Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Mayday59 hocam keşke şu bahsettiğiniz tam depoya 600km mevzusuna bir açıklık getirseydiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TRK 502
    Söyleki aldığımda 50 tl lik yakıt aldım rölanti ayarını kendim iki kere düzenledim ilk Başlarda çünkü rölanti bariz yüksek geliyor dusurdum sonra bi 50 tl lik daha yakıt aldım motorum 640 km deydi yakıt bittiğinde .motorun Tankı 18,5 lt yani iyi bir rölanti ayarı ile tam depo yaklaşık 600 km civarı yapıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Zaten yaklaşık dedim bu kullanıma göre 540-550 de olur 580-590 da

Motosikleti
    Harley Davidson Forty Eight
    merhabalar arkdaşlar yeni aldim ben motor 2 tane aldik arkadaşla birlikte suanlik gayet keyfli bi motor
    tek sorun suan sadece gidon kilitlen miyo onu baktiricam cumartesi gunu onun dişinda km sayaci bi anda 1000 ati 154 km kulandim 1150 gosteriyo fiyat olark 5700 aldik baslangic olarak cok guzel bi motor

Motosikleti
    falcon freedom 250
    merhaba arkadaşlar bende uzun süredir araştırıyorum pek birşey bulamadım ama
    2.el 500 1000 km arası birsürü satılık freedom var buda acaba motorda genel olarak bir sıkıntı mı var sorusunu aklıma getiriyor kullanan arkadaşlar biraz daha aktif olabilirlerse forum da sevinirim

TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Abi o kadar yorum girmisler "bende yarin aliyorum" "haftaya aliyorum" diye. Nerede o arkadaslar? Bos birakmayin bu basligi yazin tavsiye verin biraz konusun. Bi iki kisi var konusan onlarda cok genel anlatmis. Baslangic icin ideal ben kullaniyorum" diyip giden insan var. Az detay verin yahu.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Bilgilendirme: Freedom 250 ile dün 180 - 200 km'lik ilk uzun yolumu Zeytinburnu'ndan başlayıp Merter E-5 üzerinden Arnavutköy, Terkos, Karaburun, Belgrad, Sarıyer, Sultanahmet ve geri eve dönüş Zeytinburnu olarak kazasız belasız tamamladım. Artçım vardı kız arkadaşım. 90 km/s ve üstü hızlarda oluşan titreşimden ötürü ikimizinde bacaklarında uyuşmalar oldu. Benim ellerimde uyuştu biraz. Bacakların biraz daha rahatlaması açısından sağlam bir usta ile fren ve vites pedalını biraz daha ileri alma gibi bir planım var. Kafamdan geçen şimdilik bu. Uzun yol yapmayı düşünenler her saat başı mutlaka dinlenmeli bu motosiklet üzerinde. Belkide benim ilk ' uzun ' yolcuğuluğum oldu bu yüzden bacaklarım hala ağrıyor.

Mayday hocam benim yakıt tankım 8 - 8.50 max benzin alıyor seninkisi nasıl 18.5 alıyor merak ettim.
    Funkyman bunu beğendi.

Motosikleti
    Harley Davidson Forty Eight
    arkdaşlar ilk 500 km yaptim benzin gostergesi bozuldu ve zincir ustu kapak kirldi ama servis yenilerini sipariş verdi, sıkıntılar dişinda motor acildikca dah keyfli sorus oluyu gayet memnun aliştim gayet hoş yeni başladim belki bana oyle geliyo ama seneye kesinlike iron 883 asai kesmez beni. bu arada benim de 18 lt aldi benzin.

Motosikleti
    henüz yok
    Arkadaslar almak üzereyim bu motoru sorun varsa soyleyin

solo persian dostum motoru nereden aldınız acaba?bana pm olarak atarsanız çok sevinirim bende bayramdan hemen sonra alacağım.Yardımcı olursan çok sevinirim...
    Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    TRK 502
    polo34, yuti ve İlker41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    freedom 250
    merhabalar ben de bu pazartesi aldım motoru şimdiye kadar gayet memnunum ufak tefek sıkıntıları var ama giderilemeyecek şeyler değil sadece canımı sıkan arkadaki sırtlık kısmının içindeki deri kısım yolda giderken düştü yarın servise götürüp sorucam bakalım garanti kapsamında mı diye

herkese merhaba, bir süredir araştırıyorum freedom ve kuba sl200 ü... İki motor arasında kaldım. İlk motorum olacağı için daha da arada kaldım...
    Sİzce iki motordan hangisi daha tercih edilesi acaba?

teşekkürler...

Motosikleti
    falcon freedom 250
    Bende senle hemen hemen aynı durumdaydm ve sonunda karar kılıp freedom aldım yaklaşık bir hafta önce şimdilik bir sıkıntısı yok freedom bana hep daha hos geldi sl den

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı karabulutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende senle hemen hemen aynı durumdaydm ve sonunda karar kılıp freedom aldım yaklaşık bir hafta önce şimdilik bir sıkıntısı yok freedom bana hep daha hos geldi sl den
    Ali'm foruma hoş geldin :D

Motosikleti
    falcon freedom 250
    Hosbuldum serdar :D

şimdide kafamı hyosung GV 250 karıştırdı...
    bir arkadaşım Freedom düşündüğümü duyunca "çine bulaşma bak Hyosung var kore malı" vs. diye bahsedince biraz olsun kafam karıştı.
    bahsettiği motorun ikinci eli 6.500tl civarında üstelik düşük modelleri yani 2006-7 gibi...
    Fiyat konusunda sıfır bir motor için 6.000tl gayet cezbedici... Ayrıca yakışıklı da kerata ama yine de bi duraksadım...
    sizce nasıl bir kıyaslama olur bu...
    Hyosung GV250 - Falcon Freedom ?

Motosikleti
    falcon freedom 250
    Temiz gv 250 bulmak zor bulsanda fiyatları yüksek 6000 e buldugun gv neredeyse on yıllık motor olucak yinede sen bilirsin

DegasTrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevmeyen Bizden Değildir
    Şu motoru aktif olarak kullananlar biraz kısa kısa güncel bilgiler paylaşsalar çok daha güzel olucak.. malum daha motorun bir tane bile inceleme vs. videosu yok

Motosikleti
    honda cbr 125 r
    Herkese merhaba arkadaşlar.
    Bende bugün ısparta bayisinden teslim aldım motoru. İlk vitesli motorum olduğu için baya bir alıştırma yaptım. motorun gidisi ve sürati gayet güzel.vites sanki biraz sert gibi. ama yeni olduğu için olabilir.
    http://i.hizliresim.com/Xoo3D5.jpg
    https://hizliresim.com/ZVVzW3
    [IMG][/IMG]
    ilker41 ve Funkyman bunu beğendiler.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Gv250 sınıfının kralıdır bunla kıyas mıyas olmaz gv250 artçılı 140 ile titreşim olmaz...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)