Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    ulasgncrock
    Akü değerlerini kontrol ettirin varsa servisin elinde yeni akü takıp birde öyle denesinler, hala düzelme yok ise motorunuz genel kontrol için fabrikaya gönderilebilir. Servis ışığını trip 2 yapın set ve mod düğmesine basılı tutun işaret sönecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Ya tam motoru alıyordum bu hafta şu olaylar yüzünden vazgeçtim pulsardan yok stop etme yok bozuldu yolda kaldı falan :(
    Only Ride..

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya tam motoru alıyordum bu hafta şu olaylar yüzünden vazgeçtim pulsardan yok stop etme yok bozuldu yolda kaldı falan :(
    hocam acele etmeyin.iyice arastirip karar verin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

bide markada karar kilarsaniz bir ay daha bekleyip 2016 model alin

Selcuk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 - Pulsar 200 NS - Cbf 1000 FA (2012)
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındaysan burada ben dahil çoğu insan sorunlarından bahsediyor bu herkesin sorun yaşadığı anlamına gelmiyor.
    Burası forum şikayet kadar memnuniyetlerimize yazmaya kalksak sayfa çoktan 1000 belki 2000 kusur olmuştu.
    Garantili sıfır makine alacaksan arkana bakma fakat 2. el 10-15k da makine düşünüyorsan vazgeç derim.
    Bunun dışında yedek parça fiyatlarını göz önüne alırsak pulsar bal kaymak ama insan yine de güvenemiyor.
    Karar tercih senin çevrende makine sahibi bir arkadaş bul olmadı yolda birini çevir yemek ısmarla yüz yüze samimi bir sohbet yap.
    Yani ben olsam öyle yaparım sanal alemde insanlar yaşanmamışları yaşamakta ve olayları abartmakta olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim.
    Daha dün bir kardeşim bana sordu ayak ustu ben alacağım makine dedi ne dersin?
    Hala 8300 olması lazım fiyat bayide peşinatla 8000 e kapatılabilir.Ben olsam düşünmem alırım dedim.Muadili suzuki honda kawa yamaha hatta kardeş sym koreli hyo v.s. sonuçta para meselesi paran varsa paran kadar makine alacaksın.Lafı da fazla uzatmanın manası yok...
    Herkese hayırlı geceler..

Dostlar Merhaba,

2016 modeller acaba ne zaman satışa sunulur, detaylı araştırmama rağmen yeterli bir bilgiye erişemedim. Acaba forumda 2016 için herhangi bir yenilik bekleyen var mı? Saygılarımla.

Değerli arkadaşlar;

2016 model ürünlerin satışa sunumu muhtemelen mart ayı içinde olur. Yani hemen fuar sonrası. Mevcut 2015 model ürünler Aralık ayında da 8.290 tl tavsiye edilen parkende satış fiyatından devam edecek. 2016 modellerin satış fiyatı çok soruluyor. Şimdiden bir yorum yapmak gerçekten mümkün değil.

2016 yılında Pulsar ailesi genişleyerek devam edecek. Dört önemli ürün ile satışta olacağız. Halen satışları devam ediyor.

PULSAR RS200, PULSAR NS200, PULSAR AS150 ve PULSAR NS150

Pulsar NS200 ile ilgili stop etme sorunu olduğunu belirten arkadaşlar yetkili servislerden randevu alarak yazılım güncellemesi yaptırabilirler.

PULSAR RS200 ile ilgili sorular geliyor. Bu ürünümüzün yazılımı PULSAR NS200’den farklıdır.

Tüm pulsar ailesine selam ve saygılarımızı sunuyorum…

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

2016 model ürünlerin satışa sunumu muhtemelen mart ayı içinde olur. Yani hemen fuar sonrası. Mevcut 2015 model ürünler Aralık ayında da 8.290 tl tavsiye edilen parkende satış fiyatından devam edecek. 2016 modellerin satış fiyatı çok soruluyor. Şimdiden bir yorum yapmak gerçekten mümkün değil.

2016 yılında Pulsar ailesi genişleyerek devam edecek. Dört önemli ürün ile satışta olacağız. Halen satışları devam ediyor.

Pulsar NS200 ile ilgili stop etme sorunu olduğunu belirten arkadaşlar yetkili servislerden randevu alarak yazılım güncellemesi yaptırabilirler.

PULSAR RS200 ile ilgili sorular geliyor. Bu ürünümüzün yazılımı PULSAR NS200’den farklıdır.

Ekrem Bey değerli cevabınız için teşekkür ederim.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi için tesekkur ederim

Motosikleti
    Mondial Drift
    Değerli arkadaşlar;

Bajaj pulsar 150AS nin satisi daha cikmadi dimi test urunu felanda yok ? Pazartesi gunu nisantasinda 150AS gordum (kirmizi depo baya genis duruyo cok iyiydi) satisa cikti sandim cikmamis gordugum motor test motoru felan miydi ? Tesekkur ederim iyi gunler

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    arkadaşlar modifiye konusunda daha öncede bişeyler sormuştum ama hiçbi yanıt alamadım.2002 yılında peugeot 106 gti almıştım civci sarısı renkte 500 metreden kendini belli eden bi araçtı .benden önceki sahibi aracın orjinalliğini hiç bozmamış.ben alır almaz önce kn hava filtresi,kesici iptali ve chip tuning (yazılım) uygulamalarını yaptırdım.o günlerde benim hesabıma göre 7 bg hava filtresinden,10bg yazılımdan,beygir gücü arttırımı yaptırmış oldum.kesici iptali ilede motorun kesiciye girmesini engellemiş daha fazla gaz verebilme imkanı bulmuş oluyordum.tabi bunları yaparkende aracıma tam sentetik yağ ve hatrı sayılır para vererekde ilave koruyucu yağda koyduruyordum.tabi bu yaptıklarım ne kadar doğrudur oda tartışılır belkide motorun ömründen ömür aldım bunları yapmakla bilemiyorum.şimdide aynı olayı motorumada yapmak istiyorum.çoğu araçlar fabrika çıkışı idare eder malzemeler kullanarak satışa çıkarılır.mesela şuan en iyi marka amortisörleri pahalı olduğu için çoğu marka araçlarına taktırmaz.örneğin bende bi aralarda citroen xsara vardı ön amortisörlerden hiç memnun değildim o yıllarda monroe çok kaliteli bir markaydı onlardan önlere taktım yemin ediyorum araba resmen değişti.diyeceğim o ki malesef otomobil ve motosiklet üreticileri maliyetleri düşürebilme adına hertürlü yolu deneyim onlariçin idare edebilir ne varsa toplayıp mpntajını yapıyorlar.hiçbir marka a dan z ye tüm parçaları kendi üretmiyor.atıyorum elektrik aksamını bosch,valeo gibi üreticilerden alıyorlar.motoru gene motor üreticilerinden alabiliyorlar.mesela örnek verecek olursam ford ve psa (peugeot-citroen)grubu ortak ürettiği motoru kendileri kullandıkları gibi opel,tofaş ve hatta volvo ya bile satmışlardır.opel 1.3 cdti hani 6 ileri vitesli olan,volvoya ise 1.6 mazotlu motoru satmışlardır.konuyu bilerek dağıyıtorumki iyice herşeyi anlayabilelim.gene gelelim modifiye olayına volsvagen in tsi motoru ilk çıktığı zaman sadece yazılımla (satış elemanının söylemesi)140 ve 170 bg 1.4 benzinli motor seçeneği çıkarmışlaryani ikiside 1.4 motor ama biri 140 bg diğeri 170bg. sadece yazılımla bunu başarmışlar.internette yaptığım araştırmalar sonucunda did marka (yanlışta olabilir)zincir alsam pulsara uygun varsa kaliteli bir hava filtresi alsam,en kaliteli yağ kullansam,hız kesici iptal edilebiliyorsa onu iptal ettirsem,yazılımı türkiyede yapan varmı bilmiyorum bu yaptıklarımla +20 km daha hızlı gitmem söz konusu olabilirmi.mesela sizce dişli oranları uygun seçilmişmi.yani şu dişlileri takarsan hem hızda hemde çekişte fark alırsın diyebileceğiniz varmı.egzoz olayına şimdilik girmek istemiyorum.evet değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar 1.85 boy için uygun mudur bu motor.Kullanan ve boyu uzun olan arkadaşlar aydınlatabilir mi? Yani altımda abes durur mu ? Almayı düşünüyorum cevap verirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    bide arkadaşlar sakın işte daha hızlı gitmek için 600 cc falan alsaydın demesinler o zaman için paramız ancak pulsar ve dengi motor almaya yetiyordu.benim amacım benim motor rodajda olduğu için son hızını bilmiyorum ama sanırım 145 i geçemem.en azından 160 yaptırabilsem uzun yolda çok rahatlık olacak o yüzden modifiye benim için çok öenmli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

