak istediğim bir soru var. Motosikleti artçının oturduğu yerdeki demirden kilitlesem sıkıntı olur mu?

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Sormak istediğim bir soru var. Motosikleti artçının oturduğu yerdeki demirden kilitlesem sıkıntı olur mu?
    Ordan kitlemek aklıma hiç gelmedi ama gözümde canlandırınca pekte güvenli gelmediler... Motoru koruyacak tek kilit oysa bence o demirler taşlama ile kesilebilir. Hırsızların taktiklerine akıl sır ermiyor bazen üstünde taşlama taşıyan kaç tane hırsız var bilemem

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Merhaba, Sissybarları nerden aldınız , Daha uygunu nereden temin edebiliriz . Teşekkürler şimdiden
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Sissybarları nerden aldınız , Daha uygunu nereden temin edebiliriz . Teşekkürler şimdiden
    Motoru aldığın bayiyle pazarlık yapsaydın keşke sahibindende 2. el uygun olanları var onun dışında farklı marka alternatifleri var ama yamahanın orjinal sissybarını satan varmı uyguna bilmiyorum.

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı ousi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldığın bayiyle pazarlık yapsaydın keşke sahibindende 2. el uygun olanları var onun dışında farklı marka alternatifleri var ama yamahanın orjinal sissybarını satan varmı uyguna bilmiyorum.
    Adam nakit öderseniz aksesuarları 250den vericem dedide biraz nakit biraz kart almak zorunda kaldık mecbur

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

sakın ordan bağlamaya kalkma,o demiri tutan 2 tane cıvata var,sökmesi çok basit

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Motorumun boyalı yuzeylerındekı parlaklıgını arttırmak ve uzerıne bır katman olusturarak su yada camurun durmamasını saglamak amacıyla asagıdakı urunu aldım,servıstekı bır tanıdıgım sadece parlak yuzeylerde kullanılması gerektıgını soyledı dıger plastık yuzeylere degmemesı gerekıyormus yoksa beyaz renkte kalır dedı,boyalı kısımlara uyguladım fakat dıger plastık yuzeyler ıcın sızın kullandıgınız bır urun var mı?

http://urun.n11.com/bakim-ve-koruma/yamalube-boya-ve-plastik-cilasi-paint-and-plastic-polish-P103857031?cid=604001&gclid=CjwKEAjw9OG4BRDJzY3jrM ng4iQSJABddor1C2rzy9Pfj9vsB5o8UlcyPgXxm55j3Iu6eOeL 3obWfxoCZpTw_wcB&gclsrc=aw.ds

cecoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni motor alan arkadaslara hayirli olsun allah kaza bela vermesin.acaba xmax lerde indirim yada vade farksiz taksit yaptirabildinizmi.ozellikle istanbulda

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı cecoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor alan arkadaslara hayirli olsun allah kaza bela vermesin.acaba xmax lerde indirim yada vade farksiz taksit yaptirabildinizmi.ozellikle istanbulda
    En düşük %5 faiz geliyor ne yazıkki ben çok araştırdım ama olmadı bende %8 faiz é kardeşler motordan aldım 2 yıl fazladan garanti verdikleri için . Motorun suan plakası çıkıyor . Hayırlısı İnşallah alırsın

cecoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet 9 taksite %6 dediler bakalim artik bi sekilde alicaz.iyi gunlerde kullanmani dilerim tekrardan hayirli olsun
    Nuansiyen bunu beğendi.

turgayblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ,yamaha dragstar 250,xmax 250
    merhaba arkadaşlar,aslında ben çapırcıyım.ama geçen yaz avrupa turu düşündüm,ama barcelonaya uçakla gittim ve orada gördümki herkes scotter kullanıyor,daha pratik duruyor.çapırda zincir falan dedim sorun çıkarabilir,al bi scooter onla git,araştırdım en iyisi xmax 250 ve onla geçen yaz 1ay 13 ülke 18 şehir gezdim.gelincede dedimki bunu blog yapim,belki nasıl okuduğum yazılarla ben gaza geldiysem,belki bende birilerine gaz verim.eğer bakmak isterseniz forumun Etkinlik gezi fotoğraflar bölümünde 1 ay 13 ülke 18 şehir scotter ile başlığı altında. xmax 250 keyifli,bana göre tek sıkıntısı küçük tekerlekler dolayısıyla çakılda aman çok dikkat.

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı cecoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 9 taksite %6 dediler bakalim artik bi sekilde alicaz.iyi gunlerde kullanmani dilerim tekrardan hayirli olsun
    Çok teşekkür ederim.İnşallah sende alırsın

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    İşler dolayısıyla pek bakamadım. Bu arada epey arkadaş aramıza katılmış. Herkese hayırlı kazasız sürüşler, yeni motorlarınızı güle güle kullanın.
    Nuansiyen bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Teşekkürler . Herkese kazasız sürüşler

arkadaşlar merhaba,

hafta sonu yakın bir arkadaşa sıfır yamaha xmax250 alacağız, lakin istanbulda avrupa yakasında hangi bayiyi önerirsiniz?

alırken dikkat etmemiz gereken bir şey var mı?

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    Alıntı ozzm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

hafta sonu yakın bir arkadaşa sıfır yamaha xmax250 alacağız, lakin istanbulda avrupa yakasında hangi bayiyi önerirsiniz?

alırken dikkat etmemiz gereken bir şey var mı?
    Elinde hazır stok olan bayi bulursanız bana da haber verin

Kısaca bulamıyorum

Kardeşler Motor

0 212 535 40 27

arkadaşlar sürekli motor alanları okuyorum.ama kaça aldıklarını paylaşmıyorlar.benimde niyetim var.yaşım 46.XMAX iLe İRON max arasında ne farklar var acaba?fiyat 1000 tl oynuyor.xmax 15.500 ironda 16500 civarı bildğim kadarıyla.birde ben burgman la xmax arasında kaldım.

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 ABS
    Alıntı OZARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinde hazır stok olan bayi bulursanız bana da haber verin

Kısaca bulamıyorum
    Yamaha İstanbul Esenyurt sanırım ellerınden stok var ıletısıme gecebılırsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

Alıntı ERCEYLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sürekli motor alanları okuyorum.ama kaça aldıklarını paylaşmıyorlar.benimde niyetim var.yaşım 46.XMAX iLe İRON max arasında ne farklar var acaba?fiyat 1000 tl oynuyor.xmax 15.500 ironda 16500 civarı bildğim kadarıyla.birde ben burgman la xmax arasında kaldım.
    Ben bu konuda taraflı davranacagım kesınlıkle XMAX dıye dusunuyorum hem bu donemde kendı segmentındekı en ıyı arac ve aynı zamanda populer oldugunuda soyleyebılırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler