Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Arkadaşlar pulsar alamamaktan yakinan arkadaşlarim benim. Denizlide var .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ben 7500 lira çektim 12 ay vade ile. Geri odemesi 8250 Tukiye Finans Finansör ile. Benim için uygun

Değerli arkadaşlar; tork anahtarlarının servislerde bulunması ile ilgili bazı yorumlar geldi. Bu anahtarlar şu anda 123 bajaj servisinin % 80 inde bulunmaktadır. Tamamında bulunma mecburiyeti vardır. Önemli bir ekipmandır. Servislik şartlarındandır. Kısa zamanda tamamlanacaktır.

Her modelin eğitimi servislere verilmiştir. Yeni verilen servislikler de olduğunda çok kısa süre içinde hızlandırılmış program dahil edilmektedir. Sadece bu boşluklarda eğitimsiz kalan servisler olmuş olabilir.

Arkadaşlarımın bilgilerine sunarım.

Selam ve saygılarımla...
    gelebek, centil40, Paksoy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Merhabalar ekrem bey yaklaşık 1 aydır pulsar ın gelmesini bekliyorum bayiyi her aradigimda bir kaç gün ileri tarih veriyor çok hevesle gidip kaporamı verdim ama artık bütün hevesim kırıldı olsada olur olmasada olur gibi hiç bi heyecan kalmadı neden bukadar uzun sürdü gelemedi bir türlü pulsarlar sabah kuralkan fabrikasını aradım satış sonrası departmanına bagladilar motorların geldigin bilgisini aldim gün içinde sevkiyata başlanicak dendi kaç gun sürer diye sordugumda hafta içi teslim alirsiniz muhtemelen dendi Bu benim ilk motorum olucaktı içimdeki o hevesi anlatamam bir gram heves kalmadi içimde neden gecikti bu sevkiyat bukadar?
    sbr bunu beğendi.

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorlar bu hafta içi teslim edilecek. Pulsar kullanıcılarına faydalı bilgiler paylaşmayı ihmal etmeyelim. Bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    Efeler Diyarı EDREMİT

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Az once Kayalar motor ile gorustum. Pulsar alma planlarim olduğundan birkac soru sordum, bana cuma gunu motorlarin gelecegini ve su an icin bosta motor oldugunu soylediler. Ama ben bu kadar kisa surede almayacagim icin tesekkur edip kapattim. Bu arada kayalar motor world karta 9 taksite %7 vade farki koyuyor.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az once Kayalar motor ile gorustum. Pulsar alma planlarim olduğundan birkac soru sordum, bana cuma gunu motorlarin gelecegini ve su an icin bosta motor oldugunu soylediler. Ama ben bu kadar kisa surede almayacagim icin tesekkur edip kapattim. Bu arada kayalar motor world karta 9 taksite %7 vade farki koyuyor.
    %7 vade koyuyorlarsa peşinde ne kadar indirim yapıyorlar bilginiz varmı.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşimden dolayı bugün babama Akın Motor'a (Adana Bajaj bayisi) gitmesini rica ettim. Ben 24 ay vadeli olarak almayı düşünüyordum. Vadeli almayı düşünüyordum çünkü bir kaç yere daha ödeme yapıyorum. Maaştan kalanı ile Pulsar'ı taksitle öderim diyordum. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.

Neyse babam gitmiş sormuş. Bu canavarı 24 ay vadeli almak isterseniz 8856 ₺ ye geliyor. Aylık 369 ₺... Plaka bedelide 400-450 ₺ civarında demişler... Bende sıkıntıya girmek istemedim. Yönümü hemen Yamaha YBR 125'e doğru döndürdüm. Salı günü izin günüm. Hemen bir Yamaha bayine gidip beyaz olanını alıyorum. Ne yapalım başka yıllara kaldı Pulsar sevdası... Hem o zaman 400'lük olana bakarız. İyi geceler

ne kadare vade eklemiş bayii. tefeciden para alsan daha iyi.bankadan tüketici kredisi alsan 24 ay için kaça patlar acaba. bankadan tüketici kredisiyle alan varmı acaba. paylaşırlarsa iyi olur. belki havalar serinleyince talep azalır vade farkı azalır. kampanya filan 2014 ler geleceği için fiyatta bişeyler olur..
    369x24 ay normal. İstanbulda bunu yapacak bir bayi bulunur mu acaba. Bilgisi olan arkadaşlar buraya yazarsa çok hayra geçer
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşımın 200 lük 480 km deki bajajını İstanbul Çanakkale arası deneme fırsatım oldu Motorun artıları yol tutuşu çekişi üzerinde ben ve artçı 200 k. yüklen dahi oldukça iyi viraj giriş çıkışı ağırlık dağılımı dengeli 880 km. yolu 200 klo yükle yaktığı 140 lra civarı. Motorun eksileri ise koltuğu kesinlikle uzun yola göre değil çok rahatsız edici orjinal lastikleri uzun yol yapmayı düşünenler mutlak değiştirmeli zincir yağlanmasına rağmen şırıltı geliyor vibrasyon çin motorları kadar olmasada biraz var orta sehpa şart vites bulucuda biraz boşluk var.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %7 vade koyuyorlarsa peşinde ne kadar indirim yapıyorlar bilginiz varmı.
    Malesef bunu sormadim.

Değerli :bus: rumuzlu arkadaşım; Temmuz ayında 3 sevkiyat olacağını daha önce arz etmiştim. İlk hafta sevkiyatları yapılmıştı. Bugün ikinci parti sevkiyatları başladı. Yarın da devam edecek. Üçüncü parti sevkiyatları da inşallah bir aksilik olmadığı sürece cuma günü yapılacak. Hevesiniz kırılmasın, üzülürüm. Sebeplerini daha önce açıklamaya çalıştım. Cuma günü yapılacak sevkiyatla inşallah büyük bir rahatlamanın olacağını söyleyebilirim.

Selam ve saygılarımı sunuyorum...

Alıntı :bus: adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ekrem bey yaklaşık 1 aydır pulsar ın gelmesini bekliyorum bayiyi her aradigimda bir kaç gün ileri tarih veriyor çok hevesle gidip kaporamı verdim ama artık bütün hevesim kırıldı olsada olur olmasada olur gibi hiç bi heyecan kalmadı neden bukadar uzun sürdü gelemedi bir türlü pulsarlar sabah kuralkan fabrikasını aradım satış sonrası departmanına bagladilar motorların geldigin bilgisini aldim gün içinde sevkiyata başlanicak dendi kaç gun sürer diye sordugumda hafta içi teslim alirsiniz muhtemelen dendi Bu benim ilk motorum olucaktı içimdeki o hevesi anlatamam bir gram heves kalmadi içimde neden gecikti bu sevkiyat bukadar?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Ekrem bey bu ay yapılan üç sevkiyatla birlikte toplam kaç adet satıldı pulsar 200ns den. Az önce bayinin birini aradım ellerinde varmı diye bayramdan sonra gelecek partiden ayırta bileceklerini söylediler. Alacağımdan değilde forumda bu kadar rağbet görmesi ve bayilerin hep bir ay sonraki parti için kapora istemesi beni belkide birçok kişiyi bu motora yönlendiriyor.

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    [/COLOR]
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey bu ay yapılan üç sevkiyatla birlikte toplam kaç adet satıldı pulsar 200ns den. Az önce bayinin birini aradım ellerinde varmı diye bayramdan sonra gelecek partiden ayırta bileceklerini söylediler. Alacağımdan değilde forumda bu kadar rağbet görmesi ve bayilerin hep bir ay sonraki parti için kapora istemesi beni belkide birçok kişiyi bu motora yönlendiriyor.
    satış stratejisi (doğrusu bu suçlamıyorum )
    Mal ortalığa saçılmadan gıdım gıdım veriyorlar..Yok olana rağbet fazladır.Bak yok satıyorki demekki kıymeti varmış.
    Eee birde sınıfında fiyat performansda rakibi olmayınca ne olacaktı ?
    Zaten şimdi sattı sattılar.Ağustos 15 den sonraki partilerde genişleme olacaktır.Çünki yaz biterken kimse motor almaya yanaşmaz kolay kolay.
    Ben bile plaka ruhsat yetişmez diye cuma 25 temmuz için katılmadım.Bayramda motor olsun diye çok istiyorum ama imkansız.
    dyavol-77 bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    arkadaşlar pulsarının arka çamurluğunu beğenmeyip söken varmı...kle 500 e uygulayacağım ama daha kuralkan yedek parçalarını getirmediğinden bir türlü ulaşamadım.eğer satmayı düşünen varsa mesajı beğenip yorum yapsa yeter bengeri dönüş yaparım.

Ön ve arka dişliler kaçlık, ve mümkünse dişli göbek ölçüleri nedir acaba?

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar motoru alalı 2 hafta oldu ilk bakım zamanı geldi İzmir'de ki kullanıcılarına bir sorum olacaktı bakım için hangi servise gidiyorsunuz ben menemen de ki servisine götürmeyi düşünüyorum giden var mı nasıldır?

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    Merhaba arkadaşlar ben bajaj pulsarı geldiğinden beri takipteydim, almak bugüne kısmet oldu, az önce bayiye gittim varmı dedim yeni geldi dediler sıcak sıcak dumanı üstünde, kaptım hemen bir tane siyah, ilk vitesli motorum oldu,birde honda pcx'in var duruma göre ilerde satıcam pcx'i bundan memnun kalırsam eyer,biraz boyum kısa kalıyor 1.64 boy var artık tek ayak sağlam basıp sürücez, o şekil süren çok insan var..
    centil40 ve turkish39 bunu beğendiler.

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı gelebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben bajaj pulsarı geldiğinden beri takipteydim, almak bugüne kısmet oldu, az önce bayiye gittim varmı dedim yeni geldi dediler sıcak sıcak dumanı üstünde, kaptım hemen bir tane siyah, ilk vitesli motorum oldu,birde honda pcx'in var duruma göre ilerde satıcam pcx'i bundan memnun kalırsam eyer,biraz boyum kısa kalıyor 1.64 boy var artık tek ayak sağlam basıp sürücez, o şekil süren çok insan var..
    Merhaba,hayırlı olsun.

Bayramdan önce teslim siyah bulabilirsem bende alabilirim,siz hangi bayiden aldınız.

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Takip edip cevap verdiğiniz için teşekkürederim bayiyi aradim motorlarin geldiğini ögrendim kurulum yapicaklarmiş vs yagrın sabah teslim alabilicem motorumu ah yine heyecan başladi
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli :bus: rumuzlu arkadaşım; Temmuz ayında 3 sevkiyat olacağını daha önce arz etmiştim. İlk hafta sevkiyatları yapılmıştı. Bugün ikinci parti sevkiyatları başladı. Yarın da devam edecek. Üçüncü parti sevkiyatları da inşallah bir aksilik olmadığı sürece cuma günü yapılacak. Hevesiniz kırılmasın, üzülürüm. Sebeplerini daha önce açıklamaya çalıştım. Cuma günü yapılacak sevkiyatla inşallah büyük bir rahatlamanın olacağını söyleyebilirim.

Selam ve saygılarımı sunuyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Sultangazi bayisinde vardı diye biliyorum murat bey gelicek partiden elimizde motor kalicak demişti bi ara ögren istersen
    Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,hayırlı olsun.

Bayramdan önce teslim siyah bulabilirsem bende alabilirim,siz hangi bayiden aldınız.
    DNGe bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    kartal yeşilyurt bayisinde var ama elini çabuk tut birini ben kaptım bikaçtane daha vardı bugün akşama doğru gittiğimde.
    Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,hayırlı olsun.

DNGe bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)