Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya hatun gelmek istiyor ama erkek erkeğede tadı başka olur tabii.. hem uğraşamam o kadar yol artçı cart curt! Bir bahane bulurum..
    Bu arada benimde bir arkadaşım gelebilir. O da Matrix kullanıyor.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    adaşcım yani novarix tabi ki de arkadaşını getirebilirsin sorun olmaz amaaa august abimin dediği gibi sap muhabbetide ayrı bi sarıyo yaw gırgır şamata hırla gidio..
    yine de keyfin bilr etkilemiş gibi olmayımda seni
    bu arada oruçlu arkadaşlar için kumanya demişsin namican.. kumanya getirirz o kolayda şey sorcam benim farlar uzun süre açık kalınca akü azalıyo heralde bi proplem olmaz demi yani geç saatlere kalcaz galiba o yüzden soruom yoksa değiştircem ampülü..
    bu arada inşallah bende geliyommm

bu arada süper manyah bi gezi olacak km'nin dibine vuracaz yihuuuuuuuu

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Şİmdiden 6 yı buldukhenüz murat@dan sesyok?

Nova dostum ,uzun yol olacağından artçı seni zorlamasın ama daha kısa erimli bir buluşmada dediğin gibi eşlerle gelelim ,gerçi benim eşimde Ali'nin eşi gibi henüz motora binmedi (Ya Ali arkadaşım eşin nereliydi? yoksa ayni yöreden evlenmiş olmayalım)

Hava öngörü pazar güneşli ,parçalı bulutlu yağmur yok,gideceğimiz güzargahta temiz yol ve yollar bomboş ama ramazan yolboyu işletmelerinin erken kapanmasına sebeb sağlam stoklu(ben çay-sıcak su vs)gidelim enazından oruçlu dostlara iftar zamanı uygun bir yerde -dönüşte Nami'nin dediği gibi Çatalca gibi örneğin -konaklarız

Nami yol ortalama kaç km ? bir hesapla kardeşim ,sana varışım +37km olacak
    Birde sıkı giyinin yedek birşeyler alın arkadaşlar oralar soğuktur

Ali saat 3te evde olma zorunluluğu bugün sana katılamamamı gerektiriyor ama İkea'ya gitmeyi çok istiyordum ve eğer giddemezsen sonraki sefere birlikte gidelim

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    +50 km de benim burdan.Karşıdan gelecekler gemiyi kullanacakları için yoldan tasarruf edecekler.Gidiş dönüş yaklaşık 190 km civarı.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pekala, o zaman bir dahaki kısa mesafeli (mesela sarıyer) gezilere ailecenek gidelim

bizler sirkeci shell'de buluşup geleceğiz hep beraber beylikdüzüne.
    oradanda ver elini Alp dağları
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Yemin ediyom 10 dakkadır gülüyom burak.Alp dağları lafına koptum
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Yaw hafta sonu yağmurlu diyolar biz farklı şehirde yaşıyoruz da benimmi haberim yok
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Cuma Cumartesi var yağış.Pazar hava parçalı bulutlu 23 derece.

Motosikleti
    Zealsun150-19
    Öncelikle herkese selamlar ,merhabalar
    Siteyi uzun zamandir, bu forumu ise 150-19 almaya karar verdikten sonra izlemeye basladim .

Kenya'nin 150-19 motorunu ben aldim... ve almamda bu forumda motor hakkinda yazilanlarin etkisi çok rol oynadi..23 sene sonra tekrar motora dönmenin zevkine tekrar vardim .Bu arada verdiği 1 saat eğitim için Kenya'ya tekrar teşekkür ederim.

Ben Esenkent' te oturuyorum, Buna göre bizim tarafta Avcilar ,Beylikdüzü,Esenyurt bölgesinde servis varmi? veya goturebileceğim servis dışında tamirci varmı ?
    Resmi sitede en yakin yer Bayrampaşa deniyor fakat Acemiliğimden dolayı Bayrampasadaki servise motoru goturemem , gotursemde ömrümden 2 yil gider herhalde ....
    (Bi arkadas Buyukcekmece tarafinda servisten söz ediyordu )

Not: Servise Acil ihtiyacım var Vites kolunu tutan bağlantıyı(Parcanin adi nedir bilmiyorum ) kırdım bugün Motor 2 . Viteste takildi... Vites değiştiremiyorum...ve Hafta sonu motora binmek istiyorum....

Kaos hoşgeldin Hayırlı olsun.Ben ve August beylikdüzünde oturuyoruz her türlü sıkıntında bizlerle irtibata geçebilirsin.
    Servis en yakın bayrampaşada.Büyükçekmecede ve avcılarda mondial servisleri var.Kırdığın parça yı söküp elden götürebilirsin.Ancak bayrampaşaya götürmene gerek de yok sadece parçayı götür bence.Aynısını ya da benzerini bulman için

Motosikleti
    Zealsun150-19
    Teşekkürler yardimlariniz için,
    Mondial Servisleri ,bu motorlara bakıyor ise sorun yok...Avcilardaki yerlerini biliyorum....
    Parçayı sökmeyi , hatta takıp takamayacagima bakıp ona göre karar vereceğim, ya 2. viteste avcilara kadar gidecegim yada parcayi goturecegim.

Mondial bize bakmıyor sen mondiale baktır demek istedim.Belki bişey uydururlar

Hoşgeldin kaos2007

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    aramıza hoşgeldin kaos2007
    yav öğleden beri siteye tek kelime yazamadım iş yüzünden deli oldum
    criminal sen herşeyi planlamışsın artık bize de geliyorum demek düşer zati listede adımı görünce söylememe gerek yok diye düşündüm ama

criminal sen bilirsin bu yan çantalar ne kadara malolur bana cumartesi biyerde buldum 90ytl ama bişeyler yaparız dedi nasıl sence uygunmudur??
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Ee murat seni davet edecek halimiz yok herhalde.Çekirdek kadro diye bişey var dimi....Görüyom seni öğlenden beri.Ben de neden yazmıyo bişeyler diyorum.
    Valla bnm çantaları biliyorsun yan heybelerle depo korumayı 120 liraya almıştım.İyi kalitede büyük bir çift çanta yaklaşık 90 lira falan piyasada.

Bu arada ALTAR sende istanbulda isen Pazar günü bize katılmanı isteriz daha seni tanıyamadık

Motosikleti
    zs150-19
    Hoşgeldin Kaos,

Yeni motorun hayırlı olsun, aynı zamanda Kenya sana da aynı temennilerimi iletirim.

Ben yetkili servise gitmiyorum, B.Çekmece'de gittiğim bir yer var çok profesyonel bir yer değil ama benim işimi görüyor.

Bu arada 2.viteste Esenkent'den Avcılar vs gidilirmi acaba motoru fazla zorlarsın gibime geliyor, sizin oralarda yokmuydu servis.

En kısa sürede görüşmek üzere diyelim, seni sonraki buluşmalarımızda görmek isteriz.

Evet Gezi için liste güncellemesi

-CriminaL-
    August
    muratdiksöz
    izzmarit
    NoVaRix
    Murky
    dorlion
    (CBR125)
    neveragain34 (Suzuki GN125 Büyük ihtimalle gelecek)
    kenya(Suzuki GSR 600) (hava yağışlı diyodu ama gelecek sanırım)

Başka arkadaşlarınız da gelecekse isimleri veriniz.
    murat@ hayırsızından hala kesin cevap gelmedi
    stormlord benzin bulursa gelecek inşallah

Detayları Tekrar veriyorum

Karadeniz sahiline doğru uzanacağız.Havalar henüz yeterince soğumamışken sahil kıyısı olan bölgelere sürmeyi öncelikli düşünüyorum.Hatta koşullar yeterince uygun olursa yüzmek isteyenler hazrlıklı gelebilirler diyorum.
    Aşağıdaki haritadan da görüleceği gibiBüyükçekmece hadımköy sapağından gireceğiz.(G) ile işaretli alandan E5 ten ayrılıyoruz.Sarı çizgili devlet yolu üzerinden takip edip G2 yazan kısımdan devam ediyoruz.İşte benim takıldığım 5 km yol burası burda çalışma var.Sağdan arnavutköy yolundan da bağlanabiliriz ancak yol uzar.Ve son olarak G3 girişinden sağa durusu mevkiine ordanda ara yollardan karaburuna çıkacağız.

