Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    walla başkasını bindirmem motora kolay kolay ustaya verdiysem bi biner gelir bi tur sonra alır giderim falan bide motorun başında durun boş zamanınzda gidin çünkü kanunide zor güvenip bırakmak motoru birde bu pipo başlığının çatlaması sorunu 2013 lerde kronik oldu kaç kişi var 2013 olupta çatlayıp değiştiren sanırım hatalı parça üretimi yapıldı çünki 1 değil 2 değil kaç kişiden duydum 20 tl lik parça ama ellerindede yok geldi gitti sıkıntı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Selamın Aleyküm Arkadaşlar bende Kuba Marka Faswind200R var Hyosung Gt250R ile takas etmek istiyorum 3 aşşağı 5 yukarı anlaşırsak motosikletimin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4330084/detay/ Takas düşünenler Özelden mesaj atarlarsa sevinirim. Burayı kontrol edemiyorum.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    bu buji piposu beni ne hallere soktu ah bir bilseniz. hatırlamak bile istemiyorum. şimdi elimde yedek bile fazladan bir tane bulunduruyorum. ve bir tane de siparişte bekliyor ama bayramdan beri hala getirecekler. garanti kapsamında diyoruz miyoruz ama 20 liralık parça için 1 ay da beklemek istemiyor insan. mavibuz senin de yaşadığın sorun buji piposudur ve servis onu aletle ölçmeden direk anlayamaz. ya çekerken elinde kalacak ya da bunun 2013 lerde kronik bir soun olduğunu bilip ilk ona yönelecek. bende ilk bobin sandık gittik bobini değiştik yine düzelmedi sonra başka bir serviste pipo elde kalınca anlaşıldı piponun çatlamış olduğu. motordan gelen sese gelince bir kesilip bir artıyor devir dimi. yani motor teke düşüp çıkıyor, devir saatindeki ibre oynuyor sürekli.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de tavsiye üzerine gittim motoru güvenip bıraktım bir de ustaya dedim ki bir iki tur at bakalım bir yerinde bir şey varmı diye o 2 hafta kullanmış motoru ben işlerimden dolayı ve cevreden duyduklarımdan dolayı üstüne pek düşmedim sonra bir hafta sonu motor bana lazım oldu almaya gittim daha çalıştırır çalıştırmaz dedim usta bunda ses var oda yok dedi dedim nasıl yok, yok zincir sesi yok bilmem ne derken sinirim bozuldu aldım motoru İstanbul parka gittim ama motor gaz yemiyor sonra geri getirdim motoru ( cumartesi sabahı aldım pazartesi sabahı geri getirdim )sonra sigortanın elemanı gelmiş mi diye gittim bana direk dedi ki motorda ses var dedim ben sana cuma günü demedim mi sese var diye bir şey demedi başka elemanlarda vardı onlarla konuşmaya başladı birde buji piposu çatlamış onu değiştirdi gözümün önünde ee dedim bu nasıl oldu cevap yok, yani ben bir daha gitmem gidene de mani olmayım arkadaş başıma gelen mevzu bu ama suç benim her zaman olduğu gibi motoru kendim sökerim ama dahada servis işi çok zor
    Valla usta motopark el değiştirdi öncesinde iyidi şimdi cengiz die biri işletiyor başına gelenler çok kötü gökhan die bi arkadaşımında aynı yerde başına aynı iş gelmiş motoru paso kullanmışlar farklı sesler geliyor soğudum demişti bana geçmiş olsun
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    kardesım bu bahsettınız olay sanırım benım motorda da var suan devır kendı kendıne yarım mılım hareket edıyor.bırtane vıdeosunu paylasmıtım eger sızınkısıyle aynıysa bende bujı pıposunu degıstıreyımm

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Buji pipolarında ön arka farklı mı yoksa standart mı? Bu çatlama sorununu yaşayan arkadaşlar sadece arkadan mı yaşadı yoksa önden de yaşayan var mı? Eğer sadece arkadansa ben de bir tane yedek bulundurayım

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    aynen bende yedek alıcam ilk fırsata arkasını önünü bilmiyorum levent seninde çatlamıştı dimi 20 tl falan deniyordu alaım dursun kenarda
    leventgocukl bunu beğendi.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    tam olarak nasıl bi sorun çıkartıyo bu pipo aklımızda bulunsun devir farkı nekadar fark ediyor yada başka belirti varmı
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Arkadaşlar merhaba ,

Yeni aldığım motorum için ( 2012 st250 efi ) bazı parçalara ihtiyacım var bu konuda tecrubeli arkadaşlardan bilgi konusunda yardım rica edeceğim .