hocam benim boyum 180,kilom 81.ayaklarım yere çokda rahat aman aman basmıyor.yani senin aman aman basar umaeım dediğimi anlamışsındır yani motor küçük gelmez sana.eğreltide durmazsın bu arada.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    1- Tekerlekleri Sava/Mitas MC 32 yaptım. 500 kilometredir üzerindeyim. Pulsar'ın lastiği buymuş arkadaş.
    2- Motor asfalta botla basıyor sanki. Bu kadar sağlam basan lastik sevilmez mi!
    3- Önceki lastiğim Sava/Mitas MC 25 ile 20bin km yapmıştım. Gram yıpranmadılar ama korkudan değiştirdim. Bunlarla 30bini rahat zorlarım.
    krepss45, tozluklu ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    abi ben metzeler taktırmayı düşünüyordum izmirde 480 tlydi sanırım artı taktırma parası.senin dediğin lastiklerin fiyatı nasıl.

PULSAR AS 150 satista. Daha doğrusu tum pulsar urunleri satistadir. Selamlar. ..

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pulsar 150AS nin satisi daha cikmadi dimi test urunu felanda yok ? Pazartesi gunu nisantasinda 150AS gordum (kirmizi depo baya genis duruyo cok iyiydi) satisa cikti sandim cikmamis gordugum motor test motoru felan miydi ? Tesekkur ederim iyi gunler

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı hakanx1974 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben metzeler taktırmayı düşünüyordum izmirde 480 tlydi sanırım artı taktırma parası.senin dediğin lastiklerin fiyatı nasıl.
    Ön arka 300'e aldım.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    [QUOTE=hakanx1974;3787910]bide arkadaşlar sakın işte daha hızlı gitmek için 600 cc falan alsaydın demesinler o zaman için paramız ancak pulsar ve dengi motor almaya yetiyordu.benim amacım benim motor rodajda olduğu için son hızını bilmiyorum ama sanırım 145 i geçemem.en azından 160 yaptırabilsem uzun yolda çok rahatlık olacak o yüzden modifiye benim için çok öenmli.[COLOR="Silver"]

motorun aksamına fazla girme arka dişli küçülterek son hızı arttıranlar var senin o muhtemel gorduğun dıd marka dişli zincir seti ilede aynı etki alınıyor pulsarda beyne hiç müdahele yapma derim yazılım konusunda zaten motoru yapan adamlar daha mevzuyu çözememiş sen hiç bulaşma kesiciye de karışma arka dişli ve zincirle halledersin
    Selcuk89 bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    PULSAR 200NS
    fiyatı iyimiş.bu yaştan sonra motorda akrobasi yapacak ne deneyimimiz var nede gençliğimiz.önemli olan virajlarda ve frende mümkün olduğu kadar kaymasın yeter.izmirde araştırayım uygun fiyata satan biyer varmı.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    PULSAR AS 150 satista. Daha doğrusu tum pulsar urunleri satistadir. Selamlar. ..
    Ekrem bey neden bir sürü 150'lik var ? Pulsar 180NS'yi de getirebilirdiniz ara model olurdu ve fiyatını daha çok hak ederdi.
    viper17 bunu beğendi.

beyazpapagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Tekerlekleri Sava/Mitas MC 32 yaptım. 500 kilometredir üzerindeyim. Pulsar'ın lastiği buymuş arkadaş.
    2- Motor asfalta botla basıyor sanki. Bu kadar sağlam basan lastik sevilmez mi!
    3- Önceki lastiğim Sava/Mitas MC 25 ile 20bin km yapmıştım. Gram yıpranmadılar ama korkudan değiştirdim. Bunlarla 30bini rahat zorlarım.
    http://i.hizliresim.com/E6Mj8A.jpg
    Aradığım soruya cevap buldum. Teşekkürler. İrc 140 bile olsa arkayı kaydırıyordu.
    Bunda durum nedir?
    Arka lastiğinize standart 130 mu aldınız?
    Lastik kış lastiği olarak mı satııyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)