Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle yapıyorum zaten eski motorum da aynı o şekilde kilitleniyodu ama bunda olmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Gidonu kilitlemek için anahtarı bastırmadan çevirmek gerekiyor. Akşam biraz daha gezdim 195km'ye geldim aynalar dışında herşey güzel, yoldan gözünü ayırmadan aynalara bakmak imkansız. Sanırım Cg aynası takıcam buna da, tipini bozarsa bozsun arkayı görememekten iyidir. 113 km hıza kadar çıktım yokuş aşağı 8 bin devire geliyor o hızda.
    Tvs nin aynasını öneririm ben taktım iyi iş görüyor..Şekilede bi zararı yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı meki 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs nin aynasını öneririm ben taktım iyi iş görüyor..Şekilede bi zararı yok.

Şunu diyorsunuz sanırım, böyle uzun kollu dimi ? Öbürünün orjinal aynadan pek farkı yok. Biraz da dışa açması lazım kollarımı görüyorum orjinal ayna ile. Vida yerleri uyuyor heralde tavsiye ettiğinize göre.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Sadece şekil istiyorsanız çin mali custom aynalar var çifti 15 lira ama sadece görsel güzellik sağlıyor motora arkayi hicbirsekilde aynadan görmek mümkün değil ama motor on numara oluyor takınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Ayrıca bu motora çok yakışan alt sakal istiyoruz ama hicbiyerde bulmak mümkün değil henüz . bajaj tr birazda motosikletin aksesuar ithalatına girisse hiçte fena olmiycak bence motora ne taksan yakışıyor bu güzellik birçok aksesuarı hakediyor bence.

Motosikleti
    Ön far 55 wattlık ama kısa far yakın mesafede bir dikdörtgen içine odaklandırılmış, uzakları azıcık bile olsa aydınlatmıyor. 70-80 km hızla bile karanlık bir yolda kör gibi gidiyorsunuz. Farı pek avrupai standartlara göre yapmamışlar doğrusu. Normalde kısa far merkezden sağa doğru üçgen şeklinde yükselerek uzakları aydınlatır. Bu motorda farı motosikletten yaklaşık 4 metre uzakta 5 metre eninde 3 metre boyunda bir dikdörtgen içine odaklandırmışlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

400km'ye geldim arada gazlıyorum çok fena kaçıyo ama 8 bin deviri geçirmedim rodajdan sonra sürekli 9 bin devirde giderse tadından yenmez bu. Heralde sürekli 9000'de gider yani benim 150'lik çinli bile gidiyosa.

Fotoğrafta görülen ıslak yolda yokuş yukarı pati çekti, şehiriçi ani frenlemelerde eski motorumdan eksiği yok ama ıslak yolda viraja girmek çok çok zor. 35 km hızla girdim virajlara.
    kdiner, AttilaXtreme, burakozen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    483 km'ye geldim. Ankara'nın buz gibi akşam soğuğunda özel bir rodaj tekniği uyguluyorum. Çevreyolunda uzun inişlerde 8000-8500 devire kadar hızlanıp motoru kompresyona bırakıyorum. Hem 5. viteste hem de 6. viteste defalarca yaptım bunu. Bunu yaptığım bütün motorlar çok iyi açıldı. Dün sabahla bu akşam arası çok fark var motor gaz ver daha fazla gaz ver diyor ama 1000km dolana kadar uzun süre 6 bin devir üzerinde sürmeyeceğim. 650km de bakım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Yağmurda rodaj yapıyorum motor ekstra su soğutmalı çalışmış oluyor Bugün ıslakta biraz daha iyi yol tuttu sanki, kesinlikle CST tarzı naylon değil lastikleri, biraz daha iyi bişey takmışlar belli. 567km'ye geldim sanırım. 300 km'de 8 litre gibi bir yakıt tüketimi var. Arada gazlamalı 60-80 km arası karışık hızlarda kullanmalı tüketim.

kdiner ve CompanERROR bunu beğendiler.

Değerli arkadaşlar;

Bugün Ümraniye bayimiz Yaşar Motor’un köyü Şile/Darlık köyünde Pulsar etkinliği vardı. Bayimiz Ahmet Bey’e, katılan diğer bayilerimize, tüm motor sever arkadaşlarımıza ve koordinasyonu sağlayan Uğur Akçay arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah ayrıntılarını bu hafta açıklayacağımız ve 31 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Park'ta yapılacak Bajaj festivaline şimdiden tüm Bajaj kullanıcılarını davet ediyoruz. Güzel sürprizlerimiz olacak...

EneS_Turker, murat-efe, sbr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Sayın ekrem bey, yeni modeller gelecekse şimdiden söylede benim gibi motor almayı düşünenler aldıktan sonra pişman olmasın. Tam bir motor alırız, ay sonu bajaj birkaç model getirir, pişman oluruz. Kolay gelsin.

Motosikleti
    Pulsar 200RS haziranda geliyo 10800 lira

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Pulsar 220 olabilirse iyi olur

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 220 olabilirse iyi olur
    O modelde hava soğutma var biraz normal Cg gibi, Pulsar 200NS'in tadı yoktur.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O modelde hava soğutma var biraz normal Cg gibi, Pulsar 200NS'in tadı yoktur.
    Mengü zaten bu başlık pulsar 200 ns nin değilmi? 200 ss demek istedin galiba?
    Rs demek istedin galiba. O nasılki? Google amcadan bi bakayım bakam.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengü zaten bu başlık pulsar 200 ns nin değilmi? 200 ss demek istedin galiba?
    Rs demek istedin galiba. O nasılki? Google amcadan bi bakayım bakam.

200RS bu oluyor yanlış bişey yazmadım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Giydirilmiş 200 ns

200 AS daha iyi. Bu model gelicek mi acaba

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Gelecekmiş sanırım. hint siteleri öyle yazıyordu. 400 lük AS olsa tadından yenmez. Kawasaki versys in küçüğü gibi olmuş. Ben de çok beğendim.
    rebel_punto bunu beğendi.

Yan çanta demiri takmış arkadaşlar var. Siyah bir pulsar da takılıydı. Bu demirin birkaç fotoğrafını atarmisiniz

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Advanture Sport 'u getirsinler ilk müşteri ben olurum. Enduro yapısı çok yakışmış. birde karışık olmayan tek renk cezbedici.Tabiki 200 NS deki revizyon yapılmış haliyle gelmeli.

Ekrem Ata bey bununla ilgili yakın bir tarihte çalışmanız var ise, duymaktan keyif duyarız.
    Passionately in love with Motorcycle

Motosikleti
    Kornanın sesi çok zayıf ve kesik kesik çıkıyor, umarım elektriksel değildir sorun. Kornanın dandikliğindense sorun değil elimde 2 tane Şahin kornası var röle ile aküye bağlar kullanırım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aşağıdaki sitede Bajaj'ın cruiser modeli Avenger 220 DTSi'yi, Pulsar'ın motoruyla yenileyeceğini yazıyor. Umarım yaparlar ve bize de gelir. Her ne kadar o motor cruiser motoru olmasa da Avenger'ın tasarımı çok güzel.

http://www.indiancarsbikes.in/motorcycles/new-bajaj-pulsar-avenger-cruiser-launch-114475/

Motosikleti
    honda vt 750
    arkadaslar herkese merhaba benım motorum 2015 model 3400 kmde bnm bır sorum olacak motorum stabıl calısmada 1500 devırde calısması gerekırken 3 sn de bır 2000 devıre cıkıp dusuyor bu normalmı yoksa anormalmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)