Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli arkadaşlar;

PULSAR NS 200 piyasaya girdiği günden beri gönüllerin markası olmuştur. Şu anda mevcut fiyatı ile bu ürünümüz fiyat/performans değerlendirmesinde önde değil, açık ara önde bir modelimizdir. Fiyatın bu seviyede kalması da tamamen global alınan bir karar ve verilen destek sebebiyledir.

2016 yılının ilk ayı verilerine göre 2016 yılında da PULSAR NS 200 ürününe sahip olan motorsever sayısında 2015 yılına göre tam 2,58 katı artış vardır. Şu anda bazı bayilerimizde mart ayı olmasına karşın tekrar stoklarımız bitmiştir.

Sizlere hep açık olmaya çalıştım. Amacımız nedir? Bajaj olarak Türkiye’de belki de ilk defa bu segmentte yüksek kalitede ve ulaşılabilir bir fiyatta size ürün sunmak istedik. Başarılı da olduk. Yüzlerce teşekkür mesajı alıyoruz. Ulaşılabilir fiyat aralığında kalmaya çalışacağız. Özellikle şunu da gözlemliyoruz, 125-150 cc aralığından ve özellikle commuter segmentinden bu segmente büyük bir geçiş var. Büyük bir memnun müşteri kitlesi oluştu. Bu memnuniyet de bizi çok mutlu ediyor.

Eğer motorsever arkadaşlarımız PULSAR NS 200 ürüne sahip olamazlar ise gene pulsar ailesinden 150 serisini beğeninize sunduk. Özellikle PULSAR NS 150 serisi fiyatı ve performansı ile öne çıkıyor. Sürücü kurslarının tercih ettiği çok özel bir modelimiz diyebilirim.

Niçin bunları açıkladım?

Bu ürünümüz fiyatı ile bazı tereddütler oluşturduğunu görüyorum. Forumda sayfalarca yorumlara bakıldığında önemli ve kronik hiçbir sorunun olmadığını rahatlıkla görebiliriz. Bugün 150 bin km.’ye ulaşan arkadaşlarımız var. Yüksek kalite, ulaşılabilir fiyat. Parolamız bu.
    Bu vesile ile hayırlı günler dilerim.

Saygılarımla…
    kdiner, Mopus, AttilaXtreme ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yeni yazilim gelmis beyler yaptiran var mi ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    yarın 20000km bakımına gideceğim kadıköy baymotoya, bakım yapıldıktan sonra yazılımı da aradan çıkarmış olurum, yükletenler var.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar pulsar için birisi el emeği ile Alt sakal üretiyormuş.Varmı takan taktıran fiyatını bilen .Yada başka bir alt sakal uydurabilen.Komşum yeni pulsar aldı ,biraz süsleyelim diyoruz.

Arkadaslar bugun 5000km bakimini yaptrdm, 120tlye, yazilim da yuklendi, acikcasi pek km yapmadm su an o yuzden yazilim farki hakkinda birsey diyemiycm
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Sevgili forumdaşlar, pulsar için birileri el işçiliği ile alt sakal yapıyordu depo grenajı ile birleşen. Bir arkadaşım sordu, bir türlü fotoğrafını bulamadım. Yardımcı olabilecek olan var mıdır fotoğraf konusunda?

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pulsar için birisi el emeği ile Alt sakal üretiyormuş.Varmı takan taktıran fiyatını bilen .Yada başka bir alt sakal uydurabilen.Komşum yeni pulsar aldı ,biraz süsleyelim diyoruz.
    Dostum ben pulsar alacagim haftaya aksilik olmazsa motosiklwte arkadas takmis alt sakal var ama resim yukleyemiyorum ben cozemedim bu hizli resimi haftaya ceker resim yuklerim
    Macit250 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    fiyatı 70 tl imiş. çift olarak satılıyormuş. 70 bana fazla geldi açıkçası

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    [IMG][/IMG]

Arkadaşlar merhaba.
    Geçen hafta 5000 bakımını yaptırdım. Bugün yağına baktığımda bu seviyedeydi. Benim aklımda kalan sanki önceden bir tık daha yukarıdaydı. Seviye sizce normal mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim. ( ilk defa resim koydum umarım başarmışımdır )

Şu gps ile hız ölçümü son zamanlarda çok meşhur oldu fakat hiçkimse de çıkıp gps in göstereceği değerin ortalama %7 hatalı olabileceğini söylemiyor.Biz ölümlülerin sahip olabileceği gps cihazları veya gps antenine sahip cihazların göstereceği değerler en kalitesiz hız takometresinden daha yanlış ölçüm yapar.Bunun eğim yükselti farklılığı hareket esnasında uydu değişimi gibi bir çok sebebi vardır. Hızınızı doğru ölçmek gibi bir kaygınız varsa anlık olarak gördüğünüz son hızı değil de belli bir mesafede gittiğiniz ortalama hızı ölçmek daha mantıklı ve gerçek hayatta daha çok işinize yarar.
    ttimes bunu beğendi.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    arkadaşlar dün okuduğum bir konuda bursa mudanyada bir arkadaşımız pulsar 200 ile kaza yapmış.kazayla alakalı arkadaş birşey hatırlamıyor fakat motorun kendini kitlemesi de kaza sebeplerinden biri olarak gösterilmekte (kesin olmamakla birlikte ) başka bir arkadaşta o konuya motorun kendini kitlemesi sebebiyle kaza yaptığını yazmış.bu motorlarda kendini kitleme sorunu gerçekten varmı ve varsa kronik bir sorunmu...

http://www.motosiklet.net/forum/kaza...idiyordum.html

ilgili konuda bu arkadaşlar

Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün okuduğum bir konuda bursa mudanyada bir arkadaşımız pulsar 200 ile kaza yapmış.kazayla alakalı arkadaş birşey hatırlamıyor fakat motorun kendini kitlemesi de kaza sebeplerinden biri olarak gösterilmekte (kesin olmamakla birlikte ) başka bir arkadaşta o konuya motorun kendini kitlemesi sebebiyle kaza yaptığını yazmış.bu motorlarda kendini kitleme sorunu gerçekten varmı ve varsa kronik bir sorunmu...

http://www.motosiklet.net/forum/kaza...idiyordum.html

ilgili konuda bu arkadaşlar
    Sadece Pulsar değil bütün motorlar krank sıkışması sebebiyle kilitlenip sıkışabilir. Suç kilitlenen motorda değil kilitlenme anını hissedemeyip debriyaja asılamayan binicidedir en iyi ihtimalle asfaltta uzunca bi süre sürüklenir. Motorunuzu zorlarken kulağınızla motordan çıkan sesleri vücudunuzun her yeri ile de oluşan titreşimi takip etmeyi unutmayın.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı enderbilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Pulsar değil bütün motorlar krank sıkışması sebebiyle kilitlenip sıkışabilir. Suç kilitlenen motorda değil kilitlenme anını hissedemeyip debriyaja asılamayan binicidedir en iyi ihtimalle asfaltta uzunca bi süre sürüklenir. Motorunuzu zorlarken kulağınızla motordan çıkan sesleri vücudunuzun her yeri ile de oluşan titreşimi takip etmeyi unutmayın.
    Motordan sadece denge sensörü zırıltısı geliyo. Gerçekten motora ait sesleri ayırt etmek imkansız. Denge sensörüne bu kadar takılmamın sebebi de bu aslında. Motorun sağlığı hakkında bilgi almamı engelliyor. Tam bir sene önce çinli motorumun egzantriği dağıtmasını motordaki ses değişikliğini 10 saniyede fark edip hemen boşa atıp 1 dakikadan kısa sürede stop ederek önlemiştim. Tamiri bana maliyet olarak 4'te 1'e geldi zamanında stop ederek.
    Selcuk89 bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan sadece denge sensörü zırıltısı geliyo. Gerçekten motora ait sesleri ayırt etmek imkansız. Denge sensörüne bu kadar takılmamın sebebi de bu aslında. Motorun sağlığı hakkında bilgi almamı engelliyor. Tam bir sene önce çinli motorumun egzantriği dağıtmasını motordaki ses değişikliğini 10 saniyede fark edip hemen boşa atıp 1 dakikadan kısa sürede stop ederek önlemiştim. Tamiri bana maliyet olarak 4'te 1'e geldi zamanında stop ederek.
    Bajaj yetkilileri de forumu takip ediyorlar diye yazıyorum. Şu denge sensörü sorunu yaşayan arkadaşların sorununu sensörü söküp sensör yerine motorun beynini kandıracak kadar sensörün normal konumda gösterdiği direnç değeri kadarlık bir sabit direnç bağlayarak çözmek bu kadar mı zor? Bu işlemi deneyip eğer olumlu sonuç alınırsa sensör arızalarının standart iptal işlemi bütün servislerde bu şekilde uygulanamaz mı? Böyle bir çözümü akıl eden bir ben olamam herhalde. Buna benzer bir yöntemi denemiş zihnisinir bi adam vardır diye düşünüyorum bajaj ailesinde.
    beykurt bunu beğendi.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Merhaba arkadaşlar 2016 ocak ayı sonrasında yazılım güncellemesi gelmiş bayiler güncelleme için randevu daveti yapıyor bu videoda enjeksiyon haritası ayarlanmış- yakıt tüketiminde ekonomi- ve motorda akışkan bir çalışma söz konusu diyolar varmı aramızda güncelleme yaptırıp bu konuları takip eden link alttahttps://www.youtube.com/watch?v=lF12QKuY8xc

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı enderbilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj yetkilileri de forumu takip ediyorlar diye yazıyorum. Şu denge sensörü sorunu yaşayan arkadaşların sorununu sensörü söküp sensör yerine motorun beynini kandıracak kadar sensörün normal konumda gösterdiği direnç değeri kadarlık bir sabit direnç bağlayarak çözmek bu kadar mı zor? Bu işlemi deneyip eğer olumlu sonuç alınırsa sensör arızalarının standart iptal işlemi bütün servislerde bu şekilde uygulanamaz mı? Böyle bir çözümü akıl eden bir ben olamam herhalde. Buna benzer bir yöntemi denemiş zihnisinir bi adam vardır diye düşünüyorum bajaj ailesinde.
    bu sorunu çok yakın bir arkadaşım olan yetkili servis arkadaşıma zamanında sordum zırıltı malesef giderilmiyordu yaklaşık olarak bu mevzu 6 ayı bulmuştur bana söylediği çok ses yapmadığı duymak için iyice kulağı yaklaştırması gerekir dediğini hatırlıyorum. bende yapma abi o makinayı kullandım bariz bir ses var ve bi zaman sonrada çok rahatsız ediyor demişdim konu çözümsüz kalmıştı ilk muhabbetimizde bu işin çözümü varmı yokmu tekrar sorarım.
    sağlıcakla kalın...
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

debriyaj için boşluk var. gaz teli baya zordu çıkarıp daha kısa mesafeden geçirmek gerekti. yükseltme aparatı takarsanız gaz telini test etmeden hareket ettirmeyin aleti çok tehlikeli.

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar kaza ile ilgili şayet motor kitlese idi bu anlıkta olsa hatırlanırdı.Böyle birşey varsa zaten ortaya çıkacaktır.Bu ihtimal bence yok.O bölgenin sürekli yıkandığı,o süratlere uygun olmadığı gece uygunsuz zamanda kullanıldığı sürücü tarafından ifade edilmiş.Bence istem dışı uyuma,bilinmeyen SARa türü bir hastalık yada ani ıslak kaygan zemin buna neden olabilir diye düşünüyorum.
    YBR SÜVARİSİ

Motosikleti
    MONDİAL 150 MCX-HONDA CBR 250R-BAJAJ PULSAR 200 NS
    Arkadaşlar bu yazılım yükleme 2016 modeller içinde var mı?birde sıfır olarak alanlarda orta sehpa ve koruma Demir'i yoktu acaba geldimi servislerden arayan oldu mu? Teşekkürler

bugun pulsarla ağır cross yaptık . tespitler 1-keşke 1 vitesi biraz daha kısa tutsalarmış böylece arazide 1. vitese ihtiyac duyulduğunda daha efektif olur. 2- orta sehba arazide müthiş bir şekilde darbelerden koruyor kayanın birine çarptım motor resmen komple zıpladı orta sehbaya tşk ederim. 3-arazi performansı gayet iyi yere yakın ve hafif olması kontrolü kolaylaştırıyor lastiklerin geniş olmasıda dengeye pozitif yansıyor. yolu olmayan tepeleri zirveleri merak eden arkadaşlar varsa hiç düşünmeden kendilerini doğanın kucağına pulsarla güvenle bırakabilir, asfalttan çok daha keyifli. sonuçta makine siz yine önlem alın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (1 üye ve 10 misafir)