Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Merhaba Ekrem Bey,

Biliyorum ki pulsar henüz piyasada çok yeni fakat aklıma takılan bir soru var mesela pulsar için getirmeyi düşündüğünüz aksesuar var mıdır? Mesela alt sakal,elcik koruma vs gibi

Saygılar...
    tekoklava ve hkn34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Arkadaslar selam, bu gece 20 tl lik benzin aldim, benzinciden ciktim, motor stop etti, calistirdimm yine stop etti... amca benzin yerine mazot atmis... sonra hortum felan, bosalttilar mazotu, attilar benzini, biraz oksuruk, biraz tiskirik, siyah dumanlar vs. Oldu...
    Boyle bir hadise tecrube etmis olan var mi, ileride sorun cikmaz umarim...

Iyi aksamlar.

Değerli Brock07, kesin olmamakla beraber yoğun talep olduğu için degerlendirme safhasında olduğunu söyleyebilirim. Saygılarımla. ..

Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ekrem Bey,

Biliyorum ki pulsar henüz piyasada çok yeni fakat aklıma takılan bir soru var mesela pulsar için getirmeyi düşündüğünüz aksesuar var mıdır? Mesela alt sakal,elcik koruma vs gibi

Saygılar...
    tekoklava, maktama, conmech ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Brock07, kesin olmamakla beraber yoğun talep olduğu için degerlendirme safhasında olduğunu söyleyebilirim. Saygılarımla. ..
    ekrem hocam
    bu konuyu takip ediyoruz=)
    teşekkürler
    hkn34 bunu beğendi.

Motosikleti
    henüz yok ama ya grom yada cbr 250r
    Merhaba arkadaşlar bende pulsar 200 ns yada msx 125 /(grom) almak isteyen motora hevesli pek genç sayılmayan hatta 25 yasımı bu sene devireceğim için devletin bilet satışlarında bile yetişkin diye nitelendirmeye başladığı biriyim. motorları araştırıyorum benim için önemli olan kullanım rahatlığı bu konuda bilgi verebilecek olan var mı ? şimdiden teşekkürler..

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba o dediğiniz yanık kokusu bende de vardı ilk bakıma kadar şuan 1570 km dir kullanıyorum ve kokudan eser yok, şu an kaç km'desiniz bilmiyorum ama ilk servise bakarlar servisten sonra devam ediyormu kontrol edersiniz, devam ederse tekrar servise baktırırsınız.
    Sayın kdiner cevabınız için yeniden teşekkürler.İlk bakımı 4 hafta önce yaptırdım.km 800 oldu.3 Haftadır zaman bulamadığımdan motoru kullanamıyorum.Motoru 230 km eskişehir Ankara getirdim bu yanık kokusunu motoru durdururken fark ettim.Çok önemli birşey olsaydı yolda sıkıntı çıkarırdı diye düşünüyorum.Ama yine de Bajaj yetkili ve sevisleri bu konuda varsa bir deneyimleri paylaşırlarsa da sevinirim.Ayrıyetten motor 500 km de idi.Rodajda ve yağışlı hava yol yaptım tam 4 saat üzerinden polatlıda yakıt almak için indim.Bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
    YBR SÜVARİSİ

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bajaj Pulsar 200 NS Facebook Türkiye Sayfası

https://www.facebook.com/groups/baja...r200nsturkiye/

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Buda bizim sayfamız

https://www.facebook.com/groups/774768995913013/

Motosikleti
    Honda NC700X
    Arkadaşlar trafikte yaşadığımız problemler kamerama takılan görüntüler için kanalıma beklerim.

http://www.youtube.com/user/ersoztolga/videos

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Adana ve çevresi için bu grupta bizim. Bekleriz. . )

http:// https://m.facebook.com/groups/828016453895497

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alt sakal ve elcik koruma için listeye benide yazın
    tekoklava bunu beğendi.

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Ekrem bey aksesuarları çıkarsa şayet ben dahil çoğu kullanıcı alır emin olun. birde şu bajajla enduro konusunu bi konuşsanız

Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam, bu gece 20 tl lik benzin aldim, benzinciden ciktim, motor stop etti, calistirdimm yine stop etti... amca benzin yerine mazot atmis... sonra hortum felan, bosalttilar mazotu, attilar benzini, biraz oksuruk, biraz tiskirik, siyah dumanlar vs. Oldu...
    Boyle bir hadise tecrube etmis olan var mi, ileride sorun cikmaz umarim...

Iyi aksamlar.
    allahim yaa, amca onu tir mi sanmis, ee bari depoyu fulleseydi, dizel araca benzin koyulmustu bir kere uzun bir km sonra arza yapmisti bunda ne olur bilmiyorum buyuk ihtimal bisey olmaz ama olursa gidip video kaydi ile sikayete

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahim yaa, amca onu tir mi sanmis, ee bari depoyu fulleseydi, dizel araca benzin koyulmustu bir kere uzun bir km sonra arza yapmisti bunda ne olur bilmiyorum buyuk ihtimal bisey olmaz ama olursa gidip video kaydi ile sikayete
    Tesekkurler @velizrsln, su anda bir sorun yok cok sukur.. su an baska bir problemle ugrasiyorum. Calinmis olan motorumun (23/02/2014 te calindi) 2015 mtv ilk odemesi gelmis, 2014'un 2. Vergisini odeyip, calinti olarak tescilledim, demekki yetmemis vergi dairesine, 2015 icin de istiyorlar ah, guzel ulkem, ah..

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Merhabalar. Dün ben de aranıza katıldım. 2. el aldım ve eve gelene kadar bir sorun yoktu ancak akşam yapmur falan da yağdı, motor yağmurda kalmadı ama çalıştırdığımda farlar yanmadı ve göstergeler çalışmadı. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Motor çalışıyor ancak farlar açılmıyor, gösterge çalışmıyor. Sadece göstergedeki sol taraftaki ışıklar yanıyor. Servise götüreceğim motoru ancak basit bir şeyse kendim de düzeltebilirim sanıyorum. Bir yerlerde temassızlık mı vardır sizce?

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem hocam
    bu konuyu takip ediyoruz=)
    teşekkürler
    fireparts güzel aksesuarları var.adamlara yazdım ama donmedi henuz :D kargo yapıyorsa yada bole getiren olmayacaksa bayilik verin diyeceğim artık
    tekoklava bunu beğendi.

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı xewor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Dün ben de aranıza katıldım. 2. el aldım ve eve gelene kadar bir sorun yoktu ancak akşam yapmur falan da yağdı, motor yağmurda kalmadı ama çalıştırdığımda farlar yanmadı ve göstergeler çalışmadı. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Motor çalışıyor ancak farlar açılmıyor, gösterge çalışmıyor. Sadece göstergedeki sol taraftaki ışıklar yanıyor. Servise götüreceğim motoru ancak basit bir şeyse kendim de düzeltebilirim sanıyorum. Bir yerlerde temassızlık mı vardır sizce?
    servise götürmen daha iyi olur motorun başından ne geçti bilmeden bir sey söylenmez ama büyük ihtimal garanti kapsamındadır

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Satan arkadaş bezle siliyordu en son sanırım o zaman oldu; farın arkasında bir soket gevşemiş. Şu an sorun yok.

arkadaşlar pulsar sıfır 7930 adam 2,el 8000 bın yazms bıde 4 bın km yapmış bu insanlara birileri sıfır ile 2. el ayrımını ögretmesi lazım
    MFTaşkıran bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şikayet edin sahibinden.com'a... Ben gördüm mü ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)