Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Burdaki insanlara ciddi ciddi çok özeniyorum. İnş benimde olur birtane. Kaldı 2500 lira. 5 bine eli yüzü düzgün birşey bulurmuyum oda şüpheli ya... iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    sabah hava kotu diyip ekenlere sarayburnu sahilden selamlarr
    Gnuk bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki insanlara ciddi ciddi çok özeniyorum. İnş benimde olur birtane. Kaldı 2500 lira. 5 bine eli yüzü düzgün birşey bulurmuyum oda şüpheli ya... iyi forumlar
    İnş sanada kısmet olur kardeşim, bende çok bekledim motorumu alana kadar. Cidden burdakileri okudukça insan hevesleniyor. Lakin ne oldu ? Büyük motor sürdük 3-5 kere şimdi motora binesim gelmiyor
    5bine R modelini bulman zor ama 5,5 6 ya falan çok temiz naked bulabilirsin bence. Hyosung alıcaksan temiz al yoksa çok başını ağırtır.

@sekohtc

Makine nefis duruyor, ilk defa bir repsol bu kadar hoşuma gitti. Boyasını falan çok kafaya takmayın, makinesi sağlamsa hertürlü alınır yanlız lastikler bitikse fiyattan düşmek lazım.Buarada bizdeki movistarda satılık bu arada bilgin olsun

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada daha yarim saat once kalkti bulutlar. valla meteoroloji gibi adamim. 5 saate dedim 5 saate acildi:p
    ysfist bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnş sanada kısmet olur kardeşim, bende çok bekledim motorumu alana kadar. Cidden burdakileri okudukça insan hevesleniyor. Lakin ne oldu ? Büyük motor sürdük 3-5 kere şimdi motora binesim gelmiyor
    5bine R modelini bulman zor ama 5,5 6 ya falan çok temiz naked bulabilirsin bence. Hyosung alıcaksan temiz al yoksa çok başını ağırtır.

@sekohtc

Makine nefis duruyor, ilk defa bir repsol bu kadar hoşuma gitti. Boyasını falan çok kafaya takmayın, makinesi sağlamsa hertürlü alınır yanlız lastikler bitikse fiyattan düşmek lazım.Buarada bizdeki movistarda satılık bu arada bilgin olsun
    halil sen kurtul bu hyodan:-) ciddiyim. hos zaten satiliga cikardin yanlis bilmiyorsam. 600 cc alirsan da 1000 liklerden uzak dur derim :-D 3 ay sonra onu da satarsin alimallah :-D

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam geziyor çatır çatır, siz bulutları seyredin açtı açacak patladı patlıycak

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    diyene bak haftada bir motora biniyor:-D
    Gnuk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halil sen kurtul bu hyodan:-) ciddiyim. hos zaten satiliga cikardin yanlis bilmiyorsam. 600 cc alirsan da 1000 liklerden uzak dur derim :-D 3 ay sonra onu da satarsin alimallah :-D
    Geçen bir er6 ile baya pazarlık ettikte kafama yatmadı bende almadım. 2008 24 binde absli 14 istedi açıkcası o paraya fazer almak daha mantıklı. Bu ara sınav dönemi birazda işlerim yoğunlaştı motor bakamıyorum pek. Zaten 600rr movistar var devamlı elimin altında kullandığım ama güzel bir fırsat yakalarsam alıcam bir 600lük 1000 likten uzak dur diyosun ama o trende kaçtı, gsxr1000 ve z1000 den sonra 600lükler cidden bir yerden sonra kesmiyor
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen bir er6 ile baya pazarlık ettikte kafama yatmadı bende almadım. 2008 24 binde absli 14 istedi açıkcası o paraya fazer almak daha mantıklı. Bu ara sınav dönemi birazda işlerim yoğunlaştı motor bakamıyorum pek. Zaten 600rr movistar var devamlı elimin altında kullandığım ama güzel bir fırsat yakalarsam alıcam bir 600lük 1000 likten uzak dur diyosun ama o trende kaçtı, gsxr1000 ve z1000 den sonra 600lükler cidden bir yerden sonra kesmiyor
    Halil, senin zaten 250'lik alete binmen hata hacı, sizin oralarda trafik yok, yollar düz boş, çıkıyosun bas git durumuna müsait. Ben senin yerinde olsam hiç düşünmeden minimum 600'lük bişey seçerdim. Biz bile günün her saati trafik olan bi şehirde 600'lük arıyosak, senin çoktaaan tercihini bu yönde kullanman lazımdı =)
    Neyse artık yenisini alınca rahatlarsın.

ama iyi biniyor yavrum prensip gereği 150km altına kontak açmıyorum. lastiğim anca ısınıyo
    diyene bak haftada bir motora biniyor:-D
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama iyi biniyor yavrum prensip gereği 150km altına kontak açmıyorum. lastiğim anca ısınıyo
    abi bizimde günlük kullanım 150km ye geliyor zaten 1 buçuk ay olmadı 2000km yaptık.
    Avcı_ bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    valla sen de haklisin halil yasadigin yer buyuk cc icin cennet... ben kararimj verdim donmek yok 0veya 0 a yakin r6 alabilene dek (maddiyat acisindan) gtr a devam.

Motosikleti
    valla sen de haklisin halil yasadigin yer buyuk cc icin cennet... ben kararimj verdim donmek yok 0veya 0 a yakin r6 alabilene dek (maddiyat acisindan) gtr a devam.
    aynen hacı bende, konuştuk zaten. aklımda 3 motor adayı var, yarın elime 30bin lira geçsin yarın alırım birini

2013 r6
    2013 600rr
    2013 z1000
    2010-11 ducati 1198s

4'ünden birisi =)
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcunun dibisin reis espri yaptim biliyorsun:-)

Motosikleti
    motorcunun dibisin reis espri yaptim biliyorsun:-)
    ya bırak yaaaaa, kaplumbağa terbiyecisi adam ne motorcusu.

Nihat abi sana 300tl'lik scoter alalım da bin =)

bende şaka yapıyorum kimse sakın alınmasın haa yazdığım şeylere.pis apaçiler r6 alacaklarmış bununla yeterince apaçilik yapamıyosunuz dimi 180i geçemiyosunuz

işin kötüsü içinizdeki apaçi büyük motor alıp 300küsürlü hızları görmeden düşüp kalkmadan ölmeyecek.ancak bunları yaşayıp tekrar baştan başladığınızda durulacaksınız.
    Gnuk ve ysfist bunu beğendiler.

Motosikleti
    bizde takılıyoruz abi, tanışma fırsatımız olmadı ama duyduklarım bana yetti hakkında
    sen en güzelini yapıyosun, biz daha genciz herşey tecrübeyle sabit dediğin gibi

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hacı bende, konuştuk zaten. aklımda 3 motor adayı var, yarın elime 30bin lira geçsin yarın alırım birini

2013 r6
    2013 600rr
    2013 z1000
    2010-11 ducati 1198s

4'ünden birisi =)
    z1000 kullandım güzel makine yanlız hızlı bişey istiyorsan naked bence doğru değil. Rüzgar tokat manyağı yapıyor insanı. Ayrıca 600 lük yada 1000 lik sadece hız değil aynı zamanda ses demek. Sadece 1 kere 600rr ile ikiyetmişbeş gördüm sonrasında 180 nin üstüne çıkmadım hiç. z1000 ile de bir kez ikiotuz görüp bıraktım. Bu makinelerde keyif veren şey o anlık ivmelenme, vites düşürme aslında. Yollara ve çevreye hiç güvenilmiyor her an her yerden bişey çıkabilir, yolda bişey olabilir. Uzun yolda ortalama hızımız 130-140 zaten.

Ama insan düşünmüyor değil şimdi 600 lük alsam 5-6 sene sonra motora binmekten soğurmuyum diye İlk motorum mct250 idi, hiç vitesli kullanmamışken ehliyetim ve kaskım yokken 120 km uzaktan gidip bir deli cesareti ile binip getirdim. 15 gün sonra sattım. Şimdide hyo ile rahat batıyor sanırım ancak iyi ki hyo yu almışım. Yoksa direk 600lük bence ölüm demek. Hem oturma pozisyonuna alışmak hem viraj kabiliyeti frenaj gibi konularda en azından bilgi sahibi olmak lazım. Yoksa sadece gaz açmakla olmuyor bu işler.
    ysfist ve ilovetechn0 bunu beğendiler.

bende gencim benimde çok tecrübem yok yusuf çok şişirmiş galiba. yakında tanışırız merak etme bulutlar çekildi hihohaayy sudan korkuyolar motora biniyolar
    Gnuk bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    nihat reis 30 dan fazla motor degistirdi aralarinda gsxr1000 bile varmis demem yetti furkana :-D
    Gnuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler