Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı notre_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dün itibariyle aranıza resmi olarak katılmış oluyorum sonunda kavuştum hyosunguma teslim aldığım zaman resimleri yayınlarım sağlıcakla kalın..
    hayırlı olsun kardeşim motorunun resimlerini bekliyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Arkadaşlar İstanbul'da kontak kalıbı için çok garip fiyatlar istiyor anahtarcılar... Kıçı kırık çin malı bir motor için soruşturduğumuzda aldığımız fiyatlar tüyler ürperticiydi.

Sonunda kontağı komple değiştirdik, 3/1 oranında kar ettik. Sıfır üründe cabası oldu tabi...

Sizin aldığınız fiyatlar neydi ? . .
    .......................................

Notre hayırlı olsun

teşekkürler pazartesi inşallah bi sorun çıkmazsa gidip getireceğim ozaman resimleri yayınlarım

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Gerek kalmadı arkadaşlar anahtarı apartmanın içinde doğalgaz için eşilen bi kenarına girmiş vaziyette buldum...

Teşekkürler türkiye

captain79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    beyler dün itibariyle aranıza resmi olarak katılmış oluyorum sonunda kavuştum hyosunguma teslim aldığım zaman resimleri yayınlarım sağlıcakla kalın..
    Kardeşim hayırlı olsun , hangisini aldın? Resimleri bekliyoruz..

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Yağmurla ve çamurla geçen 100km'lik bir yolun ardından motor bu hale gelmişti. Kuyruk iptalinin dezavantajını görüyorsunuz şekil a'da

Güzel bir temizlikle artık bu halde :D

notre_03 bunu beğendi.

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    hayırlı olsun. allah kaza dert vermesin. selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Alıntı captain79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayırlı olsun , hangisini aldın? Resimleri bekliyoruz..

eyvallah kardeşim teşekkürler ankaradan satın aldım ama daha tam anlamıyla kavuşamadım plaka ruhsat işlerini bugün hallettim hava yağışlı olmasaydı sabaha kavuşacaktım ama pazartesiye kaldı inşallah bi sorun çıkmazsa pazartesi alıp geleceğim şahane motor ben çok beğendim internetteki resmini paylaşıyorum resimdekini aldım )

enxdesign ve Twin bunu beğendiler.

Motosikleti
    eyvallah kardeşim teşekkürler ankaradan satın aldım ama daha tam anlamıyla kavuşamadım plaka ruhsat işlerini bugün hallettim hava yağışlı olmasaydı sabaha kavuşacaktım ama pazartesiye kaldı inşallah bi sorun çıkmazsa pazartesi alıp geleceğim şahane motor ben çok beğendim internetteki resmini paylaşıyorum resimdekini aldım )

http://image5.sahibinden.com/photos/...48558195r9.jpg

http://image5.sahibinden.com/photos/...4855819opo.jpg
    Hayırlı olsun. 2014 modelli ilk kişi olacaksınız herhalde forumda
    Ducati 1198SP _ RedLove

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Lastikler ne marka ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR

http://image5.sahibinden.com/photos/...48558195r9.jpg

http://image5.sahibinden.com/photos/...4855819opo.jpg
    Allah kaza bela göstermesin. Güle güle binmeyi nasip etsin. Hayırlı olsun tekrardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler, bir sorum olacak. Dün akşam benzinliğe giderken motorda bi dengesizlik hissettim benzinliğe gittiğimde pompacılar ön lastiğin inik olduğunu söyledi. Sonra kenara çektim önce arkaya 32 bastım sonra öne 31 basacaktım ki siboba bastırmama rağmen hava vermedi. Dolmuşçu geldi o sırada bir de ben deniyim dedi onun lastiğe hava basıyor ama benim ön lastiğe basmadı, dolmuşçu sibobun bozuk falan dedi ama bunu nasıl çözebiliriz sorun ne olabilir!?
    Aslın sibop göbeğinde problem olmaya bilir aynı olay bir kere benimde başıma geldi. Bunun sebebi lastik tamamen inince ne alakaysa hava basmıyor o zımbırtı. Hava tankının üzerinde bir lastik işareti var ona basınca hava üflüyor aralıklarla 2 ya da 3 kere olması lazım o şekilde lastiğe bir miktar hava basınca daha sonra normal şekilde hava basılıyor. Benimde başıma geldi lastiğim patlaktı benzinliğe gittim bas bas şişmedi. Yani hava gelmiyordu, adam lastik işareti var ona bas sonra hemen lastiğe bas dedi. Bu işlem tek kişi biraz zor oluyor. Motoru hava tankına yakın park edip, daha sonra bir eliniz ile hava tankının iğnesini lastik sibobuna takın ardından hava tankı üzerinde bulunan lastik işaretine basın sanıyorum ki probleminiz hallolucaktır.
    gondor bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arfkadaslar ılgılenen olursa elımde komple set set var mont kask dizlik eldıven bel koruma ve depo üstu canta
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kask-kiyafet-ekipman-mont-mont-kask-dizlik-bel-koruma-ve-eldiven-depo-ustu-canta-159040410/detay/

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Twin hocam teşekkür ederim sorunumu hallettim bir lastikçiye gittim o hava bastı sonra gittim benzinlikte tekrar bastım olmuştu nedenini sordum bişey yoktu bilmiyorum dedi 1 tl karşılığında bu küçük sorunu halletmiş oldum bu arada yeni ayna ve sinyal takımı düşünüyorum hiçbiri uygun gelmezse en azından ön iki sinyali değiştirmem lazım zaten ön sağ sinyalim yok :D ne önerirsiniz acaba?

Motosikleti
    Şu saatten sonra ve cbr250'nin zam üzerine zam yemesinden dolayı tamamen gt250r'a yönelmiş bulunuyorum. GT250r'ı asla kötülemedim etmedim ki sağ olsun "Zonta" , enxdesign ve Ahmet abi nick'ini unuttum onunda çok yardımcı oldular bu konularda hyosung hakkında beni bilgilendirerek. Hyosung değil de cbr istememe tek sebeb motoru babayla beraber kullanıyoruz, yeri geliyor artçı oluyor yeri geliyor o kullanıyor motoru. Baba da 43 yaşında haliyle zor gelicek gt250r onun için İkna etmeye çalışacağım ama bakalım. Zaten cbr alsam da sıfır almıyacaktım gt250r'ıda sıfır almayacağım. Ama cbr piyasası uçtu gitti. Bakalım baba ikna olursa iyi, olmazsa nasip kısmet xmax

Cbr250'nin kesin ve kesin o paraları hak ettiğini düşünmüyorum.

Bu arada hala buji piposu çatlama sorunu devam ediyor mu?
    viper17 bunu beğendi.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu saatten sonra ve cbr250'nin zam üzerine zam yemesinden dolayı tamamen gt250r'a yönelmiş bulunuyorum. GT250r'ı asla kötülemedim etmedim ki sağ olsun "Zonta" , enxdesign ve Ahmet abi nick'ini unuttum onunda çok yardımcı oldular bu konularda hyosung hakkında beni bilgilendirerek. Hyosung değil de cbr istememe tek sebeb motoru babayla beraber kullanıyoruz, yeri geliyor artçı oluyor yeri geliyor o kullanıyor motoru. Baba da 43 yaşında haliyle zor gelicek gt250r onun için İkna etmeye çalışacağım ama bakalım. Zaten cbr alsam da sıfır almıyacaktım gt250r'ıda sıfır almayacağım. Ama cbr piyasası uçtu gitti. Bakalım baba ikna olursa iyi, olmazsa nasip kısmet xmax

Cbr250'nin kesin ve kesin o paraları hak ettiğini düşünmüyorum.

Bu arada hala buji piposu çatlama sorunu devam ediyor mu?
    sevgili kardeşim babana selamımı söyle. içinde motor aşkı olan insanın yaşı hiç önemli degil. bende 44 yaşındayım ve günde en az 50 km yapıyorum bu motorla hemde sabah akşam E-5 trafiginde.
    Twin bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim babana selamımı söyle. içinde motor aşkı olan insanın yaşı hiç önemli degil. bende 44 yaşındayım ve günde en az 50 km yapıyorum bu motorla hemde sabah akşam E-5 trafiginde.
    Ve Aleyküm Selamın abi Ama sen alışıksın yani alışmışsın. Babamda 1200gs vardı beni ilk motor hevesi sardığı zaman sattı mecburiyetten. Yani adam rahat motorlar kullanmış hep. Şimdi racing tarzı olunca alışması baya bir zaman alıcak. Bu sefer bana kızıcak seni kırmamak için aldım şöyle böyle. Keyfile binemedikten sonra o motora dünyanın en iyi motoru olsa gözümde kıymeti yok aslında. Bakalım konuşucaz. Hele bir tam olarak niyetine girelim de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Bizim ülkemizde olan gt250r'ların göstergeleri baya baya bol keseden mi sallıyor yoksa bunların göstergelerinde de mi anormallik var. Bizim insanımız düz yolda 160-165 yapıp eğimli yolda 180-184 yapan var. Bu video'da neden böyle anlamadım. Adamlar 165'i geçemiyor. Bir video'da gördüm 172'de kesiciye giriyor motor.

http://www.youtube.com/watch?v=19p49ADsC0s#t=249

Buda bizim ülkemizde olan
    http://www.youtube.com/watch?feature...qoj1H6XfM#t=22
    __
    184 km'de bu yapıyor
    http://www.youtube.com/watch?v=GzdwOdqjYao#t=197

Motosikleti
    Bugün benzinciye 100metre kala benzinim bitti. Toplamda kaç litre alacak diye bitirmeye çalışıyordum zaten.
    Motor ayaklıktayken 16.28 lt benzin aldı. Işık yandığında gittiğimde 14 litre alıyordu. Bilgi olarak yazayım.
    esc, gondor ve Sarper Kaya bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Ve Aleyküm Selamın abi Ama sen alışıksın yani alışmışsın. Babamda 1200gs vardı beni ilk motor hevesi sardığı zaman sattı mecburiyetten. Yani adam rahat motorlar kullanmış hep. Şimdi racing tarzı olunca alışması baya bir zaman alıcak. Bu sefer bana kızıcak seni kırmamak için aldım şöyle böyle. Keyfile binemedikten sonra o motora dünyanın en iyi motoru olsa gözümde kıymeti yok aslında. Bakalım konuşucaz. Hele bir tam olarak niyetine girelim de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Bizim ülkemizde olan gt250r'ların göstergeleri baya baya bol keseden mi sallıyor yoksa bunların göstergelerinde de mi anormallik var. Bizim insanımız düz yolda 160-165 yapıp eğimli yolda 180-184 yapan var. Bu video'da neden böyle anlamadım. Adamlar 165'i geçemiyor. Bir video'da gördüm 172'de kesiciye giriyor motor.

http://www.youtube.com/watch?v=19p49ADsC0s#t=249

Buda bizim ülkemizde olan
    http://www.youtube.com/watch?feature...qoj1H6XfM#t=22
    __
    184 km'de bu yapıyor
    http://www.youtube.com/watch?v=GzdwOdqjYao#t=197
    2. ve 3. videodakiler karbüratörlü(kesicisiz) modeller. Biraz dikkat edilirse 184'ü gördüğü yol hafif eğimli bir yol. Bence tek sebibi bu.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Arkadaşlar motorumu aldim sonunda 2011beyaz GTR. Fakat alirken üzerinde el yapimi abart bir egsoz vardi. Kendime sovdurmek istemedigim icin, Bu egsozu söktürüp orijinalini taktik ama ses 0 oldu aklimda susturuculu tiger egzoz var, acaba motorun sesini bastirip yeteri toklukla ses alabilirmiyim, tecrübeli arkadaşlar yardimci olabilirmi acaba? Çünkü fiyatlari bayagi pahali doğru bir yatirim yapmak istiyorum.

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. 2014 modelli ilk kişi olacaksınız herhalde forumda
    eyvallah üstad teşekkürler hayırlısı olsun

Allah kaza bela göstermesin. Güle güle binmeyi nasip etsin. Hayırlı olsun tekrardan
    amin üstad teşekkürler

üstadlar bi sorunum var plakayı ve ruhsatı cuma günü halletmiştim ruhsatı aldığım gibi cebime attım fakat ruhsata bugün baktığımda motor rengine siyah-titanyum yazacaklarına sarı-titanyum yazmışlar hayret ettim acayip sinirim bozuldu başına böyle bişey gelen varmı ne yapmam gerek herhangi bi sorun oluştururmu Allah korusun sigortalık bi durumla karşılaşırsam durum ne olur yardım ederseniz memnun olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler