Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu yazı çinden yeni gelen regal raptor sitesinden bi kullanıcıdan affına sığınarak alıntıdır.burda bi şeyi dikkatiniz çekmek istiyorum zongshen markasının çindeki en yaygın motor markası yani bizim zealsunlar.bu da bizim motorların tırışka motor olmadığının bir kez daha kanıtıdır

**çinden bu gün döndum ama regal benı orda husrana ugrattı ,
    1. o makına cınde satılmıyor veya hız talep yok 1200 ytl e kanunı tıger bıle gordum ama genelde 250lıklerden honda ve suzıkıye ragbet var fıyatlarıda yıne 1200ytl den az yukarı genelde zohngzen dıye bır marka baya yaygın xınfu dıye bıseyde 150 cc lık choperlar cok yaygın
    2.regalın kendı sıtesınden satıs yedek parca vs bılgısıne ulaşılamıyor zaten servıs fılanıda yok satısı olmadıgıcın ordakı motosıkletcılerebızat adını ve resmını gostermeme ragmen tanıyan cıkmadı , regalın cınce sıtesınınden bır ark tercume yaptırarak bır hayran ve satıs dukkanı adresı elde ettık pekınde oraya gıttıgımde aptal aptal bana bakdılar ,
    3.fabrıkaları shangaya 4-5 saat uzakda bır yerde gıdemedım gıtsem ılgıleneceklerınıde zannetmıyorum oranın yetkılısıne bı cok kere acıl baslığıyla yazmama hatta msn adreslerınde cvplayan takan olmadı
    4.sonucda yedek parca hayalım suya dusdu ve bu markanın cok guvenılır olmadıgı sonucuna ulaşdım kendımce 1,6mılyarlık bır ulkede uretım yapmayanmarka bır gun kapısına kılıdı vurup cekıp gıtmesı muhtemel bence

....................[B][COLOR="Red"]LÂL[/COLOR][/B]........................
    [B][COLOR="Sienna"]10. köye doğru yola çıktım
    9. köydekiler size hayırlı tıraşlar...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginç bir durum hakikaten türkiyede çinden gelen mallar arasında bu kadar itibar gören bir markanın çinde adının esamesinin bile duyulmaması oysa youtube da üretim tesisleri ile ilgili ne de güzel videolar koymuşlar regal raptor için.
    Şaşırtıcı.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

ercankarakus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS

Piyasada yok

Ya arkadaşlar, ben bu motordan almaya karar verdim ama hiçbiyerde bulamıyorum sıfırını.

Yarın öbürgün bi tarafını kırsam yedek parçayı nasıl bulacam peki, nasıl iştir bu?

Tamda heveslenmişken, yok abi yok, piyasada yok. (En azından istanbulda yok) Hangi motorcuya sorsam zealsun var mı die "o yok bilmem ne verelim" diolar. Gelecek mi diorum "yok, gelmicek"

Var mi içinizde "git şurda bulursun" diyecek bi babayiğit

istettir istediğin bayiye adanada ellerinde varsa kargo ederler.Ben öyle almıştım yoktu ellerinde adanadan kargo ile karizma motora istettirmiştim
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    criminal dostum şu karizma motor nerdedir telefonu nedir, bilgi verirsen c.tesi gideyim bi konuşayım

bi de sen istettirdiinde kaç günde geldi acaba?

Karizma kapandı sen nerde oturuyorsun bak beşiktaşta mor motor var ondan istetebilirsin.Ben istettiğimde 3 günde gelmişti.
    Sen semtini söyle en yakınını söyleyelim

Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    ev g.o.p işyeri mecidiyeköy

ya motor bile bu kadar zor bulunurken servis ve bakımda sorun yaşamam di mi
    tereddüte düştüm şimdi

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    ercankarakuş kuzenim yani
    sen vazgeç şu zealsundan gel bak bulamıyos a.q koca istanbulda mor motor 3300 demişti motora ruhsat plaka dahil okdar paran varsa bide bulabilirsen al yada şu ikinele baksana çocukla konuşmuştun ya fena durmuyodu motor
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Burası Bayi (Burak Bey ile Görüşebilirsin) IHLAMUR DERE SK. NO:177/A /BEŞİKTAŞ 0212 258 19 76

Burası da servis NATO CD. NO:49/A SEYRANTEPE / 4.LEVENT 0212 278 11 48 0542 275 13 68

Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    ewet ya kuzen konuştu adam 3300 fiyat çekmiş

çok diilmi criminal bu fiyat, burçin hanım 2900 dedi bana, hadi masraflarla 3000 - 3050 olsun

2900 e fiyatı bunu bayiye hatırlatın.Tabi plakayı ruhsatı kendiniz çıkartacaksanız

benm bi arkada 3100 fiyat vermişler plaka ruhsat dahil...bunlar enteresan adamlar yaa....ne bu yaa borsaya döndü..

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    ben mor motor la görüştüm arkadaşlar 3300 dedi bana ruhsat plaka dahil
    bide güçlü motor var gittim yerini buldum resmen servis bayii ama adam küçücük dükkanda her yer yağ içinde konuştum adam da 3100 ytl dedi ruhsat plaka dahil adanadan burçin hanımla görüştük mail yoluyla oda 2900 ytl dedi ama tabi herkes plaka ruhsattan geçirebildiği kadar geçiriyo he bu arada mor motor ve güçlü motorun elinde motor yok adamlar adanadan getiriyolar motorları onu beklemek lazım bide
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    Alıntı _CaMuR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benm bi arkada 3100 fiyat vermişler plaka ruhsat dahil...bunlar enteresan adamlar yaa....ne bu yaa borsaya döndü..
    ya 3100 normal aslında, bi çok yer 200 lira ekliyo plaka ruhsat işlerine, kendin yaparsan 150 ye mal oluyo galiba. arkadaşına bu fiyatı veren mor motor mu acaba?

kaç gün içinde getiriolarmış peki onu sordun mu??? bi de güçlü motor tam nerede ümraniyede...bende ordan alcam sanırımda...

ewt mor motor...

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    kaç günde geliyom bilmiyorum sormadım.

camur
    güçlü motorun yerini sana tari edeyim istikamet olarak ümraniye çarşıdan son duraga dogru gidiyosun ümraniye polis karakolu var onu geç saga dön orda bereket market var sag tarafta biraz yürü bereket marketin karşısındaki sokAKTAN giriyosun orda güçlü motor dedin mi kimse bilmez sokak arasında bir srervis ufacık bi yer
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Yamaha X-MAX 400 ABS
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç günde geliyom bilmiyorum sormadım.

camur
    güçlü motorun yerini sana tari edeyim istikamet olarak ümraniye çarşıdan son duraga dogru gidiyosun ümraniye polis karakolu var onu geç saga dön orda bereket market var sag tarafta biraz yürü bereket marketin karşısındaki sokAKTAN giriyosun orda güçlü motor dedin mi kimse bilmez sokak arasında bir srervis ufacık bi yer
    ulan kuzen ne adamsın
    gel alalım şu motordan iki tane

saol erdinç...sorma kimseye bilmezler diosun yaniii

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kaçmışmış ertesi gün düzelir bende yıkatınca tüm gün iptal oluyor sinyaller merak etme kuruyunca düzelir
    evet düzeldi hakkaten!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    arkadaşlar zealsun cular nerelerdesiniz..

dün servise gittim bayii ye gittim adamlar artık motoru satmıyuolar neden bir bayii dediki motor hacmine göre kasa çok büyük dedi ve motor zangırdıyo dedi aranızda motorun dan şikayetçi olan varmı mottoru bulamıyoruz acaba 2. el alsak piyasada çok 2.el var acaba motordan memnun olmaytanlarmı satıyo bnunu yoksa başka bir sebebi varmı 2.el alınırmı bu motorda ne dersinizzz
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler