Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yoo aslında oralarda daha çok müşteri var. beni bayburt rize malatya gibi yerlerden arayanlar oldu.abi diyorum yokmu oralarda motor ne işin var malatyadan istanbula hyo almaya gelicen. burda bayi yok alanı satanı pek yok mecbur istanbuldan falan bakıyoruz diyorlar. yani anadoludanda satmak çok kolay.otaraflardada kullanıcısı mevcut.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    abi ikinizi kiyasla.? halil senden daha once koydu sen 1 ayda sattin. isyesen ilk hafta da veriyordun. he halil derse ki musteri cok ben vermedin o ayri

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Motorun fiyatını biraz kırsam zaten satılacak arayanı hatta araba ile takas isteyenide var Ancak beni belli bir miktardan aşşağısı kurtarmıyor. O fiyatada gitmezse satmamın bir anlamı yok temiz makine, seneyede aynı paraya satabilirim. İşin güzel yanı motul yağı koyalı 1000 km oldu, vites boşa geçmeye başladı Sıcakken bile bir kerede boşa geçiyor rahatlıkla. Sadece elazığda en aşşağı 10 tane hyo var ama hep eski kasa. Malatya'da da görüyorum, buralarda çok tutuluyor ancak 4-5 bin liralık makineler hepsi, temizi yok. Kısmet artık bakalım. Çok sıkılırsam biraz düşürüp veririm, er5 alırım. 150-200 km her hafta sonu en az geziyoruz artık hyo beklentilerime cevap vermiyor.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kronik problem debriyaj müşürü ayaklık müşürü.arızalanıyor motor stop ediyor. müşürleri iptal edip kurtuluyosun.
    Pek önemli değil onlar.Yağ yakma olayı oluyor mu peki ? Birde sıcak havalarda motor ısısı sürücüyü etkiliyor mu ? Valla sizide soru yağmuruna tutuyorum ama 125 cc den sonra ikinci motorum olacak kusura bakmayın
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek önemli değil onlar.Yağ yakma olayı oluyor mu peki ? Birde sıcak havalarda motor ısısı sürücüyü etkiliyor mu ? Valla sizide soru yağmuruna tutuyorum ama 125 cc den sonra ikinci motorum olacak kusura bakmayın
    Sıkıntısız hyo yağ yakmaz. Motor sıcaklığı sürekli trafikte bile kullandığımda bana gelmiyor aynı trafikte 600rr ile 2 lt su kaybediyorum terden. Ne kadar bütçe ayırdın hyo için ?

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkıntısız hyo yağ yakmaz. Motor sıcaklığı sürekli trafikte bile kullandığımda bana gelmiyor aynı trafikte 600rr ile 2 lt su kaybediyorum terden. Ne kadar bütçe ayırdın hyo için ?
    Sıfır hocam Şuradan kafama takıldı yağ olayı.Ramazan abinin hyosunun km si düşüktü ozamanlar biraz yağ yaktığını yaktığını yazmıştı burada.Israrla hyo almamı istiyor kendisi

http://www.motosiklet.net/forum/moto...si-eksisi.html
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır hocam Şuradan kafama takıldı yağ olayı.Ramazan abinin hyosunun km si düşüktü ozamanlar biraz yağ yaktığını yaktığını yazmıştı burada.Israrla hyo almamı istiyor kendisi

http://www.motosiklet.net/forum/moto...si-eksisi.html
    Bişey diyemeyeceğim, enjeksiyonlu motoru olupta yağ yakanı bizzat bilmiyorum. Ben büyük motora sahip bir grup içinde gezdiğimdende yeri geliyor motorun canını alıyrum yetişmek için, hiç yağ eksiltmedim şimdiye kadar. Eksileceğinide sanmam. Ama 9-10 binden aşşağı vites atmazsan sürekli redline gidersen herşey olabilir.

bende yağ yaktığını görmedim. ısı normal şekilde var.olması gerektiği kadar. aşırı ddeğil. sormaya soruşturmaya gerek yok alın binin insan gibi binildiği zaman ömürlük motor hyo. kusursuz motor zaten yok hepsinde bi eksi yan var.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    gençler sakin olun ziyaret hiti 300 olmuş daha bu sabah aktif oldu ilan, 2 de fav. var. İnş. çıkar takas etcek biri :p

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-mt-03-takasli-hyosung-gt250r-2013-124506431/detay/

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Gözü kararttım iyice Daha fazla araştırmaya gerek duymuyorum artık.Servis olayı falan pek sorun olacağını sanmıyorum önemli parçalar hariç.Zaten boluda ne honda servisi var ne hyosung.Ankaraya gidecez.Önceki motorumada iyi bakmıştım.Normal bakımlarını (yağ buji hava filtresi) gibi bakımları gününden önce yapardım.Malda kaliteliyse benden yana problem çıkacağını sanmıyorum.Yol buldum mu biraz basabilirim ama bu sürekli redline olacak hali yok.Ayrıca bolu grubu 150 cc lerden oluşmakta gezilerde normal hızımız 80 i pek geçmez.Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için.

furkan bence başka bişeye bak mt03 tek silindir pekde tutulmadı. elindeki motor alacağından aşağı değil.

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    furkan bence başka bişeye bak mt03 tek silindir pekde tutulmadı. elindeki motor alacağından aşağı değil.
    biliyorum abi, hyoyu almadan mt03 istiyodum çok baktım, hatta yusufa da dediydim, motoru alırken ikilemde kaldıydım. Hyodan memnunum bi sıkıntım yok aslında ama kaşınıyorum sanki
    Zaten takas edecek biri çıkacağını sanmıyorum da öyle aranıyorum diyelim mt'nin torku falan iyi, zaten şehir içi kullanıyorum %80 motoru. Aslında bi çok nedenim var naked için ama bakalım ya hayırlısı. İlan az daha dursun da kaldırırım zaten

er6n bak.ozaman

Motosikleti
    çok çirkin be abi :D

sensin la çirkin. neresi çirkin! senin çirkin dediğin onun hırçın görünüşü.

Motosikleti
    ALABALIK YAVRUSU NE YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D HAHAHAHAHAHAHHAHA. abi varya yarıldım burda yemin ederim gülmekten yere düştüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

motora gelen teklife bakın nihat abiden :D

Unique693 bunu beğendi.

nerden tanıdın) daha neler teklif edecektim püüü

Motosikleti
    abi alabalık yavrusu diyosun üyelik adın başka olsa valla anlamazdım :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Orda nht yazması yeterlı sanırım tanınmak için

valla bende yarıldım gülmekten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler