Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaşla 3000 3500 bakımına girdim geçen gün Motul 15 w50 almıştm denemek için önceden içinde castrol 4t magnetech vardı şimdi motul koydum gerçekten çok fark etti kim ne derse desin birden vitesler yumuşadı pamuk gibi oldu motorun sesi biraz daha değişti sanki yani 200 km de yol yaptm bodruma kadar çok memnunm şuan artık yağım motul ;)
    Kesinlikle bizim motora motul yağ iyi geliyor. Ben motul 5100 10w50 koydum son bakımda. Zaten 4 lt almıştım bu bakımda da koyacağım. Bizim makinede en verimli yağ motul.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Beyler sonunda bende bir 600 F aldım henüz Hyosung umu satamadım forumdan biri alırsa güzel bir indirim yapıcam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8978095/detay/
    gitaryolcusu bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler sonunda bende bir 600 F aldım henüz Hyosung umu satamadım forumdan biri alırsa güzel bir indirim yapıcam
    http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r2m3p.jpg
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8978095/detay/
    valla param olsa alırdım hem çok temiz görünüyor hem de forumdan. hayırlı satışlar.
    Pistolero_10 bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    600f den heybetli durmuş biyim hyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık hareket halındeyken acıp kapıyabılıyorum sıkıntı yok polıs gordun ac gişe gördün kapa
    onu nasıl yaptınız bilgi alabilirmiyim. Bende uygulamak istiyorum.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

kapalıyken bi kere ceza yedi levent ondan sonra öğrenmiştir :D
    leventgocukl bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Beyler motorumu istanbula getirdim yukarıda da yazmıştım. Tam linkini veriyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tertemiz-2012-gt250r-128535218/detay/

Forumdan Chronix,Zenon,Undocab motoru gördüler,biliyorlar. Onlara sorabilirsiniz. Fiyatı oldukça uygun tuttum, bu fiyata 2011 veriyorlar. Umarım forumdan birine gider.
    UNdocab bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    cillop gibi makina almak isteyen kaçırmasın

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Merhaba arkadaşlar. 2013 HYO 1 ay önce aldım ve hemen egsozu değiştirdim. Şimdi 1000 bakıma gidecem garantiyi bozarmı bu egsoz değişimi.... bu arada 5100 15w50 motul koydurabilirmiyim motoruma servis sıkıntı yaparmı.... servise bu konuda baskın olmam lazım....biliyorsunuz garanti kapsamında adamlar ne derse yapıyoruz...şimdiden cevaplar için teşekkürler....

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    egzoz garantiyi bozuyor evet

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Kimi servis bozmaz takarz dio bunlarin isleri iste ama genel i bozar dio girme i ise yagida kndn acilmamis kutuda gotur koyar sordm bn arayip kanuni izn verio ama bazi servsler yagdanda 10 tl kirkayim die koymam bn dio

M4SkE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben sana bir akıl vereyim memleketinde aynı motordan var mı ? aynı beyni olan onun beyni bi söküp seninkine takıp deneyin eğer sorunsuz çalışıyorsa düzeldiyse beyindendir tahminim kesin ve net o
    şimdi öyle bir olasılığım yok diyorsan kayalarmotor olması lazım istanbulda oradaki beyfendinin ismini unuttum hatta epey sohbetimiz olmuştu bende sorun yaşadım bi ara beyinden ve gönderdim garantili şekilde yazılım attılar diğer parçalarıda oradan aldığım için 100 tl ye atmıştı yazılımı ve türkiyede sadece onda var yazılım atma cihazı ve onu makinaya takınca herşeyini hatalarını görüyor yani ,, beyin sağlam bile olsa motordaki ana hataları yazılımdan görüyor erinme ver kargoya 3 güne gider gelir bi araştır derim .

normalde en son 150 tl idi , mutlaka ulaş üüşenme ara kayalar motoru netten bul istanbul ara durumu kısaca izzah et onlar akıl verir sana o adam gerçekten bu motordan anlayan has adam görmeden çözer sorununu belki direk telden söyler
    abi bi ustaya daha gösterdim enjektörler pislenmiş olabilir yada bozulmuştur motor yatıyo muydu dedi evet yatıyodu dedim 2010 model daha 3 binde enjektör temizleyici al depoya yarısını koy depoyuda fulle dedi. denedim motorun çalışma şekli düzeldi gaz yemiyodu şimdi yiyiyo düzgün çalışıyo ama gösterge hala sorunlu.
    Bi de egzoz taktırmayı düşünüyorum ankarada nerden bulurum ve nerde taktırabilirim.
    smokehead yada tiger düşünüyorum siz ne önerirsiniz?

Merhabalar motosiklet binmeye yeni başladım ve hyosung almayı düşünüyorum sizce nasıl olur büyükmü gelir yeni başlayanlar için bu arada 2010-2012 arası hyosung satan warsa forumdan almayı düsünüyorumm...

M4SkE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    kardeş ben satıyorum bi üsteki mesajı okursan motorda ne sıkıntı var ne yok onuda görürsün
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0643497/detay/
    biraz zorlanırsın ama öğrenirsin

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hareket halınde ellerını bırakabılıyorsan zor bısey degıl ama ıkı kısıyken tavsıye etmemm ekere surtuyor plaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapalıyken bi kere ceza yedi levent ondan sonra öğrenmiştir :D

ama işin garibi polis 9. aya kesmiş cezayı sonradan farkettım

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    baktı öğrencisin hemen parayı çıkaramaz bu diye ileriye kemiştir :D şaka bi yaene daha yaşanmamış bi güne faturamı kesilir sen git itiraz et polis alkollüydü de :D

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı M4SkE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bi ustaya daha gösterdim enjektörler pislenmiş olabilir yada bozulmuştur motor yatıyo muydu dedi evet yatıyodu dedim 2010 model daha 3 binde enjektör temizleyici al depoya yarısını koy depoyuda fulle dedi. denedim motorun çalışma şekli düzeldi gaz yemiyodu şimdi yiyiyo düzgün çalışıyo ama gösterge hala sorunlu.
    Bi de egzoz taktırmayı düşünüyorum ankarada nerden bulurum ve nerde taktırabilirim.
    smokehead yada tiger düşünüyorum siz ne önerirsiniz?
    müdür :D iyi bari gidişi düzeldiyse ama yinede riskli kelek yapmasın giderken motor iyice bir bilene baktırmak lazım garanti felan yokmuydu motorda , bu egsoz konusunda hiç anlamam orjinalide bozmamak her zaman sabit düşüncem :D

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.hizliresimyukle.com/image...8/04/IPpd9.jpg

ama işin garibi polis 9. aya kesmiş cezayı sonradan farkettım
    o trafikçi tanıdık geldi sanki bana )

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

bundan 4 5 ay önce bi çukura düşmüştüm kaçamadım o günden sonra motor hafif sekme yapıyordu geçen gün fırsat bulabildim servise gittim bu problemden dolayı balans ayarı yapılacak jantta da hafif eğilme var dert etme dedi 100 tl çarptı. galiba kazıklandım öyle mi dersiniz
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tertemiz-2012-gt250r-128535218/detay

Bu motor burdan birinin mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

Ya da istanbuldan 2011 2012 model dusuk km de fazla ucuk fıyat ıstemeyen varmı aranızda burdan bırıyle ıletısıme gecmek ıstıyorum

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Hisvarlar'ın motoru forumdan. Şuan motorun istanbulda olması lazım

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı ZYFR55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 2013 HYO 1 ay önce aldım ve hemen egsozu değiştirdim. Şimdi 1000 bakıma gidecem garantiyi bozarmı bu egsoz değişimi.... bu arada 5100 15w50 motul koydurabilirmiyim motoruma servis sıkıntı yaparmı.... servise bu konuda baskın olmam lazım....biliyorsunuz garanti kapsamında adamlar ne derse yapıyoruz...şimdiden cevaplar için teşekkürler....
    egzoz normalde garantı dısı bırakır ama ben egzozla boru arasına flanş yaptırdım bakıma gırıcegım zaman veya bı sıkıntı cıktıgı zaman sokucem orjınalı takıcam sende boyle bısey dusunebılırsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

katlanır plakalıgın artcıya zararları
    zenon bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler