Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Bu motorun yağ kaçırma gibi bir sorunu yok. Olmayan bir şeyi varmış gibi göstermeyin. Münferit yaşanmış olayları genelleştirmeyin. Bu yaptığınıza kara propaganda denir. Kara propagandayı bırakın artık. Motoru satıp kurtulmuşsunuz, artık biz körleri rahat bırakın. Motoru beğenmeyen gidip Duke alsın. Veya biraz daha ekleyip Yuki Yg 250Nt Naked alabilir.
    ismo61, ekrem ata ve kdiner bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Duke 390 ile Pulsar 200 arasında bile aman aman bi kalite farkı yok. İngilizcesi olan bir önceki sayfada verdiğim KTM Duke 390'ın eksi yönleri linkine bakabilir. Motora binmeden bu kadar yerin dibine sokmayın ufak tefek ergonomi eksikleri olsa da kesinlikle Türkiye pazarına çok uygun bir motor.
    ismo61 ve ekrem ata bunu beğendiler.

Motosikleti
    :(
    yazıktır arkadaşlar ayıptır günahtır ...yav nasıl yağ kaçırıyo dersiniz ...ne kadar kullandınız kaç km yol yaptınız ....ramazan mübarek gün kendiniz kullanmadığınız yaşamadığınız şeyi yaşanmış gibi var gibi söyleyip vebal almayın sonra altından kalkamazsınız ....kullanmayıp yorum yapmasın lütfen kimse buraya ...kullanıp yaşadıysan gördüysen konuş...beğenmiyosan git daha iyisini daha güzelini sen al bin ama git be kardeşim bit be kardeşim ....
    ismo61 ve ekrem ata bunu beğendiler.

Gundogdu41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hakikaten ölü seviciler basmış burayı nedir bu pulsar düşmanlığı son üzücü kazadan itibaren daha ayrıntılı okumaya başladım yaşanan sorunu kimse onaylayamaz çözülmeside şart ancak bu kara propagandacılar neyin peşinde çözemedim açıkcası. 1 buçuk aydır kullanıyorum motorum 4500 km de yağ kaçırma reset atma debriyajın çekince stop etme gibi bi problemle karşılaşmadım sadece denge sensörü zırıldıyor onuda nasıl abartılıyo aklım şaştı görende ıslıkla gezen bi pulsar hayal eder. Kullanmayan boş beleş konuşmasın alan razı satan razı size ne oluyo?
    ismo61, ekrem ata ve kdiner bunu beğendiler.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Yaklaşık 10.000 km dir pulsar kullanıyorum fakat hayatında hiç pulsar kullanmamış hatta motoru canlı görmemiş japon fanatikleri arkadaşların karalamalarına hayretler içerisinde bakıyorum.Bu motora sahip olmayan ve almayıda düşünmeyen insanların sürekli pulsar başlığı altında vakit geçirip motorumuza bok atmasına anlamda veremiyorum.
    Kronik problem olarak bahsedilen hiçbir problemi kendi motorumda çok şükür yaşamadım.Değerli forumdaşlarımdan ricam eleştirirkende överkende tarafsız olmalarıdır.Bazı arkadaşlarım eleştirirken adeta rakip firma yetkilisi tadında olduklarının farkına varmalıdır..
    ekrem ata bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı Gundogdu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten ölü seviciler basmış burayı nedir bu pulsar düşmanlığı son üzücü kazadan itibaren daha ayrıntılı okumaya başladım yaşanan sorunu kimse onaylayamaz çözülmeside şart ancak bu kara propagandacılar neyin peşinde çözemedim açıkcası. 1 buçuk aydır kullanıyorum motorum 4500 km de yağ kaçırma reset atma debriyajın çekince stop etme gibi bi problemle karşılaşmadım sadece denge sensörü zırıldıyor onuda nasıl abartılıyo aklım şaştı görende ıslıkla gezen bi pulsar hayal eder. Kullanmayan boş beleş konuşmasın alan razı satan razı size ne oluyo?
    bunu yazının aynısını bir arkadaş yapmıştı. ( alan razı satan razı ) umarım sen ondan şanslı olursun.
    bu kızımız yeni gezisine çıkarken eskisini hatırlayalım.
    sallayan kimmiş hep beraber görelim.
    birilerini ikna etme gibi derdimde yok bir markanın fanatiğide değilim veya pazarlamacısı.
    http://www.motoetkinlik.com/biri-efs...pulsar-200-ns/

