Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar evime ikinci hyo' yu da alıyorum. Aslında İnazuma mı Hyo mu derken...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2012-hyosung-250r-124551232/detay/ ilandaki motoru almaya karar verdim. Daha önceden sahibi ile iletişime geçen veya motosiklet hakkında bilgisi olan var mı?
    Ben size kendi motorumu öneririm, en azından aldıktan sonra etiket sökmekle uğraşmaszınız
    Fiyatta anlaşırsak 3 hafta sonra falan motoru istanbula getireceğim, rota üzerinde bir yerede getirme imkanım var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-garaj-motoru-128535218/detay/

O değilde şu motorun Suzuki stickerları çok hoş durmuş, yapmak lazım aslında.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-temiz-gt-250-r-beyaz-130936590/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi alet 4 silindir değilse egsoza gerek yok orjinali en iyisi çünkü sadece daha fazla gürültü yapan bi aletin oluyor verilen paraya yazık en güzeli orjinali
    Apler e katiliyorm 4 silindir deglse boyle egsizlar takip patir patir yukses ses yapio hic kendimize sovdurmye gerek yok die dusunuyorm biraz apachi vari oluyor size sizin oldgu icin hosunuza gidiyo blki ama tanidgm herkrz bune ya deip sovuyo rahatsiz oluyorlar kulak o 4 silindir sesini duymak istiyo cunki bunlar cakma oluyo ;)

fiyatı 9 900 e cektım beyler .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-0-dan-farki-fazlasi-bol-takas-secenekli-kredi-kartli-130882458/detay/

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    GT250R için uygun fiyatlı manet ve elçik alabileceğim bir yer söyleyebilir misiniz. Şehiriçi kullanımlarda debriyaj elimi çok ağrıtmaya başladı.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apler e katiliyorm 4 silindir deglse boyle egsizlar takip patir patir yukses ses yapio hic kendimize sovdurmye gerek yok die dusunuyorm biraz apachi vari oluyor size sizin oldgu icin hosunuza gidiyo blki ama tanidgm herkrz bune ya deip sovuyo rahatsiz oluyorlar kulak o 4 silindir sesini duymak istiyo cunki bunlar cakma oluyo ;)
    Halil abi hayırlısıyla senin motoru da bir satamadık.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Korba kardeş Ben Bursa' dayım buralarda bu egsozu bulabilirmiyim yada internette sahibindende varmı acaba...orjinal egsoz berbat motora hiç yakışmıyo....ses videosu çekip bir göndersen......ben bunu gözüm kapalı alırım 100 tl nerde 600 nerde çok mantıklı bence...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar beyaz 34 HM 0604 plakalı motoru tanıyan bılen varmı

korba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250RR
    Alıntı ZYFR55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korba kardeş Ben Bursa' dayım buralarda bu egsozu bulabilirmiyim yada internette sahibindende varmı acaba...orjinal egsoz berbat motora hiç yakışmıyo....ses videosu çekip bir göndersen......ben bunu gözüm kapalı alırım 100 tl nerde 600 nerde çok mantıklı bence...
    Evet sahibinden.com'da var 103 tl'ye 3taksitli bile satılıyor En kısa zamanda videosunu çekip koyacağım ve saat şuan 02:10 1 saat önce tiger egzozlu arkadaşımla bu sefer yola çıktık senin egzozun sesinden kendi motorumun sesini duyamıyorum diyor gerisini siz düşünün

Motosikleti
    Alıntı korba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sahibinden.com'da var 103 tl'ye 3taksitli bile satılıyor En kısa zamanda videosunu çekip koyacağım ve saat şuan 02:10 1 saat önce tiger egzozlu arkadaşımla bu sefer yola çıktık senin egzozun sesinden kendi motorumun sesini duyamıyorum diyor gerisini siz düşünün
    Valla sen daha şahin egzozlu apaçi motorlarına denk gelmemişsin. Hele bir yanına gelsinler de, bağırsan kendi sesini duyamazsın

Önemli olan sesin fazla çıkması değil bence. Ses tok ve tatlı olmalı. Uzun yola da çıksan insanın kafasını ditmemeli

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Çok küfür yermiyiz......;))))) apaçi varide olmak istemem. Ses tok ve tatlı olmalı....bende birkaç arkadaşımdan aldığım önerilerde tiger alma oldu....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    Arkadas sank i kawasaki ninja 250r a biniyomus gibi 29 bg lik hyo ille poz vermis
    Mobiletle poz versen daha artistik olurdu. .

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas sank i kawasaki ninja 250r a biniyomus gibi 29 bg lik hyo ille poz vermis
    Mobiletle poz versen daha artistik olurdu. .
    e ninja 250 r ufacık yuvarlak çizgileri var :D hyo daha kaslı keskin çizgili niye adama gelip sataşıyon ne ayıp

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    Hisvarlar sana. Zamaninda demistim hyoyu sat kurtul diye lafimi dinliyorsun. Afferim sana.

Motosikleti
    Çok küfür yermiyiz......;))))) apaçi varide olmak istemem. Ses tok ve tatlı olmalı....bende birkaç arkadaşımdan aldığım önerilerde tiger alma oldu....
    Daha dün 11 ya da 12 kasa GT250R trafikte beraber ilerliyorduk. Üzerinde tiger egzoz vardı. 10 numara sesi var, çok tatlı ve hoşuma gitti benim.

Bundan vardı galiba, şekli böyleydi
    http://img233.imageshack.us/img233/8115/11hx5.jpg

korba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250RR
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sen daha şahin egzozlu apaçi motorlarına denk gelmemişsin. Hele bir yanına gelsinler de, bağırsan kendi sesini duyamazsın

Önemli olan sesin fazla çıkması değil bence. Ses tok ve tatlı olmalı. Uzun yola da çıksan insanın kafasını ditmemeli

Sesi yüksek ve çok tok emin olun. Videosunu koyabilirsem koyucam. Tiger egzoz alıcaktım iyi ki o kadar para döküpte tiger egzoz almamışım küçük olduğu için çok güzel ses veriyor bana göre 250 cc'lerde tiger egzozdan daha iyi

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Şu olaya ne diyeceksiniz

http://www.youtube.com/watch?v=aK6b0kemoy4

4 sene önce kadar acıbadem'de görmüştüm böyle bir uygulamayı... Turuncu siyah 2006 kasalardan idi.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    cbr 60rr a benzetmişlerbi ara forumda yapacaktı biri böyle uğraşacaktı noldu bilmiyorum

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R

Sesi yüksek ve çok tok emin olun. Videosunu koyabilirsem koyucam. Tiger egzoz alıcaktım iyi ki o kadar para döküpte tiger egzoz almamışım küçük olduğu için çok güzel ses veriyor bana göre 250 cc'lerde tiger egzozdan daha iyi
    Bana telini versene bir canlı konuşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Bana telini versene bir canlı konuşalım
    Yada ben verim 0 536 632 59 74

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Daha önce hararet sorunu yaşayan oldu mu? Yağ soğutma sıkışık trafikte bile yeterli oluyor mu, 4 mevsim kullanıma uygun mu?

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dün 11 ya da 12 kasa GT250R trafikte beraber ilerliyorduk. Üzerinde tiger egzoz vardı. 10 numara sesi var, çok tatlı ve hoşuma gitti benim.

Bundan vardı galiba, şekli böyleydi
    http://img233.imageshack.us/img233/8115/11hx5.jpg
    Tigeri önermiyorlar....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler