Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.2 - 4 lt benim motorun değerleri de. Şehir içine mümkün olduğunca sokmuyorum motoru. Şimdiye kadar sadece 3 yada 4 defa girdim şehir içine Trafik çilesi çekilmiyor arkadaş
    sen gel birde istanbul trafiğine girde trafik çilesi neymiş gör otobanda bile trafik çilesi oluyor şehir içi trafiğinden bir farkı yok
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gel birde istanbul trafiğine girde trafik çilesi neymiş gör otobanda bile trafik çilesi oluyor şehir içi trafiğinden bir farkı yok
    İstanbul'u biliyorum üstad. 7 yılım geçti orada. İlk gününden son gününe kadar sevemedim. Kalabalığı ve trafiği yüzünden ama
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Yaklaşık 1 litre düşecek ozaman yakıt hadi hayırlısı Tekirdağ'a gidip gelicem geldiğimde 1000km olur ve ilk bakım
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 litre düşecek ozaman yakıt hadi hayırlısı Tekirdağ'a gidip gelicem geldiğimde 1000km olur ve ilk bakım
    Güle güle git gel. Dikkatli sür

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Güle güle git gel. Dikkatli sür
    Sağolasın bide bunun egzoz ne ısınıyormuş arkadaş üzerinde uyarı yazısı vardı ama ne kadar sıcak olabilirki dedim içimden elimin tersi egzoza yapışıyordu azkalsın

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sağolasın bide bunun egzoz ne ısınıyormuş arkadaş üzerinde uyarı yazısı vardı ama ne kadar sıcak olabilirki dedim içimden elimin tersi egzoza yapışıyordu azkalsın
    O sorun orjinal egzoz da herkes yaşıyor. En kötüsü akşamları bir yerden gelince brandayı örtmek için beklemek zorunda kalıyorum egzoz soğusun diye
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    O sorun orjinal egzoz da herkes yaşıyor. En kötüsü akşamları bir yerden gelince brandayı örtmek için beklemek zorunda kalıyorum egzoz soğusun diye
    Brandanın o tarafını artçı basamağına sıkıştırmakta buldum çözümü kışın işe yarayacak ama öyle gözüküyor.d.d
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ben 15 dakika bekliyor örtüyorum ya şimdiye kadar yanmadı bundan sonra da yanmaz inşallah

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Ben branda degilde eski yolluk pike gbi ortu var bahcede oldgu icin onu otruyorum bi keresinde ucu naylon gbiymis sanirm egsoza yapismis kuruynca tirtkladm ama biraz kaldi beyle gecer kroma zararvermeden yokmu bi formulu tabaka gtti ama iz kaldi birsey olmasi lazm ya

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Kontak açıkken bu f1 yanıp sönüyo fakat çalıştırdığımda gidiyor sizdede böylemi acaba?

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Kontak açıkken bu f1 yanıp sönüyo fakat çalıştırdığımda gidiyor sizdede böylemi acaba?
    Yeni kasalarda böyle. Sıkıntı yok

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    selam millet bana iyi bir usta yada iyi bir servis önerbilecek varmı deniköşklerdeki motopark hariç, şöyle motoru bıraktığımda kendi motoruymuş gibi bakan birisi

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Şahsen gitmedim ama levent motoserden çok memnundu

Edit: Şişli tarafında olması lazım

Motosikleti
    gt 250 r
    bir de orayı deneyelim zaten olmadı koreye götürecem motoru

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de orayı deneyelim zaten olmadı koreye götürecem motoru
    motopark'ta noldu usta
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    motoser doğan abi iyidir. muhabbeti de sarıyor.

Motosikleti
    Rx3i Evo
    Aynen motoser iyidir.

Motosikleti
    gt 250 r
    eyvallah teşekkür ederim

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motopark'ta noldu usta

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motopark'ta noldu usta
    ne olmadı ki servisi tanıyorsan kazalı beyaz kırmızı 2013 gt 250 r varmış burda 2 hafta kalmış ne oldu o motora de ama sana doğrusunu anlatırmı bilmem, valla motorum o servisin önünde bozulsa elimde eve götürürüm yine de o servise gitmem
    Alper Kaya bunu beğendi.
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah teşekkür ederim

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

ne olmadıki 3500 km de sapa sağlam motordan ses geliyor zaten kazalıydı sigorta muhabbetine götürüp bıraktım keşke götürmeseydim de bütün hasarı ben yapsaydım, sigortanın elemanı iki hafta gelmedi benim motorda orada kaldı sonra ...

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

ne olmadı ki servisi tanıyorsan kazalı beyaz kırmızı 2013 gt 250 r varmış burda 2 hafta kalmış ne oldu o motora de ama sana doğrusunu anlatırmı bilmem
    Bende bakıma gittiğimizde sizin motor orda yatıyordu ancak şimdi firmaya bir suçlamada bulunuyorsunuz. Burda bu motoru kullanan yüzlerce kişiyiz. Başınıza geleni açıkca yazarsanız bizde bilir önlemimizi alırız yada gitmeyiz oraya. Yok yazmayacaksanızda böyle imalı konuşmalarla sadece insanların içine kurt düşürürsünüz.

Yanlış anlamayın motorpark benim için herhangi bir servis ve tavsiye üzerine gittim bakımımı yaptırdım. Lakin bugün sizin başınıza gelenin bizlerinde başımıza gelmemesi için açıkca yazın olup biteni.

Motosikleti
    gt 250 r
    ben de tavsiye üzerine gittim motoru güvenip bıraktım bir de ustaya dedim ki bir iki tur at bakalım bir yerinde bir şey varmı diye o 2 hafta kullanmış motoru ben işlerimden dolayı ve cevreden duyduklarımdan dolayı üstüne pek düşmedim sonra bir hafta sonu motor bana lazım oldu almaya gittim daha çalıştırır çalıştırmaz dedim usta bunda ses var oda yok dedi dedim nasıl yok, yok zincir sesi yok bilmem ne derken sinirim bozuldu aldım motoru İstanbul parka gittim ama motor gaz yemiyor sonra geri getirdim motoru ( cumartesi sabahı aldım pazartesi sabahı geri getirdim )sonra sigortanın elemanı gelmiş mi diye gittim bana direk dedi ki motorda ses var dedim ben sana cuma günü demedim mi sese var diye bir şey demedi başka elemanlarda vardı onlarla konuşmaya başladı birde buji piposu çatlamış onu değiştirdi gözümün önünde ee dedim bu nasıl oldu cevap yok, yani ben bir daha gitmem gidene de mani olmayım arkadaş başıma gelen mevzu bu ama suç benim her zaman olduğu gibi motoru kendim sökerim ama dahada servis işi çok zor
    Alper Kaya bunu beğendi.
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler