Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar bugün İstanbul Oktay motordan Selçuk bey aradı,motorum hazırmış.Yarın sabah gelip alabileceğimi söyledi. Öğlene doğru kısmetse gidip alacağım. Sonra plaka,ruhsat vs.işleri halledip, maalesef çok binemeden akşam Trabzona gidiyorum. Bayramdan sonra bende düşüncelerimi paylaşırım. Şu an Cbf 150 mi de henüz satmadım. Garajda onlarda kardeş kardeş bir bayram geçirirler. Herkese iyi akşamlar.
    centil40 ve turkish39 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben bajaj pulsarı geldiğinden beri takipteydim, almak bugüne kısmet oldu, az önce bayiye gittim varmı dedim yeni geldi dediler sıcak sıcak dumanı üstünde, kaptım hemen bir tane siyah, ilk vitesli motorum oldu,birde honda pcx'in var duruma göre ilerde satıcam pcx'i bundan memnun kalırsam eyer,biraz boyum kısa kalıyor 1.64 boy var artık tek ayak sağlam basıp sürücez, o şekil süren çok insan var..
    Hayırlı olsun,güle güle kullanın

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün İstanbul Oktay motordan Selçuk bey aradı,motorum hazırmış.Yarın sabah gelip alabileceğimi söyledi. Öğlene doğru kısmetse gidip alacağım. Sonra plaka,ruhsat vs.işleri halledip, maalesef çok binemeden akşam Trabzona gidiyorum. Bayramdan sonra bende düşüncelerimi paylaşırım. Şu an Cbf 150 mi de henüz satmadım. Garajda onlarda kardeş kardeş bir bayram geçirirler. Herkese iyi akşamlar.
    Hayırlı olsun

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bu sayfayı takipteyim tarzım olmamasına rağmen bi denesem mi diye içimden geçmiyor değil hani..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sayfayı takipteyim tarzım olmamasına rağmen bi denesem mi diye içimden geçmiyor değil hani..

Ben alacak almayacak olan her motosiklet kullanıcısına bi denemelerini tavsiye ediyorum.Çünkü daha motoru canlı canlı görmeden çok atıp tutan insan var.Herkesin zevki farklı sonuçta ama hiç olmazsa hakkında bilgi sahibi olmuş olursun.
    mitmuallim, Paksoy, centil40 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Bildiğim kadarıyla şu an Pulsarın satış rakamı 1000 adete ulaşmış durumda...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Gecikmeli de olsa plakayı çıkarttım ( pulsar ı almamla birlikte yeni tayin ili belli oldu. Plaka, ruhsat değiştir vs iki masraf yapmayım dedim ).

Taşnma telaşı vs uğraşmayayım takipçiye vereyim dedim. Takipçi abi 400 - 450 arası tutar, sen 450 bırak üstünü veririz dedi.

Az çok gidecek parayı bildiğim için hemen çıktım ve kendim yaklaşık 3 saatte plaka işlemlerini hallettim.

Dosya 10 tl
    Yazdırma 5 tl
    Ruhsat 162 tl
    Plaka 15 tl
    Sigorta (80 plaka) 125 tl
    Toplam 317 tl tuttu.

Üşenmeyin plakanızı kndiniz çıkarın en az 100 tl niz cebinizde kalır.

Yapılan işlemler:

1. Öncelikle şöförler odasından dosya alınır.
    2. Sigorta fiyat araştırması yapılır. En uygun yere gidilir, siğorta yaptırılıp dosya yazdırılır.
    3. Dosya ile birlikte emniyete gidilip ruhsat alınır ve plaka yazma fişi alınıp
    4. Plaka çıkarttırılır.

Eğer sıra yoksa toplamda 1,5 saat sürüyor.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,hayırlı olsun.

Bayramdan önce teslim siyah bulabilirsem bende alabilirim,siz hangi bayiden aldınız.
    Merhabalar,

Ekrem Ata Bey'in bahsetmiş olduğu cuma günü sevkiyatımızda 1 adet siyah renk Pulsar 200NS bulunmaktadır elimizde. Fakat akabinde bayram tatili olacağından ne yazık ki plaka+ruhsat ve sigorta işlemlerini yetiştirebilmemiz mümkün değil.

0216 428 79 00 - 0532 216 54 86

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana çanta demiri hediye etme, 36 aya varan taksitler yap Bana taksit taksit gel canımı ye
    Türkiye Finans Bankası ile yapılan anlaşma dahilinde "Kolay Kredi" başvurusu yaparak 36 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.
    Dilerseniz bu yolu da deneme imkanınız bulunmaktadır.
    İyi günler dileriz..
    AttilaXtreme bunu beğendi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Sn. Baymoto yetkilisi; yapi kredi world kart 9 taksit icin vade farki % kac acaba?

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı .BAY-MOTO. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ekrem Ata Bey'in bahsetmiş olduğu cuma günü sevkiyatımızda 1 adet siyah renk Pulsar 200NS bulunmaktadır elimizde. Fakat akabinde bayram tatili olacağından ne yazık ki plaka+ruhsat ve sigorta işlemlerini yetiştirebilmemiz mümkün değil.

0216 428 79 00 - 0532 216 54 86

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Türkiye Finans Bankası ile yapılan anlaşma dahilinde "Kolay Kredi" başvurusu yaparak 36 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.
    Dilerseniz bu yolu da deneme imkanınız bulunmaktadır.
    İyi günler dileriz..
    Sağolun çok teşekkür ederim. İlgileneceğim.
    .BAY-MOTO. bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn. Baymoto yetkilisi; yapi kredi world kart 9 taksit icin vade farki % kac acaba?
    Merhabalar,

Worldcard komisyon oranı %7' dir.
    reverse bunu beğendi.

Motosikleti
    Bir Çok Marka
    Arkadaşlar Trabzonda Peşin fiyatına AXESSE(8) İŞ BANKASI MAXİMUMM KARTA 9 TAKSİT ile veriyor bayii.
    Fiyat farkı vs yok.. istanbul gibi yerde neden peşin fiyatına taksit yapmıyorlar..
    gelin trabzonda alın hem karadenızı gezmiş olursunuz hemde Faize bulaşmamıs olursunuz..
    gelebek, mitmuallim ve Sokollu bunu beğendiler.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    istanbulda trafik sigortası nekadar. hangi sigorta şirketinde. bilgisi olan varmı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

paauull iyi demişsin fakat istanbuldan orası bi günlük yol. gel bigün etti iki gün. yolda turşun çıkar bu sıcakta. yolda ye iç. vade farkından fazla masrafın olur. yorgunlukta cabası.havalar biraz serinlesin mal bollaşsın. ozaman gör kampanya vade ne istersen o. patron müşteri olur.baharda ikinci elde bollaşır. bence beklemek en mantıklısı.

ALLAH'IMA ŞÜKÜRLER OLSUN MOTORU ALDIK AMA HALA İNANAMIYORUM ARA ARA GARAJA BAKIORUM ''ULAN GERÇEKTEN ALDIK MI''DİYE..ALMIŞIZABİLER ACEMİLİĞİMDEN DE OLABİLİR TİTREŞİM FARKEDEMEDİM..NACİZANE MOTORCULUĞUMLA FARKETTİĞİM TEK ŞEY ,MOTORA AYNA KOYMAYI UNUTMUŞLAR.CİDDİ CİDDİ YOK YANİ AYNA..MOTORUNA TVS APACHE AYNASI TAKAN ,TAKIP MEMNUN OLAN ,BAŞKA ALTERNATİFLER DENEYEN VARMIDIR.. SAYGILAR
    turkish39, centil40 ve Sokollu bunu beğendiler.

Herkese iyi akşamlar geçen hafta ilk bakımımızı Eskişehir de yaptırdık ayrıca ilk uzun yol tecrübemiz oldu ve hiç küçük bir motor gibi değil.. yağ ve filtre değişti ipone yağ koydular yalnız ustamız 1 litre 450 500 ml civarı yağ konuyor dedi ve iki çizginin üzerinde şuan bir farklılık hissetmedim sizce bir zararı olur mu? (Ekrem bey e emeklerinden dolayı teşekkür ederim)

Taha ylcnky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Max / Bajaj Pulsar200NS / honda cbr 250
    motorunu yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun :D kazasız belasız inşallah, ben 1550 km ye geldim önceki sayfalarda sorum kaynadı pulsara egzoz modifiye yapan varmı veya düşünen arkadaşlarımız varmı yardımcı olabilirlermi herkese yakşamlar

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı ubcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar geçen hafta ilk bakımımızı Eskişehir de yaptırdık ayrıca ilk uzun yol tecrübemiz oldu ve hiç küçük bir motor gibi değil.. yağ ve filtre değişti ipone yağ koydular yalnız ustamız 1 litre 450 500 ml civarı yağ konuyor dedi ve iki çizginin üzerinde şuan bir farklılık hissetmedim sizce bir zararı olur mu? (Ekrem bey e emeklerinden dolayı teşekkür ederim)
    İşte yine kılavuzu bile okumamış servis vakası. Bu nasıl vurdumduymazlık.
    Arkadaşım motor yağının minimum ve maksimum seviyelerini gösteren çizgiler boşuna yapılmaz. Şu anda maksimum seviyenin de üzerinde yağ konulduysa elbet bir zararı olacaktır. Servisi geçtim, siz de mi okumadınız kılavuzu yoksa?

Düzeltme: kullanma kılavuzunda yağ+filtre değişiminde 1.4 litre yağ konulması tavsiye edilmiş. Bu durumda sizin motorunuzda 50-100ml fazla yağ var.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecikmeli de olsa plakayı çıkarttım ( pulsar ı almamla birlikte yeni tayin ili belli oldu. Plaka, ruhsat değiştir vs iki masraf yapmayım dedim ).

Taşnma telaşı vs uğraşmayayım takipçiye vereyim dedim. Takipçi abi 400 - 450 arası tutar, sen 450 bırak üstünü veririz dedi.

Az çok gidecek parayı bildiğim için hemen çıktım ve kendim yaklaşık 3 saatte plaka işlemlerini hallettim.

Dosya 10 tl
    Yazdırma 5 tl
    Ruhsat 162 tl
    Plaka 15 tl
    Sigorta (80 plaka) 125 tl
    Toplam 317 tl tuttu.

Üşenmeyin plakanızı kndiniz çıkarın en az 100 tl niz cebinizde kalır.

Yapılan işlemler:

1. Öncelikle şöförler odasından dosya alınır.
    2. Sigorta fiyat araştırması yapılır. En uygun yere gidilir, siğorta yaptırılıp dosya yazdırılır.
    3. Dosya ile birlikte emniyete gidilip ruhsat alınır ve plaka yazma fişi alınıp
    4. Plaka çıkarttırılır.

Eğer sıra yoksa toplamda 1,5 saat sürüyor.

TAYİN NEREYE ÇIKTI USTAM
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

megaslender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200ns
    Herkese Merhaba, pulsarına rüzgar siperliği yaptıran, bilen var mı ? Uzun bir seyahate çıkacağım, rüzgardan korkumdan çıkamıyorum.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TAYİN NEREYE ÇIKTI USTAM

Osmaniye .
    turkish39 bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Arkadaslar bnde aksam pulsarima kavusacam ins. Dun kutusu yanimda acildi gidonda cizikler vardi fotolarini cektim ama..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)