bu sayfada kraldan çok kralcılar türemiş sayfanız sizin olsun.
    ninja h2 ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ne pulsarmış arkadaş kullanıcıları bile iyimi kötümü kestiremiyor.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Bi bitmediniz arkadaş ya...Bu neyin kini nefreti anlamadım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sürekli problem ve arıza çıkardığını kullanıcıları olarak söylüyorsunuz pulsarı suçlu ilan edeceğinize bizimle uğraşıyorsunuz.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Arkadaşlar problemden ve sorundan bahsedenlerin çoğu hayatında hiç pulsar kullanmamış insanlar.Ha hiç problemi yokmu tabiki var tabiki olacak her motorun olur ...Ama eleştirmekle karalamayı karıştırmayalım.Beğensenizde beğenmesenizde biz bu motorları kullanıyoruz.Şikayetlerimiz olursa servise gidip gerekli prosedürleri uyguluyoruz.Kendi adıma konuşayım ben verdiğim parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.

NOT:Ben 7300 tl ye almıştım 9000 biraz fazla gibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Pulsarı kullanmak için kesinlikle 9 bin tlmi çöpe atmam gerekde yok zaten pulsarın ne kadar iyi olduğunu bilmem için kullanmayada gerek yok sizler şikayetlerinzi güzel dile getiriyorsunuz.sonra siz her yorum yaptığınız motora bindinizmi acaba.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsarı kullanmak için kesinlikle 9 bin tlmi çöpe atmam gerekde yok zaten pulsarın ne kadar iyi olduğunu bilmem için kullanmayada gerek yok sizler şikayetlerinzi güzel dile getiriyorsunuz.sonra siz her yorum yaptığınız motora bindinizmi acaba.
    Ben binmediğim hiçbir motora yorum yapmadım henüz.Bence çok komik olur...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kaç km motosiklet tecrübeniz var acaba merak ettik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendiniz söylüyorsunuz hayatında pulsara binmemiş yorum yapıyor diye ondan kastetmiştim yani siz her motora biniptemi konuşuyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

timeshift42 tecrübe kilometre ile olmaz doğru kullanımı öğrenmekle olur istediğiniz kadar km yapın doğru bildiğin yanlışsa yanlıştır.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Neyse arkadaşım çabanız takdire şayan.. iyi geceler size...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kendiniz söylüyorsunuz hayatında pulsara binmemiş yorum yapıyor diye ondan kastetmiştim yani siz her motora biniptemi konuşuyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

timeshift42 tecrübe kilometre ile olmaz doğru kullanımı öğrenmekle olur istediğiniz kadar km yapın doğru bildiğin yanlışsa yanlıştır.
    Daha önceden motosiklet tecrübelerimiz var kullanmak ile kullanmayıpta gördüğü kadarı ile yorum yapmak arasında dağlar kadar fark var

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

H2 al h2. İyidir hostur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    time shif 42 çocukluğumdan beri motor kullannıyorum neyin ne olduğunu iyi bilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

arkadaşım h2 iyi olduğunu biliyorsunda sen niye pulsara biniyorsun al bi h2 bak kayfine hergün pulsarla uğraşılmaz bide şimdi bu pulsar gitmezde.
    dyavol-77 bunu beğendi.

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Ben marka fanatiği değilim. Bajajla veya Kuralkan ile doğrudan veya dolaylı olarak hiç bir ilgim yoktur. Tüm mesajlarımda pulsarın olumlu olumsuz taraflarını yazdım. Ama bir grup arkadaş ısrarla münferit olayları abartarak herkes yaşıyormuş gibi lanse ediyor. Neden ısrarla kötü tecrübeleri büyütüp ahkam kesersiniz. (Motoetkinlik linkinde olduğu gibi) Neden olumlu yorumları dikkate almaz bir çırpıda fanatiklik olarak yaftalarsanız. Tabi ki bozulan sorun çıkaran pulsar olacaktır. Baştan beri belirtildi. Fiyat/performans ürünü olduğu. Duke parası mı verdin ki. Malzeme kalitesi Duke gibi olsun istiyorsun.
    Mesala şu başlığa çöküpte, YBR'yi neden yerden yere vurmadınız. http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...r-125-esd.html

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bunlar ya işsiz güçsüz ergen, ya her mevzuya salça olup sinir bozmayı bir matah sanan saçma sapan insanlar, ya eskiden bu forumda Çinli motorlara kafayı takan paraları ile alt/orta gelir gurubundakileri ezmeye çalışan paralı eleman tayfası. Çinli muhabbeti bitti şimdi Hintli Bajaj üzerinden alt/orta gelir gurubunu ezmeye çalışarak kendilerini tatmin ediyorlar. Ya da Bajaj'ın piyasada aldığı rolü kıskanıp buradan algı yaratıp piyasayı etkilemeye çalışan rakip firmaların elemanları.

Hepsinde kötülük fix.
    kdiner, enable, ismo61 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)