Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler cümleten iyi akşamlar. ben bu gün yani 15 mayıs 2016 tarihinde 2015 model bajaj pulsar 200 ns modeline baktım. baktığım motosiklet 2. eldi 3000 kilometrede yan yatma devrilme elciklerin topuzunda ezilme çizik hiç bi hatası yok fiyatıda 7150 TL ye bitirdik bunun yanında artı olarak kask eldiven ve dizlik vericek fiyata dahil 300 liralık bi ekipman yani. sizce bu motoru bu fiyata almalımıyım? ayrıca yine bu gün sorduğum bayi fiyatıda 8300 lira hani oda 8000 liraya biter ama saatrken zarar etmek istemiyorum sizce ne yapmalıyım kafam karışık. şimdiden herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava filtresini temizleyince yakıt tüketimi düştü. İlk ölçümüme göre çevreyolunda ortalama 90km hız, yokuşlarda da motoru fazla sıkmadan 80km hıza düşersem 1 litre ile 40km yapıyor. 100km'de 2.5 litre yani. Hava filtresini temizlemeden önce aynı durumda 3.5 litre yakıyordu motor.
    hafız çok özleyecem şu pulsarın 2,5 - 3,5 larını. hey gidi hey

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı aziz1992 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler cümleten iyi akşamlar. ben bu gün yani 15 mayıs 2016 tarihinde 2015 model bajaj pulsar 200 ns modeline baktım. baktığım motosiklet 2. eldi 3000 kilometrede yan yatma devrilme elciklerin topuzunda ezilme çizik hiç bi hatası yok fiyatıda 7150 TL ye bitirdik bunun yanında artı olarak kask eldiven ve dizlik vericek fiyata dahil 300 liralık bi ekipman yani. sizce bu motoru bu fiyata almalımıyım? ayrıca yine bu gün sorduğum bayi fiyatıda 8300 lira hani oda 8000 liraya biter ama saatrken zarar etmek istemiyorum sizce ne yapmalıyım kafam karışık. şimdiden herkese teşekkürler
    ben aynı ayarda 2016 2000km pulsarı 8000 e sattım. o fiyat fena değil

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Ben de 2015 model 3000 km pulsarı 8200 e sattım geçen ay. Yan da yattım çamura da battım hatta.
    Bence senin alacağın fiyat en azından pahalı değil. Beğendi isen al.

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim sizce bu motoru almalımıyım önerirmisiniz bi çok foruma baktım hani eksileri yok denecek kadar az tabi bunu etkileyen fiyatının uygun olması kalite olarak sizce de almaya binmeye değer bi motormudur

Motosikleti
    MT-10 SP
    teşekkür ederim sizce bu motoru almalımıyım önerirmisiniz bi çok foruma baktım hani eksileri yok denecek kadar az tabi bunu etkileyen fiyatının uygun olması kalite olarak sizce de almaya binmeye değer bi motormudur
    ne kadar ekmek o kadar köfte. fiyatına göre iyi motordur pulsar. iyi bir lastik şart ama.

Motosikleti
    Ben sattım.
    Bir daha alır mıyım? Yüksek ihtimalle almam.
    Fiyat performans iyi mi
    iyi.
    Sağlam mı?
    Çinlilerden sağlam.
    Güçlü mü ?
    Gücü tatminkar gaz açınca gidiyor, ama o zaman yakıyor.
    Yakıtı nasıl?
    Normal şartlarda Normal.
    Titreşim çok değil, artçı şikayetçi. Frenler vasat.
    Tüm bunlar hakkında değişik yorumlar sayfalarda var.
    Ya al bin işte aldığın paranın az altına verirsin en kötü.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    ilk aldığımda aynı problemi bende yaşamıştım. bir kaç pulsar kullanıcısının da yaşadığından haberim var. sürekli yapmadığı sürece fazla takılmamak lazım.[COLOR="Silver"]

Usta hala yaşıyor musun peki bir süre sonra geçti mi?

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı karakuzum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk aldığımda aynı problemi bende yaşamıştım. bir kaç pulsar kullanıcısının da yaşadığından haberim var. sürekli yapmadığı sürece fazla takılmamak lazım.[COLOR="Silver"]

Usta hala yaşıyor musun peki bir süre sonra geçti mi?
    sattım ben pulsarı. dediğim gibi 1-2 kez olmuştu sadece

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar bende sonunda pulsarıma kavuştum daha 100 km anca yaptım.Sormak istediğim deponun üzerindeki pulsar yazısı sıcaktan kavlama noktasına geldi ve soldaki r yazısnının incecik uzantısı kırıldı böyle olması normalmi yazı plastik bir malzemeden ve yapıştırılmış bende sert plastik felan sanıyordum sizce fazla renk değişmeden tamamen sökmelimiyim ne yapayım sizce garanti vs ne derler ?

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende sonunda pulsarıma kavuştum daha 100 km anca yaptım.Sormak istediğim deponun üzerindeki pulsar yazısı sıcaktan kavlama noktasına geldi ve soldaki r yazısnının incecik uzantısı kırıldı böyle olması normalmi yazı plastik bir malzemeden ve yapıştırılmış bende sert plastik felan sanıyordum sizce fazla renk değişmeden tamamen sökmelimiyim ne yapayım sizce garanti vs ne derler ?
    Servise gidin gösterin.Fabrikadan yenisini istiyorlar.Benim de r harfi daha ilk haftada kırılmıştı.Gittim gösterdim yenisi geldi taktım.
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ön cam geldi nasıl montajı yapılır kısaca tarif edebilecek varmı ?

Motosikleti
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise gidin gösterin.Fabrikadan yenisini istiyorlar.Benim de r harfi daha ilk haftada kırılmıştı.Gittim gösterdim yenisi geldi taktım.
    Tekrar kırılacak komple sök daha iyi.

Motosikleti
    sym fiddle 2012-pulsar 200ns-dominar400
    selamlar dün ömerli barajı tarafına gittim ama içeriye giremedim güvenlik olan kapıya kadar gittim. başka yerden giriş vardı herhalde ama ben bulamadım. dönüşü polenezköy uzerinden yaptım. ben hala yokuş çıkamıyorum akşam dönüş trafiğine kaldım piknikçiler falan beykoz bağlantı yolunda trafik durdu bende durdum fakat yokuşta kaldıramadım motoru bende geri döndüm göreli kavşağına yakındım o kavşaktan kavacık üzerinden gittim. cumartesi günü de oktay ustaya gitmiştim. stop etme ve motor devrindeki sorunlarla ilgili motoru bırakman lazım deyince bırakmadım bende bugün yadaa haftaya daha erken gidib bi abktırıcam düşük devirlerde cok sıkıntılı motor. birde benzinlikte motoru yıkadım zincir yağlama yaptım. o sırada başka bir motorcuyla karşılaştık ön dişli değiştirenler var dedi vites aralıkları artarmış. ön dişli değiştiren varmı aranızda genellikle arka dişli değiştiriyorlar ama hızlansın diye, ön dişli değişimi düşük viteslerde daha çok randuman almak için değiştirsek işe yararmı. bu arada çektiğim fotoğrafları instagramda necektimben hesabından bakabilirsiniz. birde video çektim biraz kısa olacak ama onu da bugün yada yarın youtube kanalım motorcu prizma'dan izleyebilrisiniz(uçmakdere gezimin kısa videosu hali hazırda var)

Motosikleti
    Var
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://s32.postimg.org/vf1qjcwlx/20160516_131022_1.jpg
    Salih_T bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200

http://s32.postimg.org/vf1qjcwlx/20160516_131022_1.jpg
    nereden, kaça aldın?

Benim motorada bi ön cam lazım..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Var
    Kayalar motordan 150ye geldi
    Salih_T bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Kayalar motordan 150ye geldi
    Güzel Fiyat.... Ankarada 4-44 175 yada 165 TL gibi bir fiyat istiyordu.. Belkide montaj ücreti falan dahildir.. Bi gidip sorayım olmadı. kayalardan alıp kendim takarım..

Kalyoncudan yan ve arka çanta demiri geldi.. Arka çantayı taktıp.. Yan demirler bekliyor şimdilik..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar kırılacak komple sök daha iyi.
    Benimki niye kırılmıyo ? Motoru kapalı garajda tuttuğum için mi ?

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki niye kırılmıyo ? Motoru kapalı garajda tuttuğum için mi ?
    Sen özelsin belki. Kırılıyor işte ben bezle silerken kırdım o kadar narin yapmışlar, ama ilginç kırılsa da düşmüyor yerinde duruyor. Tek parça ya da kabartma vb. olsa sorun olmazdı. Sonuçta tüm küçük plastikler güneş, yağmur vb. etkileniyor. Mutlaka bunu da iyileştirme listesine alırlar diye değerlendiriyorum. Sonuçta adam markasının düşmesini ister mi ?
    Ayrıca pasta/cila yaparken sorun oluyor sürekli sivri harfler takılıyor beze çaputa....

Bütün motor firmaları boyle mi yahu kuruş ındirim yapmadı bayi. Bende biraz üzüldüm almadan çıktım. İlginç.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)