Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ben de butun bayileri aradım gri için şansa buldum ve aldım. dün fethiyeden bi bayi aradı ben aldığımı söyledim. bence arayıp sormanızda fayda var belki satılmamıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 250
    siz söyleyince oran yamaha yı aradım yok elimizde dediler sizin söylediğiniz bayinin numarası var ise iletirseniz sevinirim

inan bayi adını sormadım. fethiyeden arıyorum dedi. ama bizim gibi önceden arayanları sırada arayıp satmış olabilir.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı umtbrdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değil değil ben 65 kg. O 49kg hala aramadayım gri r25. Türkiyenin tüm bayiilerini aradım. Bu kadar aranan bi renk. Neden getirmiyorlar yada ona göre stok yapmıyorlar anlamış değilim
    Kilo az ama yinede artçı rahatsız olacaktır onu söylim. Sizi rahatsız edecek durumlar ise ani frenlemelerde artçının yükünün sizin kollara yüklenmesidir. Ha şu da var cbr çokmu rahat artçı konusunda o da aynı seviyelerde. Eğer touring bi motor düşünmüyosanız alın geçin.
    İçinize sinmeyen motor almak daha saçma zaten. Bence de gri rengi çok güzel yeni renklerin içinde. Talep çok fazla o renge.
    Şimdiden hayırlı olsun

Motosikleti
    Yamaha R25
    Cümleten Selamın Aleyküm abilerim kardeşlerim bende artık Yamaha R25 Ailesine katılmış bulunmaktayım.Bundan Öncede R125 im vardı sattım R25 aldım 1 saat sonra bayisine gidip alıcam bana hayırlı uğurlu olsun

umtbrdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilo az ama yinede artçı rahatsız olacaktır onu söylim. Sizi rahatsız edecek durumlar ise ani frenlemelerde artçının yükünün sizin kollara yüklenmesidir. Ha şu da var cbr çokmu rahat artçı konusunda o da aynı seviyelerde. Eğer touring bi motor düşünmüyosanız alın geçin.
    İçinize sinmeyen motor almak daha saçma zaten. Bence de gri rengi çok güzel yeni renklerin içinde. Talep çok fazla o renge.
    Şimdiden hayırlı olsun
    Teşekkür ederim eğer gri bulamazsam ikinci tercih olarak hangi renk alırım hiç düşünmedim. Nedense şuan griye şartladım kendini ama bi yandan da sezon geçsin istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Alıntı Samet_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamın Aleyküm abilerim kardeşlerim bende artık Yamaha R25 Ailesine katılmış bulunmaktayım.Bundan Öncede R125 im vardı sattım R25 aldım 1 saat sonra bayisine gidip alıcam bana hayırlı uğurlu olsun
    Hayırlısı olsun. Kazasız belasız kullan. Bende teslim alcak olduğum o son bir saatlik anı iple çekiyorum

Beyler izmirde gri modeli için sıra durumu nasıl başvursam ne zaman alırım ki. Bilen varsa.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı tyrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler izmirde gri modeli için sıra durumu nasıl başvursam ne zaman alırım ki. Bilen varsa.
    Hocam bende izmirden arıyorum. İzmoto ile baya görüştüm. Hatta satış müdürü bir tanıdığımın çok yakını. Özel olarak görüştüm ama baya sıra varmış. Şuan ellerinde hiç bir rengi yok. 2 gün içinde gelecekmiş. Gelenlerin arasında Gri renk yok. Olsa da alamazsın çok isim yazdırıp telefon bekleyen hergün soran var diyr cevap aldım. O yüzden çevre illerde bakıyorum bende:(

Motosikleti
    şuan için yok
    Merhabalar kredi cekipte bu motoru yada gt250rı alma gibi bi r niyetim var sormak istedigim sorular.
    1)Tavsiye edebilceğiniz uygun bir banka varmı?(yaklasık 4 aydır çalışıyorum oda asgari ücrete)
    2)motor 15 bin tlye değermi?
    3)renk seçenekleri olarak hoşunuza giden hangisi kırmızı rengi hoş duruyor
    4)kırmızı hoş duruyor ama bi 500 tl fiyat farkı var neden fiyat farkı var?
    5)Krediyi şimdimi çeksem yoksa beklesemmi faizler düşermi?

Saygılar dilerim bumoto calibreyi gördüğumden beri motorları araştırıyorum ćok karar değiştirdim ama sonunda inş nasip olucak

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    hatayda var gri stokta

Motosikleti
    xmax 250
    Alıntı aslan557 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatayda var gri stokta
    hangi bayide olduğunu söylerseniz şahinoğluda yok sahibindede heryeri aradım

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Alıntı Merkez45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar kredi cekipte bu motoru yada gt250rı alma gibi bi r niyetim var sormak istedigim sorular.
    1)Tavsiye edebilceğiniz uygun bir banka varmı?(yaklasık 4 aydır çalışıyorum oda asgari ücrete)
    2)motor 15 bin tlye değermi?
    3)renk seçenekleri olarak hoşunuza giden hangisi kırmızı rengi hoş duruyor
    4)kırmızı hoş duruyor ama bi 500 tl fiyat farkı var neden fiyat farkı var?
    5)Krediyi şimdimi çeksem yoksa beklesemmi faizler düşermi?

Saygılar dilerim bumoto calibreyi gördüğumden beri motorları araştırıyorum ćok karar değiştirdim ama sonunda inş nasip olucak
    Kredi çekip 15 bin tl motor alirsan hayatinin hatasini yaparsin bir asgari ücretli olarak. Alacağın motor max 7 bin tl geçmesin. Pişman olmazsin. Istersen özel msj atabilirsin bana.

Motosikleti
    şuan için yok
    7 bin tlye ne alınabilirki? Sorunsuz ve 250 cc bir racing görünümlü ?

aslan557 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 / YZF R25
    cbr 250 ama 7 degıl 2 3 bın eklemen lazım

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Hocam bende izmirden arıyorum. İzmoto ile baya görüştüm. Hatta satış müdürü bir tanıdığımın çok yakını. Özel olarak görüştüm ama baya sıra varmış. Şuan ellerinde hiç bir rengi yok. 2 gün içinde gelecekmiş. Gelenlerin arasında Gri renk yok. Olsa da alamazsın çok isim yazdırıp telefon bekleyen hergün soran var diyr cevap aldım. O yüzden çevre illerde bakıyorum bende:(
    manisa bayisindekiler tanıdık sizin için bi görüşeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

foto eklemeyeli uzun zaman oldu :D
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar aşşağıda linkini verdiğim yan çantalardan alan varmı. R25 e uyuyomu rahat oluyormu yada daha uygunu kullanışlı kalıtelı ürün tavsiyesi olan varsa iyi olur

http://urun.n11.com/canta/tex-881-impertex-yan-canta-motosiklet-yan-canta-soft-P105895761

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manisa bayisindekiler tanıdık sizin için bi görüşeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

foto eklemeyeli uzun zaman oldu :D
    http://<a href="http://hizliresim.co...p0.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...MX.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...A7.jpg</a></a>
    Teşşekkür ederim hocam ilgin için. Haber bekliyorum. Olmasa bile ne zaman olur gibisinden bir tarih alırsanız sevinirim. Kimse tarih vermiyor çünkü

İzmoto tekel gibi olmuş izmirde, nezaman arasam nezaman sorsam yok, hani olmadığı gibi telefonunuzu alalım vs. yok. Yahu bu kadar da talep var madem getirtin izmire... Bilmem kaç nufüslu yerde adamlar satacak müşteri bulamıyo çekin ordan stoğu izmir millet alsın. Hani karaborsa yapıp fiyatıda artırsalar diyecem tamam.. Suç hem yamaha türkiyenin hemde izmotonun.

Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar almayı düşünüyorum uzun yolda yoruyormu sizi bütçem 17000 en fazla ??

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Scream41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar almayı düşünüyorum uzun yolda yoruyormu sizi bütçem 17000 en fazla ??
    Düz bir motosiklete göre yoruyor, ama abilerine göre daha konforludur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)