Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

konu gerçekten büyükmüş oyüzden buraya yazmam daha mantıklı diye düşündüm 250 cc ler arasında hyosung gt250r ve bumoto calibre arasında kaldım para durumu iyi olursa ninja düşünüyorum ama iki motor arasında kararsızım bumoto kullanıcıları baya övüyolar güzel diyolar kronik bi problemi varmış o düzeldikten sonra sağlam motor diyolar. ama hyosung hakkında pek bi bilgim yok AEA mı izledim frenlerinin çok kötü olduğundan bahsediyodu. bu motoru aldığımızda yapmamız gereken değişiklikler neler olur ? yani fren olayını falan nasıl yapıcaz ve bize ne kadara mal olur ? yardımcı olursanız çok sevinirim. bide başlangıç motorum olcak eğitim aldıktan sonra pek bi problem çıkarcağını düşünmüyorum 250 cc nin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    s.a arkadaşlar buradan sayın adminime sesleniyorum defalarca mail bıraktım bana sticker yollayın parasıyla yollayın parasız yollayın karşılıklı karşılıksız yeter ki yollayın 8 şehirden irtibatım var alabilirim her türlü bi cevap ver ben gerisini halledeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Alıntı gsxr600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu gerçekten büyükmüş oyüzden buraya yazmam daha mantıklı diye düşündüm 250 cc ler arasında hyosung gt250r ve bumoto calibre arasında kaldım para durumu iyi olursa ninja düşünüyorum ama iki motor arasında kararsızım bumoto kullanıcıları baya övüyolar güzel diyolar kronik bi problemi varmış o düzeldikten sonra sağlam motor diyolar. ama hyosung hakkında pek bi bilgim yok AEA mı izledim frenlerinin çok kötü olduğundan bahsediyodu. bu motoru aldığımızda yapmamız gereken değişiklikler neler olur ? yani fren olayını falan nasıl yapıcaz ve bize ne kadara mal olur ? yardımcı olursanız çok sevinirim. bide başlangıç motorum olcak eğitim aldıktan sonra pek bi problem çıkarcağını düşünmüyorum 250 cc nin.
    dostum 2007 model gt250r vardı 2012ye yükselttim bu motor 250likler arasında en iyisi benim nazarımda ninjayı bilmem cbr 125 kullanana bir arkadaş dün sabahtan akşama motorumu kendisine satmam için dil döktü servisi sınırlı da olsa distribütörü pek iş yapmasa da bu motor kendini ıspatlamış frenler son derece dengeli arka freni biraz yumuşatırsan kitleme sorununun da hallolacağını düşünüyorum
    zonta bunu beğendi.
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    konu gerçekten büyükmüş oyüzden buraya yazmam daha mantıklı diye düşündüm 250 cc ler arasında hyosung gt250r ve bumoto calibre arasında kaldım para durumu iyi olursa ninja düşünüyorum ama iki motor arasında kararsızım bumoto kullanıcıları baya övüyolar güzel diyolar kronik bi problemi varmış o düzeldikten sonra sağlam motor diyolar. ama hyosung hakkında pek bi bilgim yok AEA mı izledim frenlerinin çok kötü olduğundan bahsediyodu. bu motoru aldığımızda yapmamız gereken değişiklikler neler olur ? yanfrfen olayını falan nasıl yapıcaz ve bize ne kadara mal olur ? yardımcı olursanız çok sevinirim. bide başlangıç motorum olcak eğitim aldıktan sonra pek bi problem çıkarcağını düşünmüyorum 250 cc nin.
    aea baktığı motor sorunluydu. Frenleri gayet iyi bir sorun yok.
    Bumoto halis muhlis çindir. karşılaştırılmaz fakat param yok diyorsanız o ayrı
    kargaya yavrusu kuzgun görünür fakat hiç öyle bir durum yok bumotoda
    boşuna yağlayıp ballamaya gerek yok.
    ARCHANGEL ve zonta bunu beğendiler.

Valla bu kadar cabuk cevap gelcegini tahmin etmiyodum cok tesekkurler simdiden. Kafamda az cok karar vermeye basladim en mantiklisi hyosung gibi gelmeye basladi. Ninja desem cok pahali zaten hyosungu 2. El almayi dusunuyorum 8000 lira civari bi fiyata.Zaten Bumoto hakkinda gercekten icim rahat degildi nedendir bilmiyorum biraz takintiliyim galiba. Motoru Allah'in izniyle mart gibi almayi dusunuyorum. Motorun eksi yanlari hakkindada bilgilendirebilir misiniz birazda?

Motosikleti
    MCT 250
    arkadaslar meraba ben eski bir hyosung kullanıcısıyım ankaradan yazıyorum ..başima gelen bir olayı anlatmak istiyorum ben motorumu depoya bıraktım orada kaldı 1 buçuk sene geldigimde motoru çıkardım aküsü bitmiş ve serviste aküsü yagı gb parçaların hepsi degişti ve motoru sattım fakat bu süreçte basıma ilginç bir olay gelkdi aküyü degiştirdikten sonra motorun kilometre sayacı 0 landı böyle bişey olablirmi? yani ben kendim kullandım herhangi bir sey yapmadım ayrıca bozukta digil neyse motoru sattıgım kişi ankara servisi olan dangalak 444 motora gittik beraber adama anlattım ben kilometreyle oynamadım dedim adam böyle bişeyin olmayacagını aküden felan söyledi...bu olabilirmi birde bilmişlik tasladılar orada çocukta adamları dinlemedi motoru aldı zaten 8 bin km cıvarındaydı motor yani temizdi 2008 modeldi ...benim vicdanım rahat ama böyle bişey olma ihtimali varmı yoksa bu hyo servisi br seyden anlamıyorm mu ?

Kardeşim Bende yaklaşık 2 aydır araştırıyorum.Ancak Benim bütçem 7 binlira. Calibreyi kimileri çok övdü. Lakin kafamı çok kurcalıyor. Sonuçta çin malı. Sıfırını zorlasak 7 bine alırız. Ancak sonrası bilinmez. Bir kaç kronik sorunuda varmış malum. Hatta o motorun üretim yerine kadar araştırdım. Eğerki yanlış bir araştırma yapmadıysam Çinin şangay kentinde Kinbo Motor Tarafından üretiliyor.http://www.kinbomotor.com/ProductShow.asp?ID=229 ve satış fiyatları yaklaşık 1000 dolar civarlarında. Türkiyede bu fiyata olsaydı kesin alırdım Temiz bindikten ve bakımlarınıda zamanında yaptıktan sonra sorun çıkaracağını sanmam. Sonuçta ben motoru 180 e zorlayacak değilim. 150 yapsın kafi

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Valla bu kadar cabuk cevap gelcegini tahmin etmiyodum cok tesekkurler simdiden. Kafamda az cok karar vermeye basladim en mantiklisi hyosung gibi gelmeye basladi. Ninja desem cok pahali zaten hyosungu 2. El almayi dusunuyorum 8000 lira civari bi fiyata.Zaten Bumoto hakkinda gercekten icim rahat degildi nedendir bilmiyorum biraz takintiliyim galiba. Motoru Allah'in izniyle mart gibi almayi dusunuyorum. Motorun eksi yanlari hakkindada bilgilendirebilir misiniz birazda?
    koy üstüne biraz daha sana benim motoru verim kırmızı beyaz 5000 de

bu da havam olsun

bu arada yalan yok km nin tamamı uzun yolda yapıldı
    Zippo's ve UNdocab bunu beğendiler.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akü değişimiyle km sıfırlanmaz. öyle bişey varsa aküyü değiştiririm

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Zaraki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona o kadar vereceğine venom'un o fiyat civarında güzel bir deri montu vardı onu al bence...
    Deri mont istemiyorum, sıfır fiyatına almayacağım zaten. İnternette kullanıcı yorumu bulamadm. Mont italyan malı, çıkarılabilir astarı var ve en güzeli komple sırt koruması var.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar meraba ben eski bir hyosung kullanıcısıyım ankaradan yazıyorum ..başima gelen bir olayı anlatmak istiyorum ben motorumu depoya bıraktım orada kaldı 1 buçuk sene geldigimde motoru çıkardım aküsü bitmiş ve serviste aküsü yagı gb parçaların hepsi degişti ve motoru sattım fakat bu süreçte basıma ilginç bir olay gelkdi aküyü degiştirdikten sonra motorun kilometre sayacı 0 landı böyle bişey olablirmi? yani ben kendim kullandım herhangi bir sey yapmadım ayrıca bozukta digil neyse motoru sattıgım kişi ankara servisi olan dangalak 444 motora gittik beraber adama anlattım ben kilometreyle oynamadım dedim adam böyle bişeyin olmayacagını aküden felan söyledi...bu olabilirmi birde bilmişlik tasladılar orada çocukta adamları dinlemedi motoru aldı zaten 8 bin km cıvarındaydı motor yani temizdi 2008 modeldi ...benim vicdanım rahat ama böyle bişey olma ihtimali varmı yoksa bu hyo servisi br seyden anlamıyorm mu ?
    Bunu daha önce de duydum fakat başına gelen birini görmemiştim. Eski modeller için uzun süre aküsü sökülünce km sınırlıyor diyorlardı
    Demek ki doğruymuş. Yeni modellerde olduğunu sanmıyorum. Ama emin değilim

ardacavdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 DUCATI Monster 796 ABS
    Arkadaşlar motoruma dijital baskı yaptırabileceğim bir yer önerebilir misiniz?

Orjinal karenaj desenlerini istiyorum başka bir şey değil.

Motosikleti
    Şuan yok
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri mont istemiyorum, sıfır fiyatına almayacağım zaten. İnternette kullanıcı yorumu bulamadm. Mont italyan malı, çıkarılabilir astarı var ve en güzeli komple sırt koruması var.
    bi fikrim yok malesef

mesajı yanlış attım düzelticem hemen

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Alıntı sinankaytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Bende yaklaşık 2 aydır araştırıyorum.Ancak Benim bütçem 7 binlira. Calibreyi kimileri çok övdü. Lakin kafamı çok kurcalıyor. Sonuçta çin malı. Sıfırını zorlasak 7 bine alırız. Ancak sonrası bilinmez. Bir kaç kronik sorunuda varmış malum. Hatta o motorun üretim yerine kadar araştırdım. Eğerki yanlış bir araştırma yapmadıysam Çinin şangay kentinde Kinbo Motor Tarafından üretiliyor.http://www.kinbomotor.com/ProductShow.asp?ID=229 ve satış fiyatları yaklaşık 1000 dolar civarlarında. Türkiyede bu fiyata olsaydı kesin alırdım Temiz bindikten ve bakımlarınıda zamanında yaptıktan sonra sorun çıkaracağını sanmam. Sonuçta ben motoru 180 e zorlayacak değilim. 150 yapsın kafi
    1000 dolar civarındaysa buraya gelene kadar baya artmış fiyatı. bende hala araştırıyorum ama gt250r da karar vericem gibi gözüküyo bumotoda güzel motor ama bi türlü içime sinmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:33 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koy üstüne biraz daha sana benim motoru verim kırmızı beyaz 5000 de
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...58685113_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...44102782_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...17665606_n.jpg
    bu da havam olsun
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...28763113_n.jpg

bu arada yalan yok km nin tamamı uzun yolda yapıldı
    güzel motormuş tekeriniz düz bassın. motosikletimi mart ayı gibi almayı düşünüyorum şu anda imkanlar el vermiyo ozamana kadarda kesin bi karara varırsam size ulaşırım motorunuz satılmamış olursa

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    http://kinbo.en.alibaba.com/product/...port_bike.html
    buraya bi incelermisiniz honda cbr nin bu kadar güzel kopyalanacağı aklıma gelmezdi
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar ön dişli kapağını açsak garanti kapsamında sıkıntı yaşar mıyız ?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    açtığını anlıycak kadar gelişmiş bi servisimiz yok yalama edip çizmessen farkına bile varmazlar
    Zaraki bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açtığını anlıycak kadar gelişmiş bi servisimiz yok yalama edip çizmessen farkına bile varmazlar
    doğru söylüyorsun

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön dişli kapağını açsak garanti kapsamında sıkıntı yaşar mıyız ?
    kapağı neden açtın ? temizlemek için açtım, niye temizliyorsun, sanane?

hiç bir sıkıntı çıkarmaz
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    arkadaşlar motorumu satıyorum fuardan CBR500R almak niyetine girdim ilanım bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4361268/detay/ motor resimlerdeki gibidir beni bilen bilir motoruna titiz davranan biriyim motorumu 7.600tl bırakıcam ilgilenen olursa özelden yazabilir veya ilanda numaram var
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

biri cbr 500 mü dedi ?
    [B]King is back baby!King is back![/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler