Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere açmadım o bezi Ordan burdan tornavida arıyrum bende. Bakayım Ctesi
    Sararma sadece bende var sanırım. Alet dışarda da durmuyor ama allah allah.
    çok fazla uzun olmayan tornavida da işini görür. Sanırım sadece sende var daha önce sararma konusuna rastladığım söylenemez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorla verilen çantanın içinde ne oluyo ben çanta falan aldığımı hatırlamıyorum da

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı ZRN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben söylediğiniz ayna uzatma aparatını kullanıyorum. Beklentiniz nedir bilmiyorum ama işe yaradığını söyleyebilirim. Tabi ki gidona takılmış bir ayna kadar başarılı değil, sonuçta ne takarsanız takın orjinal aynanın açısı sebebiyle çok dışa çıkmıyor. Ancak orjinal aynaları kullanmak isteyenler için kullanışlı bir ürün.
    kör noktası oluyo mu hala.hem sağ sol dış hemde arkanı görebiliyo musun?bence bizim aynaların tarzını değiştirmek gerek motora uysun die V şeklinde yukarıya doğru hafif dışa kıvrımlı yapmışlar biraz daha yanlara açılır yapsalarmış on numara olurdu

yayamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R25
    bu üründen kullanan arkadaş varmı acaba
    http://www.aliexpress.com/item/LED-S...300745595.html

Motosikleti
    Yamaha X-city 250 - Yzf R25 - X-max 400 Abs
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla verilen çantanın içinde ne oluyo ben çanta falan aldığımı hatırlamıyorum da

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

kör noktası oluyo mu hala.hem sağ sol dış hemde arkanı görebiliyo musun?bence bizim aynaların tarzını değiştirmek gerek motora uysun die V şeklinde yukarıya doğru hafif dışa kıvrımlı yapmışlar biraz daha yanlara açılır yapsalarmış on numara olurdu
    Kör nokta sorunu yaşamadım, hatta belki de en iyi kör nokta sorununu çözüyor. Tam arkayı görmek için ise eskisi kadar olmasa da özellikle sol aynadan bakarken duruma göre hafif dirseği kapatmak gerekebiliyor. Dediğin gibi aynalar kıvrımından ötürü sıkıntılı ama o ilk aldığım zamanlardaki rahatsızlığı duymadım taktıktan sonra. Aslında en güzeli, yurt dışı forumlardan okuduğum kadarıyla, aynaları iptal edip gidona takmak ama o da bu motorlara yakışmıyor maalesef. Tanıdık bir tornacı varsa belki burada daha ucuza çözülebilir olay.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı stanly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu aynaları nasıl uzatabiliriz? O kadar ayarladım uğraştım ettim yok arkadaş omuzumdan başka birşey göremiyorum. 4-5 cm uzasa tam olacak.
    Ayna konusunda ben ufak yuvarlak dışbükey ayna siparişi verdim. Çinden gelir 1 ay içinde
    Normal ayna üzerine yapıştırıp deneyeceğim. Ufacık birşey zaten.

Baya ümitliyim, bakalım ne kadar faydalı olacak...

Sipariş verdiğim ayna şöyle bişey:

Gorkem.IX ve KellyKey bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayna konusunda ben ufak yuvarlak dışbükey ayna siparişi verdim. Çinden gelir 1 ay içinde
    Normal ayna üzerine yapıştırıp deneyeceğim. Ufacık birşey zaten.

Baya ümitliyim, bakalım ne kadar faydalı olacak...

Sipariş verdiğim ayna şöyle bişey:

http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225...IFVgS7x9Rw.jpg
    ben bundan aldım abi, r25 ve xj6 aynası ıcın cok buyuk aynanın yarısını kapatıyor bu yuzden çok saglıklı olmadı, araba aynasına taktım ben araba için zaten bu
    Ahmetcan45 ve SuleymanE bunu beğendiler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bundan aldım abi, r25 ve xj6 aynası ıcın cok buyuk aynanın yarısını kapatıyor bu yuzden çok saglıklı olmadı, araba aynasına taktım ben araba için zaten bu
    Neyse sağlık olsun, bende arabaya takarım ozaman

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Bir kere açmadım o bezi Ordan burdan tornavida arıyrum bende. Bakayım Ctesi
    Sararma sadece bende var sanırım. Alet dışarda da durmuyor ama allah allah.
    fren ve debriyaj kollarından bahsediyorsan iç kısımlarında biraz var benimde sararma hafif.

Motosikleti
    R25
    Kör nokta aynasını r25 taktım kullanışlı gayette şık duruyor tek sıkıntısı yakını uzak gösteriyor alışana kadar sıkınt.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fren ve debriyaj kollarından bahsediyorsan iç kısımlarında biraz var benimde sararma hafif.
    Bende çok gibi. Müsait zamanda foto atayım.
    Zorla değiştirtecekler manetleri

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar benim motordaki zincir sesi bıkkınlık getirdi artık güzelce temizleyip yağlasam bile çok rahat kaskın içinden duyabiliyorum o zırıltıyı ancak bu ses sadece gaz verdiğim durumlarda geçerli motor kompresör durumundayken herhangi bir ses gelmiyor başka bir r25 le de karşılaştıramadım acaba sizde de durum böyle mi ?

Motosikleti
    Alıntı Nvzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motordaki zincir sesi bıkkınlık getirdi artık güzelce temizleyip yağlasam bile çok rahat kaskın içinden duyabiliyorum o zırıltıyı ancak bu ses sadece gaz verdiğim durumlarda geçerli motor kompresör durumundayken herhangi bir ses gelmiyor başka bir r25 le de karşılaştıramadım acaba sizde de durum böyle mi ?
    aklın sürekli zincir sesinde olursa sürekli duyarsın duymak istemesen bile takılma fazla r25 le alakalı bi durum degil aynı zincir cbr dede var onlardanda geliyo ses.

Düşük hızlarda geliyo bende zincir sesi. 50-60 arası çok duyuyordum.
    Şimdi ya alıştığımdan yada yağdan ötürü hiç duymuyorum.
    Her depoyu doldurduğumda zinciri yağlıyorum. Sizinki yağsız kalmış olabilirmi?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    aklın sürekli zincir sesinde olursa sürekli duyarsın duymak istemesen bile takılma fazla r25 le alakalı bi durum degil aynı zincir cbr dede var onlardanda geliyo ses.
    Teşekkür ederim. Sanırım alışmam biraz zaman alacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Düşük hızlarda geliyo bende zincir sesi. 50-60 arası çok duyuyordum.
    Şimdi ya alıştığımdan yada yağdan ötürü hiç duymuyorum.
    Her depoyu doldurduğumda zinciri yağlıyorum. Sizinki yağsız kalmış olabilirmi?
    Yağsız olamaz çünkü daha dün yağladım ve ses hala geliyor artık alışıcaz yapacak birşey yok sanırım

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Yağsız olamaz çünkü daha dün yağladım ve ses hala geliyor artık alışıcaz yapacak birşey yok sanırım
    forumda manisalılar 3- 4 kişi oldu valla
    yayamas bunu beğendi.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar yamaha bayisinde Lem marka kaskları tavsiye ettiler.Özellikle R25'in renklerine uyumlu diye çok satıyoruz ve bunun için getirdik dedi bayii ama bana satış psikolojisi gibi geldi.Bu markayı bilen ve kullanan arkadaşlar var mı ? Kasklar kafada duruşu güzel, güneş vizörü var fiyatı 117 € civarında 365 TL civarında.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yamaha bayisinde Lem marka kaskları tavsiye ettiler.Özellikle R25'in renklerine uyumlu diye çok satıyoruz ve bunun için getirdik dedi bayii ama bana satış psikolojisi gibi geldi.Bu markayı bilen ve kullanan arkadaşlar var mı ? Kasklar kafada duruşu güzel, güneş vizörü var fiyatı 117 € civarında 365 TL civarında.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

http://<a href="http://hizliresim.co...EW.jpg</a></a>
    tam olarak satış psikoljisi markayı ilk defa duydum,güzel bir kask alınıp reklamcıda tasarlatabilirsin,renk uyumu için kask almak saçmalık olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar bi sorum olcak bilgisi olan arkadaşlara motorumun 10bin bakimi geldi hatta gecti bugün oil yazisi yanip sonmeye başladı kışın motoru kullanmiyicagimdan bakim yaptirmak istemiyorum fakat suan havalar güzelken kullanmak istiyorum bu durumda motoru bir kac gün kullanmak cok mu sakıncalıdır hic riske atma kapat kullanma yada bakimini yaptir mi dersimz tavsiyeleriniz nelerdir

Hangi marka yağ kullanıyosun?
    Bazı yağlar çok dandik yağladıktan sonra zincirde kalmıyor. Eğer öyle bir yağsa ses normaldir.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    forumda manisalılar 3- 4 kişi oldu valla

Aynen olduk valla manisanın neresinde oturuyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Hangi marka yağ kullanıyosun?
    Bazı yağlar çok dandik yağladıktan sonra zincirde kalmıyor. Eğer öyle bir yağsa ses normaldir.
    Sanırım hiç duyulmamıştır bu yağ markası Mondoil diye bir marka bayağı kalıyo zincir üzerinde ama ben kaliteli bir yağla tekrar yağlayayım en güzeli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)