Sahile giderken piknik alanları da mevcutmuş.Deniz manzarası gerçekten güzel.Aşağıda yolun belli kısımlarından resimler mevcut.Dönüş yolunda çatalcayı da turlayıp anayola dönebiliriz.
    İşte Resimler

Oruç tutacak olan arkadaşlarımın hazırlıklı gelmesi tavsiyemdir.Herkes kumanyasını çantalarına yüklesin.Aburcuburu içecekleri bol tutalım.
    Tamir takımlarınız,ilk yardım çantanız,fişek tabancanız falan da bulunsun.Ben de uydu telefonu bulunduracağım
    Buluşma yeri Aynı yer....
    Beylikdüzü Bauhaus Otoparkı
    23 Eylül Pazar Sabah Saat 11:00

Bu sefer daha çok kişi olalım lütfen.

Bana ulaşmak isteyenler

05357197716

Motosikleti
    Zealsun150-19
    Alıntı august adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Kaos,

Yeni motorun hayırlı olsun, aynı zamanda Kenya sana da aynı temennilerimi iletirim.

Ben yetkili servise gitmiyorum, B.Çekmece'de gittiğim bir yer var çok profesyonel bir yer değil ama benim işimi görüyor.

Bu arada 2.viteste Esenkent'den Avcılar vs gidilirmi acaba motoru fazla zorlarsın gibime geliyor, sizin oralarda yokmuydu servis.

En kısa sürede görüşmek üzere diyelim, seni sonraki buluşmalarımızda görmek isteriz.
    Öncelikle herkese teşekkürler,
    - Dün Akşam kırılan parçaya dikkatle baktim, Vitesi şanzimana bağlayan parçanın bağlantı Pimi kırılmış , Esenkent'te Evren Oto Sanayi sitesinde yaptırabilirim sanirim Oto tamircilerinde bir tane Pim vardır herhalde veya Avcilar'a kadar idare edecek bir şey yaptırabilirim sanirim.2. Viteste Avcilara gitmek çok zor olacak .

- İnşallah en kısa sürede görüşürüz... Ama öncelikle şu acemiliğimi atmam gerek ..Acemiliğimi atmam da bayağı zaman alacak herhalde çünkü araya kış giriyor...

Herkese bundan sonraki yardımları için şimdiden teşekkürler....
    Her kim mücadelede ustalaşır ise ,KIZGIN olmayacaktır.Her kim kazanmada ustalaşır ise KORKAK olmayacaktır.Fakat bunu göremeyenler kazanmak için SAVAŞMAYA devam edeceklerdir.:cat:

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Abi kusura bakma ya mahçup oldum :( Servisi ben sorup seni bilgilendirecektim ama işler yoğunlaştıkça yoğunlaşıyor acemi falan dinlemiyorlar valla tekrardan özür dilerim Emrah abi
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    kaos2007 öncelikle hoşgeldin ,sanırım dediğin pim sorununu sanayide giderirsin
    ,acemiliği atmak konusuysa ancak kullanarak giderirsin ki eğer bu geziye hazır hissedersen kaçırma çünkü önceki sürüşümüzde çok uyumlu beraberlik geçirdik ,herkez arkasındaki ile göz temasını kaçırmadan ve hızını diğerlerinin konumuna göre ayarlayarak kontrollu kullandı ,aramızda yeni edinen arkadaşlarda vardı onlarıda gözeterek sorunsuz ,o oranda keyifli oldu.

Tek başına pratik yapmandansa beraber, açık yolda ve olası durumlara karşı birlikte olmak daha güvenli ,tabii yinede sen bilirsin

hava durumu cumartesi ve pazar için parçalı bulutlu demekte umarım değişmez ama yinede değişirse B PLANIMIZ ne olacak? onuda kararlaştıralım,hiçbirimiz keyif alma yerine zorunluluğa dönüşmesini istemeyiz değil mi? Planımız ertelense bile baki kalacak şekilde bu hafta sonu alternatifi konusunda da fikirler

Yağmurlu olursa Nami' de çay ,yemek,arşivinden film izleme (Wild hogs) gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler