Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar uzaktan takip ediyorum dayanamadım kusura bakmayın ne bajaj kullanıcısıyım ne de başka bir marka fanatiği.
    Motor f/p olarak güzel ona laf yok bazı sorunları var takip ettiğim kadarı ile onada eyvallah hangi markada yok ki.Arkadaşların yaşadığı stop etme sorunu bana göre ciddi bir sorun sürüş esnasında Allah korusun kötü olaylara sebep olabilir.

Sorun yaşayan arkadaşın problemi anladığım kadarı ile ilk sahibi bakım için servise götürmemiş ve garanti dışı kalmış daha sonrada bu sorun ortaya çıkmış. Arkadaş da zaten garantiye girsin demiyor sorunum var çözümü bulunsun fiyatı da şu densin istiyorum diyor. Kullanıcı olarak hakkı da bu, Ekrem beyde sorunla ilgilenmeyen servisi bana bildirin demiş git servise sorunu söyle Ekrem beyede bilgi ver.

Arkaşada fazla yüklenmeyin bilmeden almış demekki motoru zaten kötü bir olay yaşıyor siz destek olun.
    Saygılar
    Zuzuuw, akviran ve kdiner bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bu stop etme sorununun çözümü olsaydı zaten onca kişi burada paylaşırdı diye düşünüyorum. En iyi servisler istanbulda sanıyorum oradaki kullanıcılardan da ses yok.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    arkadaşlar bu stop etme sorunu üzerine yoğunlaşmış durumda servisler ve kuralkan. daha dün sabah istanbul oktay motordayken bu konunun çözümü için oktay usta kuralkanla bilgi alışverişi yapıyordu. öyle 1 2 haftada hemen sonuç beklemek olmaz. biraz sabırlı olacağız. bende bu sorun yok ama yine de takipçisiyim. akviran rumuzlu arkadaş burda yaygara yapacağına servise gitse sorununa yoğunlaşsa belki sonuç alacak. daha bir kez servise gitmiş iki gündür bunu yazıyorsun. okurken sıkıldım artık yazılarından senin yazını görünce atladım o derece artık. garanti dışı motorun için bir kez servise gitmeyle başka servisi denememeyle sonuç istiyor. neyse bu adama bulaşmayacağım. stop etme sorunu için çalıştıklarını biliyorum arkadaşlar

Değerli arkadaşlar;

Hayırlı haftalar diliyorum...

Stop etme sorunu yaşayan arkadaşım varsa en yakın yetkili bajaj servisine gidebilir. Eğer sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız bize hemen ulaşılabilirsiniz. Bize önceden şu servise gidiyorum diye haber de verebilirsiniz.
    mail adresim: ekrem_ata@kuralkan.com.tr

Saygılarımla...
    turkish39 ve gelebek bunu beğendiler.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    sayın ekrem agabey oncelıkle hayırlı cumalar dılerım . ben dun ıtıbari ile oktay moto'ya baska bır ıslem ıcın ugradım sagolsun oktay bey sızlerın paralelınde cok guzel yardımcı oluyor bu stop etme sıkıntısını onunla da paylastım denge sensorunden kaynaklanabılecegını dusunerek sensore bır ıslem yaptı bakalım aynı arızayı tekrarlayacakmı dıye benı gonderdı fakat bu gun yıne bu stop etme olayı ıle tekrar karsılastım bılgınız olsun dıye soyluyorum bu sıkıntıyı daha detaylıca arastırmak lazım dıye dusunuyorum . hayırlı gunler dılerım.
    gelebek bunu beğendi.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Boxerda da var stop etme sorunu, yani denge sensörü ile alakalı olamaz. İki motorun da ortak olan özelliğinden dolayı olabilir. Benim aklıma egzoz teknolojisi geliyor, hani şu yüksek viteste düşük hızda gitmeye yarayan.

Bendeki stop etme henüz rodajda olmasından dolayı olabilir ama bilmiyorum, ilk bakımdan sonra oldu bir kaç kez ve benzin de az vardı ama yedek depoya düşmedi hani.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar, sonunda pulsarı alabildim.
    Dün Oktay Motorda keyifli anlar yaşadık. Kendime de 23 Nisan Çocuk bayramında hediye almış oldum . Başta Ekrem beye Selçuk , Oktay kardeşime ve bana Yardımcı olan herkese teşekkürler ediyorum .

kdiner, nokiaxxx, ekrem ata ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Hayirli olsun. kaza bela gormeden dilediginizce gezmek nasip olsun.
    aramiza hosgeldiniz
    fedos bunu beğendi.

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, sonunda pulsarı alabildim.
    Dün Oktay Motorda keyifli anlar yaşadık. Kendime de 23 Nisan Çocuk bayramında hediye almış oldum . Başta Ekrem beye Selçuk , Oktay kardeşime ve bana Yardımcı olan herkese teşekkürler ediyorum .

http://i.hizliresim.com/ogYWkm.jpg

allah kazadan beladan korusun tekeriniz düz bassın bende oktay motordan almıştım motorumu fuarda anlaşmıştık selçuk abimizle
    fedos bunu beğendi.

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah kaza bela vermesin.
    fedos bunu beğendi.

siyahta çok yakışıklı

turkish39 bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyahta çok yakışıklı

http://i.hizliresim.com/b5goQn.jpg

2015 modeller orta ayaklıklı mı gelmeye başladı? Allah(cc) kaza bela vermesin. Hayırlı olsun.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

MKAYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 1200 Z
    FEDOS Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler temennisiyle bende kırmızıyı seviyorum benimkiside bu

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Feysbukta arka koltuk çantası muahbbeti dönünce aklıma geldi. Ben Şirinevler Motosay'dan 90 liraya şöyle bişey almıştım. Memnunum. Çıkardıktan sonra sırta kola filan da takılıyor. Belki işine yarayan olur.

tekoklava bunu beğendi.

Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar .2015 modeller orijinal orta sehpalı.kırmızı renkte güzel

safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Hayirli olsun yeni alan arkadasimiza . pulsar r 200 ile arasinda 1000 tl var. Forumda alan var mi acaba?

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Selam arkadaşlar. Hararetli tartışmalar çıkıyor sürekli forumda.marka fanatiği olan insanlarla muhatap olmak istemediğim için genelde uzaktan izlerim olan biteni.
    motorun stop etme sıkıntısı 1-2 kişide değil,birçok arkadas ta var.bunlardan birisi de benim.motosikletim günde hiç stop etmese 5-6 kere ediyor.hem de birçok şekilde.genelde ışıklara yaklaşırken vites düşürüp yaklaşıyorum,tam durduğum anda debriyaji sıkıyorum pat stop ediyor.yolda normal giderken bile stop ettiği oldu.gösterge kafayı yiyip geri geldi.bununla alakali servisimle gorustum.kendisi problemi cozmeye calisacak.bakalım sonuç ne olacak.ayrıca bu stop etme olayı belli ki büyük sıkıntı.hal çaresi bulunur umarım.
    ayrıca burada sorununu dile getiren insanlara,sen alma ulan bu motoru demek te hakkaten değişik bir kafa.bajaj parayla adam tutsa bu kadar fanatik tipleri zor bulur.
    turkish39 ve mgora bunu beğendiler.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    2015 model pulsar alan arkadaşlar ilk izlenimler nasıl çok erken bir soru gerçi...

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden toplanıp tüketici mahkemesine başvurmuyorsunuz? Forum üzerinden organize olun, ya çözüm üretilsin ya da bu şekilde kullanmak istemeyenlere iade yapılsın.

Batının sadece ahlaksızlığını almayalım, arada işimize yarayacak kısımlarını da alalım.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı 28indensonra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model pulsar alan arkadaşlar ilk izlenimler nasıl çok erken bir soru gerçi...
    Valla dostum 1188 km deyim şuan bugun havanin guzel olmasiyla birlikte eşimle beraber atladik bogaz turu yaptik kurtulustan besiktas,ortaköy,kuruceşme,arnavutköy,bebek,baltal imani,emirgan,istinye,yeniköy,tarabya,sariyer de cay molasi sonrasinda rumeli kavaği ve rumeli fenerine gittik ardada biraz vakit harcadiktan sonra ayni guzargahta geri döndük ortalama 88 km yol yaptim 4.20 lt yakti rodajım bitmedi hala ama 21 tl lik benzin harcamisim cok keyifli geciyor yinede suanlik bir sikintisi yok cok sukur yalniz baya totomuzu agritti en kisa zamanda halledicem onuda dahada guzel olucak
    28indensonra bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)