Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    458-25-243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    göstermiş olduğunuz çantalar,v-twin motorların ana iskelet yapılarına uygun kesilmiş çantaları olduğu için sl200de özel yaptırmanız gerekebilir.

size tavsiyem motosaya gidip ölçü aldırıp özel çanta yaptırmanız,çokda para tutmaz hazırlara göre ,2 çanta için 100-150 tl gibi bir meblağ alıyorlar.

http://www.motosay.com/

bu yer ayrıca çok güzel sele ve diğer deri çeşitlerini dikiyor ,onarıyor tavsiyemizdir.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

458-25-243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Anladım çok teşekkür ederim.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Görünümü güzel olsa da çamuru bol bir ülkede kullanımı zor diye düşünüyorum açıkçası ...

Motosikleti
    Kuba Superlight 200 - 2015
    Asetonla sildim yazıyı cevap atanlara teşekkürler..

BonezCrusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süperlight 200
    Merhaba;
    BlackGhost ve Shadowmaster ; lastik ve dişli değişimi konusunda tavsiyeleriniz için önce teşekkürler, lastik değişimini daha önce belirtilen ebatlarda olacak şekilde siparişi girildi önümüzdeki hafta içinde montajı yapılacak . Dişli konusunu şuan için askıya aldım ama ilerleyen dönemde tekrar gün ışığına çıkabilir ,iyi forumlar.

Slm arkadaşlar yav ben bu servis işinden bıktım bir tanesi 120 tl der 1 tanesi 60 tl der gidersin yağ filtresi flan temizle dersin bunlarda yağ filtresi yok der yağını değiştirir zincir yağlar tmm der adam gibi bi bakım yaptırmak için nerde olursa olsun istanbulda shadowmaster blackghost arkadaşlar bana bi adres verin bi konum atın geliyim ilk motorum pek anlamiyom da motorun sesi bile değişti sürerken aca bişi oldumu yapiyorum mu acaba diye durup ara sıra motora bakıyorum :-)

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @Bonez; hayırlı olsun. Lastiklerin güncel fiyatını da yazarsan yeni alacak arkadaşlara da bilgi olur

@IK0ZM4 ; bir cuma ChaosTurkey buluşmamıza gel, hem tanışalım hem bakalım motoruna, aynı zamanda teknik bilgi sohbeti de yaparız. Bu akşam da bir buluşma var, facebook sayfamızdan bakabilirsin adres, saat bilgisine ... Buluşma saati 20:30 , Vazgal Cafe, Kadıköy.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    ben dün zen motordan city gripler için fiyat aldım, nakit 450 tl dedi...
    yazın veya şuan taktirmak arasında fiyat farkı olmuyormuş pek..
    bende yazın ortasına doğru taktırmayi düşünüyorum, maddi durumdan dolayı...
    acaba çok mu farkediyor, '' herşeyi salla yeme içme bu lastiği al '' mi yani?
    daha hala mont almam lazım çünkü ☺

gorkemerden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C6 Shadow
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Bonez; hayırlı olsun. Lastiklerin güncel fiyatını da yazarsan yeni alacak arkadaşlara da bilgi olur

@IK0ZM4 ; bir cuma ChaosTurkey buluşmamıza gel, hem tanışalım hem bakalım motoruna, aynı zamanda teknik bilgi sohbeti de yaparız. Bu akşam da bir buluşma var, facebook sayfamızdan bakabilirsin adres, saat bilgisine ... Buluşma saati 20:30 , Vazgal Cafe, Kadıköy.
    dışarıdan misafir kabul ediyor musunuz

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @gorkem ; elbette ediyoruz, tanışmak ve sohbet için, yönetim ve kapalı toplantılar dışında herkese açıktır etkinliklerimiz. Duyuru da o şekilde yapılır zaten klüp üye adayı olmak için cruser/chapper sahibi olmak gerekir ya da motoru olmasa da bu tarzı benimsemiş olma şartı vardır. Ama sohbet ve muhabbetlerimiz herkese açıktır.

@Milorad ; sezon başında zam gelebilir öngörüsüyle tavsiye ettik bu günlerde değişimi hem de güvenlik nedeniyle. Elbette bütçe önemli, mont da önemli.

Motosikleti
    Chaos Chopper Clup cuma toplantıları herkese açıktır,motoru olan yada olmayan her arkadaşımız katılabilir.Facebook sayfamızdan toplantı etkinliklerimizi takip edebilirsiniz.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    iyi akşamlar
    yarın seledeki kuba yazısını silmek için tinerle girismeyi düşünüyorum..
    çok az tiner dokucem beze ve başka yere sıçramamaya özen göstericem sizin tavsiyeleriniz üzere..
    yazıyi sildikten çıkardıktan sonra deri besleyici ile soluk kalmamısı için silmelisiniz denmişti..

bende deri besleyici yok malesef... onun yerine ne ise yarar.. araba koltukları için temizleyici leke çıkartıcı köpük ve sonax sıvı temizleyici var bunlarla yapsam olur mu veya ne önerirsiniz..
    teşekkürler..

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Sıvı temizleyici ile sildikten sonra bir pamuğa zeytinyağı sürüp besleyebilirsin o bölgeyi, zaten suni deri malzeme bir şey fark etmez mesele tinerin matlaştırdığı bölgeye yağ esaslı bir kimyasalla destek vermek. Yine de benzinciden en ucuzundan bir torpito parlatıcı almanı öneririm özellikle kış aylarında çamurun aşındırdığı yan çantalar için faydalı olur. Bu arada asla sele üstüne bu tarz bir şey sürmeyin üstünde durulmaz hale gelir. Sele için en doğru temizlik malzemesi saç şampuanı ya da arap sabunudur, ikisi de organik malzemelerdir.

Silerken tinere acıma bu arada bezin kullandığın tarafını değişerek 2-3 kere silince çıkıyor, yazının boyasının hemen yumuşadığını fark edeceksin zaten...

canneerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuba' nın sitesinde fiyatlar güncellenmiş. Yazılmamıştır belki diye haber vereyim istedim..

Motosikleti
    Yaz ayında,bu sayfada (bakabilirsinizde) bu motorun 8000tl üstüne çıkacağı ve yeni yıl itibari ilede özellikle şubattaki fuar sonrasıda 8250tl bandında resmi satışı olacağını söylemiştim.O dönem bazı arkadaşlar bu söylemimi "komik" bulmuşlar ve bu fiyat seviyelerine geleceğini hiç ummamışlardı.Oysaki bu söylemim "resmi distribitör" kaynaklı olup birkaç araştırma yapmam neticesinde söylemiştim.

kuba sl200 gelişen ekonomik dalgalanmalar ve dözvizinde fırlaması ile 8000tl bandını zaten aşacaktı.Bayiler tarafında ise muhtemelen en alt taban fiyat olarak 7500tl gibi bir ücretten satacaklar.Daha ucuz fiyatlarda lütfen "2016 model" çıkışlı olup olmadığna bakın ona göre karar verin.Mart ayında fiyatlar asıl rakamlara döneceğinden şimdilik pskolojik sınırı belli ettiler,mart ayında 8250tl arasında olacaktır (fuardan sonra yeni 2016 serileri gelecek,teknolojik olarak değişiklik olmayacak yine).Buna yeni sigorta ve olmassa olmazımız kalite lastikleride ekleyince 9500tl gibi bir fiyat ortaya çıkacak dolayısı ile sıfır makinelerde planlarınızı buna göre yapın.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Yeni başlayanlar ve cruser/chopper tarzını benimseyenler için, görsel anlamda mükemmel teknik anlamda da 2015 fiyat bandında en iyi alternatiflerden biriydi SL200. Ancak zorunlu masraflar da eklenince 8.500-9.000 bandına gelmiş olması eskisi kadar rahat satış olmayacağının göstergesi bana göre. Sıfır almaya niyetli olanlara Allah kolaylık versin. Bu bütçelere çıkamayacak arkadaşlar şimdiden temiz kullanılmış ve bilinçli bir sahipten alınacak 2.eller için ufak ufak araştırma yapsınlar derim kendi adıma ...

merhaba kuba superlight 200 yedek parça internet sitesi varmı bildiginiz varsa paylaşırmısınız.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200

Motul yarı sentetik 5100, 10W-40 bumu yoksa CASTROL 10W-40 bu mu hangısını almalıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)