Öncelikli km saati beyaz olandan fakat bunda 2 farklı seçenek var bulamadım .( [IMG][/IMG]

Bunun dışında ise rutin malzeler sinyal , ayna , far ve siperlik ihtiyacım olacak ..

Şimdiden teşekkürler .

Bülent .

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak nasıl bi sorun çıkartıyo bu pipo aklımızda bulunsun devir farkı nekadar fark ediyor yada başka belirti varmı
    rolantide oynama oluyor. 1-3 bin devir kafasına göre oynama yapıyor....
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rolantide oynama oluyor. 1-3 bin devir kafasına göre oynama yapıyor....
    Motor kalite ya devir bile kafasına göre :D şimdilik Allah'a şükür bi sıkıntı yok bakalım.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ,

Yeni aldığım motorum için ( 2012 st250 efi ) bazı parçalara ihtiyacım var bu konuda tecrubeli arkadaşlardan bilgi konusunda yardım rica edeceğim .

Öncelikli km saati beyaz olandan fakat bunda 2 farklı seçenek var bulamadım .( http://<a href="http://www.image-sha...6m.jpg</a></a>

Bunun dışında ise rutin malzeler sinyal , ayna , far ve siperlik ihtiyacım olacak ..

Şimdiden teşekkürler .

Bülent .

siperlik =http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=323

km saati = http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1207

sinyal = http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1069

aynaları hiç saymıyorum çünkü 600f aynalarını takabilirsin.

farı ben bulamadım gözümden kaçmış olmalı.

ben daha evel çok alışveriş yaptım burdan 1 hafta içinde kesin elinde oluyor türkiye fiyatlarından çok daha ucuz orjinal kore malı parçalar.

kredi kartı ile alışveriş yapabilirsin.

ayrıca far derken komple dış aksamı diyosunuz dimi ? ampül demek istemediniz yani ?

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    arkadaşlar rolantideki oynama bende de olmuştu fakat sorun sağ taraftaki kelebeğin altında bakır bir çubuk var üzerinde kablolar falan var o çubuk nasıl olmuşsa olmuş eğilmiş ve kelebeği sıkıştırmış bu nedenden dolayıda sağ kelebek tam kapanmadığı için devir saatinde oynama oluyordu
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Arkadaslar motor tek silindire dustugnde misal pipo basligi yuznden yola devam etsek sorun olurmu yani servise fln uzaksak

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motor tek silindire dustugnde misal pipo basligi yuznden yola devam etsek sorun olurmu yani servise fln uzaksak
    Eski sattığım motorumda başıma gelmişti 30km gitmek zorunda kalmıştım sıkıntı olmamıştı tabi o karbüratörlüydü.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen hep öyle kullan, sorun olmaz. Hatta tek silindirli hali ile teker yaptığını iddia edenler bile var
    zenon ve ilovetechn0 bunu beğendiler.

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Merhaba arkadaşlar,

Hyo alacağım. 1.500 km dedi adam. İlan da gösterge alanında trip b 1.500 km yazıyor. Bildiğim kadarıyla trip a veya b kaç km yol gittiğimizi vs hesaplamak için. Yanlış mı biliyorum?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı AreSMorriS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Hyo alacağım. 1.500 km dedi adam. İlan da gösterge alanında trip b 1.500 km yazıyor. Bildiğim kadarıyla trip a veya b kaç km yol gittiğimizi vs hesaplamak için. Yanlış mı biliyorum?
    Trip a ve b ara kilometrelerdir. ODO toplam kmdir. Tripler sıfırlanabiliyor.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Sıfırlayan odoyu da sıfırlıyor ama adam billur geçmiş Kim 1500deki motoru satar maddiyat dışında bir sıkıntı olmadıkça?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    İstanbul'da bulunduğum süre içinde bir kaç motorcuya ve servise uğradım. Hem gidon takacağım için parça aradığımdan hem tankpad-sinyal baktığımdan hemde bakım için vs. Şunu gördüm ki piyasada çok fazla patlak motor var. 2012 kasa motorların servisteki hallederini görünce hayrete düştüm. Ne grenaj ne amortisör ne lastik ne üst kapak hiçbişey kalmamış. Tavsiyem sahibi forumdan olmayan, tanımadığınız motorlara çok bakmayın arkadaşlar. Görmesem inanmazdım ancak durum böyle. Motorumu satılığa çıkardığımda oldukça fiyat kırmıştım ancak şimdi iyiki satılmamış diyorum. Geçen hava filtresini temizlemek için açtım filtreye hava bile tutmadık, sıfır gibiydi. Sıfır motoru satıp gidip ne olduğu belli olmayan ikinci ele bulaşmak kumar adeta.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler